10 Memoriał Władysława Kołtuna – po losowaniu – drabinka turniejowa


12 stycznia  w hali Mistrzów we Włocławku  odbędzie się turniej futsalowy – 10 Memoriał Władysława Kołtuna.Początek turnieju planowany jest na godzinę 08-00.
7 stycznia natomiast o godzinie 18-00 w Pierogarni przy Wzorcowni we Włocławku odbyło się losowanie 10 Memoriału Władysława Kołtuna.
Głównym partnerem 10 Memoriału Władysława Kołtuna będzie Pierogarnia przy Wzorcowni Anna i Mikołaj Gadomscy.
Kolejnym partnerem będzie Kręgielnia Piwnica oraz partnerzy medialni  Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL
Mecze w turnieju rozgrywane będą 1x10minut.
Do ćwierćfinału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Oto drabinka turniejowa.

10 MEMORIAŁ WŁADYSŁAWA KOŁTUNA
GRUPA A
1. 08.00 – 08.10 A2 – A5 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ – CWL006
2. 08.12 – 08.22 A3 – A4 DRUMET – DGS
3. 08.24 – 08.34 A1 – A2 SANIKO 1 – WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
4. 08.36 – 08.46 A3 – A5 DRUMET – CWL006
5. 08.48 – 08.58 A1 – A4 SANIKO 1 – DGS
6. 09.00 – 09.10 A2 – A3 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ – DRUMET
7. 09.12 – 09.22 A4 – A5 DGS – CWL006
8. 09.24 – 09.34 A1 – A3 SANIKO 1 – DRUMET
9. 09.36 – 09.46 A2 – A4 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ – DGS
10.09.48 – 09.58 A5 – A1 CWL006 – SANIKO 1

GRUPA B

11. 10.00 – 10.10 B2 – B5 TYLKO PRZEJAZDEM – MS-BUD
12. 10.12 –10.22 B3 – B4 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ – GEBERIT
13. 10.24 –10.34 B1 – B2 DETAL-MET – TYLKO PRZEJAZDEM
14. 10.36 –10.46 B3 – B5 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ – MS-BUD
15. 10.48 –10.58 B1 – B4 DETAL-MET – GEBERIT
16. 11.00 –11.10 B2 – B3 TYLKO PRZEJAZDEM – BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ
17. 11.12 –11.22 B4 – B5 GEBERIT – MS-BUD
18. 11.24 –11.34 B1 – B3 DETAL-MET – BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ
19. 11.36 – 11.46 B2 – B4 TYLKO PRZEJAZDEM – GEBERIT
20. 11.48 –11.58 B5 – B1 MS-BUD – DETAL-MET

GRUPA C

21. 12.00 – 12.10 C2 – C5 TSR KUJAWY 2 – MILTECH
22. 12.12 – 12.22 C3 – C4 OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK – OLDBOYS ŚWIECIE
23. 12.24 – 12.34 C1 – C2 SANIKO 2 – TSR KUJAWY 2
24. 12.36 – 12.46 C3 – C5 OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK – MILTECH
25. 12.48 – 12.58 C1 – C4 SANIKO 2 – OLDBOYS ŚWIECIE
26. 13.00 – 13.10 C2 – C3 TSR KUJAWY 2 – OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK
27. 13.12 – 13.22 C4 – C5 OLDBOYS ŚWIECIE – MILTECH
28. 13.24 – 13.34 C1 – C3 SANIKO 2 – OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK
29. 13.36 – 13.46 C2 – C4 TSR KUJAWY 2 – OLDBOYS ŚWIECIE
30. 13.48.- 13.58 C5 – C1 MILTECH – SANIKO 2

GRUPA D

31.14.00 – 14.10 D2 – D5 WIŚLANIN BOBROWNIKI – INWEST BUD
32.14.12 – 14.22 D3 – D4 OLDBOYS SŁUŻEWO – ARDAN
33.14.34 – 14.44 D1 – D2 TSR KUJAWY 1 – WIŚLANIN BOBROWNIKI
34.14.46 – 14.56 D3 – D5 OLDBOYS SŁUŻEWO – INWEST BUD
35.14.48 – 14.58 D1 – D4 TSR KUJAWY 1 – ARDAN
36.15.00 – 15.10 D2 – D3 WIŚLANIN BOBROWNIKI – OLDBOYS SŁUŻEWO
37.15.12 – 15.22 D4 – D5 ARDAN – INWEST BUD
38.15.24 – 15.34 D1 – D3 TSR KUJAWY 1 – OLDBOYS SŁUŻEWO
39.15.36 – 15.46 D2 – D4 WIŚLANIN BOBROWNIKI – ARDAN
40.15.48 – 15.58 D5 – D1 INWEST BUD – TSR KUJAWY 1

ĆWIERĆFINAŁY

45. 16.00 – 16.15 A1 – B2
46. 16.15 – 16.30 B1 – A2
47. 16.30 – 16.45 C1 – D2
48. 16.45 – 17.00 D1 –C2

PÓŁFINAŁY:

49. 17.00 – 17.15 WYGRANI Z MECZU 45 i 47 17.20 – 17.30

50. 17.15 – 17.30 WYGRANI Z MECZU 46 i 48 17.32- 17.42

MECZ O 3 MIEJSCE :

51. 17.40 – 17.50 PRZEGRANI Z MECZU 49 i 50 17.44 – 17.54

FINAŁ :

52. 17.55 – 18.15 WYGRANI Z MECZU 49 i 50 18.00 – 18.20 2×8 minut