WFL-5 KOLEJKA – DETAL-MET NADAL NIEPOKONANY


8 grudnia 2019r. w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się
5 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi organizowanej przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy.Głównym partnerem ligi jest Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy).
Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .
Po 5 kolejce tylko zespół Detal-Met jest niepokonany i umocnił się na prowadzeniu.
Oto opisy i komplet wyników 5 kolejki 4 edycji Włocławskiej Futsal Ligi:

5 kolejka – 8.12.2019r. – niedziela
TSR KUJAWY – GMINA LIPNO    3-6
0-1 – Jesionowski Jakub  (8)
0-2 – Jesionowski Dariusz  (11)
0-3 – Bartczak Łukasz  (12)
0-4 – Kosowski Przemysław  (22)
1-4 – Kłosowski Mateusz  (24)
2-4 – Kłosowski Mateusz  (25) – 2
2-5 – Jesionowski Jakub  (25) – 2
2-6 – Jesionowski Jakub  (26) – 3
3-6 – Liszkowski Adrian   (30)

ż.k. – Półtorak Arkadiusz  (TSR Kujawy)
ż.k. – Wiliński Marek  (TSR Kujawy)  


TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz  ,Półtorak Arkadiusz , Wojciechowski Adrian , Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Kaszuba Dawid ,Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz, Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub ,Kaczorowski Marcin  , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian , Chojnicki Dariusz
ANWIL  –  ZSCKR  KOWAL         4-2

0-1 – Kowalski Adrian  (5)                  
0-2 – Bromirski Mariusz  (10)
1-2 – Różański Łukasz  (11)
2-2 – Smykowski Cezary  (12)
3-2 – Różański Łukasz  (20) – 2
4-2 – Kaźmierczak Michał  (22)

ż.k. – Szablewski Tomasz (ZSCKR Kowal)
ż.k. – Bromirski Daniel (ZSCKR Kowal)
ż.k. – Wienconek Dariusz  (Anwil)

  ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław ,, Seweryn Piotr , Królikowski Marcin ,
ZSCKR  KOWAL:
 ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Warchlewski Kamil  ,Bromirski Daniel  , Bromirski Mariusz ,Kowalski Adrian  ,Dobrosielski Marko.Markiewicz Jakub
SALAMANDER – INDORAMA     5-7
0-1 – Zaranek Paweł  (10)
1-1 – Grube Bartłomiej  (17)
1-2 – Zaranek Paweł  (24) – 2
2-2 – Grube Bartłomiej  (26) – 2
2-3 – Zaranek Paweł  (26) – 3
2-4 – Szałański Robert  (31)
2-5 – Szałanski Robert  (33) – 2
3-5 – Łukomski Sebastian  (34)
3-6 – Zaranek Paweł  (35) – 4
4-6 – Grube Bartłomiej  (36) – 3
5-6 – Grube Bartłomiej  (38) – 4
5-7 – Zaranek Paweł (40) – 5

ż.k. – Kulpa Piotr (Indorama)
ż.k. – Łukomski Sebastian  (Salamander)


SALAMANDER :
Bartosz Grube  ,Szczepańczyk Adam , Łukomski Sebastian , ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Bącela Kamil , Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
DRUMET – DETAL-MET                    4-7   

0-1 – Pietrzak Patryk (1)
0-2 – Kołodziejski Jan (2)
0-3 – Dewil Mateuz  (4)
0-4 – Mieszkalski Adrian  (12)
0-5 – Pietrzak Patryk (17) – 2
0-6 – Pietrzak Patryk  (27) – 3
1-6 – Wojtylak Patryk (34)
2-6 – Wojtylak Patryk  (35) – 2
3-6 – Wojtylak Patryk (36) – 3
3-7 – Grzywacz Patryk  (37)
4-7 – Wojtylak Patryk (38) – 4

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal -Met)

DRUMET :
  Wojtylak Patryk  , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert ,  Walaszek Alan ,
DETAL-MET:
Mateusz Dewil  ,Jan Kołodziejski,Mateusz Pączkowski ,, Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz ,  , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Patryk Pietrzak ,
DGS –   MS-BUD       6-3

1-0 – Bobrowski Rafał  (5)
2-0 – Wesołowski Daniel  (7)
2-1 – Linowiecki Piotr  (9)
3-1 – Śmigiel Bartosz  (24)
3-2 – Chojnacki Jakub  (25)
3-3 – Budziszewski Bartłomiej  (34)
4-3 – Śmigiel Bartosz  (38) – 2
5-3 – Bobrowski Rafał  (39) – 2
6-3 – Wesołowski Daniel (40)- 2

ż.k. – Szymański Daniel  (DGS)
ż.k. – Budziszewski Bartłomiej  (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki Piotr  (MS-BUD)
ż.k. – Chojnacki Jakub  (MS-BUD)
ż.k. – Heliński  Kamil  (MS-BUD)

DGS:
Śmigiel Bartosz , Bobrowski Rafał , Józwiak Adam , Józwiak Krzysztof , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil  , Reszczyński Piotr  ,Szymański Daniel ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,, Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Szudzik Konrad .
GEBERIT – INWEST BUD                 12-2

1-0 – Wojnowski Artur (5)
1-1 – Obliński Kevin  (7)
2-1 – Nowak Arkadiusz  (11)

3-1 – Curyło Marcin  (15)
4-1 – Sobolewski Konrad  (18)
5-1 – Curyło Marcin  (19) – 2
6-1 – Sobolewski Konrad  (22) – 2
7 -1 -Sobolewski Konrad  (25) – 3
8-1 – Sobolewski Konrad (29) – 4
9-1 – Sobolewski Konrad  (31) – 5
10-1 – Sobolewski Konrad (33) – 6
10-2 – Klimczak Emil  (38)
11-2 – Nowak Arkadiusz (38) – 2
12-2 – Nowak Arkadiusz  (38) – 3

GEBERIT:
 ,Dorsz Daniel , ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Złowodzki Robert ,,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,

INWEST  BUD:

  ,Chojnacki Remigiusz ,, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil ,  ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, , Warchlewski Andrzej ,

 



TABELA 4 EDYCJI WFL PO 5 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. DETAL-MET 5 5 0 0   38-20 15
2. ANWIL 5 4 0 1   29-13 12
3.
MS-BUD
5
3
0
2
   20-15
9
4. INDORAMA 5 3 0 2   19-21 9
5.
SALAMANDER 5 3
0
2    36-23  9
6. ZSCKR  KOWAL 5 2 1 2    30-20  7
7. GMINA  LIPNO 5
2
1
2
  20-18
7
8. TSR  KUJAWY 5 2 0 3   27-20
6
9. GEBERIT 5 2 0 3   21-27 6
10. DGS 5 2 0 3      27-36    6
11. DRUMET 5 1 0 4   19-33
3
12. INWEST BUD 5 0 0 5   13-53 0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR PLAY PO 5 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny ż.k.(-1) cz.k.(-3) walkowery – PKT
1. DETAL-MET 1 0 0   – 1
2. TSR  KUJAWY 2 0 0    – 2
  ZSCKR KOWAL 2 0 0     -2
  INDORAMA 2 0 0    – 2
  INWEST BUD 2 0 0    – 2
6. GEBERIT 3 0 0    – 3
 7. GMINA LIPNO 4 0 0    – 4
8. 
DRUMET 5 0 0    – 5
9.
SALAMANDER 8 0 0     -8
10. DGS 5 1 0     -8
11. ANWIL 8 1 0   11
12. MS-BUD 12 0 0 – 12

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 5 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Bramki
1. Bartłomiej  Grube SALAMANDER 17
2. Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 10
3. Cezary  Smykowski ANWIL 8
  Patryk  Pietrzak DETAL-MET 8
  Paweł  Zaranek INDORAMA 8
  Damian  Milewski SALAMANDER 8