WFL – 2 KOLEJKA

17 listopada w hali Mistrzów odbyła się 2 kolejka 4 edycji WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI.Głównym partnerem 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi jest
Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy).
Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .
Trzy drużyny utrzymały po 2 kolejce status niepokonanej:
Anwil który zdeklasował Geberit 9-1 , Detal-Met który wysoko pokonał DGS 11-4 i MS-BUD który uporał się z drużną Drumetu wygrywając 4-1.
W pozostałych meczach ZSCKR Kowal rozbił debiutanta  ligi
Inwest Bud 15-3. Indorama po ciekawym meczu pokonała TSR Kujawy 4-3 a w najciekawszym meczu 2 kolejki Salamander pokonał Gminę Lipno 6-5.
Przestawiamy skróty wszystkich meczów 2 kolejki oraz TOP 3 GOLE

1.Gmina Lipno – Salamander  5-6.
https://www.youtube.com/watch?v=NvG_9KcIDIc
2.Drumet – MS-BUD  1-4.
https://www.youtube.com/watch?v=EHfiz95ljQ0
3.DGS – Detal-Met   4-11
https://www.youtube.com/watch?v=SrkVx3f-yd4
4.TSR Kujawy – Indorama
https://www.youtube.com/watch?v=Cg-RKuQIUfU
5.Anwil – Geberit       9-1
https://www.youtube.com/watch?v=NN0wkub-78E
6.ZSCKR Kowal – Inwest Bud     15-3
https://www.youtube.com/watch?v=fiFzF_XWLiE
TOP 3 GOLE 2 KOLEJKI:
https://www.youtube.com/watch?v=LeRd8MdalMw

Oto szczegółowy opis meczów 2 kolejki:

GMINA LIPNO-SALAMANDER          5-6
0-1 – Grube Bartłomiej  (7)
0-2 – Grube Bartłomiej (12) -2
1-2 – Jesionowski Dariusz (12)
2-2 – Bartczak Rafał  (16)

3-2 – Bartczak Rafał (17) – 2
3-3 – Grube Bartłomiej (17) – 3
4-3 – Jesionowski Jakub (22)
4-4 – Świerczyński Rafał (24)
4-5 – Milewski Damian (29)
5-5 – Dykowski Adrian (34)
5-6 – Grube Bartłomiej (35) – 4

ż.k. – Milewski Damian  (Salamander)
ż.k. – Szczepańczyk Adam (Salamander)

ż.k. – Świerczyński Rafał (Salamander)
ż.k. – Łukomski Sebastian (Salamander)
ż.k. – Bartczak Łukasz (Gmina Lipno)

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr, Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
SALAMANDER:
Bartosz Grube ,  Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian , Świerczyński Rafał , Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Waga Dawid , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian , Wojtkowski Hubert , Kapeliński Błażej ,
DRUMET  –  MS-BUD      1-4
1-0 – Wojtylak Patryk (16)
1-1 – Czaplicki Bartosz (10)
1-2 – Frank Filip (15)
1-3 – Linowiecki Piotr (29)
1-4 – Misterski Marcin (39)

ż.k. – Chojnacki Jakub (MS-BUD)
ż.k. – Czerwiński Alan (Drumet)

DRUMET:
Alan Czerwiński,  Patryk Wojtylak, Paweł Krzyżanowski, Robert Cieślarczyk, Piotr Wasielewski, Sławomir Karwowski, Jakub Chrzanowski.Łykowski R. , Krolikowski P.

MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej  , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek  , Szudzik Konrad ,
DGS  –  DETAL-MET        4-11
0-1 – Kołodziejski Jan (5)
0-2 – Dąbrowski Krystian (13)
0-3 – Więtczak Norbert (17)

0-4 – Kołodziejski Jan (18) -2
1-4 – Szymański Daniel (19)
1-5 – Butlewski Tomasz (24)
1-6 – Dąbrowski Krystian (26) – 2
2-6 – Bobrowski Rafał (30)
2-7 – Mieszkalski  Adrian (30)
2-8 – Pietrzak Patryk (31)
2-9 – Kołodziejski Jan (34) -3
3-9 – Jozwiak Krzysztof (35)
4-9 – Bobrowski Rafał (36) – 2
4-10 – Dewil Mateusz (37)
4-11 – Grzywacz Patryk (40)

DGS:
Bobrowski Rafał  ,
Józwiak Krzysztof  Wesołowski Daniel  , Reszczyński Piotr , Szymański Daniel , Krawczak Wojciech
DETAL-MET:
Mateusz Dewil, Jan Kołodziejski , Mateusz Pączkowski , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski , Patryk Grzywacz,, Adrian Mieszkalski,  Tomasz Butlewski i , Patryk Pietrzak ,
 TSR  KUJAWY  –  INDORAMA        3-4

1-0 – Nowakowski Grzegorz (3)
2-0 – Kłosowski Mateusz  (14)
2-1 – Szałański Robert (23)
3-1 – Słomski Dawid (23)
3-2 – Zaranek Paweł (25)
3-3 – Zaranek Paweł (31) – 2
3-4 – Florkiewicz Mateusz (35)

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian. Mierzyński Kamil , Dase Damian , Liszkowski Adrian, Ziółkowski Grzegorz , Słomski Dawid, Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold, Wojciechowski Adrian , Wiliński Marek , Kaszuba Dawid , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
INDORAMA:
Kulpa Piotr  , Zaranek Paweł Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Piekarski Przemysław, Bącela Kamil  , Florkiewicz Mateusz  ,   Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
 ANWIL – GEBERIT                9-1
1-0 – Różański  Łukasz (3)
2-0 – Smykowski Cezary (8)
3-0 – Smykowski Cezary (20) – 2
4-0 – Kaźmierczak Michał (23)
5-0 – Smykowski Cezary – (26) – 3
6-0 – Kaźmierczak Michał (34) – 2
7-0 – Morawski Łukasz  (34)
8-0 – Morawski Łukasz (35) – 2
8-1 – Wojnowski Artur (38)
9-1 – Różański Łukasz (40 ) – 2

ż.k. – Kaźmierczak Michał (Anwil)
ż.k. – Kwaśniewski  Sławomir (Geberit)
ż.k. – Wojnowski Artur (Geberit)

ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr,  Królikowski Marcin ,
GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian  , Słomczewski Łukasz, Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir , Złowodzki Robert , Curyło Marcin  , Skóra Mateusz , Radowski Mariusz , Bednarski Maciej  , Nowak Arkadiusz ,
ZSCKR  KOWAL – INWEST BUD     15-3
1-0 – Jankowski Rafał (5)
2-0 – Dobrosielski Marko (6)
3-0 – Jankowski Rafał (12) – 2
4-0 – Jankowski Rafał (18) – 3
4-1 – Antczak Bartosz (25)
5-1 – Dobrosielski Marko (28) – 2
6-1 – Szablewski Tomasz (29)
7-1 – Jankowski Rafał (32) – 4
8-1 – Szablewski Tomasz (33)- 2
9-1 – Jankowski Rafał (34) – 5
10-1 – Szablewski Tomasz  (35) – 3
11-1 – Warchlewski Kamil (36)
12-1 – Szablewski Tomasz (37) – 4
13-1 – Szablewski Tomasz( 38) – 5
14-1 – Markiewicz Jakub (39)
14-2 – Warchlewski Andrzej (40)
15-2 – Janas Damian (40)
15-3 – Warchlewski Andrzej (40) – 2
ZSCKR  KOWAL :
Szablewski Tomasz , ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,  Dobrosielski Marko  ,Markiewicz Jakub.
INWEST BUD:
Chojnacki Remigiusz  , Kruczkowski Emil , Lewandowski Jerzy , ,  Piekarski Krzysztof  , Antczak Bartosz , Warchlewski Andrzej.

 TABELA 4 EDYCJI WFL PO 2 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. ANWIL 2 2 0 0 15-1 6
2. DETAL-MET 2 2 0 0   19-10 6
3. MS-BUD 2 2 0 0  8-2 6
4. ZSCKR  KOWAL 2 1 0 1   21-11 3
5. INDORAMA 2 1 0 1   5-7 3
6. TSR  KUJAWY 2 1 0 1  9-5 3
7. DRUMET 2 1 0 1  7-7 3
8. SALAMANDER 2 1 0 1     9-11 3
9. GEBERIT 2 1 0 1     5-12 3
10. GMINA  LIPNO 2 1 0 1      8-10 0
11. DGS 2 0 0 0      5-17 0
12. INWEST BUD 2 0 0 2     6-21 0

 zwycięstwo – 3p.      remis – 1p.       przegrana – 0p.       walkower -2p.
O wyższej pozycji między dwoma drużynami decyduje ilość punktów , bezpośredni pojedynek , różnica bramek , ilość bramek strzelonych.
W przypadku powyżej dwóch zainteresowanych drużyn decyduje
ilośc punktów zdobytych w bezpośrednich pojedynkach drużyn zainteresowanych, różnica bramek z meczów między drużynami zainteresowanymi oraz ilość bramek strzelonych w meczach między zainteresowanymi drużynami.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WFL PO 2 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Bramki
1. Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 9
2. Rafał  Jankowski ZSCKR  KOWAL 5
3. Michał  Kaźmierczak ANWIL 4
  Cezary  Smykowski ANWIL 4
  Bartłomiej  Grube SALAMANDER 4
  Patryk  Pietrzak DETAL-MET 4

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR PLAY PO 2 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny ż.k.(-1) cz.k.(-3) walkowery – PKT
1. DETAL-MET 0 0 0        0
  TSR  KUJAWY 0 0 0        0
  INDORAMA 0 0 0        0
  ZSCKR KOWAL 0 0 0        0
5. MS-BUD 1 0 0     – 1
  GMINA LIPNO 1 0 0     – 1
7. GEBERIT 2 0 0     – 2
  INWEST BUD 2 0 0     – 2
 9 . ANWIL 3 0 0      -3
  
DRUMET 3 0 0      -3
11. SALAMANDER 4 0 0      -4
12. DGS 1 1 0      -4