WLSP-13 kolejka


7 lipca na boisku ZST przy ulicy Ogniowej 2 we Włocławku odbyła się 13 kolejka 3 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich której partnerami są: Pierogarnia przy Wzorcowni , Kręgielnia Piwnica oraz Włocławek.info.pl oraz Gmina Miasto Włocławek.
Przedstawiamy komplet wyników 11 kolejki oraz tabele i klasyfikacje.

1  LIGA

DETAL-MET  –  WIKA  POLSKA  9-3  (3-0)
1-0 – Kołodziejski Jan  5′  (1)
2-0  – Kołodziejski Jan  6′  (2)

3-0 – Dąbrowski Krystian  15′  (1)
4-0 – Pietrzak Patryk  22′  (1)

5-0 – Kołodziejski Jan  25′  (3)
6-0 – Dąbrowski Krystian  27′  (2)
6-1 – Małaszek  Marcin  29′  (1)
7-1 – Dąbrowski Krystian  30′  (3)
7-2 – Małaszek Marcin  34′  (2)
8-2 – Butlewski Tomasz  35′  (1)
9-2 – Urbański Jarosław  38′  (1)
9-3 – Czałpiński Marek   39′  (1)

 SANIKO  –  MS-BUD   12-1  (6-0)
1-0 – Chojnacki Jakub  5′   (1)
2-0 – Behlke Paweł   7′   (1)
3-0 – Śmigiel Bartosz  8′  (1)
4-0 – Behlke Paweł    12′  (2)
5-0 – Behlke Paweł  18′  (3)
6-0 – Grudziński Marcin  20′  (1)
7-0 – Śmigiel Bartosz  21′  (2)
8-0 – Behlke Paweł  23′  (4)
9-0 – Behlke Paweł  24′  (5)
10-0 – Behlke  Paweł  34′    (6)
11-0 – Behlke Paweł  34′  (7)
11-1 – Misterski Marcin  38″  (1)
12-1 –
Behlke Paweł  40′  (8)

 DRUMET  –  DGS     9-4  (5-1)
1-0 – Czerwiński Alan  7′  (1)
2-0 -Jaroszewski Lucjan  14′  (1)
3-0 – Janowicz Sławomir  14′  (1)
4-0 – Walaszek Alan  16′  (1)
5-0 – Czerwiński Alan  18′  (2)
5-1 – Opłatkowski Mariusz  20′  (1)
6-1 – Karwowski Sławomir  25′  (1)
6-2 – Sztygowski Mariusz  29′  (1)
6-3 – Jozwiak Sebastian  30′  (1)
7-3 – Janowicz Sławomir  31′  (2)
8-3 – Janowski Piotr  32′  (1)
9-3 – Królikowski Patryk  35′  (1)
9-4 – Opłatkowski Mariusz 39′  (2)

TABELA 1 LIGI PO 13 KOLEJCE

L.P DRUŻYNA M Z R P BZ- BS PKT.
1. SANIKO 11 8 2 1 65:29 26
  2. DRUMET 11 8 2 1 70:43 26
3. DETAL-MET 11 6 2 3 70:44 20
4. M S-BUD 11 5 1 5 45:48 16
 5. DGS 11 4 1 6 38:57 13
 6. TSR  KUJAWY 11 3 1 7 31:57 10
 7. WIKA  POLSKA 12 0 1 11 27:68 1

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 1 LIGI PO 13 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK            DRUŻYNA  BRAMKI
     1. Behlke  Paweł SANIKO         29
     2. Czerwiński  Alan DRUMET         23
     3. Janowski  Piotr DRUMET         13

2  LIGA

 INDORAMA  –  PORTOFINO    7-0  (3-0)
1-0 – Piekarski Metesz  2″  (1)
2-0 – iekarski Mateusz  7′  (2)

3-0 – Piekarski Mateusz  20′  (3)
4-0 – Wiśniewski Filip  22  91)
5-0 – Piekarski Mateusz  (1
6-0 – Piekarski Mateusz  33′  (4)
7-0 – Piekarski Mateusz  37′  (5)

 GMINA LIPNO  –  GEBERIT  5-0 walkower

TABELA 2 LIGI PO 13 KOLEJCE

  DRUŻYNA M Z R P BZ- BS PKT
  1. INDORAMA
11 11 0 0 81:19 33
  2.
GMINA  LIPNO
11 10 0
1 90:22 30
  3.
RUN CHŁODNIA 11
6
0
5
40:36
18
  4. GEBERIT
11 6 0 5 28:29 16
  5. PORTOFINO
12 5 0 7 39:75
15
  6.
MY  Z  ŁAPANKI 10 3
0
7
32:58 9
  7.
SEMPIRE 10 2 1 7 34:45 7
  8.
ALUMAR 10 2 1
7
26:54 7
  9.
TYLKO  PRZEJAZDEM
10 2
0
8
31:63
6

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI PO 13 KOLEJCE

POZ. ZAWODNIK DRUŻYNA BRAMKI
1. Piekarski  Mateusz INDORAMA 40
2. Bartczak  Łukasz GMINA  LIPNO 19
3. Śmiałek  Sebastian RUN  CHŁODNIA 18
   Kulpa  Piotr INDORAMA 18