WLSP – 1 KOLEJKA REMIS W MECZU NA SZCZYCIE

W niedzielę 31 marca na boisku typu orlik przy ZST odbyła się 1 kolejka Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
W pierwszej kolejce trafiły na siebie beniaminek (Detal-Met) i mistrz 2 edycji -Saniko.Po bardzo szybkim i stojącym na wysokim poziomie meczu padł zasłużony remis 4-4.Oto pozostałe wyniki 1 i 2 ligi.

1 LIGA
GMINA  FABIANKI  –  TSR  KUJAWY     5-2
3 x Słomski Dawid- 11,16,39    1 x Mierzyński Kamil- 3
1x Rzadkowolski Kamil- 17        1 x Biniecki Jakub -25
1x Bukowski Karol- 30

Walczak Wojciech –ż.k (TSR Kujawy)
Wojnowski Tomasz – ż.k (TSR Kujawy)
Bukowski Karol – ż.k. (Gmina Fabianki)
Rzadkowolski Kamil – ż.k. ( Gmina Fabianki)
Rzadkowolski Kamil -ż.k. (Gmina Fabianki)
Rzadkowolski Kamil – cz.k.(Gmina Fabianki)

MS-BUD  –  WIKA  POLSKA                            6-0
2 x Frank Filip – 15,37
2 x Heliński Kamil -14,24
1 x Misterski Marcin – 17
1 x Bryliński Maciej – 34

DRUMET  –  DGS                                                  7-6
2x Kruger Ireneusz-26,26     4 x Chojnacki Kamil16,18,33,39
1 x Janowski Piotr – 37          1 x  Reszczyński Piotr-17
1 x Jaroszewski Lucjan-10    1 x Józwiak Adam – 7
1 x Czerwiński Alan-19
1 x Mieszkalski  Adrian – 38
1 x Walaszek Alan – 5

Janowski Piotr – ż.k. ( Drumet)

SANIKO   –   DETAL-MET                              4-4
2 x Behlke Paweł – 7,25        2 x Dudkiewicz Patryk – 12,25
1 x Śmigiel Bartosz – 35        1x Pietrzak Patryk -15
1 x Chojnacki Jakub -38       1 x Dewil Mateusz – 36

Chojnacki Jakub -ż.k. (Saniko)

Tabela 1 Liga

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
 1. MS-BUD  1  1  0  0        6:0       3
 2. FABIANKI  1  1  0  0        5:2       3
 3. DRUMET  1  1  0  0        7:6       3
 4. SANIKO  1  0  1  0        4:4       1
 5. DETAL-MET  1  0  1  0        4:4       1
 6. DGS  1  0  0  1        6:7       0
 7. TSR  KUJAWY  1  0  0  1        2:5       0
 8. WIKA  POLSKA  1  0  0  1        0:6       0

STRZELCY 1 LIGA PO 1 KOLEJCE

POZ.           ZAWODNIK           DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Chojnacki Kamil                    DGS           4
   2. Słomski  Dawid GMINA  FABIANKI           3
   3. Dudkiewicz  Patryk             DETAL-MET           2
   4. Kruger  Ireneusz             DRUMET           2
   5. Frank  Filip             MS-BUD           2
   6. Heliński  Kamil             MS-BUD           2
   7. Behlke  Paweł                SANIKO           2

2 Liga

ALUMAR   –  TYLKO  PRZEJAZDEM        6-0
 2 x Ziółkowski  Arkadiusz – 26,38
 2 x Klitkowski Marcin-24,39
 1 x Bergunda Marek – 13
 1 x Sroka Dariusz – 27

GMINA LIPNO     –       RDJ  KLIMA                 8-1
 2 x Kaczorowski Marcin -12,24 1 x Rogoziński Piotr- 21
 2 x Kwiatkowski Piotr – 27,29
 1 x Podlas Jakub-17
 1 x Bartczak Mateusz – 22
 1 x Szpanelewski Krystian- 26
 1 x Bartczak Rafał.- 39

Grabowski Robert – ż.k. (RDJ Klima)

GEBERIT     –        MY  Z  ŁAPANKI                         2-1
 1 x Przybylski Marcin – 15         Mucharski Paweł-32
 1 x Wojnowski Artur – 29  

Wojnowski Artur – ż.k. (Geberit)

INDORAMA    –     PORTOFINO                         6-2
 3 x Piekarski Mateusz -20,26,36  1 x Kacprzyk Max – 23
 2 x Kulpa Piotr – 22,24                      1 x Lewandowski Łukasz -32
 1 x Korzeniewski Paweł – 29 

Katka Tomasz – ż.k. (Portofino)

RUN  CHŁODNIA   –   SEMPIRE                           6-2
 4 x Śmiałek Sebastian-22,28,29,38 1xWaśkiewicz Dominik- 9
 1 x Woźniak Grzegorz – 9                      1 x Wilczyński Patryk – 14
1 x Lewandowski Szymon -12

Tabela 2 Liga

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS  PKT.
   1. GMINA  LIPNO  1  1  0  0   8:1       3
   2. ALUMAR  1  1  0  0   6:0       3
   3. INDORAMA  1  1  0  0   6:2       3
  RUN CHŁODNIA
 1  1  0  0   6:2       3
   5. GEBERIT  1  1  0  0   2:1       3
   6. MY  Z  ŁAPANKI  1  0  0  0   1:2       0
   7. PORTOFINO  1  0  0  0   2:6       0
  SEMPIRE
 1  0  0  0   2:6       0
   9.
TYLKO  PRZEJAZDEM
 1
 0
 0
 0
  0:6
      0
10.
RDJ  KLIMA
 1
 0
 0
 0
  1:8
      0

STRZELCY 2 LIGA PO 1 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA          4
   2. Piekarski  Mateusz INDORAMA          3
   3. Klitkowski  Marcin ALUMAR          2
    4. Ziółkowski   Arkadiusz ALUMAR          2
   5. Kaczorowski  Marcin GMINA  LIPNO          2
   6. Kwiatkowski  Piotr GMINA  LIPNO          2
   7. Kulpa  Piotr INDORAMA          2