1 kolejka WFL – Salamander miażdży Wikę Polska


15 listopada od godziny 12-30 w hali Mistrzów we Włocławku rozpoczęliśmy 5 Edycję Włocławskiej Futsal Ligi.Partnerami naszej ligi są ACTIV CENTRUM i Kręgielnia Piwnica a partnerem medialnym nadal  portal  WLC.PL.
Do 5 edycji Włocławskiej Futsal Ligi zgłosiło się 14 drużyn jest to rekordowa ilość jeśli chodzi o ligę halową.
Pierwszą kolejkę sędziował  Jarosław Gryckiewicz.
Na naszej stronie obserwować można   wyniki na żywo http://tsrkujawy.pl/terminarzyk/.
Przedstawiamy wyniki , opisy , strzelców bramek 1 kolejki Włocławskiej Futsal Ligi:

SALAMANDER – WIKA POLSKA    21-1
1-0 – Połtorak Arkadiusz (1)
2-0 – Grube Bartłomiej (1)
3-0 – Grube Bartłomiej (2)
3-1 – Skibicki Krystian (10
4-1 – Waga Dawid (1)
5-1 – Słomski Dawid (1)
6-1-  Grube Łukasz (1)
7-1 – Liszkowski Adrian (1)
8-1 – Półtorak Arkadiusz (2)
9-1 – Lewandowski Maciej (1)
10-1 – Szablewski Piotr (1)
11-1 – Grube Bartłomiej (3)
12-1 – Waga Dawid (2)
13-1 – Lewandowski Maciej (2)
14-1 – Słomski Dawid (2)
15-1- Grube Bartłomiej (4)
16-1 – Lewandowski Maciej (3)
17-1 – Waga Dawid (3)
18-1 – Milewski Damian (1)
19-1 – Grube Bartłomiej (5)
20-1 – Grube Bartłomiej (6)
21-1 – Grube Łukasz (2)

MASTER – DETAL-MET    2-5
0-1 – Jaroszewski Lucjan (1)
0-2 – Nowakowski Grzegorz (1)
0-3 – Mieszkalski Adrian (1)
1-3 – Szablewski Tomasz (1)
1-4 – Jaroszewski Lucjan (2)
2-4 – Billy Abbot (1)
2-5 – Jastrzębski Kacper (1)

INDORAMA – GMINA LIPNO    2-2
1-0 – Różański Łukasz (1)
1-1 – Kosowski Przemysław (1)
1-2 – Kosowski Przemysław (2)
2-2 – Szałański Robert (1)

WLADISLAVIA  1 – SANIKO         2-8
0-1 – Przyjałkowski Arkadiusz (1)
1-1 – Świerczyński Patryk (1)
1-2 – Kowalski Adrian (1)
1-3 – Przyjałkowski Arkadiusz (2)
1-4 – Kinasiewicz Rafał
1-5 – Dobrosielski Marko (1)
1-6 – Dobrosielski Marko (2)
1-7 – Kowalski Adrian (2)
2-7 – Grudziński Paweł (1)
2-8 – Dobrosielski Marko (3)

 POWER CHODECZ – SPARTAK WŁOCŁAWEK     3-2
1-0 – Sobalczyk Igor (1)
2-0 – Sobalczyk Igor (2)
2-1 – Skibiński Szymon (1)
3-1- Sobalczyk Igor (3)
3-2 – Wesołowski Daniel (1)

GEBERIT – ZRB BŁASZCZYK-PANDA   4-2
0-1 – Piotrowski Marcin
0-2 – Klimek Patryk
1-2 – Łykowski Radosław (1)
2-2 – Glonek Zbigniew (1)
3-2 – Łykowski Radosław (2)
4-2 – Łykowski Radosław (3)

WLADISLAVIA 2 – RUN CHŁODNIA
1-0 – Wienconek Dariusz (1)
1-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-1 – Sulżycki Leszek (1)
3-1 – Wienconek Dariusz (2)
3-2 – Szymczak Przemysław (2)
3-3 – Kuzmich Serhej (1)
3-4 – Fijałkowski Bartosz (1)
4-4 – Szymczak Przemysław (3)
5-4 – Śmiałek Sebastian (1)
5-5 – Sulżycki Leszek (2)

ż.k. – Markiewicz Jędrzej (Run Chłodnia)
ż.k. – Zapiec Sławomir(Run Chłodnia)

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwisko i Imię Drużyna Bramki
1. Grube Bartłomiej SALAMANDER 6
2. Łykowski Radosław GEBERIT 3
  Sobalczyk Igor POWER CHODECZ 3
  Szymczak Przemysław RUN CHŁODNIA 3
  Lewandowski Maciej SALAMANDER 3
  Waga Dawid SALAMANDER 3
  Dobrosielski Marko SANIKO 3

 

TABELA 5 EDYCJI WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. SALAMANDER 1 1 0 0 21-01 3p
2. SANIKO 1 1 0 0 08-02 3p
3. DETAL-MET 1 1 0 0 05-02 3p
4. GEBERIT 1 1 0 0 04-02 3p
5. POWER CHODECZ 1 1 0 0 03-02 3p
6. RUN CHŁODNIA 1 0 1 0 05-05 1p
  WLADISLAVIA 2 1
0
1
0
05-05
1p
8. GMINA  LIPNO 1 0 1 0 02-02 1p
  INDORAMA 1 0 1 0 02-02 1p
10. SPARTAK WŁOCŁAWEK 1 0 0 1 02-03 0p
11. ZRB BŁASZCZYK – PANDA 1 0 0 1 02-04 0p
12. MASTER 1 0 0 1 02-05 0p
13. WLADISLAVIA 1 1 0 0 1 02-08 0p
14.
WIKA POLSKA
1
0
0
1
01-21
0p