Historia WLSP

                                                                                             5 Edycja sezon 2021r.

1.
2.
3.
4.
5.
6,
7,
8,
9.
10.
11.
12.
13.

Najlepszy strzelec ligi: 
Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik zrzeszony: 

Najlepszy strzelec w kategorii amator:

Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik niezrzeszony:

Najlepszy strzelec w kategorii oldboy:
 
Najlepszy strzelec w kategorii najwięcej bramek w jednym meczu :

MVP Ligi :

MVP Oldboy :
Najlepszy bramkarz  :

Drużyna fair-play :


                                                                                                4 Edycja sezon 2020r.

1 Liga

1.BALA BALA
2,GMINA LIPNO
3.DETAL-MET
4.MS-BUD
5.DRUMET
6.DGS
7.INDORAMA
8.GEBERIT

Najlepszy strzelec ligi:  Patryk Pietrzak (DETAL-MET)
Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik zrzeszony: 
Alan Czerwiński (DRUMET)
Najlepszy strzelec w kategorii amator: 
Kosowski Przemysław (GMINA LIPNO)
Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik niezrzeszony:
Patryk Pietrzak (DETAL-MET)
Najlepszy strzelec w kategorii oldboy:
  Łykowski Radosław (DRUMET)
Najlepszy strzelec w kategorii najwięcej bramek w jednym meczu :
Patryk Pietrzak  (DETAL-MET)
MVP ligi :
Paweł Behlke (SANIKO )
Najlepszy bramkarz :
Konrad Szudzik  (SANIKO)
Drużyna fair-play :
  DRUMET

2 Liga

1.RUN CHŁODNIA
2.SEMPIRE
3.FC ALBATROS
4.SALAMANDER
5.WIKA POLSKA
6.WLADISLAVIA TEAM
7.LUX OPTIC
8.GMINA FABIANKI

Najlepszy strzelec ligi:  Maksymilian Kaprzyk (SEMPIRE)
Najlepszy strzelec w kategorii amator: 
Maksymilian Kacprzyk (SEMPIRE)
Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik niezrzeszony: 
Przemysław Behlke (WIKA POLSKA)
Najlepszy strzelec w kategorii oldboy: 
Wiliński Marek
(WIKA POLSKA)
Najlepszy strzelec w kategorii najwięcej bramek w jednym meczu :
Ruciński Dominik (FC ALBATROS)
MVP ligi :
Maksymilian Kacprzyk (SEMPIRE)
Najlepszy bramkarz :
Kacper Ozóg (RUN CHŁODNIA)
Drużyna fair-play : 
LUX OPTIC

                                                                                                    3 Edycja sezon 2019r.


1
 Liga

1.SANIKO
2,DRUMET
3.DETAL-MET
4.MS-BUD
5.DGS
6.TSR KUJAWY
7.WIKA POLSKA
8.FABIANKI

Najlepszy strzelec : Paweł Behlke (SANIKO)
Najlepszy strzelec w kategorii oldboy:
Piotr Janowski  (DRUMET)
Najlepszy strzelec w kategorii zawodnik niezrzeszony:
Piotr Janowski  (DRUMET)
MVP ligi :
Alan  Czerwiński (DRUMET)
Najlepszy bramkarz :
Konrad Szudzik  (SANIKO)
Drużyna fair-play : 
TSR  KUJAWY
Najwięcej bramek w jednym meczu :
Paweł Behlke  (SANIKO)

2 Liga

1.GMINA  LIPNO
2.INDORAMA
3.GEBERIT
4.RUN  CHŁODNIA
5.PORTOFINO
6.SEMPIRE
7.ALUMAR
8.MY Z ŁAPANKI
9.TYLKO PRZEJAZDEM
10.RDJ  KLIMA

Najlepszy strzelec : Mateusz  Piekarski (INDORAMA)
Najlepszy strzelec w kategorii oldboy:
Rafał Jankowski , Konrad Sierakowski (MY Z ŁAPANKI)
MVP ligi :
Łukasz  Bartczak (GMINA  LIPNO)
Najlepszy bramkarz : 
Patryk  Laskowski (INDORAMA)
Drużyna fair-play :
SEMPIRE
Najwięcej bramek w jednym meczu :
Łukasz Bartczak  (GMINA  LIPNO)

 

 

                                                                                                   2 Edycja sezon 2018r.

1 Liga

1.SANIKO
2.MS-BUD
3.DRUMET
4.TSR KUJAWY
5.FABIANKI
6.DGS
7.GEBERIT
8.BOBROWNIKI

Najlepszy strzelec
:
Paweł Behlke (SANIKO)

MVP ligi : Marko Dobrosielski (SANIKO)
Najlepszy bramkarz : Konrad Szudzik (SANIKO)
Drużyna fair-play : SANIKO
Najwięcej bramek w jednym meczu : Paweł Behlke (SANIKO)

2 Liga

1.DETAL-MET
2.WIKA  POLSKA
3.INDORAMA
4.RUN  CHŁODNIA
5.PORTOFINO
6.NSZZ  POLICJANTÓW
7.RDJ  KLIMA
8.MERSON  ASG  EUROPE

Najlepszy strzelec : Damian  Hajer (DETAL-MET)
MVP ligi : Arkadiusz  Ruciński (DETAL-MET)
Najlepszy bramkarz : Adrian  Katolik (PORTOFINO)
Drużyna fair-play : WIKA  POLSKA
Najwięcej bramek w jednym meczu : Artur  Justyński (NSZZ POLICJANTÓW)

 

                                                                                                        1 Edycja sezon 2017r.

  1. SANIKO
  2. DGS
  3. MS-BUD
  4. ZAKŁAD KARNY
  5. DRUMET
  6. TSR KUJAWY
  7. GEBERIT
  8. MZUKiD ,,Jastrząb”
  9. BOBROWNIKI
  10. SALAMANDER
  11. WISŁA Włocławek
  12. FABIANKI
  13. RUN CHŁODNIA
  14. PORTOFINO
  15. WIKA
  16. EURO-DARMAL

Najlepszy strzelec : Paweł Behlke (SANIKO)
Najlepszy strzelec oldboy :Krzysztof Jóźwiak (DGS)
Najlepszy strzelec amator : Adrian Lerch (BOBROWNIKI)
Najlepszy strzelec niezrzeszony : Krystian  Skibicki (WISŁA)
MVP ligi : Kamil  Chojnacki (DGS)
Najlepszy bramkarz : Sebastian Sobczak (MS-BUD)
Najstarszy zawodnik : Marek Więckiewicz ( EURO – DARMAL)
Drużyna fair-play : Run Chłodnia
Najwięcej bramek w jednym meczu : Bartosz Szperka (MS-BUD)

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"