Kary

KARY INDYWIDUALNE WFL PO 9 KOLEJCE

L.p Imię i nazwisko zawodnika Nazwa drużyny ż.k. cz.k
1. Łukasz  Różański ANWIL 3 1
2. Patryk  Świerczyński ANWIL 2 1
3.  Adam  Szczepańczyk  SALAMANDER 4  0
4. Mateusz  Pączkowski DETAL-MET 0 1
  Piotr  Gotłasz DGS 0 1
  Bartosz  Prokopiak DGS 0 1
  Mariusz  Bromirski ZSCKR  KOWAL 0 1
6. Bartłomiej  Budziszewski MS-BUD 3 0
  Jakub  Chojnacki MS-BUD 3 0
  Piotr  Linowiecki MS-BUD 3 0
  Sebastian  Łukomski SALAMANDER 3 0
10. Michał Kaźmierczak ANWIL 3 0
  Dąbrowski Krystian DETAL-MET 2 0
   Mieszkalski Adrian  DETAL-MET 2  0
  Daniel  Szymański DGS 2 0
  Alan  Czerwiński DRUMET 2 0
  Lucjan  Jaroszewski DRUMET 2 0
  Rafał Bartczak GMINA LIPNO 2 0
  Damian  Ratajczyk GEBERIT 2 0
  Bartłomiej  Grube SALAMANDER 2 0
  Łukasz  Grube SALAMANDER 2 0
  Damian  Milewski SALAMANDER 2 0
  Rafał  Świerczyński SALAMANDER 2 0
18. Kranc  Łukasz ANWIL 1 0
  Marcin  Królikowski ANWIL 1 0
  Piotr  Seweryn ANWIL 1 0
  Przemysław  Trzciński ANWIL 1 0
  Cezary Smykowski ANWIL 1 0
  Dariusz  Wienconek ANWIL 1 0
  Mateusz Dewil DETAL-MET 1 0
  Patryk  Grzywacz DETAL-MET 1 0
  Jan  Kołodziejski DETAL-MET 1 0
  Kamil  Chojnacki DGS 1 0
  Piotr  Gotłasz DGS 1 0
  Krzysztof  Jozwiak DGS 1 0
  Piotr Reszczyński DGS 1 0
  Daniel  Wesołowski DGS 1 0
  Robert  Cieślarczyk DRUMET 1 0
  Patryk  Wojtylak DRUMET 1 0
   Piotr Janowski DRUMET 1 0
  Sławomir  Kwaśniewski  GEBERIT 1 0
  Artur  Wojnowski  GEBERIT 1 0
  Łukasz  Bartczak GMINA LIPNO 1 0
  Mateusz  Bartczak GMINA LIPNO 1 0
   Jesionowski  Dariusz  GMINA LIPNO 1 0
  Przemysław  Kosowski GMINA LIPNO 1 0
  Jakub  Podlas  GMINA LIPNO  1 0
  Kamil Bącela INDORAMA 1 0
  Piotr  Kulpa INDORAMA 1 0
  Przemysław  Piekarski INDORAMA 1 0
  Stefaniak  Kamil INDORAMA 1 0
  Szałański  Robert INDORAMA 1 0
  Emil  Klimczak INWEST BUD 1 0
  Szymon Stawicki INWEST BUD 1 0
  Filip  Frank MS-BUD 1 0
   Kamil  Heliński MS-BUD  1 0
  Łukasz  Lewandowski MS-BUD 1 0
   Marcin  Misterski MS-BUD 1 0
  Rafał  Ogłodziński MS-BUD 1 0
  Bartosz  Szperka MS-BUD 1 0
  Maciej  Lewandowski SALAMANDER 1 0
  Kaszuba  Dawid TSR  KUJAWY 1 0
  Arkadiusz  Półtorak TSR  KUJAWY 1 0
  Marek  Wilinski TSR  KUJAWY 1 0
  Daniel  Bromirski ZSCKR KOWAL 1 0
61. Tomasz  Szablewski ZSCKR KOWAL 1 0
         
         
         
         
         
         
         
         

-zawodnik pauzujący

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR PLAY PO 9 KOLEJCE

L.pNazwa drużynyż.k.(-1)cz.k.(-3)walkowery– PKT
1.INWEST BUD200 -2
 2.TSR KUJAWY300 -3
3.GEBERIT400 -4
4. INDORAMA 500 -5
5. ZSCKR KOWAL210 -5
6. GMINA LIPNO700– 7
DRUMET 700– 7
8.
DETAL-MET710 -10
9.
DGS720 -13
10.MS-BUD1500 -15
11. SALAMANDER1600  -16
12. ANWIL 1420 – 20

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"