STRZELCY 2 LIGA

  KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 5 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA        17
   2. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA        10
Kulpa  Piotr INDORAMA          7
   4. Wojnowski  Artur GEBERIT          6
Kacprzyk Maksymilian PORTOFINO          6
Kozłowski  Wiktor PORTOFINO          6
Kwiatkowski  Błażej TYLKO  PRZEJAZDEM          6
   8. Korzeniewski  Paweł INDORAMA          5
Wilczyński  Patryk SEMPIRE          5
  10. Bergunda  Marek ALUMAR          4
Dykowski  Adrian GMINA  LIPNO          4
Kaczorowski  Marcin GMINA  LIPNO          4
Jankowski  Rafał MY  Z  ŁAPANKI          4
Lisowski  Marek PORTOFINO          4
Woźniak  Grzegorz RUN  CHŁODNIA          4
Kwiatkowski  Błażej TYLKO PRZEJAZDEM          4
  17. Bartczak  Rafał GMINA  LIPNO          3
Grudziński  Paweł MY  Z  ŁAPANKI          3
Salach  Marcin MY  Z  ŁAPANKI          3
Michalski  Przemysław RDJ  KLIMA          3
Rogoziński  Piotr RDJ  KLIMA          3
Waśkiewicz  Dominik SEMPIRE          3
  23. Klitkowski  Marcin ALUMAR          2
Sroka  Krzysztof ALUMAR          2
Ziółkowski   Arkadiusz ALUMAR          2
Bartczak  Mateusz GMINA  LIPNO          2
Jesionowski  Dariusz GMINA  LIPNO          2
Kwiatkowski  Piotr GMINA  LIPNO          2
Grudziński  Paweł MY Z  ŁAPANKI          2
Sierakowski  Konrad MY  Z  ŁAPANKI          2
Lewandowski  Łukasz PORTOFINO          2
Szymborski  Grzegorz PORTOFINO          2
Falkowski  Daniel RDJ  KLIMA          2
Walczak  Sławomir RUN  CHŁODNIA          2
Chodorek  Adam SEMPIRE          2
Nowakowski  Konrad SEMPIRE          2
Fijałkowski  Bartosz TYLKO  PRZEJAZDEM          2
Gola  Michał TYLKO  PRZEJAZDEM          2
Milewski  Damian TYLKO  PRZEJAZDEM          2
  40. Gołębiewski  Jaroslaw ALUMAR          1
Kasiuk  Sebastian ALUMAR          1
Przyłuski  Marek ALUMAR          1
Sroka  Dariusz ALUMAR          1
Walaszczyk  Marcin ALUMAR          1
Glonek  Zbigniew GEBERIT          1
Kwaśniewski  Sławomir GEBERIT          1
Przybylski  Marcin GEBERIT          1
Złowodzki  Robert GEBERIT          1
Bartczak  Łukasz GMINA  LIPNO          1
Jesionowski  Arkadiusz GMINA  LIPNO          1
Jesionowski  Jakub GMINA  LIPNO          1
Podlas  Jakub GMINA  LIPNO          1
Rozpędowski  Marcel GMINA  LIPNO          1
Szpanelewski  Krystian GMINA  LIPNO          1
Piekarski  Przemysław INDORAMA          1
Sobczak  Patryk INDORAMA          1
Szałański  Robert INDORAMA          1
Kunecki  Łukasz MY  Z  ŁAPANKI          1
Mazurowicz  Rafał MY  Z  ŁAPANKI          1
Mucharski  Paweł MY  Z  ŁAPANKI          1
Musiałkiewicz  Sławomir MY  Z  ŁAPANKI          1
Sikorski  Michał MY  Z  ŁAPANKI          1
Kaniewski  Dawid PORTOFINO          1
Pniewski  Łukasz PORTOFINO          1
Grzędzicki  Filip RDJ  KLIMA          1
Dalasiński  Mariusz RUN  CHŁODNIA          1
Gitner  Łukasz RUN  CHŁODNIA          1
Kuzmich  Serhij RUN  CHŁODNIA           1
Lewandowski  Szymon RUN  CHŁODNIA          1
Zapiec  Sławomir RUN  CHŁODNIA          1
Naczmański  Kamil SEMPIRE          1
Gola  Michał TYLKO  PRZEJAZDEM          1
Morawski  Fabian TYLKO  PRZEJAZDEM          1
  74. Zalewski  Patryk TYLKO  PRZEJAZDEM          1
 
           
najlepszy strzelec oldboy
 najlepszy strzelec ligi

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"