WLSP-12 KOLEJKA

30 czerwca na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 12 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl oraz Gmina Miasto Włocławek.
Przedstawiamy komplet wyników 12 kolejki oraz tabele i klasyfikacje.

1 LIGA

SANIKO  –  DGS      13-1  (5-1)
1-0 – Behlke Paweł  7′  (1)
1-1 – Gotłasz Piotr  9′  (10
2-1 – Behlke Paweł  13′  (2)
3-1 – Behlke Paweł  15′  (3)
4-1 – Raszka Daniel  15′  (1)
5-1 – Behlke Paweł  18′  (4)
6-1 – Behlke Paweł  21′  (5)
7-1 – Behlke Paweł   27′  ((6)
8-1 – Dobrosielski Marko  27′  (1)
9-1 – Behlke Paweł   30′  (7)
10-1 – Behlke Paweł  31′  (8)
11-1 – Kaczmarek Mariusz  36′  (1)
12-1 – Behlke Paweł  37′  (9)
13-1 – Behlke Paweł  38′ (10)

DRUMET  –  MS-BUD  6-4   (3-1)
1-0 – Janowski Piotr  1′  (1)
1-1 – Misterski Marcin  7′  (1)
2-1 – Czerwiński Alan  10′  (1)
3-1 – Czerwiński Alan  20′  (2)
4-1 – Wojtylak Patryk  22′  (1)
4-2 – Linowiecki Piotr  27′  (1)
4-3 – Misterski Marcin  28′  (2)

5-3 – Janowicz Sławomir  40′  (1)
5-4 – Linowiecki Piotr  40′  (2)
6-4 – Janowicz Sławomir  40′  (2)

ż.k. – Janowski Piotr

TSR  KUJAWY  –  WIKA  POLSKA    5-4  (2-2)
1-0 – Mierzyński Kamil  12′  (1)
1-1 – Świerczyński Rafał  14′  (1)
1-2 – Skibicki Krystian  18′  (1)
2-2 – Biniecki  Jakub  20′  (1)
3-2 – Liszkowski Adrian  25′  (1)
4-2 – Ziółkowski Grzegorz  34′  (1)
5-2 – Biniecki Jakub  36′  (2)
5-3 – Behlke Przemysław  39′  (1)
5-4 – Kurtys  Dariusz  40′  (1)

TABELA 1 LIGI PO 12 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M Z R P BZ- BS PKT.
1. SANIKO 10 7 2 1 53:28 23
  2. DRUMET 10 7 2 1 61:39 23
3. DETAL-MET 10 5 2 3 61:41 17
4. M S-BUD 10 5 1 4 44:36 16
 5. DGS 10 4 1 5 34:48 13
 6. TSR  KUJAWY 11 3 1 7 31:57 10
 7. WIKA  POLSKA 11 0 1 10 24:59 1

– o wyższej pozycji w pierwszej kolejności decydują zdobyte
punkty, bezpośrednie pojedynki , różnica bramek.

Drużyna Fabianki oddała dwa walkowery i została zgodnie z regulaminem wykluczona z WLSP.
Wszystkie wyniki drużyny z Fabianek zostały anulowane ponieważ drużyna ta nie rozegrała połowy spotkań w lidze

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 12 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK            DRUŻYNA  BRAMKI
     1. Czerwiński  Alan DRUMET         21
  Behlke  Paweł SANIKO         21
    3. Dudkiewicz  Patryk DETAL-MET         12
  Janowski  Piotr DRUMET         12
  Wojtylak  Patryk DRUMET         12

2  LIGA

INDORAMA  –  RUN  CHŁODNIA    3-1  (2-0)
1-0 – Korzeniewski Paweł  10′  (1)
2-0 – Wiśniewski Filip  15′  (1)
2-1 –
Kuzmich  Sierhij  32′  (1)
3-1 – Olejnik Tomasz  36′  (1)
GMINA LIPNO – PORTOFINO    24-4  (9-1)
1-0 – Bartczak Łukasz   6′  (1)
2-0 – Szpanelewski Krystian  8′  (1)
3-0 – Dykowski Adrian  9′  (1)
3-1 – Lewandowski Andrzej  13′  (1)
4-1 – Jesionowski Arkadiusz  14′  (1)
5-1 – Kwiatkowski Piotr 16′  (1)
6-1 – Bartczak Mateusz  17′  (1)
7-1 – Bartczak Mateusz  18′  (2)
8-1 – Szpanelewski Krystian  19′  (2)
9-1 – Dykowski Adrian  20′  (2)
10-1 – Bartczak Łukasz  22′  (2)

11-1 – Bartczak Łukasz  24′  (3)
12-1 – Bartczak Łukasz  26′  (4)
13-1 – Bartczak Mateusz  30′  (3)

14-1 – Dykowski Adrian  31′  (3)
15-1 – Dykowski Adrian  32′  (4)
16-1 – Kaczorowski Marcin  33′  (1)
17-1 – Jesionowski Arkadiusz 34′  (2)
17-2 – Kacprzyk Maksymilian  34′  (1)
18-2 – Szpanelewski Krystian  35′  (3)
19-2 – Bartczak  Łukasz 35′  (5)
20-2 – Bartczak Łukasz  36′  (6)
21-2 – Bartczak Łukasz 37′   (7)
22-2 – Kaczorowski Marcin  38′  (2)
22-3 – Kacprzyk Maksymilian  38′  (2)
22-4 – Kozłowski Wiktor  38′  (1)
23-4 – Bartczak Łukasz  39′  (8)
24-4 – Bartczak Łukasz  40′  (9)


ż.k. – Kozłowski Wiktor – Portofino


ALUMAR – SEMPIRE   3-3  (2-0)
1-0 – Wilczyński Patryk   5′  (1)
2-0 – Waśkiewicz  Dominik  6′  (1)
3-0 – Czarniak Adrian  33′  (1)
3-1 – Kasiuk Sebastian  34′  91)
3-2 – Kasiuk Sebastian  35′  (2)
3-3 – Walaszczyk Marcin  40′  (1)

MY Z ŁAPANKI – TYLKO PRZEJAZDEM   4-3  (3-2)
0-1 – Morawski Fabian  4′  (1)
1-1 – Piekarski Mateusz  13′  (1)
1-2 – Milewski Damian  16′  (1)
2-2 – Rakowski Dariusz  17′  (1)
3-2 – Piekarski Mateusz  19′  (2)
4-2 – Rakowski Dariusz  25′  (2)
4-3 – Milewski Damian  35′  (2)

ż.k. – Sikorski Michał – My Z Łapanki

 DETAL-MET  i  GEBERIT – pauza

TABELA 2 LIGI PO 12 KOLEJCE

  DRUŻYNA M Z R P BZ- BS PKT
  1. INDORAMA
10 10 0 0 74:19 30
  2.
GMINA  LIPNO
10 9
0
1 85:22 27
  3.
GEBERIT
10
6
0
4
28:24
18
  4. RUN CHŁODNIA
11 6 0 5 40:36 18
  5. PORTOFINO
11 5 0 6 39:68
15
  6.
MY  Z  ŁAPANKI 10 3
0
7
32:58 9
  7.
SEMPIRE 10 2 1 7 34:45 7
  8.
ALUMAR 10 2 1
7
26:54 7
  9.
TYLKO  PRZEJAZDEM
10 2
0
8
31:63
6

Drużyny po pierwszej rundzie zostały podzielone na dwie grupy 1-5 i 6-9.
W drugiej rundzie drużyny w obydwu grupach będą grały systemem każdy z każdym z zaliczeniem punktów z pierwszej rundy.
Drużyny z grupy 6-9 w przypadku zdobycia większej ilości punktów od drużyny nr. 5 z grupy 1-5 w końcowej klasyfikacji nie zajmą wyższej lokaty niż 6 miejsce.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 12 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK DRUŻYNA BRAMKI
1. Piekarski  Mateusz INDORAMA 35
2. Bartczak  Łukasz GMINA  LIPNO 19
3. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA 18
   Kulpa  Piotr INDORAMA 18