WLSP-9 KOLEJKA

9 czerwca na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 9 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl oraz Gmina Miasto Włocławek.
Przedstawiamy komplet wyników 9 kolejki oraz tabele i klasyfikacje.1 LIGA

SANIKO  –  WIKA  POLSKA  3-2  (1-0)
1-0 – Dobrosielski Marko  6′  (1)
2-0 – Tyrajski Patryk  23′  (1)
2-1 – Czałpiński Marek  31′  (1)
3-1 – Dobrosielski Marko  35′  (2)
3-2 – Czałpiński Marek  39′  (2)

MS-BUD  –  DETAL-MET  7-8  (4-3)
1-0 – Misterski Marcin  3′  (1)
1-1 – Kołodziejski Jan  5′  (1)
1-2 – Kołodziejski Jan  6′  (2)
2-2 – Grube Bartłomiej  8′  (1)
3-2 – Linowiecki Piotr  10′  (1)
4-2 – Misterski Marcin  17′  (2)
4-3 – Więtczak Norbert  18′  (1)
4-4 – Więtczak Norbert  22′  (2)
4-5 – Kołodziejski Jan  24′  (3)
4-6 – Dąbrowski Krystian  25′  (1)
4-7 – Abbott Billy  27′  (1)
5-7 – Budziszewski Bartłomiej  30′  (1)
6-7 – Ruciński Arkadiusz  31′  (1)
6-8 – Czarnecki Patryk  35′  (1)
7-8 – Misterski Marcin  36′  (3)

DGS  –  TSR  KUJAWY  2-2  (0-0)
1-0 – Opłatkowski Mariusz  28′  (1)
1-1 – Biniecki Jakub  35′  (1)
2-1 – Chojnacki Kamil  36′  (1)
2-2 – Biniecki Jakub  40′  (2)

ż.k. Józwiak Sebastian – DGS

TABELA 1 LIGI PO 9 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
1. SANIKO 7 5 2 0 33:13 17
  2. MS-BUD  8  5 0  3    36:26 15
3. DRUMET 6 4 1 1 37:24 13
4. DETAL-MET 8 4 1 3 47:36 13
 5. DGS 8 3  1  4    23: 32  10
 6. TSR  KUJAWY 8  2  1 5   19:42   7
 7. WIKA  POLSKA 7  0  0 7    9:31    0

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 9 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK  DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Czerwiński  Alan DRUMET        14
   2. Dudkiewicz  Patryk  DETAL-MET        12
   3. Więtczak  Norbert DETAL-MET        10
   4. Chojnacki  Kamil DGS          9

2 LIGA 

RUN  CHŁODNIA  –  GMINA  LIPNO  0-10  (0-5)
 0-1 – Kaczorowski Marcin  2′  (1)
0-2 – Bartczak Mateusz  3′  (1)
0-3 – Kaczorowski Marcin  8′  (2)
0-4 – Bartczak Rafał  14′  (1)
0-5 – Bartczak Łukasz  17′  (1)
0-6 – Kaczorowski Marcin  22′  (3)
0-7 – Jesionowski Arkadiusz  27′  (1)
0-8 – Kwiatkowski Piotr 29″  (1)
0-9 – Kaczorowski Marcin  30′  (4)
0-10 – Jesionowski Dariusz  39′  (1)

żk. Bartczak Mateusz – Gmina Lipno

SEMPIRE  –  ALUMAR  4-1  (1-1)
1-0 – Sieciński Norbert  4′  (1)
1-1 – Bergunda Marek  11′  (1)
2-1 – Sieciński Norbert  29′  (2)
3-1 – Sieciński Norbert  39′  (3)
4-1 – Waśkiewicz Dominik  40′  (1)

 MY  Z  ŁAPANKI -TYLKO  PRZEJAZDEM 10-2  (4-2)
1-0 – Sierakowski Konrad  3′  (1)
2-0 – Sierakowski  Konrad  4′  (2)
3-0 – Jankowski Rafał  6′  (1)
3-1 – MIlewski Damian  12′  (1)
4-1 – Piekarski Rafał  12′  (1)
4-2 – Wiśniewski Piotr  13′  (1)
5-2 – Jankowski Rafał  27′  (2)
6-2 – Jankowski Rafał  27′  (3)
7-2 – Sierakowski Konrad  32′  (3)
8-2 – Jankowski Rafał  34′  (4)
9-2 – Jankowski Rafał  39′  (5)
10-2 – Mazurowicz Rafał  39′  (1)

 ż.k. – Morawski Fabian – Tylko Przejazdem

GEBERIT  –  PORTOFINO   3-2   (2-2)
1-0 – Krajewski Kamil   11′  (1)
2-0 – Złowodzki Robert  14′  (1)
2-1 – Śląskiewicz Łukasz  15′  (1)
2-2 – Kozłowski  Wiktor  19′  (1)
3-2 – Glonek Zbigniew  31′  (1)

ż.k. – Złowodzki Robert – Geberit

 PORTOFINO  –  RUN  CHŁODNIA – m.z  3-14  (2-4)
0-1 – Śmiałek Sebastian  1′  (1)
0-2 – Śimałek Sebastian  5′  (2)
0-3 – Śmiałek Sebastian  9′  (3)
1-3 – Śląskiewicz Łukasz  12′  (1)
2-3 – Pniewski Łukasz 17′  (1)
2-4 – Woźniak  Grzegorz  20′  (1)
2-5 – Kosiński Krzysztof  24′  (1)
2-6 – Śmiałek Sebastian  26′  (4)
3-6 – Kozłowski Wiktor  27′  (1)
3-7 – Woźniak  Grzegorz  29′  (2)
3-8 – Śmiałek Sebastian 30′  (5)
3-9 – Walczak Sławomir  31′  (1)
3-10 – Śmiałek Sebastian  31′  (6)
3-11 – Walczak Sławomir  32′  (2)
3-12 – Morawski Daniel  39′  (1)
3-13 – Śmiałek Sebastian  39′  (7)
3-14 – Śmiałek Sebastian  40′  (8)

DRUMET  i  INDORAMA – pauza

TABELA 2 LIGI PO 9 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS PKT.
  1. INDORAMA
 8  8  0  0 68:17    24
  2.
GMINA  LIPNO
 8
 7
 0
 1 53:18    21
  3.
GEBERIT
 8
 6
 0
 2
23:14
   18
  4. RUN CHŁODNIA
 8  5  0  3 36:24    15
  5. PORTOFINO
 8  4  0  4 27:37
   12
  6.
ALUMAR
 8
 2
 0
 6
21:44       6
  7.
MY  Z  ŁAPANKI
 8  2  0  6 28:46       6
  8.
TYLKO  PRZEJAZDEM
 8  1  0
 7
21:57       3
  9.
SEMPIRE
 8
 1
 0
 7
22:42
      3

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 9 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA        33
   2. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA        18
   3. Kulpa  Piotr INDORAMA        17
   4. Wojnowski  Artur GEBERIT        10
  Korzeniewski  Paweł INDORAMA        10
  Bartczak  Łukasz GMINA  LIPNO        10