STRZELCY 1 LIGA

KLASYFIKACJA STRZELCÓW  1 LIGI WLSP PO 12 KOLEJCE

L.p Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa drużyny ilość bramek
 1. Behlke Paweł BALA BALA
21
 2.
Wichliński Jacek DGS
19
 3.
Czerwiński Alan DRUMET 18
 4. Kosowski Przemysław
GMINA LIPNO
15
  Śmigiel Bartosz BALA BALA
9
  Łykowski Radosław DRUMET
9
  Pietrzak Patryk DETAL-MET 9
  Wojtylak Patryk DETAL-MET 9
  Wojnowski Artur
GEBERIT
8
  Bartczak Mateusz GMINA LIPNO 8
  Piekarski Mateusz INDORAMA
8
  Grudziński Marcin
BALA BALA
8
  Chojnacki Kamil DGS 7
  Kaczorowski Marcin GMINA LIPNO 7
  Wysiński Mariusz
BALA BALA
6
  Klimek Patryk
DETAL-MET
6
  Figura Damian
DRUMET
6
  Ratajczyk Damian GEBERIT 6
  Jesionowski Dariusz GMINA LIPNO 6
  Nowak Rafał MS-BUD
6
  Czarnecki Patryk
BALA BALA
5
  Chojnacki Jakub
DETAL-MET
5
  Grzywacz Patryk DETAL-MET
5
  Mieszkalski Adrian
DETAL-MET
5
  Jaroszewski Lucjan DRUMET
5
  Janowski Piotr
DRUMET
5
  Gotłasz Piotr DGS 5
  Wesołowski Daniel DGS 5
  Szałański Robert INDORAMA 5
  Kuropatwiński Kamil MS-BUD 5
  Dąbrowski Krystian
DETAL-MET
4
  Jesionowski Jakub
GMINA LIPNO 4
  Wiśniewski Filip INDORAMA
4
  Frank Filip
MS-BUD
4
  Koc Przemysław
MS-BUD
4
  Misterski Marcin MS-BUD 4
  Popieliński  Sebastian
MS-BUD
4
  Dobrosielski Marko
BALA BALA
3
  Kowalski Adrian BALA BALA 3
  Janowicz Sławomir
DRUMET
3
  Józwiak Krzysztof DGS
3
  Józwiak Sebastian DGS
3
  Pawłowski Kryspin GEBERIT
3
  Bartczak Łukasz
GMINA LIPNO
3
  Paszyński Sebastian GMINA LIPNO 3
  Bącela Kamil
INDORAMA
3
  Budziszewski Bartłomiej
MS-BUD
3
  Bromirski Mariusz
BALA BALA
2
  Gołaszewski Marcin
BALA BALA
2
  Wysocki Tomasz
BALA BALA
2
  Abbott Billy
DETAL-MET
2
  Dewil Mateusz
DETAL-MET
2
  Nowak Arkadiusz
GEBERIT
2
  Chojnicki Dariusz
GMINA LIPNO 2
  Kwiatkowski Piotr GMINA LIPNO 2
  Sobczak Patryk
INDORAMA
2
  Piekarski Przemysław INDORAMA
2
  Stefaniak Kamil INDORAMA
2
  Charzewski Piotr
MS-BUD
2
  Jastrzębski Kacper MS-BUD 2
  Lewandowski Szymon
MS-BUD
2
  Szperka Bartosz MS-BUD 2
  Tyrajski Patryk BALA BALA 1
  Kowalski Daniel DGS 1
  Reszczyński Piotr
DGS
1
  Sztygowski Mariusz
DGS
1
  Koza Piotr
DETAL-MET
1
  Więtczak Norbert
DETAL-MET
1
  Curyło Marcin GEBERIT 1
  Dorsz Daniel GEBERIT 1
  Kowalski Arkadiusz
GEBERIT
1
  Krajewski Kamil GEBERIT 1
  Podczarski Mariusz
GEBERIT
1
  Słomczewski Łukasz GEBERIT 1
  Radowski Mariusz GEBERIT 1
  Sobolewski Konrad GEBERIT 1
  Jesionowski Arkadiusz
GMINA LIPNO
1
  Sadowski Tomasz GMINA LIPNO 1
  Linowiecki Piotr MS-BUD 1
  Markiewicz Jakub MS-BUD 1
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"