WLSP- 4 kolejka

28 kwietnia na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 4 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl .Sędziowie pokazali 4 żółte kartki.
Oto wyniki meczów,klasyfikacje strzelców , fair play oraz tabele 1 i 2 ligi.

1 LIGA

DGS   –  GMINA  FABIANKI  3-3  (0-2)
0-1 – Curyło Marcin  8′  (1)
0-2 – Curyło Marcin  17′  (2)
1-2 – Wesołowski Daniel  24′  (1)
1-3 – Słomski Dawid  28′  (1)
2-3 – Chojnacki Kamil  36′  (1)
3-3 – Kowalski Daniel  38′  (1)

DETAL-MET  –  MS-BUD   2-4  (2-1)
1-0 – Więtczak Norbert  10′  (1)
1-1 – Frank Filip  12′  (1)
1-2
Misterski Marcin  20′  (1)
1-3 – Budziszewski Bartłomiej  28′  (1)
2-3 – Grzywacz Patryk  30′  (1)
2-4 – Heliński Kamil  39′  (1)

 Dąbrowski Krystian – ż.k. – Detal-Met

DETAL-MET – GMINA  FABIANKI  10-3  (3-2)
0-1 – Targański Damian 2′  (1)
1-1 – Pietrzak Patryk  4′  (1)
2-1 – Abbott Billy  10′  (1)
2-2 – Półtorak Arkadiusz  12′  (1)
3-2 – Pietrzak Patryk  17′  (2)
4-2 – Pietrzak Patryk  21′  (3)
5-2 – Pietrzak Patryk  26′  (4)
6-2 – Koss Mariusz 27′ (1)
7-2 – Dąbrowski Krystian 28′  (1)
8-2 – Stawicki Jakub  33′  (1)
8-3 – Bukowski Miłosz  37′  (1)
9-3 – Pietrzak Patryk  38′  (5)
10-3 – Pietrzak Patryk  39′  (6)

TSR  KUJAWY  –  DRUMET     4-8  (2-6)
1-0 – Chełminiak Damian  1′  (1)
1-1 – Łykowski Radosław  2′  (1)
1-2 – Czerwiński Alan  2′  (1)
1-3 – Janowski Piotr 8′  (1)
1-4 – Janowski Piotr  9′  (2)
2-4 – Biniecki Jakub  12′  (1)
2-5 – Janowski Piotr 14′  (3)
2-6 – Łykowski Radosław  15′  (2)
3-6 – Grube  Łukasz 25′  (1)
3-7 – Janowski Piotr  28′  (4)
3-8 – Janowski Piotr  31′  (5)
4-8 – Liszkowski Adrian  35′  (1)

SANIKO  –  WIKA  POLSKA  2-0 (0-0)
1-0 – Dobrosielski Marko  34′ (1)
2-0 – Chojnacki Jakub  40′  (1)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY 1 LIGI PO 4 KOLEJCE

POZ.            DRUŻYNA  żk(-1)  czk(-3)   walkowery  PKT
1. WIKA POLSKA        0       0              0      0
2. DGS        1       0              0    -1
SANIKO        1       0              0    -1
MS-BUD        1       0              0    -1
5. DETAL-MET        2       0              0    -2
TSR  KUJAWY        2       0              0    -2
7. DRUMET        2       1              0    -5
8. FABIANKI        5       1              0    -8

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 4 KOLEJCE

POZ.           ZAWODNIK           DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Behlke  Paweł                SANIKO         12
   2. Czerwiński  Alan                DRUMET         11
   3. Pietrzak  Patryk            DETAL-MET           9
   4. Dudkiewicz  Patryk            DETAL-MET           8

TABELA 1 LIGI PO 4 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
 1. MS-BUD  4  4  0  0      19:9    12
 2. SANIKO  4  3  1  0      28:7
   10
 3.
DRUMET
 4
 3
 0
 1
     25:17
      9
 4. DETAL-MET  4  2  1  1      25:12       7
 5. DGS  4  1  1  2      14:13
      4
 6.
FABIANKI  4  1
 1
 2
     13:26
      4
 7. WIKA  POLSKA  4  0  0  4         1:16       0
 8. TSR  KUJAWY  4  0  0  4         8:33       0

– o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte
punkty, bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.

2 LIGA

GEBERIT  –  GMINA  LIPNO   0-3  (0-1)
0-1 – Rozpędowski Marcel  19′  (1)
0-2 – Kaczorowski Marcin  28′  (1)
0-3 – Kaczorowski Marcin  31′  (2)

MY  Z  ŁAPANKI  –  RDJ  KLIMA   8-4 (5-0)
1-0 – Sierakowski Konrad  1′  (1)
2-0 – Salach Marcin 8′  (1)
3-0 – Mazurowicz Rafał 11′  (1)
4-0 – Jankowski Rafał  15′  (1)
5-0 – Musiałkiewicz  Sławomir  18′  (1)
6-0 – Jankowski Rafał  22′  (2)
6-1 – Falkowski Daniel  23′  (1)
7-1 – Sierakowski Konrad 29′  (2)
7-2 – Michalski Przemysław  30′  (1)
7-3 – Rogoziński Piotr  32′ (1)
7-4 – Grzędzicki Filip  32′  (1)
8-4 – Jankowski Rafał   33′  (3)

 Rogoziński Piotr – ż.k. – RDJ  KLIMA

INDORAMA  –  SEMPIRE   5-2  (1-1)
0-1 – Waśkiewicz Damian  2′  (1)
1-1 – Piekarski Mateusz  3′  (1)
2-1 – Piekarski Mateusz  21′  (2)
3-1 – Piekarski Mateusz  24′  (3)
4-1 – Kulpa Piotr 28′  (1)
4-2 – Naczmański Kamil  32′  (1)
5-2 – Kulpa Piotr  39′  (2)

 PORTOFINO-TYLKO  PRZEJAZDEM  5-3  (1-1)
1-0 – Kacprzyk Maksymilian  5′  (1)
1-1 – Milewski Damian 17′  (1)
2-1 – Kacprzyk Maksymilian  24′  (2)
3-1 – Kacprzyk Maksymilian  27′  (3)
4-1 – Kaniewski Dawid  29′  (1)
4-2 – Fijałkowski Bartosz  31′  (1)
4-3 – Gola Michał  33′  (1)
5-3 – Kacprzyk Maksymilian 38′  (4)

ALUMAR  –  RUN  CHŁODNIA  1-4 (0-1)
0-1 – Śmiałek Sebastian  13′  (1)
0-2 – Śmiałek Sebastian  21′  (2)
0-3 – Woźniak Grzegorz  22′  (1)
1-3 – Kasiuk Sebastian  31′  (1)
1-4 – Zapiec Sławomir  40′  (1)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY 2 LIGI PO 4 KOLEJCE

POZ.                  DRUŻYNA ż.k(-1) cz.k(-3) walkowery  PKT
  1. GMINA  LIPNO       0       0            0    –
MY  Z  ŁAPANKI       0       0            0    –
SEMPIRE       0       0            0    –
  4. RDJ  KLIMA       1       0            0    – 1
  5. INDORAMA       1       0            0    – 1
  6. TYLKO  PRZEJAZDEM       2       0            0    – 2
  7. RUN CHŁODNIA       3       0            0    – 3
  8. GEBERIT       4       0            0    – 4
  9. ALUMAR       2       1            0    – 5
10. PORTOFINO       3       1            0    – 6

– ż.k.(-1p), cz.k.(-3p), walkower(-5p).

 

  KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 4 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA       12
   2. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA       10
   3. Wojnowski  Artur GEBERIT          6
   4. Kacprzyk Maksymilian PORTOFINO          5
Kozłowski  Wiktor PORTOFINO          5

TABELA 2 LIGI PO 4 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS PKT.
   1. RUN CHŁODNIA  4  4  0  0 21:5    12
   2.
INDORAMA  4
 4
 0
 0 21:9    12
   2. GMINA  LIPNO  4  3  0  1 17:8       9
   4. PORTOFINO  5  3  0  2 17:17
      9
   5. GEBERIT  4  2  0  2    7:9       6
   6.
ALUMAR  5
 2
 0
 3
15:13       6
   7.
MY  Z  ŁAPANKI  4  1  0  3 14:19       3
   8.
SEMPIRE  4
 1  0
 3
10:17       3
   9.
TYLKO  PRZEJAZDEM  4
 1
 0
 3
11:19
      3
 10.
RDJ  KLIMA
 4
 0
 0
 4
   9:26
      0

 – o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte punkty, bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.