Strzelcy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 12 KOLEJCE WFL

L.p Nazwisko i Imię zawodnika Drużyna Bramki
1. Behlke Paweł SANIKO  
2. Śmigiel Bartosz SANIKO  
3. Chojnacki Jakub SANIKO  
4. Grzywacz Patryk SANIKO  
5. Czarnecki Patryk SANIKO  
6. Kowalski Adrian SANIKO  
7. Bromirski Mariusz SANIKO  
8. Pawłowski Kryspin SANIKO  
9. Szudzik Konrad SANIKO  
10. Więtczak Norbert SANIKO  
11. Lewandowski Łukasz SANIKO  
12. Glonek Zbigniew SANIKO  
13. Nowakowski Grzegorz SANIKO  
14. Wysocki Tomasz SANIKO  
15. Gitner Łukasz SANIKO  
16. Jóźwiak Krzysztof SANIKO  
17. Łykowski Radosław SANIKO  
18. Gołaszewski Marcin SANIKO  
19. Grudziński Marcin SANIKO  
20. Bromirski Daniel SANIKO  
21. Dobrosielski Marko SANIKO  
1. Brzeziński Nicolas DRUMET  
2. Markiewicz Jędrzej DRUMET  
3. Markiewicz Miłosz DRUMET  
4. Świerzko Mateusz DRUMET  
5. Janiak Szymon DRUMET  
6. Karwowski Wiktor DRUMET  
7. Gotłasz Piotr DRUMET  
8. Machalski Dawid DRUMET  
9. Dąbrowski Krystian DRUMET  
10. Pierzchalski Kordian DRUMET  
11. Pączkowski Mateusz DRUMET  
12. Janowski Piotr DRUMET  
13. Janowicz Sławomir DRUMET  
14. Kinasiewicz Rafał DRUMET  
15. Frąckowiak Robert DRUMET  
16. Wojtylak Jarosław DRUMET  
17. Karwowski Sławomir DRUMET  
18. Cieślarczyk Robert DRUMET  
19. Bełkowski Tomasz DRUMET  
20. Grabowski Robert DRUMET  
21. Krzyżanowski Paweł DRUMET  
1. Szałanski Robert INDORAMA  
2. Kranc Łukasz INDORAMA  
3. Trzciński Przemysław INDORAMA  
4. Różański Łukasz INDORAMA  
5. Stefaniak Kamil INDORAMA  
6. Smykowski Cezary INDORAMA  
7. Dyból Arkadiusz INDORAMA  
8. Kaszuba Dawid INDORAMA  
9. Walczak Przemysław INDORAMA  
10. Sobczak  Patryk INDORAMA  
11. Piekarski Mateusz INDORAMA  
 12. Bącela Kamil INDORAMA  
 13. Wiśniewski Filip INDORAMA  
 14. Kmieć Łukasz INDORAMA  
 15. Piekarski Przemysław INDORAMA  
 16. Dzikowski Piotr INDORAMA  
 17. Kulpa Piotr INDORAMA  
 18. Laskowski Patryk INDORAMA  
1. Billy Abbott ŁOKIETEK  
2. Furmankiewicz Arkadiusz ŁOKIETEK  
3. Woźniak Łukasz ŁOKIETEK  
4. Małecki Maciej ŁOKIETEK  
5. Grudziński Paweł ŁOKIETEK  
6. Kaczmarek Mariusz ŁOKIETEK  
7. Browarski Krzysztof ŁOKIETEK  
8. Witkowski Krzysztof ŁOKIETEK  
9. Borowski Piotr ŁOKIETEK  
10. Gralewski Bartosz ŁOKIETEK  
11. Kaniewski Błażej ŁOKIETEK  
12. Kubiak Kacper ŁOKIETEK  
13. Czajkowski Mateusz ŁOKIETEK  
14. Głowacki Tobiasz ŁOKIETEK  
15. Smoliński Dorian ŁOKIETEK  
16. Andrzejczak Krystian ŁOKIETEK  
17. Lewandowski Grzegorz ŁOKIETEK  
18. Mularczyk Maciej ŁOKIETEK  
19. Ziółkowski Arkadiusz ŁOKIETEK  
20. Jóźwiński Paweł ŁOKIETEK  
21.
Pakulski Adam
ŁOKIETEK
 
1. Wojtylak Patryk MS-BUD  
2. Linowiecki Piotr MS-BUD  
3. Janas Damian MS-BUD  
4. Misterski Marcin MS-BUD  
5. Szperka Bartosz MS-BUD  
6. Kalwasiński Marek MS-BUD  
7. Jakubowski Witek MS-BUD  
8. Raszka Daniel MS-BUD  
9. Dorsz Daniel MS-BUD  
10. Frank Filip MS-BUD  
11. Jastrzębski Kacper MS-BUD  
12. Jaroszewski Lucek MS-BUD  
13. Ratajczyk Damian MS-BUD  
14. Nowak Rafał MS-BUD  
15. Markiewicz Jakub MS-BUD  
16. Niklewicz Adam MS-BUD  
17. Ogłodziński Adrian MS-BUD  
18. Wodnicki Damian MS-BUD  
19. Borowski Marcin MS-BUD  
20. Głodkowski  Bartosz MS-BUD  
1. Wuciński Marcel ZRB BŁASZCZYK  
2. Klimek Patryk ZRB BŁASZCZYK  
3. Różański Dorian ZRB BŁASZCZYK  
4. Mularski Paweł ZRB BŁASZCZYK  
5. Śmiałek Sebastian ZRB BŁASZCZYK  
6. Gałka Piotr ZRB BŁASZCZYK  
7. Krasucki Patryk ZRB BŁASZCZYK  
8. Fijałkowski Bartosz ZRB BŁASZCZYK  
9. Czerwiński Kamil ZRB BŁASZCZYK  
10. Błaszczyk Bogusz ZRB BŁASZCZYK  
11. Lachowicz Krzysztof ZRB BŁASZCZYK  
12.
Cieślak Marek
ZRB BŁASZCZYK
 
13.
Pietrzak Patryk
ZRB BŁASZCZYK
 
14. Kwiatkowski Dawid ZRB BŁASZCZYK  
15. Kaczkowski Mariusz ZRB BŁASZCZYK  
16. Błaszczyk Czarek ZRB BŁASZCZYK  
17. Salach Marcin ZRB BŁASZCZYK  
18. Majewski Jacek ZRB BŁASZCZYK  
19. Jankowski Rafał ZRB BŁASZCZYK  
20. Piotrowski Artur ZRB BŁASZCZYK  
21. Ciesielski Krzysztof ZRB BŁASZCZYK  
1. Szablewski Piotr SALAMANDER  
2. Mieszkalski Adrian SALAMANDER  
3. Liszkowski Adrian SALAMANDER  
4. Półtorak Arkadiusz SALAMANDER  
5. Wrześniak Hubert SALAMANDER  
6. Lewandowski Maciej SALAMANDER  
7. Wrześniewski Lukasz SALAMANDER  
8. Czarniak Rafał SALAMANDER  
9. Czerwiński Alan SALAMANDER  
10. Milewski Damian SALAMANDER  
11. Curyło Marcin SALAMANDER  
12. Brandt Jakub SALAMANDER  
13. Kacprzak Maksymilian SALAMANDER  
14. Grube Bartłomiej SALAMANDER  
15. Frank Jakub SALAMANDER  
16. Curyło Mariusz SALAMANDER  
17. Szczepańczyk Adam SALAMANDER  
18. Osiński Krystian SALAMANDER  
19. Grube Łukasz SALAMANDER  
20. Łukomski Sebastian SALAMANDER  
1. Łojewski Stanisław DGS  
2. Wesołowski Daniel DGS  
3. Wojnowski Artur DGS  
4. Wichliński Jacek DGS  
5. Ziarkowski Dominik DGS  
6. Zalewski Patryk DGS  
7. Bobrowski Rafał DGS  
8. Szymański Daniel DGS  
9. Chojnacki Kamil DGS  
10. Reszczyński Piotr DGS  
11. Sieradziński Michał DGS  
12. Prokopiak Bartosz DGS  
13. Jóźwiak Sebastian DGS  
14. Sztygowski Mariusz DGS  
15. Opłatkowski Mariusz DGS  
1. Lewandowski Paweł WIKA POLSKA  
2. Nowakowski Mateusz WIKA POLSKA  
3. Stępowski Norbert WIKA POLSKA  
4. Pawłowski Jakub WIKA POLSKA  
5. Wieczorek Patrycjusz WIKA POLSKA  
6. Ziółkowski Marcin WIKA POLSKA  
7. Sobczak Arkadiusz WIKA POLSKA  
8. Kowalski Arkadiusz WIKA POLSKA  
9. Seklecki Remigiusz WIKA POLSKA  
10. Boruczkowski Damian WIKA POLSKA  
11. Bergunda Marek WIKA POLSKA  
12. Zakrzewski Arkadiusz WIKA POLSKA  
13. Karasiewicz Norbert WIKA POLSKA  
14. Małaszek Marcin WIKA POLSKA  
15. Szydłowski Lukasz WIKA POLSKA  
16. Mierzyński Kamil WIKA POLSKA  
17. Ziółkowski Grzegorz WIKA POLSKA  
18. Kurtys Dariusz WIKA POLSKA  
19. Ryszewski Rafał WIKA POLSKA  

zawodnik koloru niebieskiego – oldboy
zawodnik koloru czarnego – zawodnik niezrzeszony
zawodnik koloru czerwonego – zawodnik zrzeszony

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"