DRUŻYNY 1 LIGA

DRUŻYNY 1 LIGA

                                                                      
                                                                            DETAL-MET       
1.Dewil Mateusz(3) 2.Klimek Patryk(10) 3.Wojtylak Patryk(11) 4.Lewandowski Łukasz(5) 5.Chojnacki Jakub(8) 6.Grzywacz Patryk(11) 7.Sobczak Sebastian(7) 8.Pietrzak Patryk(9)  9.Koss Mariusz(7) 10.Dąbrowski Krystian(9) 11.Czaplicki Bartosz(2) 12.Abbott Billy(11) 13.Ruciński Arkadiusz(4) 14.Rakowski Dariusz(2) 15.Jarosz Marcin(1) 16.Nowakowski Grzegorz(2) 17.Mieszkalski Adrian(7) 18.Pączkowski Mateusz(7) 19.Koza Piotr(1) 20.Więtczak Norbert(9) 21.Tutak Krystian(2).

                                                                                  DGS
1.Wichliński Jacek(8)2.Józwiak Sebastian(13) 3.Józwiak Krzysztof(10) 4.Józwiak Adam(1) 5.Chojnacki Kamil(9) 6.Opłatkowski Mariusz(9) 7.Reszczyński Piotr(12) 8.Sztygowski Mariusz(8) 9.Wesołowski Daniel(9) 10.Szymański Daniel (10) 11.Gotłasz Piotr(9) 12.Bobrowski Rafał(3) 13.Sieradziński Michał(5) 14.Prokopiak Bartosz(9) 15.Zieliński Tomasz(6) 16.Kowalski Daniel(4).

 


                                                                              DRUMET
1.Czerwiński Alan(12) 2.Kuropatwiński Hubert(6) 3.Figura Damian(10) 4.Krzyżanowski Paweł(11) 5.Karwowski Sławomir(11) 6.Cieślarczyk Robert(5) 7.Łykowski Radosław(9) 8.Janowicz Sławomir(4) 9.Małaszyn Krzysztof (3)10.Wyrwa Wojciech 11.Frąckowiak Radosław 12.Frąckowiak Robert (6)13.Walaszek Alan(2) 14.Jaroszewski Lucjan (6)15.Janowski Piotr(9) 16.Mularski Paweł(7) 17.Ogłodziński Rafał(4) 18.Karwowski Wiktor(9) 19.Wojtylak Jarosław (10) 20.Wasielewski Piotr(1) 21.Mularski Tomasz.
                                                                              RUN CHŁODNIA:
1.Spychalski Robert (6)2.Cieślak Marcin(12) 3. Zapiec Sławomir(7) 4.Kosiński Krzysztof(11) 5.Kuzmich Siarhei(4) 6.Leśniewski Andrzej(5) 7.Mańkowski Oskar(4) 8.Morawski Daniel(5) 9.Niedziałkowski Mateusz(3) 10.Olszański Mariusz(6) 11.Ostrowski Szymon(3) 12.Ozóg Kacper(10) 13.Romatowski Cezary(10) 14.Sobczak Patryk 15. Biniecki Jakub(5) 16.Śmiałek Sebastian(9) 17.Szymczak Przemysław(7) 18.Walczak Sławomir(1) 19.Wiśniewski Jacek(1) 20.Woźniak Grzegorz(1) .

 

                                                                         GMINA LIPNO
1.Bartczak Lukasz(10)
2.Bartczak Mateusz(9) 3.Podlas Jakub(3) 4.Bartczak Jan(3) 5.Bartczak Rafał (13) 6.Bartczak Jakub (12) 7.Jesionowski Arkadiusz (9) 8.Jesionowski Dariusz (13) 9.Kaczorowski Marcin(10) 10.Jakub Jesionowski (11) 11.Dykowski Adrian(2) 12.Chojnicki Dariusz(11) 13.Paszyński Sebastian(7) 14.Kosowski Przemysław (10)15.Rozpędowski Marcel (1) 16.Kwiatkowski Piotr(6) 17.Sadowski Tomasz(6)

 

                                                                    

                                                                                    SEMPIRE
1.Patryk Wilczyński(13) 2.Adrian Wilczyński(13) 3.Filip Grzędzicki(5) 4.Bogdan Gostyński(7) 5.Adrian Czarniak(9) 6.Dominik Nowak(1) 7.Maksymilian Kacprzyk (9) 8. Robert Michalski (11) 9.Przemysław Michalski(2) 10.Norbert Sieciński (2)11.Albert Sołtysiński (11) 12.Przemysław Proszkiewicz (8) 13.Konrad Nowakowski(6) 14.Damian Ruczewski(1) 15.Daniel Falkowski 16.Robert Grabowski (11) 17.Adam Chodorek 18. Norbert Sadowski (1) 19.Rogoziński Piotr (9) 20.Stachowiak Marcin 21.Mateusz Grzędzicki (4).

 

                                                                             
                                                                                 MS-BUD
1.Charzewski Piotr(3) 2. Kuropatwiński Kamil(3) 3. Popieliński Sebastian(7) 4.Szperka Bartosz(6) 5.Koc Przemysław(9) 6.Linowiecki Piotr(11) 7.Frank Filip(12) 8.Janas Damian(7) 9.Kalwasiński Marek(8) 10.Borowski Marcin(1) 11.Zakrzewski Szymon(2) 12.Jastrzębski Kacper(4) 13. Nowak Rafał(11) 14.Hejmanowski Jakub(10) 15.Lewandowski Szymon(3) 16.Lewandowski Adam 17.Rudziński Grzegorz(8) 18.Markiewicz Jakub(5) 19.Komorowski Daniel(2)
20. Budziszewski Bartłomiej (5) 21.
Misterski Marcin(13)

 

                                                                              BALA BALA
1.Behlke Paweł(12) 2.Śmigiel Bartosz(7) 3.Smołko Dominik 4.Gołaszewski Marcin(9) 5.Żuchowski Damian(1) 6.Grudziński Marcin(9) 7.Wysocki Tomasz (8) 8.Ślipko Mariusz(5) 9.Racicki Dariusz(7) 10.Dobrosielski Marko(10) 11.Czarnecki Patryk(9) 12.Tyrajski Patryk(6) 13.Kowalski Adrian(4) 14.Bromirski Mariusz(8) 15.Gerba Paweł(6) 16.Wysiński Mariusz(7) 17.Szudzik Konrad(10) 18.Gitner Łukasz(7) 19.Bromirski Daniel(4).

                                                                   

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"