3 kolejka WLSP – kolejka niespodzianek

27 i 28 czerwca od godz. 15-00 odbyła się 3 kolejka 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich rozgrywana na boisku orlik przy ZST na bulwarach  we Włocławku.
Głównymi partnerami 4 Edycji WŁOCŁAWSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH są ACTIV CENTRUM a także Kręgielnia Piwnica.
Partnerem medialnym 4 Edycji Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich będzie portal WLC.PL .
Ponadto naszą ligę wspiera Fundacja Pomocy Społecznej ,,Okruszek Szczęścia” z Jarosławem Gryckiewiczem który sędziował  3 kolejkę  4 Edycji  Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.
Projekt ten jest współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek.
Przedstawiamy opisy meczów , tabele , klasyfikacje 3 kolejki WLSP:

godz.  3 kolejka  27-28.06.2020r. – sobota / niedziela  
15.00
sobota
RUN  CHŁODNIA – FC ALBATROS    5-2

0-1 – Grontkowski Jakub (1)
1-1 – Woźniak Grzegorz (1)
2-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-2 – Matusiak Mikołaj (1)
3-2 – Szymczak Przemysław (2)
4-2 – Woźniak Grzegorz (2)
5-2 – Szymczak Przemysław (3)

RUN CHŁODNIA:
Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Kuzmich Siarhei  , Mańkowski Oskar ,  Ozóg Kacper , Romatowski Cezary , Szymczak Przemysław , Woźniak Grzegorz .
 
FC ALBATROS:
 Muszyński Damian , Machalski Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski Jakub, Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor.
 
 15.50
sobota
GMINA FABIANKI – SALAMANDER      13-4

1-0 – Witkowski Patryk (1)
2-0 – Witkowski Patryk (2)
3-0 – Celmer Mariusz (1)
4-0 – Witkowski Patryk (3)
5-0 – Witkowski Patryk (4)
5-1 – Milewski Damian (1)
6-1 – Witkowski Patryk (5)
7-1 – Słomski Dawid (1)
8-1 – Półtorak Arkadiusz (1)
9-1 – Celmer Mariusz (2)
9-2 – Wrześniak Hubert  (1)
9-3 – Liszkowski Adrian (1)
10-3 – Celmer Mariusz (3)
11-3 – Półtorak Arkadiusz (2)
12-3 – Witkowski Patryk (6)
12-4 – Milewski Damian (2)
13-4 – Półtorak Arkadiusz (3)

ż.k. – Wojnowski Tomasz (GMINA FABIANKI)

GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , Radaszewski Kamil , Targański Damian , Celmer Mariusz , Witkowski Patryk ,
SALAMANDER:
Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian 
Szczepańczyk Adam  , Nowacki Adrian , Wrześniak Hubert Lejmanowicz Patryk , Urbański Jarosław

 

 
16.40
sobota
 LUX OPTIC  –  WIKA POLSKA    4-4

0-1 – Szydłowski Łukasz (1)
0-2 – Behlke Przemysław (1)
1-2 – Zalewski Patryk (1)
2-2 – Seweryn Piotr (1)
2-3 – Mierzyński Kamil (1)
2-4 – Woźniak Adam (1)
3-4 – Morawski Fabian (1)
4-4 – Zalewski Patryk (2)

ż.k. – Zalewski Patryk (LUX OPTIC)

LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr  , Kwiatkowski Błażej , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz ,Morawski Fabian , Sztygowski Miłosz , Zalewski Patryk
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Marcin Małaszek , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski  , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak ,  Przemysław Behlke , Marek Wiliński ,  Kamil Mierzyński ,  Łukasz Szydłowski
.
 
 17.30
sobota
DRUMET – GEBERIT    4-6

0-1 – Dorsz Daniel (1)
0-2 – Wojnowski Artur (1)
0-3 – Ratajczyk Damian  (1)
0-4 – Ratajczyk Damian  (2)
1-4 – Janowski Piotr (1)
2-4 – Czerwiński Alan (1)
2-5 – Nowak  Arkadiusz  (1)
2-6 – Radowski Mariusz (1)
3-6 – Janowski Piotr (2)
4-6 – Czerwiński Alan (2)

ż.k. – Wojnowski Artur (GEBERIT)

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert ,  Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Łykowski Radosław , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław .
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian ,Wojnowski Artur  , Kwaśniewski Sławomir  , Curyło Marcin ,  Sobolewski Konrad , Urbański Karol  , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz , Krajewski Kamil , Radowski Mariusz ,
 
 18.15
sobota
LUX OPTIC – SEMPIRE       1-5

0-1 – Nowakowski Konrad (1)
0-2 – Kacprzyk Maksymilian (1)
0-3 – Kacprzyk Maksymilian (2)
1-3 – Kwiatkowski Błażej (1)
1-4 – Rogoziński Piotr (1)
1-5 – Kacprzyk Maksymilian (3)


LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr  Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz , Morawski Fabian , Sztygowski Miłosz , Zalewski Patryk


SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Adrian Czarniak  , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski ,  Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski , Robert Grabowski , Rogoziński Piotr
 
 15.00
niedziela
GMINA LIPNO – DETAL-MET         5-2

0-1 – Pietrzak Patryk (1)
1-1 – Jesionowski Jakub (1)
1-2 – Grzywacz Patryk (1)
2-2 – Jesionowski Dariusz (1)
3-2 – Jesionowski Jakub (2)
4-2 – Bartczak Łukasz (1)
5-2 – Jesionowski Dariusz (2)


ż.k. – Bartczak Rafał (GMINA LIPNO)

GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , , Chojnicki Dariusz

DETAL-MET:
 Lewandowski Łukasz , Grzywacz Patryk , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Abbott Billy  ,Pączkowski Mateusz , Więtczak Norbert ,
 
 15.50
niedziela
WLADISLAVIA TEAM – WIKA POLSKA     6-2
1-0 – Lewandowski Grzegorz (1)
2-0 – Antczak Bartosz (1)
3-0 – Warchlewski Andrzej (1)
3-1 – Kurtys Dariusz (1)
4-1 – Lewandowski Grzegorz (2)
5-1 – Lewandowski Grzegorz (3)
6-1 – Bergunda Marek (1)
6-2 – Kurtys Dariusz (2)

ż.k. – Warchlewski Andrzej (WLADISLAVIA)


WLADISLAVIA TEAM:
 Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz ,
, Butlewski Tomasz , Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy ,  Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz , Świerczyński Patryk ,Więckiewicz Marek , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski ,
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski ,  Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak , Dariusz Kurtys , Przemysław Behlke , Marek Wiliński ,Grzegorz Ziółkowski , Kamil Mierzyński ,, Łukasz Szydłowski
,
 
 16.40
niedziela
BALA BALA – INDORAMA       5-2

0-1 – Stefaniak Kamil (1)
1-1 – Dobrosielski Marko (1)
2-1 – Kowalski Adrian (1)
3-1- Grudziński Marcin (1)
3-2 – Piekarski Przemysław (1)
4-2 – Grudziński Marcin (2)
5-2-  Wysocki Tomasz (1)

ż.k. – Tyrajski Patryk (BALA BALA)

BALA BALA:
Behlke Paweł ,Gołaszewski Marcin , Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz , Ślipko Mariusz , Dobrosielski Marko ,  Tyrajski Patryk , Kowalski Adrian , Szudzik Konrad ,
INDORAMA:
 Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław ,Piekarski Michał ,
Stefaniak Kamil .
 
 17.30
niedziela
MS-BUD – DGS         1-5
0-1 – Gotłasz Piotr (1)
1-1 – Jastrzębski Kacper (1)
1-2 – Kowalski Daniel (1)
1-3 – Wichliński Jacek (1)
1-4 – Wichliński Jacek (2)
1-5 – Wichliński Jacek (3)


ż.k. – Szymański Daniel (DGS)
ż.k. – Chojnacki Kamil (DGS)

MS-BUD:
,Popieliński Sebastian ,  Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Rudziński Grzegorz , , Komorowski Daniel ,  Misterski Marcin.


DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof ,  Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , Gotłasz Piotr , , Zieliński Tomasz , Kowalski Daniel.

TABELA 1 LIGI 4 EDYCJI WLSP PO 3 KOLEJCE

L.p. Nazwa drużyny  M  W  R  P  BZ-BS   PKT
1. GMINA LIPNO 3 2 1 0 13-06 7
2.
BALA BALA
3
2
0
1
15-10
6
3.
DGS 3
2
0
1
17-14
6
4.
MS-BUD 3
2
0
1
10-07
6
5. DETAL-MET 3 1 1 1 14-12 4
6.
GEBERIT 3
1
1
1
12-15
4
7. DRUMET 3 0 1 2 09-15 1
8. INDORAMA 3 0 0 3 07-18 0

KLASYFIKACJA STRZELCÓW  1 LIGI WLSP PO 3 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa   Drużyny Ilość bramek
1.

Wichliński Jacek

DGS
8
 2.

Czerwiński Alan

DRUMET 7
 3. Piekarski Mateusz INDORAMA

5
 4. Behlke Paweł

BALA BALA

 4
  Ratajczyk Damian

GEBERIT

4

TABELA 2 LIGI 4 EDYCJI WLSP PO 3 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS  PKT
1. SEMPIRE 3 3 0 0  25 -07 9
2. RUN CHŁODNIA 3 3 0 0 18 -10 9
3. WLADISLAVIA TEAM 3 2 0 1 14 -13 6
4.
GMINA FABIANKI 3
1
0
2
18-13
3
5. FC ALBATROS 3 1 0 2 09-13 3
6. SALAMANDER 3 1 0 2 15-24 3
7. LUX-OPTIC 3 0 1 2 06 -12 1
8. WIKA POLSKA 3 0 1 2 07 -20 1

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 2 LIGI WLSP PO 3 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Nazwa   Drużyny Ilość bramek
1.
Kacprzyk Maksymilian

SEMPIRE

9
 2. Szymczak Przemysław

RUN CHŁODNIA

8
 3.. Wilczyński Patryk SEMPIRE

7
 4. Witkowski Patryk GMINA FABIANKI

6
 
Lewandowski Grzegorz WLADISLAVIA

6