KARY

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA FAIR-PLAY PO 12 KOLEJCE

L.p. Nazwisko i Imię zawodnika Drużyna ż.k. cz.k.
1. Janowicz Sławomir DRUMET 1 1
2. Majewski Wiktor GMINA LIPNO   1
3. Browarski Krzysztof ŁOKIETEK   1
4. Zalewski Patryk SPARTAK   1
5. Jaroszewski Lucjan MS-BUD 3  
6.
Piekarski Przemysław INDORAMA 3
 
6. Wojtylak Jarosław DRUMET 2  
7. Abbott Billy ŁOKIETEK 2  
8.
Kozicki Dariusz
ŁOKIETEK
2
 
9. Kłobukowski Piotr ŁOKIETEK 2  
10. Woźniak Grzegorz RUN CHŁODNIA 2  
11. Szymański Daniel SPARTAK 2  
12. Wesołowski Daniel SPARTAK 2  
13. Wrześniewski Łukasz SALAMANDER 2  
14. Behlke Paweł BALA BALA 2  
15. Czarnecki Patryk BALA BALA 1  
16.
Glonek Zbigniew
BALA BALA
1
 
17. Tyrajski Patryk BALA BALA 1  
18. Machalski Dawid DRUMET 1  
19. Łykowski Radosław DRUMET 1  
20. Dąbrowski Krystian FREEDOM 1  
21. Czaplicki Bartosz FREEDOM 1  
22. Mejer Mateusz FREEDOM 1  
23. Ruciński Jacek FC ALBATROS 1  
24. Bartczak Rafał GMINA  LIPNO 1  
25. Kaczorowski Marcin GMINA LIPNO 1  
26. Kulpa Piotr INDORAMA 1  
27. Laskowski Patryk INDORAMA 1  
28. Trzciński Przemysław INDORAMA 1  
29. Walczak Przemysław INDORAMA 1  
30.
Wienconek Dariusz
LUX OPTIC
1
 
31. Borowski Piotr ŁOKIETEK 1  
32. Dorsz Daniel MS-BUD 1  
33. Wodnicki Damian MS-BUD 1  
34. Janas Damian MS-BUD 1  
35. Markiewicz Jakub MS-BUD 1  
36. Ratajczyk Damian MS-BUD 1  
37. Łojewski Stanisław SPARTAK 1  
38. Półtorak Arkadiusz SALAMANDER 1  
39. Curyło Marcin SALAMANDER 1  
40.        
41.        
42.        
43.        
44.        
45.        
46.        
47.        
48.        
49.        
50.        

Zawodnik zaznaczony kolorem czerwonym w klasyfikacji fair-play pauzuje  w następnym meczu  swojej drużyny .
W przypadku wyższej kary nazwisko zawodnika  także zostanie zaznaczone kolorem czerwonym lecz z dodatkowym zapisem.

Lucjan Jaroszewski (MS-BUD) otrzymał swoją 3 żółtą kartkę w sezonie w 8 kolejce  (w meczu MS-BUD – Gmina Lipno) i będzie pauzował w 9 kolejce zgodnie z regulaminem WLSP.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR-PLAY PO 12 KOLEJCE WLSP

L.p. Nazwa Drużyny M ż.k. cz.k. walkowery – pkt
1. WIKA POLSKA 12 0 0 0     0 p
2. LUX OPTIC 12 1 0 0    -1p
3. RUN CHŁODNIA 12 2 0 0   – 2p
4. FREEDOM ENERGY 12 3 0 0   – 3p
5. SALAMANDER 12 4 0 0   – 4p
6. BALA BALA 12 5 0 0   – 5p
7. GMINA LIPNO 12 2 1 0   – 5p
8. FC ALBATROS 12 1 0 1    -6p
9. INDORAMA 12 7 0 0    -7p
10. MS-BUD 12 8 0 0   – 8p
11. DRUMET 12 5 1 0   – 8p
  SPARTAK 12 5 1 0  –  8p
13. ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJ. 0 0 0 0      0p

ż.k. – (-1p) , cz.k. – (-3p) , walkower – (-5p)
Drużyna Łokietek Brześć Kujawski oddała dwa mecze walkowerem i zgodnie z regulaminem zostaje usunięta z rozgrywek 5 edycji WLSP.

 

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"