DRUŻYNY 2 LIGA

DRUŻYNY 2 LIGA
ALUMAR  

1.Kaszuba Dawid 2.Kasiuk Sebastian 3.Walaszczyk Marcin 4.Sroka Dariusz 5.Sroka Krzysztof 6.Przyłuski Marek 7.Klitkowski Marcin 8.Bergunda Marek 9.Ziółkowski Arkadiusz
10.Gołębiewski Jarosław 11.Makuch Robert 12.Kolasiński Marcin13.Kwiatkowski Jakub 14.Mikulewicz Przemysław 15.Artur Justyński 16.Berent Łukasz 17.Małecki Konrad 18.Boczulak Damian 19.Seklecki Roman 20.Kubiak Marcin

                             GEBERIT

1.Dorsz Daniel 2.Kowalski Arkadiusz3.Bednarski Maciej 4.Słomczewski Łukasz 5.Kwaśniewski Sławomir 6.Glonek Zbigniew 7.Urbański Karol 8.Sobolewski Konrad 9.Złowodzki Robert 10.Przybylski Marcin 11.Wojnowski Artur 12.Majewski Piotr 13.Nowak Arkadiusz 14.Ewert Mateusz 15.Krajewski Kamil 16.Podczarski Mariusz 17.Kosiński Łukasz 18.Stasiak Rafał 19.Markiewicz Przemysław 20.Markiewicz Jakub

                               GMINA  LIPNO

1.Moszczyński Szymon 2.Bartczak Rafał 3.Jesionowski Dariusz 4.Bartczak Mateusz 5.Bartczak Jakub 6.Jesionowski Arkadiusz 7.Podlas Jakub 8.Kaczorowski Marcin 9.Kwiatkowski Piotr 10.Bartczak Jan 11.Szpanelewski Krystian 12.Rozpędowski Marcel 13.DykowskiAdrian 14.Borkowski Sławomir 15.Bartczak Łukasz16.Chojnicki Dariusz 17.Gajda Tomasz 18.Jesionowski Jakub

                                INODRAMA

1.Kulpa Piotr 2.Laskowski Patryk 3.Szychulski Damian 4.Dyból Arkadiusz 5.Szałański Robert 6.Sobczak Patryk 7.Sobczyński Sławomir 8.Lewandowski Damian 9.Kuczewski Jakub 10.Uzdowski Radosław 11.Piekarski Michał 12.Piekarski Mateusz 13.Piekarski Przemysław 14.Korzeniewski Paweł 15.Wiśniewski Filip 16.Bącela Kamil 17.Olejnik Tomasz

                      MY Z ŁAPANKI

1.Kowalski Adrian  2.Woźniak Łukasz 3.Kunecki Lukasz 4.Sikorski Mirosław 5.Kacprzak Bartłomiej 6.Musiałkiewicz Sławomir 7.Barański Ireneusz 8.Rakowski Dariusz 9.Mucharski Paweł 10.Salach Marcin 11.Kalisiak Marcin 12.Wódecki Maciej 13.Grudziński Paweł 14.Jankowski Rafał 15.Mazurowicz Rafał 16.Dudkiewicz Adrian 17.Sikorski Michał 18.Sierakowski Konrad 19.Piekarski Mateusz
20.Kaczmarek Marcin 21.Kaczmarek Damian

                       PORTOFINO

1.Lewandowski Lukasz 2.Katolik Adrian 3.Katka Tomasz 4.Lisowski Marek 5.Pniewski Łukasz 6.Maksymilian Kacprzyk 7.Lewandowski Andrzej 8.Szymborski Grzegorz 9.Bukowski Andrzej 10.Szałański Arkadiusz 11.Kozłowski Wiktor 12.Łupiński Maciej 13.Czamara Maciej 14.Śląskiewicz Łukasz 15.Dybowski Andrzej 16.Kraszewski Wiktor 17.Kaniewski Dawid 18.Komorek Michał 19.Ziętara Marcin

                         RDJ  KLIMA

1.Grabowski Robert 2.Grabowski Kacper 3.Falkowski Daniel 4.Rogoziński Piotr 5.Komorowski Bartosz 6.Kucharzyk Dariusz 7.Michalski Przemysław 8.Stachowiak Marcin 9.Seklecki Łukasz 10.Michalski Robert 11.Frąckowiak Robert
12.Grzedzicki Mateusz 13.Kędzierski Łukasz 14.Gabryszewski Sebastian
15.Imianowski Rafał

                  RUN  CHŁODNIA

1.Sierhij Kuzmich 2.Leśniewski Andrzej 3.Kosiński Krzysztof 4.Śmiałek Sebastian 5.Ozóg Kacper 6.Lewandowski Szymon 7.Zapiec Sławomir 8.Gitner Łukasz 9.Romatowski Cezary 10.Olszański Mariusz 11.Mańkowski Oskar 12.Walczak Sławomir 13.Woźniak Grzegorz 14.Morawski Daniel 15.Wiśniewski Jacek 16.Dalasiński Mariusz 17.Szypryt Krzysztof 18.Nałudka Maksymilian

                            SEMPIRE

1.Wilczyński Adrian  2.Czarniak Adrian 3.Wilczyński Patryk 4.Sadowski Norbert 5.Sieciński Norbert 6.Waśkiewicz Dominik 7.Naczmański Kamil 8.Gostyński Bogdan 9.Sołtysiński Abert 10.Sadowski Krystian 11.Sadowski Norbert 12.Chodorek Adam 13.Nowakowski Konrad. 14.Kantorski Łukasz
15.Maron Mateusz 16.Proszkiewicz Przemysław

               TYLKO  PRZEJAZDEM

1.Lachowicz Krzysztof 2.Seweryn Piotr 3.Fijałkowski Bartosz 4.Zalewski Patryk 5.Kotowski Piotr 6.Milewski Damian 7.Wiśniewski Piotr 8.Morawski Fabian 9.Jankowski Maciej
10.Kwiatkowski Damian 11.Kwiatkowski Błażej 12.Morawski Łukasz 13.Krosnowski Rafał 14.Milewski Jakub 15.Kuczyński Norbert 16.Gola Michał 17.Grochal Mateusz 18.Komorowski Kacper

   

Nazwiska zaznaczone na czerwono to zawodnicy zrzeszeni powyżej A klasy

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"