WLSP – 2 KOLEJKA

W niedzielę 7 kwietnia na boisku typu orlik przy ZST odbyła się
2 kolejka Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.Oto wyniki i strzelcy bramek  oraz tabele.

1 LIGA

SANIKO  –  GMINA  FABIANKI      11-2  (4-1)
1-0 – Behlke Paweł 6′ (1)
1-1 – Słomski Dawid (1)
2-1 – Bromirski Mariusz 11′ (1)
3-1 – Behlke Paweł 13′ (2)
4-1 – Behlke Paweł 20′ (3)
4-2 – Półtorak Arkadiusz  21′  (1)
5-2 – Chojnacki  Jakub 23′  (1)
6-2 – Lewandowski Łukasz 27′  (1)
7-2 – Chojnacki Jakub  31′ (2)
8-2 – Behlke Paweł 32′  (4)
9-2 – Grudziński Marcin 33′  (1)
10-2 – Bromirski Mariusz 37′ (2)
11-2 – Chojnacki Jakub 40′ (3)

ż.k .  – Słomski Dawid – GMINA  FABIANKI

DRUMET  –  MS-BUD                   5-6   (2-5)
1-0 – Czerwiński Alan  4′  (1)
1-1 – Bryliński Maciej  5′  (1)
2-1 – Czerwiński Alan  8′  (2)
2-2 – Heliński Kamil  9′  (1)
2-3 – Bryliński Maciej  12′  (2)
2-4 – Grube Bartłomiej  20′  (1)
2-5 – Linowiecki  Piotr  20″  (1)
3-5 – Czerwiński Alan  22′  (3)
4-5 – Czerwiński Alan 25′  (4)
5-5 – Janowski Piotr  36′ (1)
5-6 – Grube  Bartłomiej 40′  (2)

ż.k. – Walaszek Alan – DRUMET
ż.k. – Sobczak Sebastian – MS-BUD

TSR  KUJAWY  –  DETAL-MET         1-9   (1-7 )
0-1 – Dudkiewicz Patryk  3′ (1)
0-2 – Dudkiewicz Patryk  4′  (2)
0-3 – Pietrzak Patryk  5′  (1)
0-4 – Dudkiewicz Patryk 8′  (3)
0-5 – Dudkiewicz Patryk 10′  (4)
1-5 – Wojciechowski  Adrian  11′ (1)
1-6 – Abbott Billy 14′   (1)
1-7 – Pietrzak Patryk  19′ (2)
1-8 – Dudkiewicz Patryk  21′  (5)
1-9 – Dudkiewicz Patryk  33′  (6)

 ż.k. – Pietrzak Patryk – DETAL-MET

DGS  –  WIKA  POLSKA                3-0    (1-0 )
1-0 – Chojnacki Kamil  9′  (1)
2-0 – Wesołowski Daniel  32′  (1)

3-0 – Chojnacki Kamil 38′  (2)

TABELA 1 LIGI PO 2 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
 1. MS-BUD  2  2  0  0      12:5       6
 2. SANIKO  2  1  1  0      15:6
      4
 3. DETAL-MET  2  1  1  0      13:5       4
 4. DGS  2  1  1  0        9:7
      3
 5. DRUMET  2  1  1  0     12:12
      3
 6.
FABIANKI  2  1
 0
 1
       7:13
      3
 7. WIKA  POLSKA  2  0  0  2        0:9       0
 8. TSR  KUJAWY  2  0  0  2        3:14       0

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 2 KOLEJCE

POZ.           ZAWODNIK           DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Dudkiewicz  Patryk
             DETAL-MET           8
   2. Chojnacki Kamil                    DGS           6
Behlke  Paweł
              SANIKO           6
   4. Czerwiński  Allan
              DRUMET           5
   5. Słomski  Dawid GMINA  FABIANKI           4
Chojnacki  Jakub
             SANIKO           4

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY 1 LIGI PO 2 KOLEJCE

POZ.            DRUŻYNA  żk(-1)  czk(-3)   walkowery  PKT
1. DGS        0       0              0      0
2. WIKA POLSKA        0       0              0      0
3. DETAL-MET        1       0              0    -1
4. MS-BUD        1       0              0    -1
5. SANIKO        1       0              0   – 1
6. DRUMET        2       0              0   – 2
7. TSR  KUJAWY        2       0              0   – 2
8. FABIANKI        4       1              0   – 7

 

2  LIGA

TYLKO PRZEJAZDEM  –  RUN  CHŁODNIA  1-5   (1-1 )
0-1 – Woźniak Grzegorz  3′  (1)
1-1 – Milewski  Damian  14  (1)
1-2 – Walczak Sławomir  28′ (1)
1-3 – Śmiałek Sebastian 32′  (1)
1-4 – Gitner Łukasz  34′  (1)
1-5 – Wożniak Grzegorz 36′  (2)

ż.k. – Walczak Sławomir – RUN  CHŁODNIA
ż.k. – Wiśniewski Piotr – TYLKO  PRZEJAZDEM
ż.k. – Zapiec Sławomir -RUN  CHŁODNIA
ż.k. – Woźniak Grzegorz – RUN  CHŁODNIA

GEBERIT  –  INDORAMA              3-5    ( 1-3 )
0-1 – Piekarski Mateusz  3′  (1)
1-1 – Wojnowski Artur  9′  (1)
1-2 – Korzeniewski Paweł 12′  (1)
1-3 – Piekarski  Przemysław  20′  (1)

2-3 – Wojnowski Artur  27′ (2)
3-3 – Wojnowski Artur  34′  (3)
3-4 – Piekarski Mateusz  39′ (2)
3-5 – Korzeniewski Paweł   40″  (2)

ż.k. – Wojnowski Artur – GEBERIT
ż.k. – Glonek Zbigniew – GEBERIT
ż.k. – Szychulski Damian – INDORAMA

MY  Z  ŁAPANKI  –  ALUMAR       4-7   (3-2)
1-0 – Grudziński Paweł  13′ (1)
1-1 – Bergunda Marek  13′ (1)
1-2 – Sroka Krzysztof 15′  (1)
2-2 – Salach Marcin  16″  (1)
3-2 -Jankowski Rafał 17″ (1)
3-3 – Bergunda Marek  22′   (2)
3-4 – Bergunda Marek 26′ (3)
3-5 – Gołębiewski Jarosław 29′ (1)
3-6 – Sroka Krzysztof 31′  (2)
4-6 – Sikorski Michał 32′ (1)
4-7 – Przyłuski Marek  38′ (1)

RDJ  KLIMA  –  SEMPIRE   1-3  (1-1)
1-0 – Rogoziński Piotr  6′  (1)
1-1 – Waśkiewicz Dominik  10′  (1)
1-2 – Wilczyński Patryk  32′  (1)
1-3 – Wilczyński Patryk  40′  (2)

ALUMAR  –  PORTOFINO – m.a.  1-3  (0-1)
0-1 – Pniewski  Łukasz  6′  (1)
0-2 – Kozłowski Wiktor 23′  (1)
1-2 – Walaszczyk  Marcin  28  (1)
1-3 – Lewandowski Łukasz 31′  (1)

ż.k. – Ziółkowski Arkadiusz- ALUMAR
ż.k. – Ziółkowski Arkadiusz – ALUMAR
cz.k.- Ziółkowski Arkadiusz – ALUMAR
ż.k. – Bukowski Andrzej – PORTOFINO
ż.k. – Bukowski Andrzej – PORTOFINO
cz.k.- Bukowski  Andrzej – PORTOFINO

TABELA 2 LIGI PO 2 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS  PKT.
   1. RUN CHŁODNIA  2  2  0  0 11:3       6
   2. ALUMAR  3  2  0  1 14:7       6
   3.
INDORAMA  2  2  0  0 11:5       6
   4.
GMINA  LIPNO  1
 1
 0
 0
   8:1       3
   5. GEBERIT  2  1  0  1    5:6       3
   6. PORTOFINO  2  1  0  1    5:7       3
  SEMPIRE
 2  1  0  1    5:7       3
   8.
MY  Z  ŁAPANKI  2
 0
 0
 2
   5:9
      0
   9.
RDJ  KLIMA
 2
 0
 0
 2
   2:11
      0
10.
TYLKO  PRZEJAZDEM  2
 0
 0
 2
   1:11
      0

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 2 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA          5
Piekarski  Mateusz INDORAMA          5
   3. Bergunda  Marek
ALUMAR          4
Wojnowski  Artur GEBERIT          4
   5. Korzeniewski  Paweł INDORAMA          3
Woźniak  Grzegorz
  RUN  CHŁODNIA          3
Wilczyński  Patryk SEMPIRE          3

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY 2 LIGI PO 2 KOLEJCE

POZ.                  DRUŻYNA ż.k(-1) cz.k(-3)  walkowery   PKT
  2. RDJ  KLIMA       0       0            0    –
  3. MY  Z  ŁAPANKI       0       0            0    –
  4. SEMPIRE       0       0            0    –
  5. GMINA  LIPNO       0       0            0    –
  7. INDORAMA       1       0            0    – 1
  8. TYLKO  PRZEJAZDEM       1       0            0    – 1
  7. RUN CHŁODNIA       3       0            0    – 3
GEBERIT       3       0            0    – 3
  9. ALUMAR       2       1            0    – 5
10. PORTOFINO       3       1            0    – 6