Drużyny

  DRUŻYNY

SALAMANDER

1.Bartosz Grube 2.Grube Łukasz 3.Cichowlas Mariusz 4.Szczepańczyk Adam 5.Węgielewski Krystian 6.Łukomski Sebastian 7.Kruszyński Arkadiusz 8.Świerczyński Rafał 9.Osiński Krystian 10.Czarniak Rafał 11.Waga Dawid 12.Milewski Damian 13.Kasprzak Maksymilian 14.Wojtkowski Hubert 15.Kapeliński Błażej 16.Błaszczyk Konrad
17.Lewandowski Maciej

ANWIL


1.Kaźmierczak Michał 2. Kranc Łukasz
3. Kaczmarek Damian  4.Świerczyński Patryk 5. Smykowski Czarek 6. Wienconek Dariusz 7. Różański Łukasz 8. Trzciński Przemysław 9. Morawski Łukasz 10. Seweryn Piotr 11. Niedośmiałek Marcin 12. Chojnacki Dominik 13. Skurzyński Paweł 14. Królikowski Marcin 15. Wróblewski Arkadiusz 16. Szymański Robert 17. Wiśniewski Miłosz 18. Spychalski Tomasz 19. Ćwikliński Tomasz 20. Kaniewski Artur

GMINA  LIPNO

1.Bartczak Łukasz 2.Bartczak Mateusz 3.Podlas Jakub 4.Rafał Bartczak    5.Bartczak Jakub 6.Jesionowski Dariusz 7.Jesionowski Arkadiusz 8.Jesionowski Jakub 9.Kaczorowski Marcin 10. Dykowski Adrian  11.Michał Trejda 12.Kosowski Przemysław 13.Paszyński Sebastian 14.Kwiatkowski Piotr 15.Rozpędowski Marceli 16.Borkowski Sławomir 17.Bartczak Jan 18.Chojnicki Dariusz

GEBERIT


1.Kowalski Arkadiusz 2.Ratajczyk Damian 3.Dorsz Daniel 4.Glonek Zbigniew 5.Słomczewski Łukasz 6.Wojnowski Artur 7.Kwaśniewski Sławomir  8.Złowodzki Robert 9.Podczarski Mariusz 10.Curyło Marcin 11.Skóra Mateusz 12.Radowski Mariusz 13.Urbański Karol 14.Bednarski Maciej 15.Mielczarek Marek 16.Nowak Arkadiusz 17.Sobolewski Konrad 18.Markiewicz Jakub 19.Kłobukowski Michał

INDORAMA


1.Kulpa Piotr 2.Stefaniak Kamil 3.Zaranek Paweł
4.Laskowski Patryk 5.Traczyk Bartłomiej 6.Szałański Robert 7.Sobczak Patryk 8.Piekarski Przemysław 9.Bącela Kamil 10.Wiśniewski Filip 11.Florkiewicz Mateusz 12.Lewandowski Damian  13.Piekarski Mateusz 14.Korzeniewski Paweł

15.Dyból Arkadiusz 16.Zakrzewski Waldemar 17.Sobczyński Sławomir.

ZSCKR  KOWAL

1.Bryliński Maciej 2.Szablewski Tomasz 3.Tomaszewski Jędrzej 4.Jankowski Rafał 5.Janas Damian 6.Klitkowski Marcin 7.Rudziński Grzegorz 8.Woźniak Łukasz 9.Warchlewski Kamil 10.Grzywiński Adam 11.Dobrosielski Marko 12.Bromirski Daniel 13.Grudziński Marcin ,  14.Bromirski Mariusz 15.Kunecki Łukasz 16.Rakowski Dariusz 17.Kowalski Adrian 18.Kmieć Łukasz 19.Moraczewski Krzysztof 20.Markiewicz Jakub

DRUMET


1.Czerwinski Alan  2.Wojtylak Patryk 3.
Frąckowiak Kamil 4.Krzyżanowski Paweł 5.Karwowski Sławomir 6.Cieślarczyk Robert 7.Wasielewski Piotr 8.Łykowski Radoslaw 9.Janowicz Sławomir 10.Kruger Ireneusz 11.Królikowski Patryk 12.Chrzanowski Jakub 13.Wyrwa Wojciech 14.Jaroszewski Lucjan 15.Janowski Piotr 16.Walaszek Alan 17.Frąclowiak Robert 18.Zając Maciej 19.Machalski Dawid

DGS


1.Śmigiel Bartosz 2
.Sztygowski Miłosz
3.Bobrowski Rafał
4.Józwiak Adam
5.Józwiak Krzysztof 6.Gotłasz Piotr 7.Sztygowski Mariusz 8.Wesołowski Daniel 9.Chojnacki Kamil 10.Raszka
Daniel 11.Reszczyński Piotr
12.Sieradziński Michał 13.Szymański Daniel 14.Prokopiak Bartosz 15.Zieliński Tomasz 16.Opłatkowski Mariusz 17.Józwiak Sebastian18.Krawczak Wojciech 19.Bukowski Damian

DETAL-MET


1.Mateusz Dewil 2.Dominik Tomczak 3.Jan Kołodziejski
4.Jakub Stawicki 5.Mateusz Pączkowski 6.Sebastian Sobczak 7. Norbert Więtczak  8.Krystian Dąbrowski 9.Patryk Grzywacz 10. Arkadiusz Ruciński
11. Adrian Mieszkalski  12.Tomasz Butlewski 13. Kamil Bagiński 14. Marcin Jarosz 15.Patryk Pietrzak 16.Piotr Koza 17.Krystian Tutak 18.Kamil Boruczkowski 19.Jarosław Urbański 20.Billy Abbott.

MS-BUD


1.Misterski Marcin 2.Szperka Bartosz 3.Budziszewski Bartłomiej 4. Heliński Kamil 5. Linowiecki Piotr 6. Lewandowski Łukasz 7. Czaplicki Bartosz 8. Chojnacki Jakub 9. Frank Filip 10. Ogłodziński Rafał 11. Kalwasiński Marek 12. Koc Przemysław 13. Szaradowski Tomasz 14. Borowski Marcin 15. Szudzik Konrad 16.Wojtkowiak Damian  17. Śmiałek Sebastian 18. Karpiński Bartłomiej

TSR  KUJAWY


1.Kłosowski Mateusz
2.Chełminiak Damian 3.Mierzyński Kamil 4.Dase Damian
5.Liszkowski Adrian 6.Ziółkowski Grzegorz 7.Walczak Wojciech 8.Słomski Dawid 9.Półtorak Arkadiusz 10.Piekarz Witold 11.Wojciechowski Adrian 12.Baranowski Przemysław 13.Zalewski Patryk 14.Wiliński Marek 15.Sikora Marcin 16.Kaszuba Dawid 17.Świercz Remigiusz17.Nowakowski Grzegorz 18.Wojnowski Tomasz
19.Walaszczyk Marcin

INWEST BUD


1.Barański Ireneusz 2.Bergunda Marek 3.Chojnacki Remigiusz 4.Czyżewski Tomasz 5.Górski Marek 6.Kaczmarek Dariusz 7.Klimczak Emil 8.Klockowski Krzysztof 9.Kruczkowski Emil 10.Lewandowski Jerzy 11.Marcinkowski Rafał 12.Obliński Kevin 13.Podolski Maciej 14.Zakrzewski Arkadiusz 15.Stawicki Szymon 16.Piekarski Krzysztof 17.Warchlewski Andrzej 18.Antczak Bartosz 19.Berent Łukasz

Czcionka czerwona oznacza zawodnika zrzeszonego .
Zawodnik zrzeszony to taki który grał w sezonie 2019/2020 klubie jako junior, junior starszy lub senior piątej lub wyższej lidze PZPN.

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"