STRZELCY 2 LIGA

  KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI WLSP PO 12 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko zawodnika Nazwa drużyny ilość bramek
 1. Wilczyński Patryk SEMPIRE 24
  Kacprzyk Maksymilian SEMPIRE 24
  Behlke Przemysław WIKA POLSKA 18
  Szymczak Przemysław RUN CHŁODNIA 15
  Śmiałek Sebastian
RUN CHŁODNIA
15
  Ruciński Dominik FC ALBATROS 13
  Sobczak Wiktor
FC ALBATROS
11
  Lewandowski Grzegorz WLADISLAVIA 11
  Rogoziński Piotr SEMPIRE 11
  Fijałkowski Bartosz
LUX OPTIC
9
  Milewski Damian
SALAMANDER
9
  Wrześniak Hubert
SALAMANDER
8
  Wrześniewski Łukasz
SALAMANDER
8
  Nowakowski Konrad
SEMPIRE
8
  Witkowski Patryk GMINA FABIANKI 7
  Biniecki Jakub
RUN CHŁODNIA
7
  Cieślak Marcin
RUN CHŁODNIA
7
  Spychalski Robert
RUN CHŁODNIA
7
  Lewandowski Maciej
SALAMANDER
7
  Sołtysiński Albert
SEMPIRE
7
  Skibicki Krystian
WIKA POLSKA
7
  Adamusik Sebastian FC ALBATROS 6
  Machalski Hubert
FC ALBATROS 6
  Celmer Mariusz GMINA FABIANKI 6
  Matusiak Mikołaj
FC ALBATROS
5
  Sobczak Wiktor
FC ALBATROS
5
  Półtorak Arkadiusz
GMINA FABIANKI
5
  Mierzyński Kamil
WIKA POLSKA
5
  Butlewski Tomasz
WLADISLAVIA
5
  Świerczyński Patryk WLADISLAVIA
5
  Wojnowski Tomasz
GMINA FABIANKI
4
  Zalewski Patryk LUX OPTIC 4
  Liszkowski Adrian SALAMANDER
4
  Waga Dawid
SALAMANDER
4
  Czarniak Adam
SEMPIRE
4
  Szydłowski Łukasz
WIKA POLSKA
4
  Wiliński Marek
WIKA POLSKA
4
  Miziołek Michał
FC ALBATROS 4
  Antczak Bartosz WLADISLAVIA 4
  Sawicki Jakub
FC ALBATROS
4
  Barański Ireneusz
LUX OPTIC
3
  Kwiatkowski Dawid
LUX OPTIC
3
  Olszański Mariusz
RUN CHŁODNIA
3
  Warchlewski Andrzej WLADISLAVIA 3
  Kaczmarek Dariusz
WLADISLAVIA
3
  Popieliński Patryk
FC ALBATROS
2
  Morawski Fabian LUX OPTIC 2
  Woźniak Grzegorz RUN CHŁODNIA 2
  Grube Bartłomiej SALAMANDER 2
  Grzędzicki Filip  SEMPIRE 2
  Michalski Robert
SEMPIRE
2
  Kurtys Dariusz WIKA POLSKA 2
  Woźniak Adam WIKA POLSKA 2
  Bergunda Marek WLADISLAVIA 2
  Pawlak Adam WLADISLAVIA 2
  Grontkowski Jakub FC ALBATROS 1
  Górski Adam FC ALBATROS 1
  Janaszczyk Konrad
FC ALBATROS
1
  Piasecki Patrycjusz FC ALBATROS 1
  Durma Mateusz
GMINA FABIANKI
1
  Samodulski Szymon
GMINA FABIANKI
1
  Stroisz Oskar GMINA FABIANKI 1
  Kotowski Piotr
LUX OPTIC
1
  Kwiatkowski Błażej LUX OPTIC 1
  Retecki Wojciech
LUX OPTIC
1
  Seweryn Piotr LUX OPTIC 1
  Kosiński Krzysztof
RUN CHŁODNIA
1
  Romatowski Cezary RUN CHŁODNIA 1
  Czarniak Rafał SALAMANDER 1
  Kapeliński Błażej
SALAMANDER
1
  Osiński Krystian
SALAMANDER
1
  Nowacki Adrian
SALAMANDER
1
  Michalski Przemysław SEMPIRE 1
  Tomaszewski Krzysztof
WIKA POLSKA
1
  Szewiel Grzegorz
WIKA POLSKA
1
  Olejnik Tomasz WLADISLAVIA 1
  Więckiewicz Marek WLADISLAVIA 1
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"