1 kolejka wlsp – cenne zwycięstwa ms-bud-U i run chłodni


13 i 14 czerwca o godz. 15-00 odbyła się1 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich rozgrywanych na boisku orlik przy ZST na bulwarach  we Włocławku.
Głównymi partnerami 4 Edycji WŁOCŁAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH są nowy partner ACTIV CENTRUM a także Kręgielnia Piwnica.
Partnerem medialnym 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich będzie portal WLC.PL  na czele z Karoliną Klimecką – Laptutą.
Ponadto naszą ligę wspierać będzie Fundacja Pomocy Społecznej ,,Okruszek Szczęścia” z Jarosławem Gryckiewiczem założycielem i prezesem fundacji który  wspiera jako sędzia w 4 Edycji  Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
Projekt ten jest współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek.

Podczas 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich obserwujemy wyniki meczów na żywo http://tsrkujawy.pl/terminarz/ .
W 1 kolejce nie obyło się bez niespodzianek.
W inauguracyjnym meczu Gmina Fabianki nieoczekiwanie doznała pierwszej porażki z debiutantami 2 ligi  FC ALBATROS  3-4.
Już w  drugim meczu sobotnich zmagań zagrały ze sobą triumfator rozgrywanych wcześniej trzech edycji ligi szóstek BALA BALA (wcześniej Saniko – zespół zmienił nazwę i zachował regulaminowe 50 % drużyny – dlatego występuje w 1 lidze w przeciwnym razie nowy zespół zaczyna od 2 ligi) z drużyną MS-BUD.
Po bardzo emocjonującym meczu lepsza okazała się drużyna MS-BUD która wygrała 3-2.
W trzecim meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Salamander i Run Chłodnia.
W meczu tym do przerwy panowała jedna drużyna Salamander wygrywając 4-2.Po przerwie jednak zawodnicy Run Chłodni śmielej zaatakowali i odrobili straty z pierwszej połowy a pod koniec meczu strzelając przeciwnikom dwie bramki przypieczętowali swoje zwycięstwo.Końcowy wynik to 8-6 dla Run Chłodni.
W czwartym sobotnim meczu spotkały się ze sobą drużyny które grają w lidze. Detal-Met bez większych problemów pokonał Geberit 8-3 i został pierwszym liderem 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
14 czerwca w niedziele odbyły się też po 2 mecze 1 i 2 ligi WLSP.
W pierwszym niedzielnym meczu spotkały się drużyny Drumetu i Gminy Lipno.
Od początku na boisku panowała tylko jedna drużyna – Gmina Lipno
Po dwóch golach strzelonych na początku meczu przez Mateusza Bartczaka drużyna z Lipna spokojnie kontrolowała mecz.Gdy ten sam zawodnik dołożył trzeciego gola wiadomo było że ta drużyna nie przegra tego spotkania.Zespół Drumetu zagrał w tym meczu przeciętnie co nie wystarczyło na  grającą bardzo dobrze zespołowo drużynę Gminy Lipno.
Wynik końcowy to 5-1 dla debiutanta w 1 lidze Gminy Lipno.
W drugim meczu niedzielnych zmagań zagrały ze sobą drużyny
Sempire i Wika Polska.
Wika Polska w tym meczu grając w okrojonym składzie została rozbita przez przeciwników zdobywając tylko jednego gola a tracąc 10.
W ekipie Sempire na słowa uznania zasługuje cała drużyna ponieważ potrafiła wykorzystać braki kadrowe przeciwników a szczególnie strzelec 4 bramek Patryk Wilczyński oraz rozgrywający Maksymilian Kacprzyk który rozegrał bardzo dobre spotkanie.Wynik końcowy 10-1 dla Sempire.
W trzecim niedzielnym meczu zagrały zespoły DGS i Indorama.
Był to mecz dwóch aktorów Jacka Wichlińskiego (DGS) i Mateusza Piekarskiego (Indorama). Pierwszy z nich zdobył trzy a drugi pięć bramek w tym spotkaniu.Mimo zdobycia 5 bramek przez Mateusza Piekarskiego nie uchroniło to jego drużyny przed porażką z drużyną DGS 7-5.
W czwartym meczu dnia spotkały się drużyny Wladislavia Team i Lux Optic.Do przerwy w tym meczu panował totalny chaos w wykonaniu obydwu drużyn.Po przerwie Wladislavia Team zaznaczyła swoją przewagę zdobywając 3 bramki a tracąc tylko jedną  i zdobyli cenne 3 punkty na inaugurację ligi.Przedstawiamy wyniki opisy tabele 1 kolejki WLSP.

15.00 – sobota
 
GMINA FABIANKI – FC ALBATROS 3-4
1-0 – Stroisz Oscar (1)
1-1 – Sobczak Wiktor (1)
1-2 – Adamusik Sebastian (1)
1-3 – Machalski Hubert (1)
1-4 – Matusiak Mikołaj (1)
2-4 – Wojnowski Tomasz (1)
3-4 – Słomski Dawid (1
GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid ,Kłobukowski Michal , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , , Radaszewski Kamil , Bukowski Miłosz ,
FC ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam , Muszyński Damian ,, Ruciński Dominik , Machalski Hubert , GrontkowskiJakub , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor,
 
16.00 – sobota
 
MS-BUD – BALA BALA 3-2
 
1-0 – Nowak Rafał (1)
1-1 – Behlke Paweł (1)
2-1 – Jastrzębski Kacper (1)
3-1 – Lewandowski Szymon (1)
3-2 – Śmigiel Bartosz (1)
 
ż.k. – Linowiecki Piotr (MS-BUD)
ż.k. – Hejmanowski Jakub (MS-BUD)
ż.k. – Gołaszewski Marcin (BALA BALA)
 
MS-BUD:
Popieliński Sebastian Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Kalwasiński Marek , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Rudziński Grzegorz , Komorowski Daniel , Misterski Marcin.
BALA BALA:
Behlke Paweł , Śmigiel Bartosz , Gołaszewski Marcin , Grudziński Marcin , Ślipko Mariusz , Racicki Dariusz , Dobrosielski Marko , Czarnecki Patryk , Tyrajski Patryk , Bromirski Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
 
17.00 – sobota
 
SALAMANDER – RUN CHŁODNIA 6-8
 
1-0 – Lewandowski Maciej (1)
1-1 – Spychalski Robert (1)
2-1 – Lewandowski Maciej (2)
3-1 – Waga Dawid (1)
4-1 – Grube Bartłomiej (1)
4-2 – Śmiałek Sebastian (1)
5-2 – Czarniak Rafał (1)
5-3 – Spychalski Robert (2)
5-4 – Szymczak Przemysław (1)
5-5 – Szymczak Przemysław (2)
6-5 – Spychalski Robert (3)
7-5 – Śmiałek Sebastian (2)
7-6 – Grube Bartłomiej (2)
8-6 – Szymczak Przemysław (3)
 
ż.k. – Szczepańczyk Adam (SALAMANDER)
 
RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Niedziałkowski Mateusz , Olszański Mariusz , Ostrowski Szymon , Romatowski Cezary , Śmiałek Sebastian , Szymczak Przemysław ,
SALAMANDER:
Grube Bartłomiej , Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , , Waga Dawid , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian , Węgielewski Krystian , Szczepańczyk Adam , , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk ,
 
18.00 – sobota
 
DETAL-MET – GEBERIT 8-3
 
0-1 – Wojnowski Artur (1)
1-1 – Pietrzak Patryk (1)
1-2 – Ratajczyk Damian (1)
2-2 – Mieszkalski Adrian (1)
3-2 – Dąbrowski Krystian (1)
4-2 – Pietrzak Patryk (2)
5-2 – Dąbrowski Krystian (2)
5-3 – Sobolewski Konrad (1)
6-3 – Wojtylak Patryk (1)
7-3 – Mieszkalski Adrian (2)
8-3 – Mieszkalski Adrian (3)
DETAL-MET:
Dewil Mateusz , Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Pietrzak Patryk , Koss Mariusz , Dąbrowski Krystian , Abbott Billy , Chojnacki Jakub , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz , Więtczak Norbert ,Czaplicki Bartosz.
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian , Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew , Curyło Marcin , Sobolewski Konrad , Pawłowski Kryspin , Radowski Mariusz ,
 
15.00 – niedziela
 
DRUMET – GMINA LIPNO 1-5
 
0-1 – Bartczak Mateusz (1)
0-2 – Bartczak Mateusz (2)
0-3 – Paszyński Sebastian (1)
0-4 – Bartczak Mateusz (3)
0-5 – Kaczorowski Marcin (1)
1-5 – Czerwiński Alan (1)
 
ż.k. – Bartczak Mateusz (GMINA LIPNO)
ż.k. – Łykowski Radosław (DRUMET)
 
DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Cieślarczyk Robert , Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , Frąckowiak Robert , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław,
GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz , Bartczak Mateusz ,Bartczak Jan , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław ,
 
15.50 – niedziela
 
SEMPIRE – WIKA POLSKA 10-1
 
1-0 – Michalski Przemysław (1)
2-0 – Kacprzyk Maksymilian (1)
2-1 – Behlke Przemysław (1)
3-1 – Wilczyński Patryk (1)
4-1 – Kacprzyk Maksymilian (2)
5-1 – Wilczyński Patryk (2)
6-1 – Rogoziński Piotr (1)
7-1 – Kacprzyk Maksymilian (3)
8-1 – Wilczyński Patryk (3)
9-1 – Rogoziński Piotr (2)
10-1 – Wilczyński Patryk (4)
 
ż.k. – Skibicki Krystian (WIKA POLSKA)
 
SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski , Norbert Sieciński , Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Robert Grabowski ,Rogoziński Piotr ,
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Krystian Skibicki , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak Przemysław Behlke , Łukasz Szydłowski ,
 
16.40 – niedziela
 
DGS – INDORAMA 7-5
1-0 – Wichliński Jacek (1)
2-0 – Wesołowski Daniel (1)
2-1 – Piekarski Mateusz (1)
2-2 – Piekarski Mateusz (2)
2-3 – Piekarski Mateusz (3)
3-3 – Chojnacki Kamil (1)
3-4 – Piekarski Mateusz (4)
3-5 – Piekarski Mateusz (5)
4-5 – Józwiak Krzysztof (1)
5-5 – Wichliński Jacek (2)
6-5 – Józwiak Krzysztof (2)
7-5 – Wichliński Jacek (3)
 
ż.k. – Szymański Daniel (DGS)
ż.k. – Chojnacki Kamil (DGS)
 
INDORAMA:
Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał , Wiśniewski Filip , Piekarski Mateusz , Stefaniak Kamil ,
DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof , ,Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał , Sieradziński Michał , Prokopiak Bartosz , Kowalski Daniel.
 
 
17.30 – niedziela
 
WLADISLAVIA TEAM – LUX OPTIC 3-1
 
1-0 – Świerczyński Patryk (1)
2-0 – Pawlak Adam (1)
2-1 – Morawski Fabian (1)
3-1 – Świerczyński Patryk (2)
 
ż.k. – Świerczyński Patryk (WLADISLAVIA)
 
WLADISLAVIA TEAM:
Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz , Pawlak Adam ,Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy , Marek Bergunda , Świerczyński Patryk ,Więckiewicz Marek , Antczak Bartłomiej , Olejnik Tomasz.
 
LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Kwiatkowski Damian , Barański Ireneusz ,Morawski Fabian , Wesołowski Konrad , Sztygowski Miłosz , Kokowicz Łukasz , Zalewski Patryk

TABELA 1 LIGI 4 EDYCJI WLSP PO 1 KOLEJCE

L.p. Nazwa drużyny  M  W  R  P  BZ-BS   PKT
1. DETAL-MET 1 1 0 0 08-03 3
2. GMINA LIPNO 1 1 0 0 05-01 3
3. DGS 1 1 0 0 07-05 3
4. MS-BUD 1 1 0 0 03-02 3
5. BALA BALA 1 0 0 1 02-03 0
6. INDORAMA 1 0 0 1 05-07 0
7. DRUMET 1 0 0 1 01-05 0
8. GEBERIT 1 0 0 1 03-08 0

TABELA 2 LIGI 4 EDYCJI WLSP PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS  PKT
1. SEMPIRE 1 1 0 0 10 – 01 3
2. RUN CHŁODNIA 1 1 0 0 08 – 06 3
3. WLADISLAVIA  TEAM 1 1 0 0 03 – 01 3
4. FC ALBATROS 1 1 0 0 04 – 03 3
5. GMINA FABIANKI 1 0 0 1 03 – 04 0
6. SALAMANDER 1 0 0 1 06 – 08 0
7. LUX-OPTIC 1 0 0 1 01 – 03 0
8. WIKA POLSKA 1 0 0 1 01 – 10 0

KLASYFIKACJA STRZELCÓW  1 LIGI WLSP PO 1 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa   Drużyny Ilość bramek
 1.
Piekarski Mateusz INDORAMA
5
 2. Mieszkalski Adrian DETAL-MET 3
 3.
Wichliński Jacek
DGS
3
 4.
Bartczak Mateusz GMINA LIPNO
3

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI WLSP PO 1 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa   Drużyny Ilość bramek
1. Wilczyński Patryk SEMPIRE 4
 2. Spychalski Robert RUN CHŁODNIA 3
 3. Szymczak Przemysław RUN CHŁODNIA 3
 4. Kacprzyk Maksymilian SEMPIRE 3