wfl-4 kolejka detal met nowym liderem


7 grudnia 2019r. w hali Mistrzów we Włocławku odbyła sie 4 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi organizowanej przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy.Głównym partnerem ligi jest Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy).Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .
Po 4 kolejce tylko zespół Detal-Met zdobył komplet punktów i został liderem ligi.
Oto opisy i komplet wyników 4 kolejki 4 edycji Włocławskiej Futsal Ligi:

4 kolejka – 7.12.2019r. –  sobota
ANWIL  –  GMINA  LIPNO      2-3

0-1 – Kaczorowski Marcin (7)
1-1 – Smykowski Cezary (8)
1-2 – Podlas Jakub (25)
2-2 – Różański Łukasz (28)
2-3 – Paszyński Sebastian (34)

ż.k – Podlas Jakub (Gmina Lipno)
ż.k. – Seweryn Piotr (Anwil)

ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin ,  Tomasz, Ćwikliński Tomasz ,
GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,
INDORAMA  –  DETAL-MET            2-7
0-1 – Mieszkalski Adrian (10)
0-2 – Tomczak Dominik  (14)
0-3 – Dąbrowski Krystian  (19)
0-4 – Dąbrowski Krystian (20) – 2
0-5 – Abbott Billy  (23)
1-5 – Stefaniak Kamil  (25)
2-5 – Korzeniewski Paweł  (30)
2-6 – Dąbrowski Krystian  (36) – 3
2-7 – Więtczak Norbert  (40)


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil , Laskowski Patryk ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak , ,Mateusz Pączkowski , , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz ,  , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński  , Billy Abbott.
DRUMET  –  TSR  KUJAWY       4-11
1-0 – Mierzyński Kamil  (3)
2-0 – Nowakowski Grzegorz  (5)
3-0 – Kłosowski Mateusz  (5)
3-1 – Łykowski Radosław  (6)     
4-1 – Półtorak Arkadiusz  (8)
4-2 – Wojtylak Patryk  (10)
5-2 – Liszkowski Adrian  (14)
6-2 – Kłosowski Mateusz  (20) – 2
6-3 – Łykowski Radosław  (26) – 2
7-3 – Mierzynski Kamil  (29)  – 2
8-3 – Nowakowski Grzegorz  (31) – 2
9-3 – Półtorak Arkadiusz  (35) – 2
9-4 – Wojtylak Patryk  (36) – 2
10-4 – Nowakowski Grzegorz  (37) – 3
11-4 – Nowakowski Grzegorz  (37) – 4


ż.k. – Cieślarczyk Robert (Drumet)



DRUMET:
 Wojtylak Patryk  , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw ,  Walaszek Alan , Wasielewski Piotr

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian  ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz  Zalewski Patryk ,Wiliński Marek , Kaszuba Dawid , Nowakowski Grzegorz , Walaszczyk Marcin,Wojnowski Tomasz.
 ZSCKR  KOWAL  –  MS-BUD        4-2

1-0 – Szablewski Tomasz  (2)
1-1 – Ogłodziński Rafał  (10)
2-1 – Kowalski Adrian  (12)
3-1 – Kowalski Adrian  (31) – 2
4-1 – Dobrosielski Marko  (32)
4-2 – Linowiecki Piotr  (40)


ż.k. – Budziszewski Bartłomiej  (MS-BUD)
ż.k. – Lewandowski Łukasz (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki Piotr (MS-BUD)
ż.k. – Chojnacki Jakub  (MS-BUD)

 

ZSCKR  KOWAL:
,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej , ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz , ,Rakowski Dariusz Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz
MS-BUD:
Misterski Marcin ,Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil ,Linowiecki Piotr, Lewandowski Łukasz ,  , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Szudzik Konrad ,
DGS  –  INWEST  BUD      13-2

1-0 – Opłatkowski Mariusz  (8)  
2-0 – Gotłasz Piotr  (12)
3-0 – Chojnacki Kamil  (16)   
3-1 – Bergunda Marek  (18)
4-1 – Bobrowski Rafał (23)     
5-1 – Józwiak Krzysztof  (25)
6-1 – Gotłasz Piotr  (25) – 2
6-2 – Klimczak Emil  (27)
7-2 – Gotłasz Piotr  (29) – 3
8-2 – Chojnacki Kamil  (30) – 2 
9-2 – Wesołowski Daniel  (32)
10-2 – Józwiak Krzysztof  (34) – 2
11-2 – Gotłasz Piotr  (37) – 4
12-2 – Gotłasz Piotr  (40) – 5
13-2 – Gotłasz Piotr  (40) – 6

 

DGS:

Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Szymański Daniel ,,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Bobrowski Rafał
INWEST  BUD:
Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil ,  ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał ,Piekarski Krzysztof
GEBERIT – SALAMANDER    2-8

1-0 – Grube Bartłomniej  (6)
1-0 – Grube Bartłomniej  (6) – 2
1-0 – Grube Bartłomniej  (6) – 3
1-0 – Grube Bartłomniej  (6) – 4
5-0 – MIlewski Damian   (18) -2
5-1 – Ratajczyk Damian  (24)
6-1 – Milewski Damian  (29) – 2
7-1 – Grube Bartłomiej  (36) – 5
7-2 – Nowak Arkadiusz  (37)
8-2 – Grube Bartłomiej  (38) – 6

ż.k. – Grube Bartłomiej  (Salamander)


GEBERIT:
,Ratajczyk Damian , Dorsz Daniel ,  Słomczewski Łukasz, Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir , Złowodzki Robert , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin  , Skóra Mateusz , Radowski Mariusz, Urbański Karol , Nowak Arkadiusz , Sobolewski Konrad ,

SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,,Szczepańczyk Adam, Łukomski Sebastian  ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał , ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad

 TABELA 4 EDYCJI WFL PO 4 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. DETAL-MET 4 4 0 0    31-16 12
2. ANWIL 4 3 0 1    25-11 9
3. SALAMANDER 4 3 0 1    31-16 9
4. MS-BUD 4 3 0 1 17-9 9
5. ZSCKR  KOWAL 4 2 1 1    27-16  7
6. INDORAMA 4 2 0 2   12-16 6
7. TSR  KUJAWY 4 2 0 2   24-14 6
8. GMINA  LIPNO 4 1 1 2   14-15 4
9. GEBERIT 4 1 0 3      9-25 3
10. DRUMET 4 1 0 3  15-26 3
11. DGS 4 1 0 3   21-33  3
12. INWEST BUD 4 0 0 4  11-41 0

 zwycięstwo – 3p.      remis – 1p.       przegrana – 0p.       walkower -2p.
O wyższej pozycji między dwoma drużynami decyduje ilość punktów , bezpośredni pojedynek , różnica bramek , ilość bramek strzelonych.
W przypadku powyżej dwóch zainteresowanych drużyn decyduje
ilośc punktów zdobytych w bezpośrednich pojedynkach drużyn zainteresowanych, różnica bramek z meczów między drużynami zainteresowanymi oraz ilość bramek strzelonych w meczach między zainteresowanymi drużynami.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 4 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Bramki
1. Bartłomiej  Grube SALAMANDER 13
2. Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 10
3. Damian  Milewski SALAMANDER 8
4. Piotr  Gotłasz DGS 7
  Grzegorz  Nowakowski TSR  KUJAWY 7
  Cezary  Smykowski ANWIL 7