4 kolejka WFL


13 grudnia w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 4 kolejka Włocławskiej Futsal Ligi.Partnerami naszej ligi są ACTIV CENTRUM a także Kręgielnia Piwnica.
Partnerem medialnym jest video portal informacyjny WLC.PL.
Przedstawiamy wyniki ,strzelców bramek 4 kolejki:

SPARTAK WŁOCŁAWEK – WLADISLAVIA 2         3-6
0-1 – Wróblewski Arkadiusz (1)
1-1 – Buszka Maciej (1)
1-2 – Sulżycki Leszek (1)
1-3 – Fijalkowski Bartosz (1)
1-4 – Sulżycki Leszek (2)
1-5 – Sulżycki Leszek (3)
2-5 – Buszka Maciej (2)
2-6 – Sulżycki Leszek (4)
3-6 – Wesołowski Daniel (1)

GMINA LIPNO – DETAL-MET    1-4
0-1- Wojtylak Patryk (1)
0-2 – Mieszkalski Adrian (1)
0-3 – Wojtylak Patryk (2)
0-4 – Nowakowski Grzegorz (1)
1-4 – Bartczak Łukasz (1)

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal-Met)

MASTER – POWER CHODECZ     3-13
0-1 – Sobalczyk Igor (1)
1-1 – Wietczak Norbert (1)
1-2 – Sobalczyk Igor (2)
1-3 – Rosiak Michał (1)
1-4 – Olczak Patryk (1)
1-5 – Sobalczyk Igor (3)
1-6 – Ruciński Adrian (1)
1-7 – Olczak Patryk (2)
1-8 – Rosiak Michał (2)
1-9 – Sobalczyk Igor (4)
2-9 – Grzywacz Patryk (1)
2-10 – Chodorek Akadiusz (1)
2-11 – Rosiak Michał (3)
2-12 – Olczak Patryk (3)
2-13 – Olczak Patryk (4)
3-13 – Więtczak Norbert (2)

SALAMANDER – WLADISLAVIA 1       23-1
1-0 – Wrześniewski Łukasz (1)
2-0 – Kacprzyk Maksymilian (1)
3-0 – Grube Bartłomiej (1)
4-0 – Grube Bartłomiej (2)
5-0 – Grube Łukasz (1)
6-0 – Grube Łukasz (2)
7-0 – Grube Bartłomiej (3)
8-0 – Grube Bartłomiej (4)
9-0 – Grube Bartłomiej (5)
9-1 – Antczak Bartosz (1)
10-1 – Grube Bartłomiej (6)
11-1 – Kacprzyk Maksymilian (2)
12-1 – Lewandowski Maciej (1)
13-1 – Grube Bartłomiej (7)
14-1 – Waga Dawid (1)
15-1 – Milewski Damian (1)
16-1 – Milewski Damian (2)
17-1 – Grube Bartłomiej (8)
18-1 – Liszkowski Adrian (1)
19-1 – Grube Bartłomiej (9)
20-1 – Lewandowski Maciej (2)
21-1 – Lewandowski Maciej (3)
22-1 – Grube Bartłomiej (10)
23-1 – Grube Łukasz (3)

RUN  CHŁODNIAZRB BŁASZCZYK- PANDA         5-5
1-0 – Śmiałek Sebastian (1)
1-1 – Krasucki Patryk (1)
2-1 – Hejmanowski Jakub (1)
2-2 – Majewski Jacek (1)
3-2 – Szymczak Przemysław (1)
3-3 – Majewski Jacek (2)
3-4 – Piotrowski Artur (1) – głową
4-4 – Szymczak Przemysław (2)
5-4 – Szymczak Przemysław (3)
5-5 – Krasucki Patryk (2)

SANIKO – INDORAMA             2-1
1-0 – Dobrosielski Marko (1)
1-1 – Różański Łukasz (1)
2-1 – Dobrosielski Marko (2)

ż.k. – Piekarski Przemysław (Indorama)
ż.k. – Gołaszewski Marcin (Saniko)
ż.k. – Dobrosielski Marko (Saniko)
ż.k. – Szudzik Konrad (Saniko)

WIKA POLSKA – GEBERIT           1-6
0-1 – Kwaśniewski Sławomir (1)
0-2 – Kosiński Łukasz (1)
0-3 – Wojnowski Artur (1)
0-4 – Curyło Marcin (1)
0-5 – Dorsz Daniel (1)
1-5 – Mazurek Dawid (1)
1-6 – Kwaśniewski Sławomir (2)

TABELA 5 EDYCJI WFL PO 4 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. SALAMANDER 4 4 0 0 57-10 12p
2. POWER CHODECZ 4 4 0 0 38-10 12p
3. DETAL-MET 4 3 0 1 20-10   9p
4. SANIKO 4 3 0 1 19-09  9p
5. GMINA  LIPNO 4 2 1 1 21-12  7p
6. GEBERIT 4 2 0 2 17-15  6p
7. INDORAMA 4 1 2 1 13-08  5p
8. ZRB BŁASZCZYK – PANDA 4 1 1 2 12-18  4p
9. WLADISLAVIA 2 4 1 1 2 14-21  4p
10. SPARTAK WŁOCŁAWEK 4 1 1 2 14-17  4p
11. MASTER 4 1 0 3 19-27  3p
12. WLADISLAVIA 1 4 1 0 3 09-45  3p
13. RUN CHŁODNIA 4 0 2 2 15-24  2p
14. WIKA POLSKA 4 0 0 4 06-48  0p

KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 4 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię Drużyna Bramki
1. Grube Bartłomiej SALAMANDER 18
2. Sobalczyk Igor POWER CHODECZ 10
  Grube Łukasz SALAMANDER 10
4. Lewandowski Maciej SALAMANDER 9
5. Szymczak Przemysław RUN CHŁODNIA 8
  Sulżycki Leszek WLADISLAVIA 2 8