Historia Mistrzostw Firm i Zakładów Pracy – HALA

                                                                              7 Edycja – 00.00.2023r.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.|
16.

Najlepszy strzelec:
Najlepszy bramkarz:
MVP turnieju:

                                                                                   6 Edycja – 06.03.2022r.

1.BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ
2. KMP WŁOCŁAWEK
3. GEBERIT
4. ESEN
5 SPX FLOW EMPEEOYYE TEAM BYDGOSZCZ F.C
6. SANIKO
7. USAUTO ALEKSANDROW KUJAWSKI
8.WIRECO
9. Q-JAWY PIOTR KRYCZKA
10.LPP
11.CASTORAMA
12.ORLEN KOLTRANS
13. CATERING WIERZBNO 
14.WIKA POLSKA
15.RADIOLEX GDAŃSK

Najlepszy strzelec: Łukasz Dziedzic-Kamiński (BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ)
Najlepszy bramkarz:
Mateusz Pączkowski (GEBERIT)
MVP turnieju:  
Mateusz Cichy  (BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ)

                                                    5 Edycja – 03.10.2021 r.

1.GEBERIT
2.ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI
3.POLICJA
4.SALAMANDER
5.DRUMET
6.TELE-MAX
7.RDJ KLIMA 

Najlepszy strzelec:  Łukasz Kosiński (GEBERIT)
Najlepszy bramkarz:  Paweł Krzyżanowski (DRUMET) 
MVP turnieju:  Patryk Wojtylak (ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI)

                                                                             4 Edycja – 01.03.2020 r.

1.POLICJA
2.DETAL-MET
3.DRUMET
4.SANIKO
5.INSTALNOVA
6.RTVeuroAGD
7.GEBERIT
8.ANWIS
9.CASTORAMA

Najlepszy strzelec:  Grzegorz Nowakowski (POLICJA)
Najlepszy bramkarz:   Sebastian Sobczak (DETAL-MET)
MVP turnieju:  Grzegorz  Nowakowski (POLICJA)

                                                                                 3 Edycja – 04.03.2019 r.

1.GEBERIT
2.POLICJA
3.SANIKO
4.DGS
5.TELE-MAX
6.DRUMET
7.RDJ  KLIMA
8.FORM PLASTIC
9.PORTOFINO

Najlepszy strzelec:  Artur Wojnowski (GEBERIT)
Najlepszy bramkarz: Maciej  Bednarski  (GEBERIT)
MVP turnieju: Grzegorz  Nowakowski  (POLICJA)

                                                                                                   2 Edycja – 04.03.2018 r.

1.GEBERIT
2.ANWIL
3.SANIKO
4.ZAKŁAD KARNY
5.DGS
6.POLICJA
7.TELE-MAX
8.PORTOFINO
9.INSTALNOVA
10.ORLEN SERWIS
11.WIKA POLSKA
12.INDORAMA
13.DETAL-MET
14.RUN CHŁODNIA
15.RDJ  KLIMA
16.STRAŻ  POŻARNA
17.MPK

Najlepszy strzelec:  Michał Kaźmierczak  (ANWIL)
Najlepszy bramkarz:
Maciej  Bednarski (GEBERIT)
MVP turnieju:
Dariusz  Rakowski  (SANIKO)

 

                                                                                                   1 Edycja – 25.02.2017 r.

1.POLICJA
2.GEBERIT
3.ANWIL
4.ANWIS
5.ZAKŁAD KARNY
6.DRUMET
7.DGS
8.DETAL-MET
9.SALAMANDER
10.WODOCIĄGI
11.WIKA
12.SANIKO

Najlepszy strzelec:  Maciej  Lewandowski  (SALAMANDER)
Najlepszy bramkarz:  Bartosz Prokopiak (ANWIL)
MVP turnieju:  Grzegorz Nowakowski (POLICJA)

 

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"