Włocławek Cup – po losowaniu

17 czerwca 2022r.odbyło się losowanie 2 edycji turnieju piłkarskiego WŁOCŁAWEK CUP.
Organizatorem turnieju jest Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy z Włocławka.
Do turnieju który odbędzie się 2 lipca 2022r.  od godziny 09-00  na sztucznej murawie przy hali Mistrzów (ul. Chopina 8) we Włocławku zgłosiło się 14 drużyn , które zostały podzielone na dwie grupy:
Do grupy A trafiły:
1.Wika Polska 2.SC Trident 3.FC Brześć 4. Błękitna Ostryga Włocławek 5.Geberit Włocławek .Inteligentni Inaczej 7.Jaruta Team
W grupie B zagrają:
1.Orlen Koltrans 2.DGS 3.Salamander 4.PPHU Dach Bydgoszcz 5.Power Chodecz 6.Geberit Ozorków 7.LPP
Grupa A i B zagrają systemem każdy z każdym .
Najlepsze cztery drużyny z każdej grupy utworzą pary ćwierćfinałowe.
Pozostałe drużyny z miejsc 5,6,7 zagrają o miejsca 9-14.
Sędziami turnieju Włocławek Cup będą :
1.Jarosław Gryckiewicz – Toruń
2.Marcin Wołowski – Toruń
3. Arkadiusz Traczyk – Toruń
Przedstawiamy drabinkę turniejową:
GRUPA  A

1.09.00 – 09.12 A1-A6  WIKA POLSKA – INTELIGENTNI INACZEJ
2.   09.15 – 09.27   A4-A5   BŁĘKITNA OSTRYGA WŁOCŁAWEK  – GEBERIT WŁOCŁAWEK
3.   09.30 – 09.42   A1-A7  WIKA POLSKA – JARUTA TEAM
4.   09.45 – 09.57   A2-A3  SC TRIDENT – FC BRZEŚĆ
5.   10.00 – 10.12   A6-A4  INTELIGENTNI INACZEJ – BŁĘKITNA OSTRYGA WŁOCŁAWEK
6.   10.15 –  10.27   A7-A5  JARUTA TEAM – GEBERIT WŁOCLAWEK
7.   10.30 – 10.42   A3-A6  FC BRZEŚĆ – INTELIGENTNI INACZEJ
8.   10.45 – 10.57   A1-A5  WIKA POLSKA – GEBERIT WŁOCŁAWEK  
9.11.00 – 11.12 A2-A7  SC TRIDENT – JARUTA TEAM
10. 11.15 – 11.27   A3-A4  FC BRZEŚĆ – BŁĘKITNA OSTRYGA WŁOCŁAWEK
11. 11.30 – 11.42   A6-A7  INTELIGENTNI INACZEJ – JARUTA TEAM
12. 11.45 – 11.57   A2-A5  SC TRIDENT – GEBERIT WŁOCŁAWEK
13.12.00 – 12.12   A1-A4  WIKA POLSKA – BŁĘKITNA OSTRYGA WŁOCŁAWEK
14. 12.15 – 12.27   A7-A3  JARUTA TEAM – FC BRZEŚĆ
15. 12.30  – 12.42   A5-A6  GEBERIT WŁOCLAWEK – INTELIGENTNI INACZEJ    
16. 12.45 – 12.57   A4-A2  BŁĘKITNA OSTRYGA WŁOCŁAWEK –  SC TRIDENT
17. 13.00 – 13.12   A1-A3  WIKA POLSKA – FC BRZEŚĆ
18. 13.15 – 13.27   A6-A2  INTELIGENTNI INACZEJ – SC TRIDENT
19. 13.30 – 13.42   A4-A7  BŁĘKITNA OSTRYGA  WŁOCŁAWEK – JARUTA TEAM
20. 13.45 – 13.57   A5-A3  GEBERIT WŁOCLAWEK – FC BRZEŚĆ
21. 14.00 – 14.12   A1-A2  WIKA POLSKA – SC TRIDENT

GRUPA  B
09.00 – 09.12  B1-B6 KOLTRANS – GEBERIT OZORKÓW
2.   09.15 – 09.27   B4-B5  PPHU DACH BYDGOSZCZ – POWER CHODECZ
3.   09.30 – 09.42   B1-B7  KOLTRANS – LPP   
4.   09.45 – 09.57   B2-B3  DGS – SALAMANDER  
5.   10.00 – 10.12  B6-B4  GEBERIT OZORKÓW – PPHU DACH BYDGOSZCZ
6.   10.15 –  10.27   B7-B5  LPP – POWER CHODECZ                      
7.   10.30 – 10.42   B3-B6  SALAMANDER – GEBERIT OZORKÓW
8.   10.45 – 10.57   B1-B5  KOLTRANS – POWER CHODECZ
9.   11.00 – 11.12   B7-B2  LPP – DGS
10. 11.15 – 11.27   B3-B4  SALAMANDER – PPHU DACH BYDGOSZCZ
11. 11.30 – 11.42   B6-B7  GEBERIT OZORKÓW – LPP
12. 11.45 – 11.57   B2-B5  DGS – POWER CHODECZ
13. 12.00 – 12.12   B1-B4  KOLTRANS – PPHU DACH BYDGOSZCZ
14. 12.15 – 12.27   B3-B7 SALAMANDER – LPP 
15. 12.30 – 12.42  B5-B6  POWER CHODECZ – GEBERIT OZORKÓW
16. 12.45 – 12.57   B4-B2   PPHU DACH BYDGOSZCZ – DGS
17. 13.00 – 13.12 B1-B3 KOLTRANS – SALAMANDER
18. 13.15 – 13.27   B6-B2  GEBERIT OZORKÓW – DGS
19. 13.30 – 13.42 B4-B7 PPHU DACH BYDGOSZCZ – LPP
20. 13.45 – 13.57   B5-B3  POWER CHODECZ – SALAMANDER
21. 14.00 – 14.12   B1-B2  KOLTRANS – DGS

MECZE O MIEJSCA  9-14
43. 14.15 – 14.27  MECZ O 13 MIEJSCE  7A – 7B
44. 14.15 – 14.27  MECZ O 11 MIEJSCE   6A – 6B
45. 14.30 – 14.42  MECZ O   9 MIEJSCE   5A – 5B

ĆWIERCFINAŁY:

46.14.30 – 14.42 A1 – B4

47.14.45 – 14.57 A2 – B3

48.14.45 – 14.57 A3 – B2

49. 15.00 – 15.12    A4 – B1  

PRZEGRANI Z ĆWIERĆFINAŁÓW
50. 15.20 – 15.32   PRZEGRANI  Z  MECZU    46 i 48

       51. 15.20 – 15.32   ZPRZEGRANI  Z  MECZU  47 i 49

PÓŁFINAŁY:

52.  15.35 – 15.47  WYGRANI Z MECZÓW   46 i 48

53.  15.35 – 15.47  WYGRANI Z MECZÓW   47 i 49

MECZE O MIEJSCA OD  1-8

54. 15.50 – 16.12 MECZ O 7 MIEJSCE PRZEGRANI Z MECZÓW  50 i 51

55. 15.50 – 16.12 MECZ O 5 MIEJSCE WYGRANI Z MECZÓW     50 i 51

56. 16.15 – 16.27 MECZ O 3 MIEJSCE PRZEGRANI Z MECZÓW  52 i 53

57. 16.30 – 16.50 MECZ O 1 MIEJSCE WYGRANI Z MECZÓW   52 i 53    2 x 8 minut