WFL – 7 Kolejka – detal-met nadal bez porażki


28 grudnia w hali Mistrzów odbyła się 7 kolejka 4 edycji WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI.Głównym partnerem 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi jest Pierogarnia przy Wzorcowni Anna i Mikołaj Gadomscy.
Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .
W pierwszym meczu dnia Gmina Lipno poradziła sobie z zespołem Indoramy i wygrała 7-2.
W drugim meczu 7 kolejki Salamander rozbił Drumet 17-6 a Bartłomiej Grube drugi raz w sezonie zdobył 6 bramek w jednym spotkaniu.
W trzecim meczu drużyna TSR Kujawy zremisowała 5-5 po zaciętym meczu z wyżej notowanym MS-BUD-em.
W czwartym meczu Detal-Met nie dał szans przeciwnikom z Inwest Bud-u i zaaplikował im 13 bramek nie tracąc ani jednej.
W piątym meczu 7 kolejki 4 edycji Włocławskiej Futsal Ligi Geberit nie dał rady pokonać zespołu ZSCKR z Kowala.Podopieczni Rafała Jankowskiego wygrali 4-1.
W ostatnim spotkaniu dnia Anwil zremisował po bardzo zaciętym i stojącym za wysokim poziomie meczu z DGS-em 3-3.
Przestawiamy skróty wszystkich meczów oraz
TOP 3 GOLE
7 kolejki.
1.GMINA LIPNO – INDORAMA         7-2
https://www.youtube.com/watch?v=gajxwuobXro
2.SALAMANDER – DRUMET     17-6
https://www.youtube.com/watch?v=lUPiBISooKk
3.MS-BUD  –  TSR KUJAWY      5-5
https://www.youtube.com/watch?v=j84EvAWdpQ0
4.DETAL-MET – INWEST BUD    13-0
https://www.youtube.com/watch?v=irRQW6kK7G4
5.GEBERIT – ZSCKR KOWAL    1-4
https://www.youtube.com/watch?v=hMwmtWyfanE
6.ANWIL – DGS       3-3
https://www.youtube.com/watch?v=XiXp_8FmK-4
TOP 3 GOLE

https://www.youtube.com/watch?v=AqbjdOmlnpo
Oto opisy, bramki , klasyfikacje,tabela 7 kolejki:

 
GMINA LIPNO – INDORAMA         7-2

1-0 – Jesionowski Jakub (8)
2-0 – Bartczak Rafał (9)
3-0 – Jesionowski Dariusz  (14)
4-0 – Bartczak Rafał (19) – 2
4-1 – Zaranek Paweł (24)
5-1 – Jesionowski Arkadiusz (25)
6-1 – Kaczorowski Marcin (25)
7-1 – Jesionowski Jakub (40) – 2
7-2 – Zaranek Paweł (40) – 2

ż.k. – Bącela Kamil (Indorama)
ż.k. – Bartczak Rafał (Gmina Lipno)


GMINA  LIPNO:
 Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin ,  Kosowski Przemysław ,
INDORAMA:
 , Stefaniak Kamil  ,Zaranek Paweł Laskowski Patryk , Szałański Robert , Sobczak Patryk , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip  , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł Dyból Arkadiusz ,
SALAMANDER – DRUMET     17-6

1-0 – Grube Bartłomiej (2)
2-0 – Grube Bartłomiej (6) – 2
3-0 – Kacprzak Maksymilian  (9)
4-0 – Grube Łukasz  (12)
5-0 – Grube Bartłomiej  (14) – 3
6-0 – Łukomski Sebastian (17)
7-0 – Milewski Damian  (18)
8-0 – Grube Bartłomiej  (22) – 4
9-0 – Grube Bartłomiej  (23) – 5
10-0 – Milewski Damian (23) – 2
11-0 – Milewski Damian  (25) -3
11-1 – Łykowski Radosław (25)
12-1 – Lewandowski Maciej  (24)
12-2 – Janowski Piotr (24)
12-3 – Janowski Piotr (28) – 2
13-3 – Lewandowski Maciej (24) -2
14-3 – Grube Łukasz (26) – 2
14-4 – Łykowski Radosław – (26) -2
15-4 – Milewski Damian  (37) – 4
15-5 – Jaroszewski Lucjan  (37)
16-5 – Grube Bartłomiej  (38) – 6
16-6 – Łykowski Radosław (40) – 3
17-6 – Grube Łukasz (40) – 3

ż.k. – Szczepańczyk Adam (Salamander)



SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz  ,Szczepańczyk Adam , Łukomski Sebastian  ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DRUMET :
  ,Wojtylak Patryk , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąckowiak Robert,Chrzanowski Jakub
MS-BUD  –  TSR KUJAWY      5-5

0-1 – Półtorak Arkadiusz (2)
0-2 – Półtorak Arkadiusz (7) – 2
1-2 – Linowiecki Piotr (17)
1-3 – Półtorak Arkadiusz (18) – 3
2-3 – Frank Filip (19)
2-4 – Nowakowski Grzegorz (20)
3-4 – Frank Filip (25) – 2
4-4 – Misterski Marcin (28)
4-5 – Słomski Dawid (36)
5-5 -Łukasz Lewandowski (40)

ż.k. – Frank Filip (MS-BUD)

MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,, Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Szudzik Konrad
TSR  KUJAWY:
 Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  ,  Słomski Dawid  , Półtorak Arkadiusz  , Wojciechowski Adrian   , Zalewski Patryk ,  Kaszuba Dawid  , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz,
DETAL-MET – INWEST BUD    13-0

1-0 – Mieszkalski Adrian (2)
2-0 – Pietrzak Patryk (3)
3-0 – Mieszkalski Adrian (6) – 2
4-0 – Pietrzak Patryk (17) – 2
5-0 – Mieszkalski Adrian (19) – 3
6-0 – Więtczak Norbert (20)
7-0 – Dąbrowski Krystian (23)
8-0 – Grzywacz Patryk (23)
9-0 – Grzywacz Patryk (24) – 2
10-0 – Więtczak Norbert (29) – 2
11-0 – Pietrzak Patryk (31) – 3
12-0 – Mieszkalski Adrian (36) – 4
13-0 -Grzywacz Patryk (40) – 3


ż.k. – Dewil Mateusz (Detal-Met)

DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski   , Kamil Bagiński , , Patryk Pietrzak , Krystian Tutak , Billy Abbott.
INWEST  BUD:
,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz  Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Piekarski Krzysztof , Antczak Bartosz ,
GEBERIT – ZSCKR KOWAL    1-4

0-1 – Kowalski Adrian (9)
0-2 – Kowalski Adrian  (13) -2
1-2 – Sobolewski Konrad (15)
1-3 – Tomaszewski Jędrzej (20)

1-4 – Markiewicz Jakub (37)

GEBERIT:
Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,  ,Złowodzki Robert , ,Curyło Marcin ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,
ZSCKR  KOWAL :
 Szablewski Tomasz Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał  , ,Rudziński ,Bromirski Daniel , ,Kowalski Adrian , Markiewicz Jakub ,Grzywiński Adam
ANWIL – DGS       3-3

0-1 – Wesołowski Daniel  (1)
1-1 – Kaźmierczak Michał (17)
2-1 – Kaźmierczak Michał (25) – 2
3-1 – Królikowski Marcin  (26)
3-2 – Chojnacki Kamil (36)
3-3 – Wesołowski Daniel (38) – 2

ż.k. – Kranc Łukasz (Anwil)


ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Niedośmiałek Marcin ,, Królikowski Marcin  ,
DGS:
Śmigiel Bartosz ,
Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz, Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil ,  , Reszczyński Piotr , Sieradziński Michał ,Szymański Daniel , ,Zieliński Tomasz ,,Józwiak Sebastian,

 TABELA 4 EDYCJI WFL PO 7 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. DETAL-MET 7 7 0 0   56-24 21
2.
SALAMANDER 7
5
0
2
  58-31 15
3.
GMINA  LIPNO 7
4
1
2
  37-20
13
4.
ANWIL 7 4
1
2   35-21
13
5.
INDORAMA
7
4
0
3
  26-31 12
6.
TSR  KUJAWY
7
3
1
3
  41-28 10
7. ZSCKR KOWAL 7 3 1 3   36-26
10
8. DGS 7 3 1 3   38-44 10
9.
MS-BUD 7
3
1
3
  29-25 10
10. GEBERIT 7 2 0 5      25-40    6
11. DRUMET 7 1 0 6   30-58
3
12. INWEST BUD 7 0 0 7   13-76 0

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 7 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Bramki
1. Bartłomiej  Grube SALAMANDER 26
2. Paweł  Zaranek INDORAMA 14
3. Damian  Milewski SALAMANDER 13
  Patryk  Pietrzak DETAL-MET 13
5. Adrian  Mieszkalski DETAL-MET 12
6. Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 11