Pewna wygrana MS-BUD-u i cenne remisy DETAL-MET-u I GEBERIT-u

20 i 21 czerwca od godz. 15-00 odbyła się 2 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich rozgrywanych na boisku orlik przy ZST na bulwarach  we Włocławku.
Głównymi partnerami 4 Edycji WŁOCŁAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH są ACTIV CENTRUM a także Kręgielnia Piwnica.
Partnerem medialnym 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich będzie portal WLC.PL .
Ponadto naszą ligę wspierać będzie Fundacja Pomocy Społecznej ,,Okruszek Szczęścia” z Jarosławem Gryckiewiczem który  wspiera jako sędzia w 4 Edycji  Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
Projekt ten jest współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek.

Podczas 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich obserwujemy wyniki meczów na żywo http://tsrkujawy.pl/terminarz/ .
Podczas 2 kolejki WLSP ze względu na opady deszczu odbyło się tylko 7 spotkań w których nie obyło się bez niespodzianek.Spotkanie zaległe pomiędzy Lux Optic a Wiką Polska odbędzie się podczas najbliższej kolejki.
W pierwszym sobotnim meczu spotkały się drużyny Drumet i Detal-Met.
Po przegranej w 1 kolejce 1-5 z Gminą Lipno skazywana teoretycznie na porażkę drużyna Drumetu pokazała piłkarski charakter i zremisowała z silnym zespołem Detal-Met-u 4-4 tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu.
W drużynie Drumetu na słowa uznania zasługuje Alan Czerwiński zdobywca wszystkich bramek dla swojego zespołu.
W drugim meczu zagrały ze sobą Run Chłodnia i Gmina Fabianki.
Mecz ten miał dwa oblicza.W pierwszej połowie zespół Run Chłodni pokazał swoją wyższość dokumentując zdobyciem trzech bramek nie tracąc żadnej.Po przerwie drużyna z Fabianek dużo lepiej prezentowała się na boisku zdobywając tylko dwie bramki lecz zawodnicy Run Chłodni nie pozostawali dłużni i także dwukrotnie umieścili piłkę w bramce przeciwników co spowodowało pewną wygraną w tym meczu.Wynik końcowy tego meczu to 5-2 dla Run Chłodni.
W trzecim sobotnim meczu spotkały się drużyny Wladislavia i Sempire.
Na początku tego meczu do głosu doszła Wladislavia za sprawą Grzegorza Lewandowskiego który zdobył prowadzenie w tym meczu.
Po stracie bramki drużyna Sempire ruszyła do huraganowych ataków zdobywając 7 bramek z rzędu.
Po takim ciosie drużyna Wladislavii nie mogła już przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.Ostatecznie wynik końcowy tego meczu brzmiał 10-5 dla drużyny Sempire.Dodać należy iż drużyna Sempire zdobyła w dwóch pierwszych meczach 20 bramek tracąc zaledwie 6 umacniając się na pierwszym miejscu w tabeli.
W czwartym meczu sobotnim zagrały drużyny FC Albatros i Salamander.
Od początku meczu nieznaczną przewagę posiadała drużyna Salamandera chociaż to FC Albatros zdobył prowadzenie w tym meczu po golu Mikołaja Matusiaka.Po stracie tej bramki drużyna Salamandera przyspieszyła grę czego efektem były zdobyte 4 gole z rzędu.Drużyna FC Albatros odpowiedziała tylko dwa razy co nie wystarczyło do pokonania przeciwników.Trzeba tutaj podkreślić bardzo dobrą postawę bramkarza Salamandera  przy stanie 5-3 uchronił swoją drużynę przed co najmniej remisem wykazując się bardzo dobrą formą.Wynik końcowy tego meczu to 5-3 dla Salamandera.
W pierwszym niedzielnym meczu spotkały się drużyny Geberitu i Gminy Lipno.Od początku tego meczu obie drużyny nie umiały uporządkować gry na boisku.Jako pierwsi bramkę zdobyła drużyna Geberitu za sprawą Damiana Ratajczyka.Po niespełna minucie już było 1-1 a na listę strzelców wpisał się Sebastian Paszyński.Po tym jak Przemysław Kosowski podwyższył na 2-1 dla Gminy Lipno wszyscy spodziewali się podwyższenia rezultatu  w tym meczu przez tą drużynę .
Jednak to drużyna Geberitu zadała dwa ciosy w ciągu 1 minuty i prowadziła 3-2.Jednak zawodnicy Gminy Lipno dążyli do wyrównana i udało się  to 5 minut do końca meczu.Mimo że obie drużyny miały jeszcze okazje do zdobycia bramek mecz ten zakończył się remisem 3-3.
Wynik ten jest zdobyczą dla Geberitu a stratą dla Gminy Lipno która ma aspiracje na wygranie tej ligi.
W drugim meczu niedzielnym zmierzyły się DGS  i BALA BALA.
Na początku tego meczu pierwszy błąd w obronie skrzętnie wykorzystała drużyna BALA BALA za sprawą Mariusza Wysińskiego który otworzył wynik w tym meczu.Po zdobyciu bramki dającej remis w tym meczu (zdobywcą bramki dla DGS-Chojnacki Kamil) zespół BALA BALA ponownie skorzystał z prezentu podwyższając na 2-1(Marcin Grudziński).Od tego momentu drużyna DGS stanęła tracąc 3 bramki z rzędu i było 1-5.Po zmianie stron zawodnicy DGS zaczęli atakować i zdobyli 3 bramki nie tracąc żadnej .Strzelając bramkę kontaktową na 4-5 zapomnieli o obronie i BALA BALA podwyższyła na 6-4 za sprawą Bartosza Śmigla.Drużyna BALA BALA zdobyła w tym meczu jeszcze dwie bramki (Behlke ,Śmigiel) tracąc tylko jedną której autorem był Wichliński Jacek pokonując DGS w tym ciekawym meczu 8-5.
W trzecim meczu niedzielnym spotkały się zespoły MS-BUD i Indorama.
Od początku w tym meczu było widać wyższość drużyny MS-BUD która kontrolowała ten mecz zdobywając szybko dwie bramki.Mecz ten rozgrywany był ulewnych podczas opadów deszczu co spowodowało częściowe problemy w poruszaniu się zawodników po boisku.
Drużyna Indoramy dzielnie stawiała opór lecz doświadczenie i umiejętności czysto piłkarskie wzięły górę i drużyna M-BUD zaaplikowała jeszcze cztery bramki pokonując  Indoramę 6-0 umocniła się na pierwszym miejscu w lidze i jako jedyna ma na koncie komplet zwycięstw.
Przedstawiamy opisy meczów , tabele i klasyfikacje strzelców 1 i 2 ligi:

15.00 
sobota
 DRUMET – DETAL-MET              4-4

1-0 – Czerwiński Alan (1)
2-0 – Czerwiński Alan (2)
2-1 – Chojnacki Jakub (1)
3-1 – Czerwiński Alan (3)
3-2 – Grzywacz Patryk (1)
3-3 – Chojnacki Jakub (2)
4-3 – Czerwiński Alan (4)
4-4 – Grzywacz Patryk (2)

ż.k. – Frąckowiak Robert (DRUMET)
ż.k. – Grzywacz Patryk (DETAL-MET)
ż.k. – Pietrzak Patryk (DETAL-MET)

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir ,  Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał ,  Wojtylak Jarosław , , Mularski Tomasz.
DETAL-MET:
, Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Chojnacki Jakub , Grzywacz Patryk , Pietrzak Patryk  ,, Dąbrowski Krystian  , Abbott Billy  , Ruciński Arkadiusz , , Jarosz Marcin , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz  , Tutak Krystian.
 
15.50
sobota
 RUN CHŁODNIA – GMINA FABIANKI       5-2
1-0 – Szymczak Przemysław (1)
2-0 – Spychalski Robert (1)
3-0 – Śmiałek Sebastian (1)
3-1 – Wojnowski Tomasz (1)
4-1 – Szymczak Przemysław (2)
5-1 – Cieślak Marcin (1)
5-2 – Słomski Dawid (1)

ż.k. – Śmiałek Sebastian (Run Chłodnia) 
ż.k. – Zapiec Sławomir (Run Chłodnia)
ż.k. – Targański Damian (GMINA FABIANKI)


RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Morawski Daniel , Ozóg Kacper , Romatowski Cezary ,  Szymczak Przemysław , Walczak Sławomir , Woźniak Grzegorz .

GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub ,Targański Damian , Celmer Mariusz , Witkowski Patryk ,
 
16.40
sobota
 WLADISLAVIA TEAM – SEMPIRE    5-10
1-0 – Lewandowski Grzegorz (1)
1-1 – Kacprzyk Maksymilian (1)
1-2 – Wilczyński Patryk (1)
1-3 – Kacprzyk Maksymilian (2)
1-4 – Wilczyński Patryk (2)
1-5 – Nowakowski Konrad (1)
1-6 – Rogoziński Piotr (1)
1-7 – Nowakowski Konrad (2)
2-7 – Antczak Bartłomiej (1)
3-7 – Lewandowski Grzegorz (2)
3-8 – Kacprzyk Maksymilian (3)
3-9 – Rogoziński Piotr (2)
4-9 – Lewandowski Grzegorz (3)
4-10 – Wilczyński Patryk (3)
5-10 – Bergunda Marek (1)


 WLADISLAVIA TEAM:
, Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz , ,  Lewandowski Jerzy  , Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz  , Więckiewicz Marek , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski , Klimczak Emil ,

SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak ,Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski ,  Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski ,  Rogoziński Piotr , Grabowski Robert.
 
17.30
sobota 
FC ALBATROS – SALAMANDER     3-5

1-0 – Matusiak Mikołaj (1)
1-1 – Lewandowski Maciej (1)
1-2 – Wrześniak Hubert (1)
1-3 – Liszkowski Adrian (1)
1-4 – Wrześniak Hubert (2)
2-4 – Miziołek Michał (1)
2-5 – Lewandowski Maciej (2)
3-5 – Adamusik Sebastian (1)

ż.k. – Matusiak Mikołaj (FC ALBATROS)

SALAMANDER:
, Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian ,  Szczepańczyk Adam  , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk  , Wrześniak Hubert , Wrześniewski Łukasz , Urbański Jarosław
  FC ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam , Muszyński Damian , , Nykel Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski Jakub ,  , Janaszczyk Konrad , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor
 
15.00 
niedziela
GMINA LIPNO – GEBERIT           3-3
0-1 – Ratajczyk Damian (1)
1-1 – Paszyński Sebastian (1)
2-1 – Kosowski Przemysław (1)
2-2- Curyło Marcin (1)
2-3 – Wojnowski Artur (1)
3-3 – Jesionowski Dariusz (1)



GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław Kwiatkowski Piotr
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian ,  Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew ,  Curyło Marcin , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz  ,  Radowski Mariusz ,  Przybylski Marcin.
 
15.50 
niedziela
DGS – BALA BALA                5-8

0-1 – Wysiński Mariusz (1)
1-1 – Chojnacki Kamil (1)
1-2 – Grudziński Marcin (1)
1-3 – Czarnecki Patryk (1)
1-4 – Behlke Paweł (1)
1-5 – Behlke Paweł (2)
2-5 – Wesołowski Daniel (1)
3-5 – Józwiak Sebastian (1)
4-5 – Wichliński Jacek (1)
4-6 – Śmigiel Bartosz (1)
4-7 – Behlke Paweł (3)
5-7 – Wichliński Jacek (2)
5-8 – Śmigiel Bartosz (2)


ż.k. – Gerba Paweł (BALA BALA)

DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Adam , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał  , Prokopiak Bartosz ,  Kowalski Daniel.
BALA BALA:
Behlke Paweł ,  Śmigiel Bartosz  , Gerba Paweł , Gołaszewski Marcin , Racicki Dariusz, Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz ,, Czarnecki Patryk , Bromirski Mariusz , Wysiński Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
 
16.40
niedziela
MS-BUD – INDORAMA     6-0

1-0 -Nowak Rafał (1)
2-0 – Charzewski Piotr (2)
3-0 – Kuropatwiński Kamil (1)
4-0 – Kuropatwiński Kamil (2)
5-0 – Filip Frank  (1)
6-0 – Popieliński Sebastian (1)


ż.k. – Szałański Robert (INDORAMA)

MS-BUD:
Charzewski Piotr , Kuropatwiński Kamil ,Popieliński Sebastian ,  Linowiecki Piotr , Frank Filip , , Kalwasiński Marek , Zakrzewski Szymon , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał ,  Hejmanowski Jakub ,  Rudziński Grzegorz j , Misterski Marcin.


INDORAMA:
 , Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał  , Wiśniewski Filip , Korzeniewski Paweł , Piekarski Mateusz , Florkiewicz Mateusz , Damian Lewandowski
, Stefaniak Kamil , Traczyk Bartłomiej , Szychulski Damian.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW  1 LIGI WLSP PO 2 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa   Drużyny Ilość bramek
 1.
Piekarski Mateusz INDORAMA

  5
  Wichliński Jacek

DGS

  5
  Czerwiński Alan  DRUMET

  5
 4. Behlke Paweł

BALA BALA

 4

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI WLSP PO 2 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa   Drużyny Ilość bramek
 1. Wilczyński Patryk SEMPIRE

7
 2. Kacprzyk Maksymilian SEMPIRE

6
 3. Szymczak Przemysław RUN CHŁODNIA

5
 4. Spychalski Robert RUN CHŁODNIA

4
  Lewandowski Maciej SALAMANDER

4
  Rogoziński Piotr SEMPIRE

4

TABELA 1 LIGI 4 EDYCJI WLSP PO 2 KOLEJCE

L.p. Nazwa drużyny  M  W  R  P  BZ-BS   PKT
1. MS-BUD 2 2 0 0 09-02 6
2. DETAL-MET 2 1 1 0 12-07 4
3. GMINA LIPNO 2 1 1 0 08-04 4
4. BALA BALA 2 1 0 1 10-08 3
5. DGS 2 1 0 1 12-13 3
6. DRUMET 2 0 1 1 05-09 1
7. GEBERIT 2 0 1 1 06-11 1
8. INDORAMA 2 0 0 2 05-13 0

TABELA 2 LIGI 4 EDYCJI WLSP PO 2 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS  PKT
1. SEMPIRE 2 2 0 0 20 – 06 6
2. RUN CHŁODNIA 2 2 0 0 13 – 08 6
3. SALAMANDER 2 1 0 1 11 – 11 3
4. FC ALBATROS 2 1 0 1 07 – 08 3
5. WLADISLAVIA TEAM 2 1 0 1 08 – 11
3
6. GMINA FABIANKI 2 0 0 2 05 – 09
0
7. LUX-OPTIC 1 0 0 1 01 – 03 0
8. WIKA POLSKA 1 0 0 1 01 – 10 0