WLSP-10-kolejka

16 czerwca na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 10 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl oraz Gmina Miasto Włocławek.
Przedstawiamy komplet wyników 10 kolejki oraz tabele i klasyfikacje:
1 LIGA

DRUMET – DETAL-MET   3-3  (3-2)
1-0 – Janowski Piotr  5′  (1)
2-0 – Czerwiński Alan  5′  (1)
3-0 – Janowski Piotr  7′  (2)
3-1 – Abbott  Billy  10′  (1)
3-2 – Abbott  Billy  14′  (2)
3-3 – Abbott  Billy  33′  (3)

ż.k. – Dąbrowski Krystian – Detal-Met
ż.k. – Czarnecki Patryk – Detal-Met
ż.k. – Koss Mariusz – Detal-Met
ż.k. – Janowski Piotr – Drumet

DRUMET – WIKA     9-4   (6-1)
1-0 – Wojtylak Patryk  6′  (1)
2-0 – Czerwiński Alan  7′  (1)
3-0 – Wojtylak Patryk  9′  (2)
4-0 – Czerwiński Alan  12′  (2)
4-1- Czałpiński Marek  14′  (1)
5-1 – Wojtylak Patryk  15′  (3)
6-1 – Wojtylak Patryk  18′  (4)
6-2 – Czałpiński Marek  21′  (2)
6-3 – Nowakowski Mateusz  27′  (1)
6-4 – Behlke Przemysław  35′  (1)
7-4 – Wojtylak Patryk  36′  (5)
8-4 – Karwowski Sławomir  39′  (1)
9-4 – Wojtylak Patryk  40′  (6)

SANIKO  –  TSR  KUJAWY   5-3   (4-0)
1-0 – Behlke Paweł  5′  (1)
2-0 – Behlke Paweł  6′  (2)
3-0 – Behlke Paweł  14′  (3)
4-0 – Dobrosielski Marko  16′  (1)
4-1 – Biniecki Jakub  21′  (1)
4-2 – Liszkowski Adrian  28′  (1)
5-2 – Chojnacki Jakub  29′  (1)
5-3 – Liszkowski Adrian  32′  (2)

DGS  –  WIKA  POLSKA   10-3  (4-3)
0-1 – Czałpiński Marek  2′  (1)
0-2 – Czałpiński Marek  5′  (2)
1-2 – Retecki Wojciech  7′   (1)
2-2 – Retecki Wojciech  11′  (2)
3-2 – Gotłasz Piotr  14′  (1)
4-2 – Gotłasz Piotr  16′  (2)
4-3 – Nowakowski Mateusz  19′  (1)
5-3 – Jozwiak Sebastian  22′  (1)
6-3 – Sztygowski Mariusz  27′  (1)
7-3 – Gotłasz Piotr  33′  (3)
8-3 – Gotłasz Piotr  34′  (4)
9-3 – Jozwiak Krzysztof  37′  (1)
10-3 – Jozwiak Krzysztof  38′  (2)

TABELA 1 LIGI PO 10 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
1. SANIKO 8 6 2 0 38:16 20
  2. DRUMET  8  5 2  1    49:31 17
3. MS-BUD 8 5 0 3 36:26 15
4. DETAL-MET 9 4 2 3 50:39 14
 5. DGS 9 4  1  4    33: 35  13
 6. TSR  KUJAWY 9  2  1 6   22:47   7
 7. WIKA  POLSKA 9  0  0 9    16:50    0

– o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte
punkty, bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 10 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK  DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Czerwiński  Alan DRUMET        17
   2. Dudkiewicz  Patryk  DETAL-MET        12
   3. Behlke  Paweł SANIKO        11
   4. Więtczak  Norbert DETAL-MET        10


2 LIGA

SEMPIRE  –  MY  Z  ŁAPANKI   9-0  (4-0)
1-0 – Sadowski Norbert  1′  (1)
2-0 – Wilczyński Patryk  3′  (1)
3-0 – Waśkiewicz Dominik  7′  (1)
4-0 – Waśkiewicz Dominik  11′  (2)

5-0 – Waśkiewicz Dominik  25′  (3)
6-0 – Wilczyński Patryk  33′  (2)
7-0 – Sołtysiński Albert  35′  (1)
8-0 – Wilczyński Patryk  37′  (3)
9-0 – Wilczyński Patryk  38′  (4)

ALUMAR  – TYLKO PRZEJAZDEM   2-7  (2-2)
0-1 – Kotowski Piotr  4′  (1)
0-2 – MIlewski Damian  14′  (1)
1-2 – Bergunda Marek  18′  (1)
2-2 – Ziółkowski Arkadiusz  19′  (1)
2-3 – Kotowski Piotr  24′  (2)
2-4 – Milewski Damian  27′  (2)
2-5 – Seweryn Piotr  30′  (1)
2-6 – Kwiatkowski Błażej  34′  (1)
2-7 – Kwiatkowski Błażej  38′  (2)

RUN CHŁODNIA  –  PORTOFINO  3-1  (0-1)
0-1 – Kacprzyk Maksymilian  12′  (1)
1-1 – Zapiec Sławomir   27″  (1)
2-1 – Kuzmich  Sierhij  35′  (1)
3-1 – Kuzmich  Sierhij 
36′  (2)

INDORAMA  –  GEBERIT    3-1   (2-0)
1-0 – Kuńslpa Piotr  11′  (1)
2-0 – Piekarski Mateusz  13′  (1)
3-0 – Piekarski Mateusz  21′  (2)
3-1 – Kosi
ński Łukasz  26′  (1)

ż.k. – Wojnowski Artur – Geberit
  ż.k. – Uzdowski Radosław – Indorama
  ż.k. – Kulpa Piotr – Indorama
  ż.k. – Kulpa Piotr – Indorama
 cz.k. – Kulpa Piotr – Indorama
 cz.k. – Bednarski Maciej – Geberit
 cz.k. – Glonek Zbigniew – Geberit

TABELA 2 LIGI PO 10 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS PKT.
  1. INDORAMA
 9  9  0  0 71:18    27
  2.
GMINA  LIPNO
 8
 7
 0
 1 53:18    21
  3.
GEBERIT
 9
 6
 0
 3
24:17
   18
  4. RUN CHŁODNIA
 9  6  0  3 39:25    18
  5. PORTOFINO
 9  4  0  5 28:40
   12
  6.
ALUMAR
 9
 2
 0
 7
23:51       6
  7.
MY  Z  ŁAPANKI
 9  2  0  7 28:55       6
  8.
TYLKO  PRZEJAZDEM
 9  2  0
 7
28:59       6
  9.
SEMPIRE
 9
 2
 0
 7
31:42
      6

Drużyny po pierwszej rundzie zostały podzielone na dwie grupy 1-5 i 6-9.
W drugiej rundzie drużyny w obydwu grupach będą grały systemem każdy z każdym z zaliczeniem punktów z pierwszej rundy.
Drużyny z grupy 6-9 w przypadku zdobycia większej ilości punktów od drużyny nr. 5 z grupy 1-5 w końcowej klasyfikacji nie zajmą wyższej lokaty niż 6 miejsce.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 10 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK                   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA        35
   2. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA        18
   Kulpa  Piotr INDORAMA        18
   4. Wilczyński  Patryk SEMPIRE        11