Terminarz

godz. 1 kolejka 13-14.06.2020r. sobota / niedziela
 
15.00
sobota
GMINA FABIANKI – FC ALBATROS     3-4    
1-0 – Stroisz Oscar (1)
1-1 – Sobczak Wiktor (1)
1-2 – Adamusik Sebastian (1)
1-3 – Machalski Hubert (1)
1-4 – Matusiak Mikołaj  (1)
2-4 – Wojnowski Tomasz (1)
3-4 – Słomski Dawid (1)


GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid ,Kłobukowski Michal , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , , Radaszewski Kamil ,  Bukowski Miłosz ,
FC ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam ,  Muszyński Damian ,, Ruciński Dominik , Machalski Hubert , GrontkowskiJakub ,  Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor,
 
16.00 
sobota
MS-BUD – BALA BALA     3-2

1-0 – Nowak Rafał (1)
1-1 – Behlke Paweł (1)
2-1 – Jastrzębski Kacper (1)
3-1 – Lewandowski Szymon (1)
3-2 – Śmigiel Bartosz (1)
 
ż.k. – Linowiecki Piotr (MS-BUD)
ż.k. – Hejmanowski Jakub (MS-BUD)
ż.k. – Gołaszewski Marcin (BALA BALA)

MS-BUD:
Popieliński Sebastian   Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Kalwasiński Marek , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał ,  , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Rudziński Grzegorz , Komorowski Daniel ,  Misterski Marcin.
BALA BALA:
Behlke Paweł , Śmigiel Bartosz , Gołaszewski Marcin ,  , Grudziński Marcin   , Ślipko Mariusz , Racicki Dariusz , Dobrosielski Marko , Czarnecki Patryk , Tyrajski Patryk , , Bromirski Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
 
17.00
sobota
SALAMANDER – RUN CHŁODNIA  6-8

1-0 – Lewandowski Maciej (1)
1-1 – Spychalski Robert (1)
2-1 – Lewandowski Maciej (2)
3-1 – Waga Dawid (1)
4-1 – Grube Bartłomiej  (1)
4-2 – Śmiałek Sebastian (1)
5-2 – Czarniak Rafał (1)
5-3 – Spychalski Robert (2)
5-4 – Szymczak Przemysław (1)
5-5 – Szymczak Przemysław (2)
6-5 – Spychalski Robert (3)
7-5 – Śmiałek Sebastian (2)
7-6 – Grube Bartłomiej  (2)
8-6 – Szymczak Przemysław (3)

ż.k. – Szczepańczyk  Adam (SALAMANDER)

RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Niedziałkowski Mateusz , Olszański Mariusz , Ostrowski Szymon  , Romatowski Cezary ,  Śmiałek Sebastian , Szymczak Przemysław ,
SALAMANDER:
Grube Bartłomiej  , Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek ,  , Waga Dawid ,  Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian
, Wegielewski Krystian , Szczepańczyk Adam , , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk ,
 
18.00
sobota
 DETAL-MET – GEBERIT             8-3

0-1 – Wojnowski Artur (1)
1-1 – Pietrzak Patryk (1)
1-2 – Ratajczyk Damian (1)
2-2 – Mieszkalski Adrian (1)
3-2 – Dąbrowski Krystian (1)
4-2 – Pietrzak Patryk (2)
5-2 – Dąbrowski Krystian (2)
5-3 – Sobolewski Konrad (1)
6-3 – Wojtylak Patryk (1)
7-3 – Mieszkalski Adrian (2)
8-3 – Mieszkalski Adrian (3)

DETAL-MET:
Dewil Mateusz , Klimek Patryk , Wojtylak Patryk
Lewandowski Łukasz  , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Dąbrowski Krystian  , Abbott Billy  , Chojnacki Jakub , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz  , Więtczak Norbert ,Czaplicki Bartosz.
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian  , Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew  , Curyło Marcin  , Sobolewski Konrad  , Pawłowski Kryspin ,  Radowski Mariusz  ,
 
15.00
niedziela
DRUMET – GMINA LIPNO     1-5
0-1 – Bartczak Mateusz (1)
0-2 – Bartczak Mateusz (2)
0-3 – Paszyński Sebastian  (1)
0-4 – Bartczak Mateusz (3)
0-5 – Kaczorowski Marcin (1)
1-5 – Czerwiński Alan (1)


ż.k. – Bartczak Mateusz (GMINA LIPNO)
ż.k. – Łykowski Radosław (DRUMET)

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Cieślarczyk Robert , Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof  , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł ,  Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław, , Wasielewski Piotr ,
GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz ,Bartczak Jan , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław
 
15.50
niedziela
SEMPIRE – WIKA POLSKA     10-1

1-0 – Michalski Przemysław (1)
2-0 – Kacprzyk Maksymilian (1)
2-1 – Behlke Przemysław (1)
3-1 – Wilczyński Patryk (1)
4-1 – Kacprzyk Maksymilian (2)
5-1 – Wilczyński Patryk (2)
6-1 – Rogoziński Piotr (1)
7-1 – Kacprzyk Maksymilian (3)
8-1 – Wilczyński Patryk (3)
9-1 – Rogoziński Piotr (2)
10-1 – Wilczyński Patryk (4)

ż.k. – Skibicki Krystian (WIKA POLSKA)

SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak , , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski , Norbert Sieciński , Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz ,  Robert Grabowski ,Rogoziński Piotr ,
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski ,  , Krystian Skibicki , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak  Przemysław Behlke , Łukasz Szydłowski
,
 
16.40
niedziela
 DGS – INDORAMA      7-5
1-0 – Wichliński Jacek (1)
2-0 – Wesołowski Daniel (1)
2-1 – Piekarski Mateusz (1)
2-2 – Piekarski Mateusz (2)
2-3 – Piekarski Mateusz (3)
3-3 – Chojnacki Kamil (1)
3-4 – Piekarski Mateusz (4)
3-5 – Piekarski Mateusz (5)
4-5 – Józwiak Krzysztof (1)
5-5 – Wichliński Jacek (2)
6-5 – Józwiak Krzysztof (2)
7-5 – Wichliński Jacek (3)



ż.k. – Szymański Daniel (DGS)
ż.k. – Chojnacki Kamil (DGS)

INDORAMA:
, Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał  , Wiśniewski Filip , Piekarski Mateusz ,
Stefaniak Kamil ,
DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof , , Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał , Sieradziński Michał , Prokopiak Bartosz  , Kowalski Daniel.

 
17.30
niedziela
WLADISLAVIA TEAM – LUX OPTIC     3-1
1-0 – Świerczyński Patryk (1)
2-0 – Pawlak Adam (1)
2-1 – Morawski Fabian (1)
3-1 – Świerczyński Patryk (2)


ż.k. – Świerczyński Patryk (WLADISLAVIA)

WLADISLAVIA TEAM:
, Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz , Pawlak Adam ,Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy ,  , Marek Bergunda , Świerczyński Patryk  , Remigiusz Chojnacki , Więckiewicz Marek ,  Antczak Bartosz , Olejnik Tomasz


LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz ,  Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Kwiatkowski Damian , Barański Ireneusz ,Morawski Fabian ,  Wesołowski Konrad   , Sztygowski Miłosz , Kokowicz Łukasz , Zalewski Patryk


 
godz. 2 kolejka  20-21.06.2020r. – sobota / niedziela  
15.00 
sobota
 DRUMET – DETAL-MET              4-4

1-0 – Czerwiński Alan (1)
2-0 – Czerwiński Alan (2)
2-1 – Chojnacki Jakub (1)
3-1 – Czerwiński Alan (3)
3-2 – Grzywacz Patryk (1)
3-3 – Chojnacki Jakub (2)
4-3 – Czerwiński Alan (4)
4-4 – Grzywacz Patryk (2)

ż.k. – Frąckowiak Robert (DRUMET)
ż.k. – Grzywacz Patryk (DETAL-MET)
ż.k. – Pietrzak Patryk (DETAL-MET)

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir ,  Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał ,  Wojtylak Jarosław , , Mularski Tomasz.
DETAL-MET:
, Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Chojnacki Jakub , Grzywacz Patryk , Pietrzak Patryk  ,, Dąbrowski Krystian  , Abbott Billy  , Ruciński Arkadiusz , , Jarosz Marcin , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz  , Tutak Krystian.
 
15.50
sobota
 RUN CHŁODNIA – GMINA FABIANKI       5-2
1-0 – Szymczak Przemysław (1)
2-0 – Spychalski Robert (1)
3-0 – Śmiałek Sebastian (1)
3-1 – Wojnowski Tomasz (1)
4-1 – Szymczak Przemysław (2)
5-1 – Cieślak Marcin (1)
5-2 – Słomski Dawid (1)

ż.k. – Śmiałek Sebastian (Run Chłodnia) 
ż.k. – Zapiec Sławomir (Run Chłodnia)
ż.k. – Targański Damian (GMINA FABIANKI)


RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Morawski Daniel , Ozóg Kacper , Romatowski Cezary ,  Szymczak Przemysław , Walczak Sławomir , Woźniak Grzegorz .

GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub ,Targański Damian , Celmer Mariusz , Witkowski Patryk ,
 
16.40
sobota
 WLADISLAVIA TEAM – SEMPIRE    5-10
1-0 – Lewandowski Grzegorz (1)
1-1 – Kacprzyk Maksymilian (1)
1-2 – Wilczyński Patryk (1)
1-3 – Kacprzyk Maksymilian (2)
1-4 – Wilczyński Patryk (2)
1-5 – Nowakowski Konrad (1)
1-6 – Rogoziński Piotr (1)
1-7 – Nowakowski Konrad (2)
2-7 – Antczak Bartosz (1)
3-7 – Lewandowski Grzegorz (2)
3-8 – Kacprzyk Maksymilian (3)
3-9 – Rogoziński Piotr (2)
4-9 – Lewandowski Grzegorz (3)
4-10 – Wilczyński Patryk (3)
5-10 – Bergunda Marek (1)


 WLADISLAVIA TEAM:
, Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz , ,  Lewandowski Jerzy  , Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz  , Więckiewicz Marek , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski , Klimczak Emil ,

SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak ,Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski ,  Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski ,  Rogoziński Piotr , Grabowski Robert.
 
17.30
sobota 
FC ALBATROS – SALAMANDER     3-5

1-0 – Matusiak Mikołaj (1)
1-1 – Lewandowski Maciej (1)
1-2 – Wrześniak Hubert (1)
1-3 – Liszkowski Adrian (1)
1-4 – Wrześniak Hubert (2)
2-4 – Miziołek Michał (1)
2-5 – Lewandowski Maciej (2)
3-5 – Adamusik Sebastian (1)

ż.k. – Matusiak Mikołaj (FC ALBATROS)

SALAMANDER:
, Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian , Wegielewski Krystian , Szczepańczyk Adam  , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk  , Wrześniak Hubert , Wrześniewski Łukasz , Urbański Jarosław
  FC ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam , Muszyński Damian , , Nykel Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski Jakub ,  , Janaszczyk Konrad , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor
 
15.00 
niedziela
GMINA LIPNO – GEBERIT           3-3
0-1 – Ratajczyk Damian (1)
1-1 – Paszyński Sebastian (1)
2-1 – Kosowski Przemysław (1)
2-2 – Curyło Marcin (1)
2-3 – Wojnowski Artur (1)
3-3 – Jesionowski Dariusz (1)



GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław Kwiatkowski Piotr
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian ,  Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew ,  Curyło Marcin , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz  ,  Radowski Mariusz ,  Przybylski Marcin.
 
15.50 
niedziela
DGS – BALA BALA                5-8

0-1 – Wysiński Mariusz (1)
1-1 – Chojnacki Kamil (1)
1-2 – Grudziński Marcin (1)
1-3 – Czarnecki Patryk (1)
1-4 – Behlke Paweł (1)
1-5 – Behlke Paweł (2)
2-5 – Wesołowski Daniel (1)
3-5 – Józwiak Sebastian (1)
4-5 – Wichliński Jacek (1)
4-6 – Śmigiel Bartosz (1)
4-7 – Behlke Paweł (3)
5-7 – Wichliński Jacek (2)
5-8 – Śmigiel Bartosz (2)


ż.k. – Gerba Paweł (BALA BALA)

DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Adam , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał  , Prokopiak Bartosz ,  Kowalski Daniel.
BALA BALA:
Behlke Paweł ,  Śmigiel Bartosz  , Gerba Paweł , Gołaszewski Marcin , Racicki Dariusz, Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz ,, Czarnecki Patryk , Bromirski Mariusz , Wysiński Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
 
16.40
niedziela
MS-BUD – INDORAMA     6-0

1-0 -Nowak Rafał (1)
2-0 – Charzewski Piotr (2)
3-0 – Kuropatwiński Kamil (1)
4-0 – Kuropatwiński Kamil (2)
5-0 – Filip Frank  (1)
6-0 – Popieliński Sebastian (1)


ż.k. – Szałański Robert (INDORAMA)

MS-BUD:
Charzewski Piotr , Kuropatwiński Kamil ,Popieliński Sebastian ,  Linowiecki Piotr , Frank Filip , , Kalwasiński Marek , Zakrzewski Szymon , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał ,  Hejmanowski Jakub ,  Rudziński Grzegorz j , Misterski Marcin.


INDORAMA:
 , Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał  , Wiśniewski Filip , Korzeniewski Paweł , Piekarski Mateusz , Florkiewicz Mateusz , Damian Lewandowski
, Stefaniak Kamil , Traczyk Bartłomiej , Szychulski Damian.
 
 godz.  3 kolejka  27-28.06.2020r. – sobota / niedziela  
15.00
sobota
RUN  CHŁODNIA – FC ALBATROS    5-2

0-1 – Grontkowski Jakub (1)
1-1 – Woźniak Grzegorz (1)
2-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-2 – Matusiak Mikołaj (1)
3-2 – Szymczak Przemysław (2)
4-2 – Woźniak Grzegorz (2)
5-2 – Szymczak Przemysław (3)

RUN CHŁODNIA:
Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Kuzmich Siarhei  , Mańkowski Oskar ,  Ozóg Kacper , Romatowski Cezary , Szymczak Przemysław , Woźniak Grzegorz .
 
FC ALBATROS:
 Muszyński Damian , Machalski Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski Jakub, Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor.
 
 15.50
sobota
GMINA FABIANKI – SALAMANDER      13-4

1-0 – Witkowski Patryk (1)
2-0 – Witkowski Patryk (2)
3-0 – Celmer Mariusz (1)
4-0 – Witkowski Patryk (3)
5-0 – Witkowski Patryk (4)
5-1 – Milewski Damian (1)
6-1 – Witkowski Patryk (5)
7-1 – Słomski Dawid (1)
8-1 – Półtorak Arkadiusz (1)
9-1 – Celmer Mariusz (2)
9-2 – Wrześniak Hubert  (1)
9-3 – Liszkowski Adrian (1)
10-3 – Celmer Mariusz (3)
11-3 – Półtorak Arkadiusz (2)
12-3 – Witkowski Patryk (6)
12-4 – Milewski Damian (2)
13-4 – Półtorak Arkadiusz (3)

ż.k. – Wojnowski Tomasz (GMINA FABIANKI)

GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , Radaszewski Kamil , Targański Damian , Celmer Mariusz , Witkowski Patryk ,
SALAMANDER:
Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian 
Szczepańczyk Adam  , Nowacki Adrian , Wrześniak Hubert Lejmanowicz Patryk , Urbański Jarosław

 

 
16.40
sobota
 LUX OPTIC  –  WIKA POLSKA    4-4

0-1 – Szydłowski Łukasz (1)
0-2 – Behlke Przemysław (1)
1-2 – Zalewski Patryk (1)
2-2 – Seweryn Piotr (1)
2-3 – Mierzyński Kamil (1)
2-4 – Woźniak Adam (1)
3-4 – Morawski Fabian (1)
4-4 – Zalewski Patryk (2)

ż.k. – Zalewski Patryk (LUX OPTIC)

LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr  , Kwiatkowski Błażej , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz ,Morawski Fabian , Sztygowski Miłosz , Zalewski Patryk
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Marcin Małaszek , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski  , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak ,  Przemysław Behlke , Marek Wiliński ,  Kamil Mierzyński ,  Łukasz Szydłowski
.
 
 17.30
sobota
DRUMET – GEBERIT    4-6

0-1 – Dorsz Daniel (1)
0-2 – Wojnowski Artur (1)
0-3 – Ratajczyk Damian  (1)
0-4 – Ratajczyk Damian  (2)
1-4 – Janowski Piotr (1)
2-4 – Czerwiński Alan (1)
2-5 – Nowak  Arkadiusz  (1)
2-6 – Radowski Mariusz (1)
3-6 – Janowski Piotr (2)
4-6 – Czerwiński Alan (2)

ż.k. – Wojnowski Artur (GEBERIT)

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert ,  Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Łykowski Radosław , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław .
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian ,Wojnowski Artur  , Kwaśniewski Sławomir  , Curyło Marcin ,  Sobolewski Konrad , Urbański Karol  , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz , Krajewski Kamil , Radowski Mariusz ,
 
 18.15
sobota
LUX OPTIC – SEMPIRE       1-5

0-1 – Nowakowski Konrad (1)
0-2 – Kacprzyk Maksymilian (1)
0-3 – Kacprzyk Maksymilian (2)
1-3 – Kwiatkowski Błażej (1)
1-4 – Rogoziński Piotr (1)
1-5 – Kacprzyk Maksymilian (3)


LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr  Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz , Morawski Fabian , Sztygowski Miłosz , Zalewski Patryk


SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Adrian Czarniak  , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski ,  Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski , Robert Grabowski , Rogoziński Piotr
 
 15.00
niedziela
GMINA LIPNO – DETAL-MET         5-2

0-1 – Pietrzak Patryk (1)
1-1 – Jesionowski Jakub (1)
1-2 – Grzywacz Patryk (1)
2-2 – Jesionowski Dariusz (1)
3-2 – Jesionowski Jakub (2)
4-2 – Bartczak Łukasz (1)
5-2 – Jesionowski Dariusz (2)


ż.k. – Bartczak Rafał (GMINA LIPNO)

GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , , Chojnicki Dariusz

DETAL-MET:
 Lewandowski Łukasz , Grzywacz Patryk , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Abbott Billy  ,Pączkowski Mateusz , Więtczak Norbert ,
 
 15.50
niedziela
WLADISLAVIA TEAM – WIKA POLSKA     6-2
1-0 – Lewandowski Grzegorz (1)
2-0 – Antczak Bartosz (1)
3-0 – Warchlewski Andrzej (1)
3-1 – Kurtys Dariusz (1)
4-1 – Lewandowski Grzegorz (2)
5-1 – Lewandowski Grzegorz (3)
6-1 – Bergunda Marek (1)
6-2 – Kurtys Dariusz (2)




ż.k. – Warchlewski Andrzej (WLADISLAVIA)


WLADISLAVIA TEAM:
 Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz ,
, Butlewski Tomasz , Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy ,  Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz , Świerczyński Patryk ,Więckiewicz Marek , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski ,
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski ,  Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak , Dariusz Kurtys , Przemysław Behlke , Marek Wiliński ,Grzegorz Ziółkowski , Kamil Mierzyński ,, Łukasz Szydłowski
,
 
 16.40
niedziela
BALA BALA – INDORAMA       5-2

0-1 – Stefaniak Kamil (1)
1-1 – Dobrosielski Marko (1)
2-1 – Kowalski Adrian (1)
3-1- Grudziński Marcin (1)
3-2 – Piekarski Przemysław (1)
4-2 – Grudziński Marcin (2)
5-2-  Wysocki Tomasz (1)


ż.k. – Tyrajski Patryk (BALA BALA)

BALA BALA:
Behlke Paweł ,Gołaszewski Marcin , Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz , Ślipko Mariusz , Dobrosielski Marko ,  Tyrajski Patryk , Kowalski Adrian , Szudzik Konrad ,
INDORAMA:
 Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław ,Piekarski Michał ,
Stefaniak Kamil .
 
 17.30
niedziela
MS-BUD – DGS         1-5
0-1 – Gotłasz Piotr (1)
1-1 – Jastrzębski Kacper (1)
1-2 – Kowalski Daniel (1)
1-3 – Wichliński Jacek (1)
1-4 – Wichliński Jacek (2)
1-5 – Wichliński Jacek (3)


ż.k. – Szymański Daniel (DGS)
ż.k. – Chojnacki Kamil (DGS)

MS-BUD:
,Popieliński Sebastian ,  Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Rudziński Grzegorz , , Komorowski Daniel ,  Misterski Marcin.


DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof ,  Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , Gotłasz Piotr , , Zieliński Tomasz , Kowalski Daniel.
 
 godz. 4 kolejka  04-05.07.2020r. – sobota / niedziela   
 15.00
sobota
 BALA BALA – GMINA LIPNO

 

BALA BALA:
Behlke Paweł , Śmigiel Bartosz ,Smołko Dominik , Gerba Paweł , Gołaszewski Marcin , Żuchowski Damian , Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz , Ślipko Mariusz , Racicki Dariusz , Dobrosielski Marko , Czarnecki Patryk , Tyrajski Patryk , Kowalski Adrian , Bromirski Mariusz , Wysiński Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Podlas Jakub , Bartczak Jan , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Dykowski Adrian , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław , Rozpedowski Marcel , Kwiatkowski Piotr , Sadowski Tomasz
 
 15.50
sobota
SEMPIRE – GMINA FABIANKI

 

 

SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak , Dominik Nowak , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski , Norbert Sieciński , Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski , Damian Ruczewski , Daniel Falkowski , Robert Grabowski , Adam Chodorek , Norbert Sadowski , Rogoziński Piotr , Stachowiak Marcin , Mateusz Grzędzicki.
GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , Uzarski Damian , Kłobukowski Michal , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , Rzadkowolski Kamil , Radaszewski Kamil , Samodulaki Szymon , Bukowski Miłosz , Targański Damian , Celmer Mariusz , Bukowski Karol , Słomski Zbigniew , Wiśniewski Adam , Slomski Przemyslaw , Durma Mateusz , Witkowski Patryk , Korpalski Adrian , Korejwo Adam.
 
 16.40
sobota
DRUMET – MS-BUD

 

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Cieślarczyk Robert , Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , Wyrwa Wojciech , Frąckowiak Radosław , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław, , Wasielewski Piotr , Mularski Tomasz.
MS-BUD:
Charzewski Piotr , Kuropatwiński Kamil ,Popieliński Sebastian , Szperka Bartosz, Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Janas Damian , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Zakrzewski Szymon , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Lewandowski Adam , Rudziński Grzegorz , Markiewicz Jakub , Komorowski Daniel , Budziszewski Bartłomiej , Misterski Marcin.
 
17.30
sobota
WLADISLAVIA TEAM – RUN CHŁODNIA

 

 

WLADISLAVIA TEAM:
Tulimowski Michał , Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz ,
Pawlak Adam , Butlewski Tomasz , Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy , Pielka Jarosław , Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz , Świerczyński Patryk , Łukasz Berent , Remigiusz Chojnacki , Więckiewicz Marek ,
Wojciechowski Adrian , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski , Klimczak Emil , Olejnik Tomasz.
RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Kuzmich Siarhei , Leśniewski Andrzej , Mańkowski Oskar , Morawski Daniel , Niedziałkowski Mateusz , Olszański Mariusz , Ostrowski Szymon , Ozóg Kacper , Romatowski Cezary , Sobczak Patryk , Biniecki Jakub , Śmiałek Sebastian , Szymczak Przemysław , Walczak Sławomir , Wiśniewski Jacek , Woźniak Grzegorz .
 
15.00
niedziela
 WIKA POLSKA – ALBATROS

 

WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Marcin Małaszek , Krystian Skibicki , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski , Damian Boruczkowski , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak , Dariusz Kurtys , Przemysław Behlke , Marek Wiliński , Damian Dase , Wojciech Walczak , Grzegorz Ziółkowski , Kamil Mierzyński , Mateusz Ewert , Łukasz Szydłowski
, Ćwikliński Piotr.
FC ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam , Frąckiewicz Andrzej , Muszyński Damian , Machalski Dawid , Nykel Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski , Malczak Kamil , Janaszczyk Konrad , Sztajner Mateusz , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor, Piasecki Patrycjusz.
 
 15.50
niedziela
GEBERIT – DGS




GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian , Kowalski Arkadiusz , Słomczewski Łukasz , Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew , Kwaśniewski Sławomir , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin , Curyło Mariusz , Bednarski Maciej , Tomalek Adam , Sobolewski Konrad , Urbański Karol  , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz , Skóra Mateusz , Krajewski Kamil , Radowski Mariusz , Złowodzki Robert , Przybylski Marcin.
DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof , Józwiak Adam , Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał , Sieradziński Michał , Prokopiak Bartosz , Zieliński Tomasz , Kowalski Daniel.
 
 16.40
niedziela
INDORAMA – DETAL-MET




INDORAMA:
Zaranek Paweł , Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał , Sobczyński Sławomir , Wiśniewski Filip , Korzeniewski Paweł , Piekarski Mateusz , Florkiewicz Mateusz , Damian Lewandowski
, Stefaniak Kamil , Traczyk Bartłomiej , Szychulski Damian.
DETAL-MET:
Dewil Mateusz , Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Chojnacki Jakub , Grzywacz Patryk ,Sobczak Sebastian , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Dąbrowski Krystian , Czaplicki Bartosz , Abbott Billy  , Ruciński Arkadiusz , Rakowski Dariusz , Jarosz Marcin , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz , Koza Piotr , Więtczak Norbert , Tutak Krystian.

 
 17.30
niedziela
LUX OPTIC – SALAMANDER



LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr , Kołata Kamil , Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Kwiatkowski Damian , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz , Cichowlas Adrian , Ostróżka Maciej , Morawski Fabian , Ziemkiewicz Janusz , Wesołowski Konrad , Krosnowski Rafał , Braun Dawid , Sztygowski Miłosz , Kokowicz Łukasz , Zalewski Patryk

SALAMANDER:
Grube Bartłomiej  , Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian ,
Grube Łukasz , Wegielewski Krystian , Szczepańczyk Adam , Osiński Krystian , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk ,Wrześniak Hubert , Świerczyński Rafał , Wrześniewski Łukasz , Urbański Jarosław
 
 godz.  5 kolejka  25-26.07.2020r. – sobota / niedziela   
 15.00
sobota
DRUMET – BALA BALA

 

 

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Cieślarczyk Robert , Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , Wyrwa Wojciech , Frąckowiak Radosław , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław, , Wasielewski Piotr , Mularski Tomasz.
BALA BALA:
Behlke Paweł , Śmigiel Bartosz ,Smołko Dominik , Gerba Paweł , Gołaszewski Marcin , Żuchowski Damian , Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz , Ślipko Mariusz , Racicki Dariusz , Dobrosielski Marko , Czarnecki Patryk , Tyrajski Patryk , Kowalski Adrian , Bromirski Mariusz , Wysiński Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
 
 15.50
sobota
WIKA POLSKA – GMINA FABIANKI

 

 

WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Marcin Małaszek , Krystian Skibicki , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski , Damian Boruczkowski , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak , Dariusz Kurtys , Przemysław Behlke , Marek Wiliński , Damian Dase , Wojciech Walczak , Grzegorz Ziółkowski , Kamil Mierzyński , Mateusz Ewert , Łukasz Szydłowski
, Ćwikliński Piotr.
GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , Uzarski Damian , Kłobukowski Michal , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , Rzadkowolski Kamil , Radaszewski Kamil , Samodulaki Szymon , Bukowski Miłosz , Targański Damian , Celmer Mariusz , Bukowski Karol , Słomski Zbigniew , Wiśniewski Adam , Slomski Przemyslaw , Durma Mateusz , Witkowski Patryk , Korpalski Adrian , Korejwo Adam.
 
 16.40
sobota
SEMPIRE – FC ALBATROS

 

 

SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak , Dominik Nowak , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski , Norbert Sieciński , Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski , Damian Ruczewski , Daniel Falkowski , Robert Grabowski , Adam Chodorek , Norbert Sadowski , Rogoziński Piotr , Stachowiak Marcin , Mateusz Grzędzicki.
ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam , Frąckiewicz Andrzej , Muszyński Damian , Machalski Dawid , Nykel Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski , Malczak Kamil , Janaszczyk Konrad , Sztajner Mateusz , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor, Piasecki Patrycjusz.
 
17.30
sobota
GEBERIT – INDORAMA

 

GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian , Kowalski Arkadiusz , Słomczewski Łukasz , Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew , Kwaśniewski Sławomir , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin , Curyło Mariusz , Bednarski Maciej , Tomalek Adam , Sobolewski Konrad , Urbański Karol  , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz , Skóra Mateusz , Krajewski Kamil , Radowski Mariusz , Złowodzki Robert , Przybylski Marcin.
INDORAMA:
Zaranek Paweł , Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał , Sobczyński Sławomir , Wiśniewski Filip , Korzeniewski Paweł , Piekarski Mateusz , Florkiewicz Mateusz , Damian Lewandowski , Stefaniak Kamil , Traczyk Bartłomiej , Szychulski Damian.FC 
 
 15.00
niedziela
GMINA LIPNO – MS-BUD

 

 

GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Podlas Jakub , Bartczak Jan , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Dykowski Adrian , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław , Rozpedowski Marcel , Kwiatkowski Piotr , Sadowski Tomasz
MS-BUD:
Charzewski Piotr , Kuropatwiński Kamil ,Popieliński Sebastian , Szperka Bartosz, Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Janas Damian , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Zakrzewski Szymon , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Lewandowski Adam , Rudziński Grzegorz , Markiewicz Jakub , Komorowski Daniel , Budziszewski Bartłomiej , Misterski Marcin.
 
 15.50
niedziela
DETAL-MET – DGS

 

DETAL-MET:
Dewil Mateusz , Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Chojnacki Jakub , Grzywacz Patryk ,Sobczak Sebastian , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Dąbrowski Krystian , Czaplicki Bartosz , Abbott Billy  , Ruciński Arkadiusz , Rakowski Dariusz , Jarosz Marcin , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz , Koza Piotr , Więtczak Norbert , Tutak Krystian.
DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof , Józwiak Adam , Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał , Sieradziński Michał , Prokopiak Bartosz , Zieliński Tomasz , Iwański Daniel.
 
 16.40
niedziela
WLADISLAVIA TEAM – SALAMANDER

 

 

WLADISLAVIA TEAM:
Tulimowski Michał , Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz ,
Pawlak Adam , Butlewski Tomasz , Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy , Pielka Jarosław , Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz , Świerczyński Patryk , Łukasz Berent , Remigiusz Chojnacki , Więckiewicz Marek ,
Wojciechowski Adrian , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski , Klimczak Emil , Olejnik Tomasz.
SALAMANDER:
Grube Bartłomiej  , Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian ,
Grube Łukasz , Wegielewski Krystian , Szczepańczyk Adam , Osiński Krystian , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk , Wrześniak Hubert , Świerczyński Rafał , Wrześniewski Łukasz , Urbański Jarosław
 
17.30
niedziela
 LUX – OPTIC – RUN CHŁODNIA




LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr , Kołata Kamil , Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Kwiatkowski Damian , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz , Cichowlas Adrian , Ostróżka Maciej , Morawski Fabian , Ziemkiewicz Janusz , Wesołowski Konrad , Krosnowski Rafał , Braun Dawid , Sztygowski Miłosz , Kokowicz Łukasz , Zalewski Patryk


RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Kuzmich Siarhei , Leśniewski Andrzej , Mańkowski Oskar , Morawski Daniel , Niedziałkowski Mateusz , Olszański Mariusz , Ostrowski Szymon , Ozóg Kacper , Romatowski Cezary , Sobczak Patryk , Biniecki Jakub , Śmiałek Sebastian , Szymczak Przemysław , Walczak Sławomir , Wiśniewski Jacek , Woźniak Grzegorz .


 
  6 kolejka  01-02.08.2020r. – sobota / niedziela    
 15.00
sobota
MS-BUD – DETAL-MET

 

 

MS-BUD:
Charzewski Piotr , Kuropatwiński Kamil ,Popieliński Sebastian , Szperka Bartosz, Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Janas Damian , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Zakrzewski Szymon , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Lewandowski Adam , Rudziński Grzegorz , Markiewicz Jakub , Komorowski Daniel , Budziszewski Bartłomiej , Misterski Marcin.
DETAL-MET:
Dewil Mateusz , Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Chojnacki Jakub , Grzywacz Patryk ,Sobczak Sebastian , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Dąbrowski Krystian , Czaplicki Bartosz , Abbott Billy  , Ruciński Arkadiusz , Rakowski Dariusz , Jarosz Marcin , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz , Koza Piotr , Więtczak Norbert , Tutak Krystian.
 
 15.50
sobota
DRUMET – INDORAMA

 

 

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Cieślarczyk Robert , Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , Wyrwa Wojciech , Frąckowiak Radosław , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław, , Wasielewski Piotr , Mularski Tomasz.
INDORAMA:
Zaranek Paweł , Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał , Sobczyński Sławomir , Wiśniewski Filip , Korzeniewski Paweł , Piekarski Mateusz , Florkiewicz Mateusz , Damian Lewandowski
, Stefaniak Kamil , Traczyk Bartłomiej , Szychulski Damian.
 
 16.40
sobota
SALAMANDER – WIKA POLSKA

 

 

 

SALAMANDER:
Grube Bartłomiej  , Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian ,
Grube Łukasz , Wegielewski Krystian , Szczepańczyk Adam , Osiński Krystian , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk , Wrześniak Hubert , Świerczyński Rafał , Wrześniewski Łukasz , Urbański Jarosław
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Marcin Małaszek , Krystian Skibicki , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski , Damian Boruczkowski , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak , Dariusz Kurtys , Przemysław Behlke , Marek Wiliński , Damian Dase , Wojciech Walczak , Grzegorz Ziółkowski , Kamil Mierzyński , Mateusz Ewert , Łukasz Szydłowski
, Ćwikliński Piotr.
 
 17.30
sobota
RUN CHŁODNIA – SEMPIRE

 

 

RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Kuzmich Siarhei , Leśniewski Andrzej , Mańkowski Oskar , Morawski Daniel , Niedziałkowski Mateusz , Olszański Mariusz , Ostrowski Szymon , Ozóg Kacper , Romatowski Cezary , Sobczak Patryk , Biniecki Jakub , Śmiałek Sebastian , Szymczak Przemysław , Walczak Sławomir , Wiśniewski Jacek , Woźniak Grzegorz .
SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak , Dominik Nowak , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski , Norbert Sieciński , Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski , Damian Ruczewski , Daniel Falkowski , Robert Grabowski , Adam Chodorek , Norbert Sadowski , Rogoziński Piotr , Stachowiak Marcin , Mateusz Grzędzicki.
 
 15.00
niedziela
GMINA LIPNO – DGS

 

 

GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Podlas Jakub , Bartczak Jan , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Dykowski Adrian , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław , Rozpedowski Marcel , Kwiatkowski Piotr , Sadowski Tomasz
DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof , Józwiak Adam , Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał , Sieradziński Michał , Prokopiak Bartosz , Zieliński Tomasz , Kowalski Daniel.
 
 15.50
niedziela
BALA BALA – GEBERIT

 

 

BALA BALA:
Behlke Paweł , Śmigiel Bartosz ,Smołko Dominik , Gerba Paweł , Gołaszewski Marcin , Żuchowski Damian , Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz , Ślipko Mariusz , Racicki Dariusz , Dobrosielski Marko , Czarnecki Patryk , Tyrajski Patryk , Kowalski Adrian , Bromirski Mariusz , Wysiński Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian , Kowalski Arkadiusz , Słomczewski Łukasz , Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew , Kwaśniewski Sławomir , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin , Curyło Mariusz , Bednarski Maciej , Tomalek Adam , Sobolewski Konrad , Urbański Karol  , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz , Skóra Mateusz , Krajewski Kamil , Radowski Mariusz , Złowodzki Robert , Przybylski Marcin.
 
 16.40
niedziela
WLADISLAVIA TEAM – GMINA FABIANKI

 

 

WLADISLAVIA TEAM:
Tulimowski Michał , Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz ,
Pawlak Adam , Butlewski Tomasz , Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy , Pielka Jarosław , Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz , Świerczyński Patryk , Łukasz Berent , Remigiusz Chojnacki , Więckiewicz Marek ,
Wojciechowski Adrian , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski , Klimczak Emil , Olejnik Tomasz.
GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , Uzarski Damian , Kłobukowski Michal , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , Rzadkowolski Kamil , Radaszewski Kamil , Samodulaki Szymon , Bukowski Miłosz , Targański Damian , Celmer Mariusz , Bukowski Karol , Słomski Zbigniew , Wiśniewski Adam , Slomski Przemyslaw , Durma Mateusz , Witkowski Patryk , Korpalski Adrian , Korejwo Adam.
 
 17.30
niedziela
LUX OPTIC – FC ALBATROS




 

LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr , Kołata Kamil , Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Kwiatkowski Damian , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz , Cichowlas Adrian , Ostróżka Maciej , Morawski Fabian , Ziemkiewicz Janusz , Wesołowski Konrad , Krosnowski Rafał , Braun Dawid , Sztygowski Miłosz , Kokowicz Łukasz , Zalewski Patryk
FC ALBATROS:
Miziołek Michał , Górski Adam , Frąckiewicz Andrzej , Muszyński Damian , Machalski Dawid , Nykel Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski , Malczak Kamil , Janaszczyk Konrad , Sztajner Mateusz , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor, Piasecki Patrycjusz.

 

 

 

  7 kolejka  08-09.08.2020r. – sobota / niedziela   
 15.00
sobota
GMINA LIPNO – INDORAMA

 

 

GMINA LIPNO:
Bartczak Lukasz
, Bartczak Mateusz , Podlas Jakub , Bartczak Jan , Bartczak Rafał , Bartczak Jakub , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Dariusz , Kaczorowski Marcin , Jakub Jesionowski , Dykowski Adrian , Chojnicki Dariusz , Paszyński Sebastian , Kosowski Przemysław , Rozpedowski Marcel , Kwiatkowski Piotr , Sadowski Tomasz
INDORAMA:
Zaranek Paweł , Kulpa Piotr , Laskowski Patryk , Sobczak Patryk , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil , Piekarski Michał , Sobczyński Sławomir , Wiśniewski Filip , Korzeniewski Paweł , Piekarski Mateusz , Florkiewicz Mateusz , Damian Lewandowski
, Stefaniak Kamil , Traczyk Bartłomiej , Szychulski Damian.
 
 15.50
sobota
WLADISLAVIA TEAM – FC ALBATROS

 

 

WLADISLAVIA TEAM:
Tulimowski Michał , Wiktor Kasiorkiewicz , Kaczmarek Dariusz ,
Pawlak Adam , Butlewski Tomasz , Andrzej Warchlewski , Piekarski Krzysztof , Kruszewski Emil , Lewandowski Jerzy , Pielka Jarosław , Marek Bergunda , Lewandowski Grzegorz , Świerczyński Patryk , Łukasz Berent , Remigiusz Chojnacki , Więckiewicz Marek ,
Wojciechowski Adrian , Antczak Bartłomiej , Tomasz Czyżewski , Klimczak Emil , Olejnik Tomasz.
FC ALBATROS:
Miziołek Michał
, Górski Adam , Frąckiewicz Andrzej , Muszyński Damian , Machalski Dawid , Nykel Dawid , Ruciński Dominik , Machalski Hubert , Grontkowski , Malczak Kamil , Janaszczyk Konrad , Sztajner Mateusz , Matusiak Mikołaj , Adamusik Sebastian , Sobczak Wiktor, Piasecki Patrycjusz.
 
 16.40
sobota
SEMPIRE – SALAMANDER

 

 

SEMPIRE:
Patryk Wilczyński , Adrian Wilczyński , Filip Grzędzicki , Bogdan Gostyński , Adrian Czarniak , Dominik Nowak , Maksymilian Kacprzyk , Robert Michalski , Przemek Michalski , Norbert Sieciński , Albert Sołtysiński , Przemysław Proszkiewicz , Konrad Nowakowski , Damian Ruczewski , Daniel Falkowski , Robert Grabowski , Adam Chodorek , Norbert Sadowski , Rogoziński Piotr , Stachowiak Marcin , Mateusz Grzędzicki.
SALAMANDER:
Grube Bartłomiej  , Rafał Czarniak , Lewandowski Maciek , Kapeliński Błażej  , Waga Dawid , Milewski Damian , Liszkowski Adrian , Łukomski Sebastian , Grube Łukasz , Wegielewski Krystian , Szczepańczyk Adam , Osiński Krystian , Nowacki Adrian , Lejmanowicz Patryk , Wrześniak Hubert , Świerczyński Rafał , Wrześniewski Łukasz , Urbański Jarosław.
 
 17.30
sobota
GEBERIT – MS-BUD

 

 

GEBERIT:
Dorsz Daniel , Ratajczyk Damian , Kowalski Arkadiusz , Słomczewski Łukasz , Wojnowski Artur , Glonek Zbigniew , Kwaśniewski Sławomir , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin , Curyło Mariusz , Bednarski Maciej , Tomalek Adam , Sobolewski Konrad , Urbański Karol  , Pawłowski Kryspin , Nowak Arkadiusz , Skóra Mateusz , Krajewski Kamil , Radowski Mariusz , Złowodzki Robert , Przybylski Marcin.
MS-BUD:
Charzewski Piotr , Kuropatwiński Kamil ,Popieliński Sebastian , Szperka Bartosz, Koc Przemysław , Linowiecki Piotr , Frank Filip , Janas Damian , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Zakrzewski Szymon , Jastrzębski Kacper , Nowak Rafał , , Hejmanowski Jakub , Lewandowski Szymon , Lewandowski Adam , Rudziński Grzegorz , Markiewicz Jakub , Komorowski Daniel , Budziszewski Bartłomiej , Misterski Marcin.
 
 15.00
niedziela
DRUMET – DGS

 

 

DRUMET:
Czerwiński Alan , Kuropatwiński Hubert , Figura Damian , Krzyżanowski Paweł , Karwowski Sławomir , Cieślarczyk Robert , Łykowski Radosław , Janowicz Sławomir , .Małaszyn Krzysztof , Wyrwa Wojciech , Frąckowiak Radosław , Frąckowiak Robert , Walaszek Alan , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr , Mularski Paweł , Ogłodziński Rafał , Karwowski Wiktor , Wojtylak Jarosław, , Wasielewski Piotr , Mularski Tomasz.
DGS:
Wichliński Jacek , Józwiak Sebastian , Józwiak Krzysztof , Józwiak Adam , Chojnacki Kamil , Opłatkowski Mariusz , Reszczyński Piotr , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Szymański Daniel  , GotłaszPiotr , Bobrowski Rafał , Sieradziński Michał , Prokopiak Bartosz , Zieliński Tomasz , Kowalski Daniel.
 
 15.50
niedziela
 DETAL-MET – BALA BALA

 

DETAL-MET:
Dewil Mateusz , Klimek Patryk , Wojtylak Patryk Lewandowski Łukasz , Chojnacki Jakub , Grzywacz Patryk ,Sobczak Sebastian , Pietrzak Patryk  , Koss Mariusz , Dąbrowski Krystian , Czaplicki Bartosz , Abbott Billy  , Ruciński Arkadiusz , Rakowski Dariusz , Jarosz Marcin , Nowakowski Grzegorz , Mieszkalski Adrian , Pączkowski Mateusz , Koza Piotr , Więtczak Norbert , Tutak Krystian.
BALA BALA:
Behlke Paweł , Śmigiel Bartosz ,Smołko Dominik , Gerba Paweł , Gołaszewski Marcin , Żuchowski Damian , Grudziński Marcin  , Wysocki Tomasz , Ślipko Mariusz , Racicki Dariusz , Dobrosielski Marko , Czarnecki Patryk , Tyrajski Patryk , Kowalski Adrian , Bromirski Mariusz , Wysiński Mariusz , Szudzik Konrad , Gitner Łukasz , Bromirski Daniel
 
 16.40
niedziela
RUN CHŁODNIA – WIKA POLSKA

 

RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert , Cieślak Marcin , Zapiec Sławomir , Kosiński Krzysztof , Kuzmich Siarhei , Leśniewski Andrzej , Mańkowski Oskar , Morawski Daniel , Niedziałkowski Mateusz , Olszański Mariusz , Ostrowski Szymon , Ozóg Kacper , Romatowski Cezary , Sobczak Patryk , Biniecki Jakub , Śmiałek Sebastian , Szymczak Przemysław , Walczak Sławomir , Wiśniewski Jacek , Woźniak Grzegorz .
WIKA POLSKA:
Mateusz Nowakowski , Marcin Małaszek , Krystian Skibicki , Kamil Chudzik , Krzysztof Tomaszewski , Damian Boruczkowski , Grzegorz Szewiel , Adam Wożniak , Dariusz Kurtys , Przemysław Behlke , Marek Wiliński , Damian Dase , Wojciech Walczak , Grzegorz Ziółkowski , Kamil Mierzyński , Mateusz Ewert , Łukasz Szydłowski
, Ćwikliński Piotr.
 
 17.30
niedziela
GMINA FABIANKI  – LUX OPTIC

 

GMINA FABIANKI:
Półtorak Arkadiusz , Słomski Dawid , Uzarski Damian , Kłobukowski Michal , Stroisz Oscar , Wojnowski Tomasz , Gromczewski Jakub , Rzadkowolski Kamil , Radaszewski Kamil , Samodulaki Szymon , Bukowski Miłosz , Targański Damian , Celmer Mariusz , Bukowski Karol , Słomski Zbigniew , Wiśniewski Adam , Slomski Przemyslaw , Durma Mateusz , Witkowski Patryk , Korpalski Adrian , Korejwo Adam.
LUX – OPTIC:
Lachowicz Krzysztof , Fijałkowski Bartosz , Kotowski Piotr , Kołata Kamil , Retecki Wojciech , Kwiatkowski Błażej , Kwiatkowski Damian , Wiśniewski Piotr , Seweryn Piotr , Musiałkiewicz Sławomir , Barański Ireneusz , Cichowlas Adrian , Ostróżka Maciej , Morawski Fabian , Ziemkiewicz Janusz , Wesołowski Konrad , Krosnowski Rafał , Braun Dawid , Sztygowski Miłosz , Kokowicz Łukasz , Zalewski Patryk
 
  8 kolejka 15-16.08.2020r. – sobota / niedziela    

 15.00
sobota

 

 

 

 

 
 
 

 15.50
sobota

 

 

 
 
 

 16.40
sobota

 

 

 

 

 
 
 

 17.30
sobota

 

 

 

 

 

 
 
 

 15.00
niedziela

 

 

 

 
 
 

 15.50
niedziela

 

 

 

 
 
 

 16.40
niedziela

 

 

 

 
 
 

 17.30
niedziela

 

 

 

 
 
 
  9 kolejka 22-23.08.2020r. – sobota / niedziela   
 15.00
sobota
 



 
 
 
 15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
 15.00
niedziela
 

 

 
 
 
 15.50
niedziela
 

 

 
 
 
 16.40
niedziela
 

 

 
 
 
 17.30
niedziela
 

 

 
 
 
  10 kolejka 29-30.08.2020r. – sobota / niedziela    
 15.00
sobota
 

 

 
 
 
 15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
 15.00
niedziela
 

 

 
 
 
 15.50
niedziela
 

 

 
 
 
 16.40
niedziela
 

 

 
 
 
 17.30
niedziela
 

 

 
 
 
  11 kolejka 05-06.09.2020r. – sobota / niedziela    
 15.00
sobota
 

 

 
 
 
15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
 15.00
niedziela
 

 

 
 
 
 15.50
niedziela
 

 

 

 
 
 
 16.40
niedziela
 

 

 
 
 
 17.30
niedziela
 

 

 
 
 
 
 
 
  12 kolejka 12-19.09.2020r. – sobota  
 15.00
sobota
 

 

 
 
 
 15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
 15.00
sobota
 

 

 
 
 
 15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
  13 kolejka 20-26.092020r. – niedziela / sobota
 
 15.00
niedziela
 

 

 
 
 
 15.50
niedziela
 

 

 

 
 
 
 16.40
niedziela
 

 

 
 
 
 17.30
niedziela
 

 

 
 
 
15.00
sobota
 

 

 
 
 
 15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
  14 kolejka 03-04.10.020r. – sobota / niedziela  
 15.00
sobota
 

 

 
 
 
 15.50
sobota
 

 

 
 
 
 16.40
sobota
 

 

 
 
 
 17.30
sobota
 

 

 
 
 
 15.00
niedziela
 

 

 
 
 
 15.50
niedziela
 

 

 
 
 
 16.40
niedziela
 

 

 
 
 
 17.30
niedziela
 

 

 
 
 

 

 
 
  13.09.2020r. – Mistrzostwa Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich  
     
  27.09.2020r. – 2 Edycja Włocławek Oldboy Cup Szóstek Piłkarskich  
     

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"