WLSP – 11 KOLEJKA – DRUMET LIDEREM

23 czerwca na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 11 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl oraz Gmina Miasto Włocławek.
Przedstawiamy komplet wyników 11 kolejki oraz tabele i klasyfikacje.
1 LIGA

SANIKO  –  DETAL-MET   2-11  (1-5)
0-1 – Koss Mariusz  3′  (1)
1-1 – Dobrosielski Marko  4′  (1)
1-2 – Pietrzak Patryk  5′  (1)
1-3 – Więtczak Norbert  5′  (1)
1-4 – Abbott  Billy  8′  (1)
1-5 – Kołodziejski Jan 17′  (1)

1-6 – Czaplicki Bartosz  23′  (1)
1-7 – Abbott Billy  25′  (2)
2-7 – Dobrosielski Marko  26
‚  (2)
2-8 – Dąbrowski Krystian  30′  (1)
2-9 – Kołodziejski Jan  34′  (2)
2-10 – Kołodziejski Jan  35′  (3)
2-11 – Grzywacz  Patryk  37′  (1)

DRUMET  –  TSR  KUJAWY    6-4   (3-1)
1-0 – Wojtylak Patryk  3′  (1)
2-0 – Janowski Piotr  5′  (1)
2-1 – Liszkowski Adrian  17′  (1)
3-1 – Czerwiński  Alan  20′  (1)
3-2 – Mierzyński Kamil  27′  (1)
4-2 – Wojtylak Patryk  33′  (2)
5-2 – Czerwiński Alan  35′  (2)
6-2 – Janowski Piotr  36′  (2)
6-3 – Mierzyński Kamil  36′  (2)
6-4 – liszkowski Adrian  39′   (2)

ż.k. – Łykowski  Radosław – Drumet

 MS-BUD  –  WIKA  POLSKA    4-4  (2-0)
1-0 – Budziszewski Bartłomiej  2′  (1)
2-0 – Kalwasiński Marek  13′  (1)
3-0 – Budziszewski Bartłomiej  24′  (2)
3-1 – Skibicki Krystian  26′  (1)
3-2 – Skibicki Krystian  27′  (2)
3-3 – Skibicki Krystian  36′  (3)
3-4 – Behlke Przemysław  37′  (1)
4-4 – Ogłodziński Rafał  38′  (1)

TABELA 1 LIGI PO 11 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P      BZ- BS   PKT.
1. DRUMET 9 6 2 1 55:35 20
  2. SANIKO  9  6 2  1    40:27 20
3. DETAL-MET 10 5 2 3 61:41 17
4. M S-BUD 9 5 1 3 40:30 16
 5. DGS 9 4  1  4    33:35  13
 6. TSR  KUJAWY 10  2  1 7   26:53   7
 7. WIKA  POLSKA 10  0  1 9    20:54    1

– o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte
punkty, bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.



Drużyna Fabianki oddała dwa walkowery i została zgodnie z regulaminem wykluczona z WLSP.
Wszystkie wyniki drużyny z Fabianek zostały anulowane ponieważ drużyna ta nie rozegrała połowy spotkań w lidze

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 11 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK  DRUŻYNA  BRAMKI
   1. Czerwiński  Alan DRUMET        19
   2. Dudkiewicz  Patryk  DETAL-MET        12
   3. Abbott  Billy DETAL-MET        11
  Więtczak  Norbert DETAL-MET        11
  Janowski  Piotr DRUMET        11
  Wojtylak  Patryk DRUMET        11
  Behlke  Paweł SANIKO        11

 

2 LIGA

GMINA LIPNO  –  RUN  CHŁODNIA   8-0  ( 4-0)
1-0 – Dykowwski Adrian  10′   (1)
2-0 – Bartczak Rafał  13′  (1)

3-0 – Jesionowski Arkadiusz  17′  (1)
4-0 – Kwiatkowski Piotr  18′  (1)
5-0 – Dykowski Adrian  22′  (2)
6-0 – Kaczorowski Marcin  30′  (1)
7-0 – Bartczak Rafał  37′  (2)
8-0 – Jesionowski Dariusz  39′  (1)

 GEBERIT  –  PORTOFINO    4-7   (0-4)
0-1 – Kacprzzyk Maksymilian  5′  (1)
0-2 – Kacprzyk Maksymilian  6′  (2)
0-3 – Kacprzyk Maksymilian  9′  (3)
0-4 – Śląskiewicz Łukasz   18′  (1)
1-4 – Nowak Arkadiusz  27′  (1)
1-5 – Kacprzyk Maksymilian  (4)
2-5 – Podczarski Mariusz  31′  (1)
3-5 – Wojnowski Artur  33′  (1)
4-5 – Podczarski Mariusz  35′  (2)
4-6 – Śląskiewicz Łukasz  39′  (2)
4-7 – Kacprzyk Maksymilian  40′  (5)

TABELA 2 LIGI PO 11 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M  Z R  P BZ- BS PKT.
  1. INDORAMA
 9  9  0  0 71:18    27
  2.
GMINA  LIPNO
 9
 8
 0
 1 61:18    24
  3.
GEBERIT
10
 6
 0
 4
28:24
   18
  4. RUN CHŁODNIA
10  6  0  4 39:33    18
  5. PORTOFINO
10  5  0  5 35:44
   15
  6.
ALUMAR
 9
 2
 0
 7
23:51       6
  7.
MY  Z  ŁAPANKI
 9  2  0  7 28:55       6
  8.
TYLKO  PRZEJAZDEM
 9  2  0
 7
28:59       6
  9.
SEMPIRE
 9
 2
 0
 7
31:42
      6

Drużyny po pierwszej rundzie zostały podzielone na dwie grupy 1-5 i 6-9.
W drugiej rundzie drużyny w obydwu grupach będą grały systemem każdy z każdym z zaliczeniem punktów z pierwszej rundy.
Drużyny z grupy 6-9 w przypadku zdobycia większej ilości punktów od drużyny nr. 5 z grupy 1-5 w końcowej klasyfikacji nie zajmą wyższej lokaty niż 6 miejsce.
– o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte punkty,
  bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 11 KOLEJCE

POZ.            ZAWODNIK   DRUŻYNA BRAMKI
   1. Piekarski  Mateusz INDORAMA        35
   2. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA        18
   Kulpa  Piotr INDORAMA        18
  4. Kacprzyk Maksymilian PORTOFINO        12