9 kolejka WLSP


15 sierpnia 2021r. wznowiliśmy 5 edycję Włocławskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w której partnerami są Kręgielnia Piwnica , ACTIV CENTRUM , video portal informacyjny WLC.PL , marka KEEZA  nowo pozyskany partner oraz Gmina Miasto Włocławek która współfinansuje ten projekt.
 

Przedstawiamy wyniki i tabelę po 9 kolejce http://tsrkujawy.pl/tabela-2/ oraz klasyfikację strzelców http://tsrkujawy.pl/strzelcy-2/
terminarz 10 kolejki która odbędzie się 22.08.2021r.  na boisku orlik przy ZST we Włocławku przy ul. Ogniowej 2

15.08.2021r. (niedziela) – 9 kolejka

SPARTAK WŁOCŁAWEK – MS-BUD   1-8
Zalewski – Linowiecki x 2 , Szperka x 2 , Wojtylak x 2 , Dorsz , Kalwasiński

GMINA LIPNO – FC ALBATROS     18-1
Majewski x 5 , Bartczak Ł x 4 , Bartczak M. x 3 , Bartczak R. x 2 , Kaczorowski x 2 , Jesionowski J. , Jesionowski D. – Ruciński J.

INDORAMA – LUX OPTIC   5-0
Piekarski M. x 3 , Piekarski P. , Wiśniewski.

BALA BALA – FREEDOM ENERGY  15-4
Behlke x 7 , Śmigiel x 5 , Dobrosielski , Nowakowski , Jóźwiak K. – Dąbrowski  x 4.

RUN CHŁODNIA – WIKA POLSKA     12-3
Śmiałek x 6 , Spychalski x 4 , Mańkowski , Olszański – Kurtys x 2 , Nowakowski.

11.45    SALAMANDER – ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI  5-0 w.
PAUZA – DRUMET

TABELA WLSP PO 9 KOLEJCE

L.p. Nazwa drużyny M W R P BZ-BS pkt.
1. MS-BUD 9 7 1 1 50-15 22
2. BALA  BALA 9 7 0 2 77-35 21
3. INDORAMA 9 6 1 2 43-24 19
4. SALAMANDER 8 6 0 2 62-22 18
5. GMINA LIPNO 8 5 1 2 56-20 16
6. RUN CHŁODNIA 8 4 0 4 45-31 12
7. SPARTAK WŁOCŁAWEK 8 4 0 4 45-33 12
8. FREEDOM ENERGY 8 4 0 4 39-52 12
9. ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJ 8 4 0 4 36-48 10
10. FC ALBATROS 9 3 0 6 34-89 9
11. DRUMET 8 2 1 5 38-58 7
12. LUX OPTIC 8 0 0 8 15-62 0
13. WIKA POLSKA 8 0 0 8 13-64 0

Drużyna która odda mecz walkowerem zostanie ukarana odjęciem
-2 pkt  z tabeli i -5pkt w klasyfikacji fair-play.
Drużyna która odda dwa mecze walkowerem zostaje usunięta z ligi a jej wyniki będą anulowane w przypadku gdy nie rozegra połowy meczów w lidze.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 9 KOLEJCE WLSP

1.Paweł Behlke – 25 (Bala Bala)
2.Stanisław Łojewski -18 (Spartak)
3.Bartłomiej Grube -16 (Salamander)
4.Bartosz Śmigiel -15 (Bala Bala)
    Majewski Wiktor -15 (Gmina Lipno)
6.Bartosz Szperka – 14 (MS-BUD)
7.Sebastian Śmiałek -13 (Run Chłodnia)
    Mateusz Piekarski – 13 (Indorama)
9.Jacek Wichliński – 12 (Spartak)
    Piotr Gotłasz – 12 (Drumet)
    Piotr Gałka – 12 (Łokietek Brześć Kujawski)

22.08.2021r. (niedziela) – 10 kolejka

08.00    DRUMET – INDORAMA
08.45    SPARTAK WŁOCŁAWEK – FC ALBATROS
09.30    ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI – GMINA LIPNO
10.15    RUN CHŁODNIA – SALAMANDER
11.00    FREEDOM ENERGY – WIKA POLSKA
11.45    LUX OPTIC – BALA BALA
PAUZA – MS-BUD