STRZELCY

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW  WFL PO 9 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Bramki
1. Bartłomiej  Grube SALAMANDER 31
2. Paweł  Zaranek INDORAMA 18
3. Damian  Milewski SALAMANDER 16
4. Patryk  Pietrzak DETAL-MET 15
5. Adrian  Mieszkalski DETAL-MET 14
  Grzegorz  Nowakowski TSR  KUJAWY 14
7. Łukasz  Różański ANWIL 13
8. Mateusz  Kłosowski TSR  KUJAWY 12
9. Michał  Kaźmierczak ANWIL 11
  Cezary  Smykowski ANWIL 11
  Jakub  Jesionowski GMINA LIPNO 11
  Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 11
13. Daniel  Wesołowski DGS 10
  Arkadiusz  Półtorak TSR  KUJAWY 10
15. Radosław  Łykowski DRUMET 9
16. Krystian  Dąbrowski DETAL-MET 8
   Rafał  Bobrowski DGS 8
  Kamil  Chojnacki DGS 8
  Piotr  Gotłasz DGS 8
  Patryk  Wojtylak DRUMET 8
  Artur  Wojnowski GEBERIT 8
  Piotr  Linowiecki MS-BUD 8
  Adrian  Kowalski ZSCKR KOWAL 8
24. Patryk  Grzywacz DETAL-MET 7
  Konrad  Sobolewski GEBERIT 7
  Łukasz  Grube  SALAMANDER 7
  Maksymilian  Kacprzak SALAMANDER 7
   Kamil  Mierzyński  TSR  KUJAWY  7
  Dawid  Słomski TSR  KUJAWY 7
30. Lucjan  Jaroszewski DRUMET 6
  Rafał  Bartczak GMINA LIPNO 6
  Dariusz  Jesionowski GMINA LIPNO 6
  Sebastian  Paszyński  GMINA LIPNO  6
  Mateusz  Piekarski INDORAMA 6
  Budziszewski  Bartłomiej MS-BUD 6
  Maciej  Lewandowski SALAMANDER 6
37. Jan  Kołodziejski DETAL-MET 5
  Norbert  Więtczak DETAL-MET 5
  Piotr  Janowski DRUMET 5
  Marcin  Curyło GEBERIT 5
  Marcin  Kaczorowski GMINA LIPNO 5
  Kamil  Bącela INDORAMA 5
  Paweł  Korzeniewski INDORAMA 5
  Kamil  Stefaniak INDORAMA 5
  Adrian  Liszkowski TSR  KUJAWY 5
  Rafał  Jankowski ZSCKR  KOWAL 5
47. Śmigiel  Bartosz DGS 4
  Alan  Czerwiński DRUMET 4
  Arkadiusz  Nowak GEBERIT 4
  Przemysław  Kosowski GMINA LIPNO 4
  Jakub  Podlas GMINA LIPNO 4
  Piotr  Kulpa INDORAMA 4
  Robert  Szałański INDORAMA 4
  Bartosz  Czaplicki MS-BUD 4
  Jakub  Chojnacki MS-BUD 4
   Łukasz  Lewandowski MS-BUD 4
  Marcin  Misterski MS-BUD 4
  Marek Wiliński  TSR  KUJAWY 4
  Marko  Dobrosielski ZSCKR  KOWAL 4
60. Mateusz  Dewil DETAL-MET 3
  Dominik  Tomczak DETAL-MET 3
  Krzysztof  Jozwiak DGS 3
  Damian  Ratajczyk GEBERIT 3
  Bartosz  Antczak INWEST BUD 3
  Filip  Frank MS-BUD 3
  Sebastian  Łukomski SALAMANDER  3
  Dawid  Kaszuba TSR  KUJAWY 3
  Jakub  Markiewicz ZSCKR  KOWAL 3
69. Marcin  Królikowski ANWIL 2
  Łukasz  Morawski ANWIL 2
  Piotr  Seweryn  ANWIL 2
  Billy  Abbott DETAL-MET 2
  Daniel  Szymański DGS 2
  Arkadiusz  Kowalski GEBERIT 2
  Łukasz  Bartczak GMINA LIPNO 2
  Dariusz  Chojnicki GMINA LIPNO 2
  Marek  Bergunda INWEST BUD 2
  Emil  Klimczak INWEST BUD 2
  Andrzej  Warchlewski INWEST  BUD 2
  Adrian  Wojciechowski TSR  KUJAWY 2
  Mariusz  Bromirski  ZSCKR  KOWAL 2
  Maciej  Bryliński ZSCKR  KOWAL 2
83. Tomasz  Ćwikliński ANWIL 1
  Łukasz  Kranc ANWIL 1
  Dominik  Chojnacki ANWIL 1
  Paweł  Skurzyński ANWIL 1
  Przemysław  Trzciński ANWIL 1
  Dariusz  Wienconek ANWIL 1
  Kamil  Bagiński DETAL-MET 1
  Tomasz  Butlewski DETAL-MET 1
  Mariusz  Opłatkowski  DGS 1
  Wojciech  Krawczak DGS 1
  Sławomir  Janowicz DRUMET 1
  Alan  Walaszek DRUMET 1
  Zbigniew  Glonek GEBERIT 1
  Mariusz  Podczarski GEBERIT 1
  Mateusz  Bartczak GMINA LIPNO 1
  Adrian  Dykowski GMINA  LIPNO 1
  Arkadiusz  Jesionowski GMINA LIPNO 1
  Mateusz  Florkiewicz INDORAMA 1
  Przemyslaw  Piekarski INDORAMA 1
  Remigiusz Chojnacki INWEST BUD 1
  Kevin  Obliński INWEST BUD 1
  Szymon  Stawicki INWEST BUD 1
  Arkadiusz Zakrzewski INWEST BUD 1
  Rafał  Ogłodzinski MS-BUD 1
  Błażej  Kapeliński SALAMANDER 1
  Rafał Świerczyński SALAMANDER 1
  Dawid  Waga SALAMANDER 1
  Daniel  Bromirski ZSCKR  KOWAL 1
  Marcin  Grudzinski ZSCKR  KOWAL 1
  Damian  Janas ZSCKR  KOWAL 1
  Jędrzej  Tomaszewski ZSCKR  KOWAL 1
114. Kamil  Warchlewski ZSCKR  KOWAL 1
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"