3 kolejka WLSP

W niedzielę 14 kwietnia na boisku typu orlik przy ZST odbyła się
3 kolejka Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich którą współfinansuje Gmina Miasto Włocławek.Głównym partnerem naszej ligi jest Pierogarnia przy Wzorcowni.Partnerami są też Kręgielnia Piwnica oraz Wloclawek.info.pl .
Oto wyniki ,strzelcy bramek oraz tabele.

1 LIGA 3 KOLEJKA

DGS  –  MS-BUD         2-3   (0-3)
0-1 – Heliński Kamil  7′  (1)
0-2 – Ruciński Arkadiusz  10′  (1)
0-3 – Frank Filip  13′ (1)
1-3 – Chojnacki Dominik  22′  (1)
2-3 – Kowalski Daniel 36′  (1)

DRUMET  –  WIKA  POLSKA  5-1  (1-0)
1-0 – Czerwiński Alan  20′  (1)
2-0 – Czerwiński Alan  21′  (2)
3-0 – Czerwiński Alan  22′  (3)
4-0 – Czerwiński Alan  24′  (4)
4-1 – Świerczyński Rafał  30′  (1)
5-1 – Czerwiński Alan  34′  (5)

 cz.k. – Jaroszewski Lucjan – DRUMET

TSR  KUJAWY  –  SANIKO   1-11  (1-3)
0-1 – Behlke Paweł  4′  (1)
0-1 – Behlke Paweł  7′  (2)
0-1 – Behlke Paweł  15′  (3)
1-3 – Biniecki Jakub 19′ (1)
1-4 – Behlke  Paweł  30′  (4)
1-5 –  Grudziński Marcin  31′  (1)
1-6 –  Śmigiel Bartosz  32′  (1)
1-7 –  Grudziński Marcin  34′  (2)
1-8 –  Behlke  Paweł  36′  (5)
1-9 –  Śmigiel Bartosz 38′  (2)
1-10 – Behlke Paweł 39′  (6)
1-11 – Szudzik Konrad  40′  (1)

Mecz Detal-Met – Gmina Fabianki przełożony jest  na 28 kwiecień.

TABELA 1 LIGI PO 3 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
 1. MS-BUD  3  3  0  0      15:7       9
 2. SANIKO  3  2  1  0      26:7
      7
 3.
DRUMET
 3
 2
 0
 1
     17:13
      6
 4. DETAL-MET  2  1  1  0      13:5       4
 5. DGS  3  1  0  2      11:10
      3
 6.
FABIANKI  2  1
 0
 1
        7:13
      3
 7. WIKA  POLSKA  3  0  0  3         1:14       0
 8. TSR  KUJAWY  3  0  0  3         4:25       0

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 3 KOLEJCE

POZ.           ZAWODNIK           DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Behlke  Paweł                SANIKO         12
   2. Czerwiński  Allan                DRUMET         10
   3.. Dudkiewicz  Patryk
           DETAL-MET           8
   4. Chojnacki Kamil                   DGS           6

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY 1 LIGI PO 3 KOLEJCE

POZ.            DRUŻYNA  żk(-1)  czk(-3)   walkowery  PKT
1. DGS        0       0              0      0
2. WIKA POLSKA        0       0              0      0
3. DETAL-MET        1       0              0    -1
4. MS-BUD        1       0              0    -1
5. SANIKO        1       0              0    -1
6. TSR  KUJAWY        2       0              0    -2
7. DRUMET        2       1              0    -5
8. FABIANKI        4       1              0    -7

2 LIGA 3 KOLEJKA

PORTOFINO – GMINA  LIPNO – m.z   2-4  (2-0)
1-0 – Kozłowski Wiktor  6′  (1)
2-0 – Szymborski Grzegorz  13′  (1)
2-1 – Bartczak Łukasz  26′  (1)
2-2 – Bartczak Rafał   32′  (1)
2-3 – Bartczak Rafał  35′
  (2)
2-4 – Jesionowski Arkadiusz  38′  (1)

INDORAMA  –  GMINA  LIPNO  5-2  (1-0)
1-0 – Piekarski Mateusz  7′  (1)
2-0 – Piekarski Mateusz  22′  (2)
3-0 – Piekarski Mateusz  27′  (3)
3-1 – Jesionowski Dariusz  29
4-1 – Piekarski Mateusz  34′  (4)
5-1 – Sobczak Patryk  37′  (1)
5-2 – Jesionowski Dariusz  40′  (2)

TYLKO  PRZEJAZDEM – RDJ  KLIMA  7-3  (2-2)
1-0 – Zalewski  Patryk  3′  (1)
1-1 – Falkowski Daniel  9′  (1)
2-1 – Fijałkowski Bartosz  13′  (1)
2-2 – Michalski Przemysław  18′  (1)
3-2 – Kwiatkowski Błażej  22′  (1)
4-2 – Kwiatkowski Błażej  24′  (2)
4-3 – Michalski Przemysław  25′  (2)
5-3 – Kwiatkowski Błażej  35′  (3)
6-3 – Morawski Fabian  36′  (1)
7-3 – Kwiatkowski Błażej  37′  (4)

ż.k. – Jankowski Maciej – TYLKO  PRZEJAZDEM 

PORTOFINO  –  SEMPIRE     5-3   (3-2)
1-0 – Kozłowski Wiktor  1′  (1)
1-1 – Nowakowski Konrad   6′  (1)
1-2 – Chodorek Adam  9′  (1)
2-2 – Kozłowski Wiktor  10′  (2)
3-2 – Lisowski  Marek  20′  (1)
3-3 – Nowakowski Konrad 35′  (2)
4-3 – Szymborski Grzegorz 39′  (1)
5-3 – Kozłowski Wiktor 40′  (3)

GEBERIT  –  ALUMAR   2-0   (1-0)
1-0 – Wojnowski Artur  6′  (1)
2-0 – Wojnowski Artur  32′  (2)

ż.k. – Wojnowski  Artur – GEBERIT

MY Z ŁAPANKI – RUN  CHŁODNIA  1-6 (0-2)
0-1 – Śmiałek Sebastian  16′  (1)
0-2 – Śmiałek Sebastian 20′  (2)
0-3 – Walczak Sławomir 23′  (1)
0-4 – Dalasiński  Mariusz  28′  (1)
0-5 – Kuzmich
Serhij  29′  (1)
0-6 – Śmiałek Sebastian  35′ (3)
1-6 – Grudziński Paweł 36′  (1)

TABELA 2 LIGI PO 3 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS  PKT.
   1. RUN CHŁODNIA  3  3  0  0 17:4       9
   2.
INDORAMA  3
3
 0
 0 16:7       9
   2. GMINA  LIPNO  3  2  0  1 14:8       6
   4. GEBERIT  3  2  0  1    7:6       6
   5. PORTOFINO  4  2  0  2 12:14       6
   6.
ALUMAR  4
 2
 0
 2
14:9       6
   7.
SEMPIRE
 3  1  0  2    8:12       3
   8.
TYLKO  PRZEJAZDEM
 3
 1  0
 2
   8:14       3
   9.
MY  Z  ŁAPANKI  3
 0
 0
 3
   6:15
      0
 10.
RDJ  KLIMA
 3
 0
 0
 3
   5:18
      0

 – o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte   punkty , bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 3 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA          9
   2. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA          8
   3. Wojnowski  Artur
GEBERIT          6
   4. Kozłowski  Wiktor
PORTOFINO          5

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY 2 LIGI PO 3 KOLEJCE

POZ.                  DRUŻYNA ż.k(-1) cz.k(-3) walkowery  PKT
  1. RDJ  KLIMA       0       0            0    –
MY  Z  ŁAPANKI       0       0            0    –
SEMPIRE       0       0            0    –
GMINA  LIPNO       0       0            0    –
  5. INDORAMA       1       0            0    – 1
  6. TYLKO  PRZEJAZDEM       2       0            0    – 2
  7. RUN CHŁODNIA       3       0            0    – 3
  8. GEBERIT       4       0            0    – 4
  9. ALUMAR       2       1            0    – 5
10. PORTOFINO       3       1            0    – 6