HISTORIA MEMORIAŁU

                                                                                    11 Edycja – 10.01.2021r.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Najlepszy strzelec:
Najlepszy bramkarz:
MVP memoriału:

                                                                                      10 Edycja – 12.01.2020r.

1.SANIKO 1
2.DETAL-MET
3.ARDAN
4.OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK
5.DRUMET
6.TSR 2
7.TSR 1
8.MS-BUD
9.BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ
10.OLDBOYS  SŁUŻEWO
11.MILTECH
12.DGS
13.SANIKO  2
14.GEBERIT
15.OLDBOYS ŚWIECIE
16.WIŚLANIN BOBROWNIKI
17.INWEST BUD
18.WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
19.TYLKO PRZEJAZDEM

Najlepszy strzelec:  Maciej  Lewandowski (SANIKO 1)
Najlepszy bramkarz: Tomasz  Zieliński (SANIKO 1)
MVP memoriału: Paweł  Behlke (SANIKO 1)

                                                                                                 9 Edycja – 13.01.2019r. 

1.SANIKO  1
2.DETAL-MET
3.SANIKO  2
4.TSR  KUJAWY
5.CWL 006
6.MS-BUD
7.PORTOFINO
8.FABIANKI
9.1 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ
10.ALUMAR
11.INDORAMA
12.M&W  CYMES
13.RUN CHŁODNIA
14.DGS
15. MPK
16.OLDBOYS  ŚWIECIE
17.DRUMET
18.GEBERIT
19.ZAKŁAD KARNY
20.WIKA POLSKA
21.MYJNIA SAMOCH. NA ZIELNEJ
22.NARMET/EURO-DARMAL

Najlepszy strzelec:  Maciej  Lewandowski (SANIKO 1)
Najlepszy bramkarz: 
Jakub Stawicki (DETAL – MET)
MVP memoriału: Witold  Jakubowski (TSR  KUJAWY)

                                                                                                    8 Edycja – 13.01.2018r.

1.SANIKO
2.NIEWINNI  MIELĘCIN
3.CWL 006
4.ZAKŁAD  KARNY WŁOCŁAWEK
5.EKO-PACKERS
6.GEBERIT
7.OLDBOYS  ŚWIECIE
8.DGS
9.AUGUSTYNOWO
10.TSR  KUJAWY
11.BOBROWNIKI
12.DRUMET
13.POLICJA
14.ZJEDNOCZENI
15.MPK
16.WIKA
17.DETAL-MET 2
18.SALAMANDER
19.RUN  CHŁODNIA
20.PORTOFINO
21.DETAL-MET 1
22.EXTREME

Najlepszy strzelec:  Łukasz Grube (ZAKŁAD KARNY)
Najlepszy bramkarz: 
Konrad Szudzik (SANIKO)
MVP memoriału:  Kacper Jastrzębski (SANIKO)

                                                                                                 7 Edycja –  02.09.2017r.

1.M&W CYMES                                                                                                         2.DRUMET                                                                                                                                3.SANIKO                                                                                                                                  4.TSR KUJAWY                                                                                                                      5.SALAMANDER                                                                                                                  6.GEBERIT                                                                                                                                7.DETAL-MET                                                                                                                          8.EURO-DARMAL                                                                                                                 9.NARMET                                                                                                                            10.RUN  CHŁODNIA                                                                                                           11.PORTOFINO                                                                                                                     12.FC  ZAZAMCZE                                                                                                             13.WIKA

Najlepszy strzelec: Jakub Chojnacki (SANIKO)
Najlepszy bramkarz: Paweł Krzyżanowski  (DRUMET)
MVP memoriału: Filip Kaźmierczak  (M&W CYMES)

                                                                                               6 Edycja –  14.01.2017 r.

  1. DRUMET
  2. DGS
  3. CAFE PASJA
  4. BOBROWNIKI
  5. STRAŻ POŻARNA
  6. GEBERIT
  7. OLDBOYS WDA ŚWIECIE
  8. ZAKŁAD KARNY
  9. MS-BUD
  10. SALAMANDER
  11. EXTREME
  12. TSR KUJAWY
  13. OLDBOY KUJAWIAK WŁOCŁAWEK
  14. DE BLUES
  15. TOMAC INSTALACJE

Najlepszy strzelec:  Paweł Nitkowski (DGS)
Najlepszy bramkarz: Paweł Krzyżanowski (DRUMET)
Najlepszy asystujący: Grzegorz  Nowakowski  (CAFE PASJA)
MVP memoriału:  Tomasz  Szablewski (DRUMET)

                                                                                            5 Edycja –  04.09.2016 r.

1.SANIKO
2.STRAŻ POŻARNA
3.DGS
4.PROKPOL
5.OLIMPIC
6.BOBROWNIKI
7.EURO DARMAL
8.MPK
9.TSR KUJAWY
10.TOMAC INSTALACJE

Najlepszy strzelec:  Paweł  Komorowski (SANIKO) 
Najlepszy bramkarz: Konrad Szudzik  (SANIKO)

                                                                                                   4 Edycja – 10.01.2016 r.

  1. BATORY BORZYMIE
  2. ŁANOWIANKA
  3. SANIKO
  4. OLDBOY KUJAWIAK WŁOCŁAWEK
  5. DWUNASTKA
  6. BOBROWNIKI
  7. DGS
  8. OLIMPIC

Najlepszy strzelec: Michał  Malczak  (BATORY BORZYMIE)
Najlepszy bramkarz: Konrad  Szudzik (SANIKO)
MVP memoriału: Patryk Dudkiewicz  (SANIKO)

                                                                                                  3 Edycja – 30.08.2015 r.

1.ROTACJA
2.ANWIL
3.
BATORY BORZYMIE
4.DGS 1
5.SANIKO
6.OLIMPIC
7.BELFER
8.DGS 2
9.BRUGMANN

Najlepszy strzelec:  Piotr Gotłasz (ROTACJA)
Najlepszy bramkarz:  Piotr Krajewski  (BATORY BORZYMIE)
MVP memoriału:  Dariusz Wienconek (ANWIL)

                                                                                                   2 Edycja – 10.01.2015r.

  1. STRAŻ POŻARNA WŁOCŁAWEK
  2. BOBROWNIKI
  3. ANWIL
  4. OLIMPIC
  5. DGS
  6. FC DRAMAT
  7. SANIKO
  8. IZBICA KUJAWSKA OLDBOY
  9. BATORY BORZYMIE
  10. JEDNOSTKA E
  11. ROTACJA
  12. BRUGMANN
  13. BOMILLA
  14. OPTYMIŚCI

Najlepszy strzelec: Radosław Wuciński
(STRAŻ POŻARNA WŁOCŁAWEK)
Najlepszy bramkarz: Krzysztof  Widzisz (ANWIL)
MVP memoriału: Dawid Kwiatkowski
(STRAŻ POŻARNA WŁOCŁAWEK)

                                                                                            1 Edycja –  06.09.2014 r.

  1. DGS
  2. ROTACJA
  3. BONIEWO I
  4. BATORY BORZYMIE
  5. ANWIL
  6. BONIEWO II

Najlepszy strzelec: Daniel  Kowalski (DGS)
Najlepszy bramkarz: Mateusz Pawliński  (BONIEWO I )

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"