STRZELCY 1 LIGA

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 5 KOLEJCE

POZ.           ZAWODNIK           DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Behlke  Paweł                SANIKO         12
   2. Czerwiński  Alan                DRUMET         11
   3. Pietrzak  Patryk            DETAL-MET           9
   4. Dudkiewicz  Patryk            DETAL-MET           8
   5. Chojnacki Kamil                   DGS           7
Janowski Piotr               DRUMET           7
   7. Chojnacki  Jakub              SANIKO           6
   8. Słomski  Dawid GMINA  FABIANKI           5
Heliński  Kamil             MS-BUD           5
 10. Frank  Filip              MS-BUD           4
Bromirski  Mariusz             SANIKO           4
 12. Bryliński  Maciej              MS-BUD           3
Misterski  Marcin              MS-BUD           3
Grudziński  Marcin              SANIKO           3
Śmigiel  Bartosz              SANIKO           3
Biniecki  Jakub      TSR  KUJAWY           3
 17. Abbott  Billy        DETAL-MET          2
Kowalski  Daniel                  DGS          2
Wesołowski  Daniel                  DGS          2
Łykowski  Radosław             DRUMET          2
Kruger  Ireneusz             DRUMET          2
Curyło  Marcin GMINA  FABIANKI          2
Półtorak  Arkadiusz GMINA  FABIANKI          2
Grube  Bartłomiej             MS-BUD          2
Ruciński  Arkadiusz             MS-BUD          2
Mierzyński  Kamil      TSR  KUJAWY          2
Zakrzewski Waldemar    WIKA  POLSKA          2
 28. Dewil  Mateusz           DETAL-MET          1
Dąbrowski  Krystian           DETAL-MET          1
Grzywacz  Patryk           DETAL-MET          1
Koss  Mariusz           DETAL-MET          1
Stawicki  Jakub           DETAL-MET          1
Więtczak  Norbert           DETAL-MET          1
Chojnacki  Dominik                  DGS          1
Józwiak  Adam                  DGS          1
Józwiak  Krzysztof                  DGS          1
Reszczyński  Piotr                  DGS          1
Sztygowski  Mariusz                  DGS          1
Jaroszewski  Lucjan            DRUMET          1
Mieszkalski   Adrian            DRUMET          1
Walaszek   Alan            DRUMET          1
Bukowski  Karol GMINA  FABIANKI          1
Bukowski  Miłosz GMINA  FABIANKI          1
Targański  Damian GMINA  FABIANKI          1
Rzadkowolski  Kamil GMINA  FABIANKI          1
Linowiecki  Piotr             MS-BUD          1
Budziszewski  Bartek             MS-BUD          1
Bromirski  Daniel              SANIKO          1
Dobrosielski  Marko              SANIKO          1
Lewandowski  Łukasz              SANIKO          1
Szudzik  Konrad              SANIKO          1
Tyrajski  Patryk              SANIKO          1
Chełminiak  Damian        TSR  KUJAWY          1
Grube  Łukasz        TSR  KUJAWY          1
Liszkowski  Adrian        TSR  KUJAWY          1
Wojciechowski  Adrian        TSR  KUJAWY          1
Behlke  Przemysław     WIKA  POLSKA          1
Czałpiński  Marek     WIKA  POLSKA          1
58 Świerczyński  Rafał     WIKA  POLSKA          1
 Najlepszy strzelec ligi
 Najlepszy strzelec w kategorii oldboy
 Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik niezrzeszony

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"