PAUZY I ZAWIESZENIA


Zgodnie z regulaminem WFL zawodnik który otrzyma  trzecią żółtą kartkę w sezonie pauzuje w meczu następnym swojej drużyny.
 W przypadku otrzymania  bezpośrednio cz.k. zawodnik pauzuje w meczu następnym swojej drużyny ( o wyższej karze decyduje organizator).W meczu Indorama – Drumet zawodnik Drumetu Lucjan Jaroszewski otrzymał swoją trzecią żółtą kartkę w sezonie co eliminuje go z następnego meczu swojej drużyny  (11 kolejka mecz Drumet-ZCKR Kowal).
Następnym zawodnikiem który został ukarany w 10 kolejce  trzecią swoją żółtą kartką w sezonie jest Damian Milewski (Salamander) podczas meczu Salamander – TSR Kujawy.
Zawodnik ten będzie pauzował w ostatnim meczu Włocławskiej Futsal Ligi meczu w 11 kolejce przeciwko drużynie Inwest Bud.

Podczas meczu 10 kolejki pomiędzy drużynami MS-BUD i Geberit doszło do ręcznej wymiany zdań między zawodnikiem MS-BUD-u Bartoszem Szperką i zawodnikiem Geberitu Robertem Złowodzkim.
Obaj zawodnicy ujrzeli czerwone kartki i będą pauzowali do końca Włocławskiej Futsal Ligi (11 kolejka) a także będą zawieszeni na okres 6 miesięcy od daty 26.01.2020r.  ze wszystkich projektów organizowanych przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy.
W przypadku powtórzenia się podobnej sytuacji zawodnicy zostaną wykluczeni na stałe z projektów organizowanych przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy.

Drugim zawodnikiem MS-BUD-u który będzie wykluczony na okres 6 miesięcy jest Bartłomiej Budziszewski.
Zawodnik ten będzie zawieszony ze wszystkich projektów organizowanych przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy od daty 12.01.2020r. za słowne znieważenie sędziego podczas 10 Memoriału Władysława Kołtuna.
W przypadku powtórzenia się podobnej sytuacji zawodnik zostanie wykluczony na stałe z projektów organizowanych przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy.