WLSP-8 kolejka

2 czerwca na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 8 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl  oraz Gmina Miasto Włocławek.
Przedstawiamy komplet wyników 8 kolejki oraz tabele i klasyfikacje 1 i 2 ligi oraz najskuteczniejszych strzelców 7 kolejki.
Najlepszym strzelcem 7 kolejki w 1 lidze został zawodnik TSR Kujawy – Damian Dase który zdobył 5 bramek w meczu TSR Kujawy – Wika Polska.
Natomiast najlepszym strzelcem w 7 kolejce 2 ligi okazał się obecnie najlepszy strzelec 2 ligi Mateusz Piekarski który zdobył 7 bramek w meczu Indorama – Alumar.
Wyniki , tabele oraz klasyfikacje 8 kolejki WLSP.

   
1 LIGA

MS-BUD  –  TSR  KUJAWY    6-1  (4-1)
1-0 – Grube Bartłomimej  2′  (1)
2-0 – Linowiecki Piotr  9′  (1)
2-1 – Liszkowski Adrian  10′  (1)
3-1 – Bryliński Maciej  13′  (1)
4-1 – Szperka Bartosz  20′
5-1 – Budziszewski Bartłomiej  31′  (1)
6-1 – Grube Bartłomiej  35′  (2)

 

 DETAL-MET  –   DGS   9-1  (4-0)
1-0 – Pietrzak Patryk  4′  (1)
2-0 – Pietrzak Patryk 9′  (2)
3-0 – Czarnecki Patryk  11′  (1)
4-0 – Grzywacz Patryk  13′  (1)
5-0 – Butlewski Tomasz  27′  (1)
5-1 – Chojnacki Kamil  31′  (1)

6-1 – Więtczak Norbert  32′  (1)
7-1 – Pietrzak Patryk  34′  (3)
8-1 – Abbott Billy  39′  (1)
9-1 – Więtczak Norbert  (1)

ż.k. – Szymański Daniel – DGS
 ż.k. – Bagiński Kamil – Detal-Met

Drunet -Wika Polska – mecz przełożony
Saniko – pauza

TABELA 1 LIGI PO 8 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS PKT.
1. MS-BUD 7 5 0 2 29:18 15
  2. SANIKO 6 4 2 0 30:11 14
2. DRUMET 6 4 1 1 37:24 13
4. DETAL-MET 7 3 1 3 39:29 10
 5. DGS 7 3 0 4 21:30   9
 6. TSR  KUJAWY 7  2 0 5 17:40   6
 7. WIKA  POLSKA 6  0 0 6    7:28    0

– o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte
punkty, bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 8 KOLEJCE

POZ.           ZAWODNIK           DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Czerwiński  Alan             DRUMET        14
   2. Dudkiewicz  Patryk           DETAL-MET        12
   3. Więtczak  Norbert           DETAL-MET          8
  Behlke  Paweł               SANIKO          8
  Chojnacki  Kamil                   DGS          8

2  LIGA

GMINA  LIPNO  –  ALUMAR   10-4   (5-1)
1-0 – Dykowski Adrian 9′  (1)
2-0 – Dykowski Adrian  12′  (2)
3-0 – Bartczak Łukasz   13′  (1)
4-0 – Bartczak  Łukasz  16′  (2)
4-1 – Bergunda Marek  18′  (1)
5-1 – Bartczak Mateusz  19′  (1)
6-1 – Jesionowski Arkadiusz  21′  (1)
6-2 – Sroka Krzysztof  23′  (1)
6-3 – Kaszuba Dawid  26′  (1)
7-3 – Bartczak Łukasz  33′  (3)
8-3 – Dykowski Adrian  34′  (3)
9-3 – Dykowski Adrian  35′  (4)
10-3 – Jesionowski Dariusz  35′  (1)
10-4 – Bergunda Marek  39′  (2)


 INDORAMA  –  RUN  CHŁODNIA  3-1  (3-0)
1-0 – Piekarski Mateusz  2′  (1)
2-0 – Piekarski Mateusz  8′  (2)
3-0 – Wiśniewski Filip  18′  (1)

3-1 – Gitner Łukasz  29′  (1)

 ż.k. – Woźniak  Grzegorz – Run Chłodnia

 MY Z ŁAPANKI  –  SEMPIRE    6-4  (3-2)
0-1 – Sieciński Norbert  7′  (1)
1-1 – Mazurowicz Rafał  9′  (1)
2-1 – Rakowski Dariusz  10′  (1)
2-2 – Wolczyński Patryk  15′  (1)
3-2 – Woźniak Łukasz  19′  (1)
3-3 – Czarniak Adrian  29′  (1)
3-4 – Rakowski Dariusz  32′  (2)
3-5 – Sierakowski Konrad  34′  (1)
4-5 – Sieciński Norbert  37′  (2)
4-6 – Salach Marcin  39′  (1)

 GEBERIT  –  TYLKO  PRZEJAZDEM   4-2  (2-1)
1-0 – Nowak Arkadiusz  6′  (1)
2-0 – Nowak Arkadiusz  8′  (2)
2-1 – Gola Michał  18′  (1)
3-1 – Kowalski Arkadiusz  26′  (1)
3-2 – Kotowski Piotr  29′  (1)
4-2 – Wojnowski Artur  (1)
 
 PORTOFINO – pauza

TABELA 2 LIGI PO 8 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS PKT.
  1. INDORAMA
 8  8  0  0 68:17    24
  2.
GMINA  LIPNO
 7
 6
 0
 1 43:18    18
  3.
GEBERIT
 7
 5
 0
 2
20:12
   15
  4. RUN CHŁODNIA
 6  4  0  2 22:11    12
  5. PORTOFINO
 6  4  0  2 22:20
   12
  6.
ALUMAR
 7  2
 0
 5
20:40       6
  7.
MY  Z  ŁAPANKI
 7  1  0  6 19:44       3
  8.
TYLKO  PRZEJAZDEM
 7  1  0
 6
19:48       3
  9.
SEMPIRE
 7
 0
 0
 7
18:41
      0
POZ.            ZAWODNIK    DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA        33
   2. Kulpa  Piotr INDORAMA        17
   3. Wojnowski  Artur GEBERIT        10
  Korzeniewski  Paweł INDORAMA        10
   Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA        10