Terminarz

godz. 1 kolejka – 02.11.2019r. sobota
14.00
DRUMET – INWEST BUD            6-3
1-0 – Łykowski Radosław (3)
1-1 – Chojnacki R.  (6)
2-1 – Czerwiński (12)
2-2 – Stawicki Szymon  (13)
3-2 – Czerwiński (15) -2
4-2 – Łykowski R. (24) – 2
4-3 – Zakrzewski Arkadiusz (29)
5-3 – Łykowski  R. ( 32) – 3
6-3 – Janowski Piotr (35)


ż.k. – Jaroszewski Lucjan (Drumet)      

ż.k. – Janowski Piotr (Drumet)
ż.k. – Klimczak Emil (Inwest Bud)
ż.k. – Stawicki Szymon (Inwest Bud)

DRUMET:
  Czerwiński, Krzyżanowski , Łykowski, Cieślarczyk ,Walaszek , Karwowski , Janowicz , Jaroszewski , Królikowski  P, Frąckowiak Robert, Janowski.
INWEST BUD:
Barański Ireneusz , Bergunda Marek  ,Chojnacki Remigiusz  , Czyżewski Tomasz , Górski Marek, Kaczmarek Dariusz  , Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,  Lewandowski Jerzy,, Obliński Kevin  , Stawicki Szymon  , Antczak Bartosz  , Berent Łukasz.
14.50 
GMINA  LIPNO  –  GEBERIT       3-4

1-0 -Paszyński Sebastian (7)
1-1 – Ratajczyk (9)
1-2 – Wojnowski (13)
2-2 – Paszyński Sebastian (17) – 2
3-2 – Jesionowski Dariusz (20)
3-3 – Curyło (21)
3-4 – Ratajczyk (39) – 2

GMINA  LIPNO:
Podlas Jakub, Bartczak Rafał, Bartczak Jakub, Jesionowski Dariusz, Jesionowski Arkadiusz, Jesionowski Jakub, Dykowski Adrian, Kaczorowski Marcin, , Paszynski Sebastian, Kosowski Przemek, Trejda Michał,Bartczak Jan,Chojnicki Dariusz.
GEBERIT:
Slomczewski Kwaśniewski, Curyło, Wojnowski, Radowski, Bednarski, Złowodzki, Ratajczyk, Sobolewski ,Skóra
15.40 
DGS  –  TSR  KUJAWY         1-6
0-1 – Półtorak (4)
0-2 – Nowakowski (15)
0-3 – Wojciechowski (28)
1-3 – Wesołowski (36)
1-4 – Kłosowski (37)
1-5 – Wojciechowski (38) – 2
1-6 – Nowakowski (39) – 2


ż.k. Reszczyński Piotr (DGS)
cz.k. – Prokopiak Bartosz (DGS) (35)

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz , Józwiak
Adam , Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr ,  , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Prokopiak Bartosz , Bobrowski Rafał,Jozwiak Sebastian
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian  Liszkowski Adrian , Ziółkowski Grzegorz  , Słomski Dawid , Półtorak Arkadiusz , Wojciechowski Adrian Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk  , Nowakowski Grzegorz   ,Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
16.30 
ZSCKR  KOWAL – DETAL-MET       6-8

0-1 – Pietrzak Patryk (2)
0-2 – Dewil (3)
0-3 – Więtczak (6)
1-3 – Markiewicz (9)
2-3 – Szablewski T. (16)
3-3 – Szablewski T. (19) -2
3-4 – Bagiński (20)
4-4 – Szablewski T. (31) -3
4-5 – Pietrzak (32) – 2
4-6 – Abbott (35)
5-6 – Dobrosielski (36)
5-7 – Dąbrowski (37)
6-7 – Szablewski (39)-4
6-8 – Pietrzak – (40) – 3

ZSCKR KOWAL:
 Szablewski Tomasz , Jankowski Rafał  ,Janas Damian , Klitkowski Marcin , Woźniak Łukasz  , Grudziński Marcin ,  Warchlewski Kamil , Dobrosielski Marko  , Kunecki Łukasz ,  Kowalski Adrian ,  Markiewicz Jakub.
DETAL-MET :
Dominik Tomczak, Mateusz Dewil, Patryk Pietrzak, Norbert Wietczak , Sebastian Sobczak,  Krystian Dąbrowski, Patryk Grzywacz, Adrian Mieszkalski, Billy Abbott, Marcin Jarosz, Krystian Tutak, Jarek Urbański,Bagiński Kamil.
17.20 
 SALAMANDER  –  ANWIL     3-6
1-0 – Kacprzak (7)
1-1 – Smykowski C. (8)
1-2 – Skurzyński (11)
1-3 – Kaźmierczak (18)
2-3 – Milewski D.  (22)
2-4 – Kaźmierczak (25) -2
3-4 – Kacprzak (31) -2
3-5 – Ćwikliński  (32)
3-6 – Seweryn (40)


ż.k. – Smykowski C. (ANWIL)
ż.k. – Kaźmierczak (ANWIL)

SALAMANDER:
 Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian  Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian  . Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk ,  Smykowski Czarek , Wienconek Dariusz , Różański Łukasz Ćwikliński Tomasz , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr ,  , Chojnacki Dominik  Skurzyński Paweł ,
18.10 
INDORAMA  – MS  BUD        1-4
1-0 – Bącela (24)
1-1 – Chojnacki J. (27)
1-2 – Budziszewski (28)
1-3 – Chojnacki J. (35)
1-4 – Czaplicki (40)

ż.k. – Ogłodziński (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki (MS-BUD)

INDORAMA:
Kulpa Piotr  Laskowski Patryk  , Traczyk Bartłomiej   Szałański Robert  , Sobczak Patryk  , Piekarski Przemysław Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz, Korzeniewski Paweł , Dyból Arkadiusz ,
MS  BUD:
Misterski,Budziszewski , Szperka , Chojnacki , Szudzik , Lewandowski , Ogłodziński , Linowiecki ,
Heliński , Czaplicki ,Kalwasinski,
godz. 2 kolejka -17.11.2019r. – niedziela
08.30 
GMINA LIPNO-SALAMANDER          5-6
0-1 – Grube Bartłomiej  (7)
0-2 – Grube Bartłomiej (12) -2
1-2 – Jesionowski Dariusz (12)
2-2 – Bartczak Rafał  (16)

3-2 – Bartczak Rafał (17) – 2
3-3 – Grube Bartłomiej (17) – 3
4-3 – Jesionowski Jakub (22)
4-4 – Świerczyński Rafał (24)
4-5 – Milewski Damian (29)
5-5 – Dykowski Adrian (34)
5-6 – Grube Bartłomiej (35) – 4

ż.k. – Milewski Damian  (Salamander)
ż.k. – Szczepańczyk Adam (Salamander)

ż.k. – Świerczyński Rafał (Salamander)
ż.k. – Łukomski Sebastian (Salamander)
ż.k. – Bartczak Łukasz (Gmina Lipno)

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr, Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
SALAMANDER:
Bartosz Grube ,  Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian , Świerczyński Rafał , Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Waga Dawid , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian , Wojtkowski Hubert , Kapeliński Błażej ,
09.20 
DRUMET  –  MS-BUD      1-4
1-0 – Wojtylak Patryk (16)
1-1 – Czaplicki Bartosz (10)
1-2 – Frank Filip (15)
1-3 – Linowiecki Piotr (29)
1-4 – Misterski Marcin (39)

ż.k. – Chojnacki Jakub (MS-BUD)
ż.k. – Czerwiński Alan (Drumet)

DRUMET:
Alan Czerwiński,  Patryk Wojtylak, Paweł Krzyżanowski, Robert Cieślarczyk, Piotr Wasielewski, Sławomir Karwowski, Jakub Chrzanowski.Łykowski R. , Krolikowski P.

MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej  , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek  , Szudzik Konrad ,
10.10 
DGS  –  DETAL-MET        4-11
0-1 – Kołodziejski Jan (5)
0-2 – Dąbrowski Krystian (13)
0-3 – Więtczak Norbert (17)

0-4 – Kołodziejski Jan (18) -2
1-4 – Szymański Daniel (19)
1-5 – Butlewski Tomasz (24)
1-6 – Dąbrowski Krystian (26) – 2
2-6 – Bobrowski Rafał (30)
2-7 – Mieszkalski  Adrian (30)
2-8 – Pietrzak Patryk (31)
2-9 – Kołodziejski Jan (34) -3
3-9 – Jozwiak Krzysztof (35)
4-9 – Bobrowski Rafał (36) – 2
4-10 – Dewil Mateusz (37)
4-11 – Grzywacz Patryk (40)

DGS:
Bobrowski Rafał  ,
Józwiak Krzysztof  Wesołowski Daniel  , Reszczyński Piotr , Szymański Daniel , Krawczak Wojciech
DETAL-MET:
Mateusz Dewil, Jan Kołodziejski , Mateusz Pączkowski , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski , Patryk Grzywacz,, Adrian Mieszkalski,  Tomasz Butlewski i , Patryk Pietrzak ,
11.00 
 TSR  KUJAWY  –  INDORAMA        3-4

1-0 – Nowakowski Grzegorz (3)
2-0 – Kłosowski Mateusz  (14)
2-1 – Szałański Robert (23)
3-1 – Słomski Dawid (23)
3-2 – Zaranek Paweł (25)
3-3 – Zaranek Paweł (31) – 2
3-4 – Florkiewicz Mateusz (35)

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian. Mierzyński Kamil , Dase Damian , Liszkowski Adrian, Ziółkowski Grzegorz , Słomski Dawid, Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold, Wojciechowski Adrian , Wiliński Marek , Kaszuba Dawid , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
INDORAMA:
Kulpa Piotr  , Zaranek Paweł Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Piekarski Przemysław, Bącela Kamil  , Florkiewicz Mateusz  ,   Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
11.50 
 ANWIL – GEBERIT                9-1
1-0 – Różański  Łukasz (3)
2-0 – Smykowski Cezary (8)
3-0 – Smykowski Cezary (20) – 2
4-0 – Kaźmierczak Michał (23)
5-0 – Smykowski Cezary – (26) – 3
6-0 – Kaźmierczak Michał (34) – 2
7-0 – Morawski Łukasz  (34)
8-0 – Morawski Łukasz (35) – 2
8-1 – Wojnowski Artur (38)
9-1 – Różański Łukasz (40 ) – 2

ż.k. – Kaźmierczak Michał (Anwil)
ż.k. – Kwaśniewski  Sławomir (Geberit)
ż.k. – Wojnowski Artur (Geberit)

ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr,  Królikowski Marcin ,
GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian  , Słomczewski Łukasz, Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir , Złowodzki Robert , Curyło Marcin  , Skóra Mateusz , Radowski Mariusz , Bednarski Maciej  , Nowak Arkadiusz ,
12.40 
ZSCKR  KOWAL – INWEST BUD     15-3
1-0 – Jankowski Rafał (5)
2-0 – Dobrosielski Marko (6)
3-0 – Jankowski Rafał (12) – 2
4-0 – Jankowski Rafał (18) – 3
4-1 – Antczak Bartosz (25)
5-1 – Dobrosielski Marko (28) – 2
6-1 – Szablewski Tomasz (29)
7-1 – Jankowski Rafał (32) – 4
8-1 – Szablewski Tomasz (33)- 2
9-1 – Jankowski Rafał (34) – 5
10-1 – Szablewski Tomasz  (35) – 3
11-1 – Warchlewski Kamil (36)
12-1 – Szablewski Tomasz (37) – 4
13-1 – Szablewski Tomasz( 38) – 5
14-1 – Markiewicz Jakub (39)
14-2 – Warchlewski Andrzej (40)
15-2 – Janas Damian (40)
15-3 – Warchlewski Andrzej (40) – 2
ZSCKR  KOWAL :
Szablewski Tomasz , ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,  Dobrosielski Marko  ,Markiewicz Jakub.
INWEST BUD:
Chojnacki Remigiusz  , Kruczkowski Emil , Lewandowski Jerzy , ,  Piekarski Krzysztof  , Antczak Bartosz , Warchlewski Andrzej.
godz. 4 kolejka – 7.12.2019r. –  sobota
10.00
ANWIL  –  GMINA  LIPNO

 

ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur
GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz ,Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian,  Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian , Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marceli ,Borkowski Sławomir ,Bartczak Jan, Chojnicki Dariusz
10.50
INDORAMA  –  DETAL-MET





INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
11.40 
DRUMET  –  TSR  KUJAWY
               



DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
12.30 
 ZSCKR  KOWAL  –  MS-BUD



ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub
MS-BUD:
Misterski Marcin ,Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil ,Linowiecki Piotr, Lewandowski Łukasz , Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz, Borowski Marcin , Szudzik Konrad , Wojtkowiak Damian ,Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej.
13.20 
DGS  –  INWEST  BUD

                        

 

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
14.10 
GEBERIT – SALAMANDER

 

GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian , Dorsz Daniel , Glonek Zbigniew , Słomczewski Łukasz, Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir , Złowodzki Robert , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin  , Skóra Mateusz , Radowski Mariusz, Urbański Karol , Bednarski Maciej , Mielczarek Marek , Nowak Arkadiusz , Sobolewski Konrad , Markiewicz Jakub , Kłobukwski Michał.
SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
godz. 5 kolejka – 8.12.2019r. – niedziela
10.00
TSR KUJAWY – GMINA LIPNO
               

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
10.50
ANWIL  –  ZSCKR  KOWAL
                         

  ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur

ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub
11.40
SALAMANDER – INDORAMA



SALAMANDER :
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.
12.30
DRUMET – DETAL-MET                              




DRUMET :
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
13.20
DGS –   MS-BUD    
   




DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
14.10
GEBERIT – INWEST BUD                           



GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał
INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
godz. 6 kolejka -15.12.2019r. – niedziela
10.00 ZSCKR KOWAL – SALAMANDER

ZSCKR  KOWAL :
Bryliński Maciej , Szablewski Tomasz , Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Klitkowski Marcin , Rudziński Grzegorz  , Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil , Grzywiński Adam, Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel , Grudziński Marcin , Bromirski Mariusz , Kunecki Łukasz, Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz, Moraczewski Krzysztof , Markiewicz Jakub.
SALAMANDER:
Bartosz Grube , Grube Łukasz , Cichowlas Mariusz Szczepańczyk Adam , Węgielewski Krystian , Łukomski Sebastian , Kruszyński Arkadiusz , Świerczyński Rafał , Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Waga Dawid , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian , Wojtkowski Hubert , Kapeliński Błażej , Błaszczyk Konrad , Lewandowski Maciej
10.50
GMINA LIPNO – INWEST BUD



GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz


11.40
DRUMET  –  DGS



DRUMET :
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
12.30
DETAL-MET  –  MS-BUD



DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
13.20
ANWIL  –  INDORAMA




ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr, Niedośmiałek Marcin , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz ,Szymański Robert, Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz ,

INDORAMA:
Kulpa Piotr , Stefaniak Kamil  ,Zaranek Paweł Laskowski Patryk , Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Sobczak Patryk , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł ,Dyból Arkadiusz , Zakrzewski Waldemar ,  Sobczyński Sławomir.
14.10
GEBERIT  –  TSR  KUJAWY



GEBERIT :
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel  , Glonek Zbigniew  , Słomczewski Łukasz Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir  Złowodzki Robert  , Podczarski Mariusz  ,Curyło Marcin  , Skóra Mateusz  ,Radowski Mariusz  , Urbański Karol , Bednarski Maciej, Mielczarek Marek  , Nowak Arkadiusz Sobolewski Konrad , Markiewicz Jakub , Kłobukwski Michał

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian Mierzyński Kamil  , Dase Damian  , Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  , Walczak Wojciech ,  Słomski Dawid  , Półtorak Arkadiusz  , Piekarz Witold  , Wojciechowski Adrian  , Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk , Wiliński Marek , Sikora Marcin  , Kaszuba Dawid  , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
godz. 7 kolejka – 28.12.2019r. – sobota
 
GMINA LIPNO – INDORAMA




GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
INDORAMA:
Kulpa Piotr , Stefaniak Kamil  ,Zaranek Paweł Laskowski Patryk , Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Sobczak Patryk , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł ,Dyból Arkadiusz , Zakrzewski Waldemar ,  Sobczyński Sławomir.
 
SALAMANDER – DRUMET





SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DRUMET :
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
 
MS-BUD  –  TSR KUJAWY





MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian Mierzyński Kamil  , Dase Damian  , Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  , Walczak Wojciech ,  Słomski Dawid  , Półtorak Arkadiusz  , Piekarz Witold  , Wojciechowski Adrian  , Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk , Wiliński Marek , Sikora Marcin  , Kaszuba Dawid  , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
 
DETAL-MET – INWEST BUD





DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
 
GEBERIT – ZSCKR KOWAL   




GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał
ZSCKR  KOWAL :
Bryliński Maciej , Szablewski Tomasz , Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Klitkowski Marcin , Rudziński Grzegorz  , Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil , Grzywiński Adam, Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel , Grudziński Marcin , Bromirski Mariusz , Kunecki Łukasz, Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz, Moraczewski Krzysztof , Markiewicz Jakub.
 
ANWIL – DGS





ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr, Niedośmiałek Marcin , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz ,Szymański Robert, Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz ,
DGS:
Śmigiel Bartosz ,
Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 3 kolejka – 01.12.2019r.  niedziela            
10.00 GMINA  LIPNO – ZSCKR  KOWAL




GMINA LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
ZSCKR KOWAL:
Bryliński Maciej , Szablewski Tomasz , Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Klitkowski Marcin , Rudziński Grzegorz  , Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil , Grzywiński Adam, Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel , Grudziński Marcin , Bromirski Mariusz , Kunecki Łukasz, Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz, Moraczewski Krzysztof , Markiewicz Jakub.
10.50
ANWIL  – DRUMET




ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr, Niedośmiałek Marcin , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz ,Szymański Robert, Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz ,
DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
11.40
DETAL-MET  –  TSR  KUJAWY





DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian Mierzyński Kamil  , Dase Damian  , Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  , Walczak Wojciech ,  Słomski Dawid  , Półtorak Arkadiusz  , Piekarz Witold  , Wojciechowski Adrian  , Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk , Wiliński Marek , Sikora Marcin  , Kaszuba Dawid  , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
12.30
GEBERIT  –  INDORAMA




GEBERIT :
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel  , Glonek Zbigniew  , Słomczewski Łukasz Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir  Złowodzki Robert  , Podczarski Mariusz  ,Curyło Marcin  , Skóra Mateusz  ,Radowski Mariusz  , Urbański Karol , Bednarski Maciej, Mielczarek Marek  , Nowak Arkadiusz Sobolewski Konrad , Markiewicz Jakub , Kłobukwski Michał
INDORAMA:
Kulpa Piotr , Stefaniak Kamil  ,Zaranek Paweł Laskowski Patryk , Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Sobczak Patryk , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł ,Dyból Arkadiusz , Zakrzewski Waldemar ,  Sobczyński Sławomir.
13.20
MS-BUD  –  INWEST BUD



MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
INWEST BUD:
Barański Ireneusz , Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz , Czyżewski Tomasz , Górski Marek, Kaczmarek Dariusz , Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof , Kruczkowski Emil , Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin ,Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof ,Warchlewski Andrzej , Antczak Bartosz ,Berent Łukasz
14.10
SALAMANDER – DGS

 

SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 8 kolejka – 5.01.2020r. – niedziela
10.00
GMINA  LIPNO  –  DRUMET




GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz

DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
10.50
ANWIL  –  MS-BUD

 

ANWIL :
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej

 

11.40 ZSCKR  KOWAL  –  TSR  KUJAWY



ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
12.30
SALAMANDER  –  DETAL-MET



SALAMANDER :
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
13.20
INDORAMA  –  INWEST BUD


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.

INWEST BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
14.10
GEBERIT  –  DGS


GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 9 kolejka -11.01.2020r. – sobota
10.00
ANWIL  –  DETAL-MET


ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.

10.50
TSR  KUJAWY  –  INWEST BUD


TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,
Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin

INWEST BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
11.40
DGS  –  GMINA  LIPNO



DGS:
Śmigiel Bartosz ,
Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
GMINA LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
12.30
SALAMANDER  –  MS-BUD


SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej


 MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
13.20
INDORAMA-ZSCKR  KOWAL


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł,
Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.


ZSCKR KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub 
14.10
GEBERIT  –  DRUMET




GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał

DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
godz. 10 kolejka 26.01.2020r.  niedziela  
10.00
ANWIL  –  INWEST  BUD




ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur

INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
10.50
GMINA  LIPNO  –  DETAL-MET


GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
DETAL-MET:
Mateusz Dewil , Dominik Tomczak , Jan Kołodziejski , Jakub Stawicki , Mateusz Pączkowski , Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski , Patryk Grzywacz Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski,  Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński , Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza ,Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański. Billy Abbott.
11.40
INDORAMA  –  DRUMET


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.

DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
12.30
SALAMANDER-TSR  KUJAWY


SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
13.20
GEBERIT  –  MS-BUD




GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej

 

14.10
ZSCKR  KOWAL  –  DGS



ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub
DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 11 kolejka 9.02.2020r.  niedziela
   
   
   
   
   
   
  10 Memoriał Władysława Kołtuna
12.01.2020r. – hala Mistrzów
   
      Turniej o Puchar 4 Edycji Włocławskiej      
    Futsal Ligi – 22/23.02.2020r. – hala Mistrzów      
   
  4 Edycja Mistrzostw Włocławka
Firm i Zakładów Pracy w futsalu 
08.03.2020r. – hala Mistrzów
   
  2 Edycja Włocławek Oldboy Cup
22.03.2020r. – hala Mistrzów
   

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"