Terminarz

godz. 1 kolejka – 02.11.2019r. sobota
14.00
DRUMET – INWEST BUD            6-3
1-0 – Łykowski Radosław (3)
1-1 – Chojnacki R.  (6)
2-1 – Czerwiński (12)
2-2 – Stawicki Szymon  (13)
3-2 – Czerwiński (15) -2
4-2 – Łykowski R. (24) – 2
4-3 – Zakrzewski Arkadiusz (29)
5-3 – Łykowski  R. ( 32) – 3
6-3 – Janowski Piotr (35)


ż.k. – Jaroszewski Lucjan (Drumet)      

ż.k. – Janowski Piotr (Drumet)
ż.k. – Klimczak Emil (Inwest Bud)
ż.k. – Stawicki Szymon (Inwest Bud)

DRUMET:
  Czerwiński, Krzyżanowski , Łykowski, Cieślarczyk ,Walaszek , Karwowski , Janowicz , Jaroszewski , Królikowski  P, Frąckowiak Robert, Janowski.
INWEST BUD:
Barański Ireneusz , Bergunda Marek  ,Chojnacki Remigiusz  , Czyżewski Tomasz , Górski Marek, Kaczmarek Dariusz  , Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,  Lewandowski Jerzy,, Obliński Kevin  , Stawicki Szymon  , Antczak Bartosz  , Berent Łukasz.
14.50 
GMINA  LIPNO  –  GEBERIT       3-4

1-0 -Paszyński Sebastian (7)
1-1 – Ratajczyk (9)
1-2 – Wojnowski (13)
2-2 – Paszyński Sebastian (17) – 2
3-2 – Jesionowski Dariusz (20)
3-3 – Curyło (21)
3-4 – Ratajczyk (39) – 2

GMINA  LIPNO:
Podlas Jakub, Bartczak Rafał, Bartczak Jakub, Jesionowski Dariusz, Jesionowski Arkadiusz, Jesionowski Jakub, Dykowski Adrian, Kaczorowski Marcin, , Paszynski Sebastian, Kosowski Przemek, Trejda Michał,Bartczak Jan,Chojnicki Dariusz.
GEBERIT:
Slomczewski Kwaśniewski, Curyło, Wojnowski, Radowski, Bednarski, Złowodzki, Ratajczyk, Sobolewski ,Skóra
15.40 
DGS  –  TSR  KUJAWY         1-6
0-1 – Półtorak (4)
0-2 – Nowakowski (15)
0-3 – Wojciechowski (28)
1-3 – Wesołowski (36)
1-4 – Kłosowski (37)
1-5 – Wojciechowski (38) – 2
1-6 – Nowakowski (39) – 2


ż.k. Reszczyński Piotr (DGS)
cz.k. – Prokopiak Bartosz (DGS)

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz , Józwiak
Adam , Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr ,  , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Prokopiak Bartosz , Bobrowski Rafał,Jozwiak Sebastian
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian  Liszkowski Adrian , Ziółkowski Grzegorz  , Słomski Dawid , Półtorak Arkadiusz , Wojciechowski Adrian Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk  , Nowakowski Grzegorz   ,Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
16.30 
ZSCKR  KOWAL – DETAL-MET       6-8

0-1 – Pietrzak Patryk (2)
0-2 – Dewil (3)
0-3 – Więtczak (6)
1-3 – Markiewicz (9)
2-3 – Szablewski T. (16)
3-3 – Szablewski T. (19) -2
3-4 – Bagiński (20)
4-4 – Szablewski T. (31) -3
4-5 – Pietrzak (32) – 2
4-6 – Abbott (35)
5-6 – Dobrosielski (36)
5-7 – Dąbrowski (37)
6-7 – Szablewski (39)-4
6-8 – Pietrzak – (40) – 3

ZSCKR KOWAL:
 Szablewski Tomasz , Jankowski Rafał  ,Janas Damian , Klitkowski Marcin , Woźniak Łukasz  , Grudziński Marcin ,  Warchlewski Kamil , Dobrosielski Marko  , Kunecki Łukasz ,  Kowalski Adrian ,  Markiewicz Jakub.
DETAL-MET :
Dominik Tomczak, Mateusz Dewil, Patryk Pietrzak, Norbert Wietczak , Sebastian Sobczak,  Krystian Dąbrowski, Patryk Grzywacz, Adrian Mieszkalski, Billy Abbott, Marcin Jarosz, Krystian Tutak, Jarek Urbański,Bagiński Kamil.
17.20 
 SALAMANDER  –  ANWIL     3-6
1-0 – Kacprzak (7)
1-1 – Smykowski C. (8)
1-2 – Skurzyński (11)
1-3 – Kaźmierczak (18)
2-3 – Milewski D.  (22)
2-4 – Kaźmierczak (25) -2
3-4 – Kacprzak (31) -2
3-5 – Ćwikliński  (32)
3-6 – Seweryn (40)


ż.k. – Smykowski C. (ANWIL)
ż.k. – Kaźmierczak (ANWIL)

SALAMANDER:
 Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian  Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian  . Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk ,  Smykowski Czarek , Wienconek Dariusz , Różański Łukasz Ćwikliński Tomasz , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr ,  , Chojnacki Dominik  Skurzyński Paweł ,
18.10 
INDORAMA  – MS  BUD        1-4
1-0 – Bącela (24)
1-1 – Chojnacki J. (27)
1-2 – Budziszewski (28)
1-3 – Chojnacki J. (35)
1-4 – Czaplicki (40)

ż.k. – Ogłodziński (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki (MS-BUD)

INDORAMA:
Kulpa Piotr  Laskowski Patryk  , Traczyk Bartłomiej   Szałański Robert  , Sobczak Patryk  , Piekarski Przemysław Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz, Korzeniewski Paweł , Dyból Arkadiusz ,
MS  BUD:
Misterski,Budziszewski , Szperka , Chojnacki , Szudzik , Lewandowski , Ogłodziński , Linowiecki ,
Heliński , Czaplicki ,Kalwasinski,
godz. 2 kolejka -17.11.2019r. – niedziela
08.30 
GMINA LIPNO-SALAMANDER          5-6
0-1 – Grube Bartłomiej  (7)
0-2 – Grube Bartłomiej (12) -2
1-2 – Jesionowski Dariusz (12)
2-2 – Bartczak Rafał  (16)

3-2 – Bartczak Rafał (17) – 2
3-3 – Grube Bartłomiej (17) – 3
4-3 – Jesionowski Jakub (22)
4-4 – Świerczyński Rafał (24)
4-5 – Milewski Damian (29)
5-5 – Dykowski Adrian (34)
5-6 – Grube Bartłomiej (35) – 4

ż.k. – Milewski Damian  (Salamander)
ż.k. – Szczepańczyk Adam (Salamander)

ż.k. – Świerczyński Rafał (Salamander)
ż.k. – Łukomski Sebastian (Salamander)
ż.k. – Bartczak Łukasz (Gmina Lipno)

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr, Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
SALAMANDER:
Bartosz Grube ,  Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian , Świerczyński Rafał , Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Waga Dawid , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian , Wojtkowski Hubert , Kapeliński Błażej ,
09.20 
DRUMET  –  MS-BUD      1-4
1-0 – Wojtylak Patryk (16)
1-1 – Czaplicki Bartosz (10)
1-2 – Frank Filip (15)
1-3 – Linowiecki Piotr (29)
1-4 – Misterski Marcin (39)

ż.k. – Chojnacki Jakub (MS-BUD)
ż.k. – Czerwiński Alan (Drumet)

DRUMET:
Alan Czerwiński,  Patryk Wojtylak, Paweł Krzyżanowski, Robert Cieślarczyk, Piotr Wasielewski, Sławomir Karwowski, Jakub Chrzanowski.Łykowski R. , Krolikowski P.

MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej  , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek  , Szudzik Konrad ,
10.10 
DGS  –  DETAL-MET        4-11
0-1 – Kołodziejski Jan (5)
0-2 – Dąbrowski Krystian (13)
0-3 – Więtczak Norbert (17)

0-4 – Kołodziejski Jan (18) -2
1-4 – Szymański Daniel (19)
1-5 – Butlewski Tomasz (24)
1-6 – Dąbrowski Krystian (26) – 2
2-6 – Bobrowski Rafał (30)
2-7 – Mieszkalski  Adrian (30)
2-8 – Pietrzak Patryk (31)
2-9 – Kołodziejski Jan (34) -3
3-9 – Jozwiak Krzysztof (35)
4-9 – Bobrowski Rafał (36) – 2
4-10 – Dewil Mateusz (37)
4-11 – Grzywacz Patryk (40)

DGS:
Bobrowski Rafał  ,
Józwiak Krzysztof  Wesołowski Daniel  , Reszczyński Piotr , Szymański Daniel , Krawczak Wojciech
DETAL-MET:
Mateusz Dewil, Jan Kołodziejski , Mateusz Pączkowski , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski , Patryk Grzywacz,, Adrian Mieszkalski,  Tomasz Butlewski i , Patryk Pietrzak ,
11.00 
 TSR  KUJAWY  –  INDORAMA        3-4

1-0 – Nowakowski Grzegorz (3)
2-0 – Kłosowski Mateusz  (14)
2-1 – Szałański Robert (23)
3-1 – Słomski Dawid (23)
3-2 – Zaranek Paweł (25)
3-3 – Zaranek Paweł (31) – 2
3-4 – Florkiewicz Mateusz (35)

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian. Mierzyński Kamil , Dase Damian , Liszkowski Adrian, Ziółkowski Grzegorz , Słomski Dawid, Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold, Wojciechowski Adrian , Wiliński Marek , Kaszuba Dawid , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
INDORAMA:
Kulpa Piotr  , Zaranek Paweł Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Piekarski Przemysław, Bącela Kamil  , Florkiewicz Mateusz  ,   Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
11.50 
 ANWIL – GEBERIT                9-1
1-0 – Różański  Łukasz (3)
2-0 – Smykowski Cezary (8)
3-0 – Smykowski Cezary (20) – 2
4-0 – Kaźmierczak Michał (23)
5-0 – Smykowski Cezary – (26) – 3
6-0 – Kaźmierczak Michał (34) – 2
7-0 – Morawski Łukasz  (34)
8-0 – Morawski Łukasz (35) – 2
8-1 – Wojnowski Artur (38)
9-1 – Różański Łukasz (40 ) – 2

ż.k. – Kaźmierczak Michał (Anwil)
ż.k. – Kwaśniewski  Sławomir (Geberit)
ż.k. – Wojnowski Artur (Geberit)

ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr,  Królikowski Marcin ,
GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian  , Słomczewski Łukasz, Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir , Złowodzki Robert , Curyło Marcin  , Skóra Mateusz , Radowski Mariusz , Bednarski Maciej  , Nowak Arkadiusz ,
12.40 
ZSCKR  KOWAL – INWEST BUD     15-3
1-0 – Jankowski Rafał (5)
2-0 – Dobrosielski Marko (6)
3-0 – Jankowski Rafał (12) – 2
4-0 – Jankowski Rafał (18) – 3
4-1 – Antczak Bartosz (25)
5-1 – Dobrosielski Marko (28) – 2
6-1 – Szablewski Tomasz (29)
7-1 – Jankowski Rafał (32) – 4
8-1 – Szablewski Tomasz (33)- 2
9-1 – Jankowski Rafał (34) – 5
10-1 – Szablewski Tomasz  (35) – 3
11-1 – Warchlewski Kamil (36)
12-1 – Szablewski Tomasz (37) – 4
13-1 – Szablewski Tomasz( 38) – 5
14-1 – Markiewicz Jakub (39)
14-2 – Warchlewski Andrzej (40)
15-2 – Janas Damian (40)
15-3 – Warchlewski Andrzej (40) – 2
ZSCKR  KOWAL :
Szablewski Tomasz , ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,  Dobrosielski Marko  ,Markiewicz Jakub.
INWEST BUD:
Chojnacki Remigiusz  , Kruczkowski Emil , Lewandowski Jerzy , ,  Piekarski Krzysztof  , Antczak Bartosz , Warchlewski Andrzej.
godz. 4 kolejka – 7.12.2019r. –  sobota
10.00
ANWIL  –  GMINA  LIPNO      2-3

0-1 – Kaczorowski Marcin (7)
1-1 – Smykowski Cezary (8)
1-2 – Podlas Jakub (25)
2-2 – Różański Łukasz (28)
2-3 – Paszyński Sebastian (34)

ż.k – Podlas Jakub (Gmina Lipno)
ż.k. – Seweryn Piotr (Anwil)

ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin ,  Tomasz, Ćwikliński Tomasz ,
GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,
10.50
INDORAMA  –  DETAL-MET            2-7
0-1 – Mieszkalski Adrian (10)
0-2 – Tomczak Dominik  (14)
0-3 – Dąbrowski Krystian  (19)
0-4 – Dąbrowski Krystian (20) – 2
0-5 – Abbott Billy  (23)
1-5 – Stefaniak Kamil  (25)
2-5 – Korzeniewski Paweł  (30)
2-6 – Dąbrowski Krystian  (36) – 3
2-7 – Więtczak Norbert  (40)


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil , Laskowski Patryk ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak , ,Mateusz Pączkowski , , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz ,  , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński  , Billy Abbott.
11.40 
DRUMET  –  TSR  KUJAWY       4-11
0-1 – Mierzyński Kamil  (3)
0-2 – Nowakowski Grzegorz  (5)
0-3 – Kłosowski Mateusz  (5)
1-3 – Łykowski Radosław  (6)     
1-4 – Półtorak Arkadiusz  (8)
2-4 – Wojtylak Patryk  (10)
2-5 – Liszkowski Adrian  (14)
2-6 – Kłosowski Mateusz  (20) – 2
3-6 – Łykowski Radosław  (26) – 2
3-7 – Mierzynski Kamil  (29)  – 2
3-8 – Nowakowski Grzegorz  (31) – 2
3-9 – Półtorak Arkadiusz  (35) – 2
4-9 – Wojtylak Patryk  (36) – 2
4-10 – Nowakowski Grzegorz  (37) – 3
4-11 – Nowakowski Grzegorz  (37) – 4


ż.k. – Cieślarczyk Robert (Drumet)



DRUMET:
 Wojtylak Patryk  , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw ,  Walaszek Alan , Wasielewski Piotr

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian  ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz  Zalewski Patryk ,Wiliński Marek , Kaszuba Dawid , Nowakowski Grzegorz , Walaszczyk Marcin,Wojnowski Tomasz.
12.30 
 ZSCKR  KOWAL  –  MS-BUD        4-2

1-0 – Szablewski Tomasz  (2)
1-1 – Ogłodziński Rafał  (10)
2-1 – Kowalski Adrian  (12)
3-1 – Kowalski Adrian  (31) – 2
4-1 – Dobrosielski Marko  (32)
4-2 – Linowiecki Piotr  (40)


ż.k. – Budziszewski Bartłomiej  (MS-BUD)
ż.k. – Lewandowski Łukasz (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki Piotr (MS-BUD)
ż.k. – Chojnacki Jakub  (MS-BUD)

 

ZSCKR  KOWAL:
,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej , ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz , ,Rakowski Dariusz Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz
MS-BUD:
Misterski Marcin ,Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil ,Linowiecki Piotr, Lewandowski Łukasz ,  , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Szudzik Konrad ,
13.20 
DGS  –  INWEST  BUD      13-2

1-0 – Opłatkowski Mariusz  (8)  
2-0 – Gotłasz Piotr  (12)
3-0 – Chojnacki Kamil  (16)   
3-1 – Bergunda Marek  (18)
4-1 – Bobrowski Rafał (23)     
5-1 – Józwiak Krzysztof  (25)
6-1 – Gotłasz Piotr  (25) – 2
6-2 – Klimczak Emil  (27)
7-2 – Gotłasz Piotr  (29) – 3
8-2 – Chojnacki Kamil  (30) – 2 
9-2 – Wesołowski Daniel  (32)
10-2 – Józwiak Krzysztof  (34) – 2
11-2 – Gotłasz Piotr  (37) – 4
12-2 – Gotłasz Piotr  (40) – 5
13-2 – Gotłasz Piotr  (40) – 6

 

DGS:

Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Szymański Daniel ,,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Bobrowski Rafał
INWEST  BUD:
Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil ,  ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał ,Piekarski Krzysztof
14.10 
GEBERIT – SALAMANDER    2-8

1-0 – Grube Bartłomniej  (6)
1-0 – Grube Bartłomniej  (7) – 2
1-0 – Grube Bartłomniej  (8) – 3
1-0 – Grube Bartłomniej  (17) – 4
5-0 – MIlewski Damian   (18) -2
5-1 – Ratajczyk Damian  (24)
6-1 – Milewski Damian  (29) – 2
7-1 – Grube Bartłomiej  (36) – 5
7-2 – Nowak Arkadiusz  (37)
8-2 – Grube Bartłomiej  (38) – 6

ż.k. – Grube Bartłomiej  (Salamander)


 

GEBERIT:
,Ratajczyk Damian , Dorsz Daniel ,  Słomczewski Łukasz, Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir , Złowodzki Robert , Podczarski Mariusz , Curyło Marcin  , Skóra Mateusz , Radowski Mariusz, Urbański Karol , Nowak Arkadiusz , Sobolewski Konrad ,

SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,,Szczepańczyk Adam, Łukomski Sebastian  ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał , ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad

godz. 5 kolejka – 8.12.2019r. – niedziela
08.30
TSR KUJAWY – GMINA LIPNO    3-6
0-1 – Jesionowski Jakub  (8)
0-2 – Jesionowski Dariusz  (11)
0-3 – Bartczak Łukasz  (12)
0-4 – Kosowski Przemysław  (22)
1-4 – Kłosowski Mateusz  (24)
2-4 – Kłosowski Mateusz  (25) – 2
2-5 – Jesionowski Jakub  (25) – 2
2-6 – Jesionowski Jakub  (26) – 3
3-6 – Liszkowski Adrian   (30)

ż.k. – Półtorak Arkadiusz  (TSR Kujawy)
ż.k. – Wiliński Marek  (TSR Kujawy)  


TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz  ,Półtorak Arkadiusz , Wojciechowski Adrian , Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Kaszuba Dawid ,Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin

GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz, Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub ,Kaczorowski Marcin  , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian , Chojnicki Dariusz
09.20
ANWIL  –  ZSCKR  KOWAL         4-2

0-1 – Kowalski Adrian  (5)                  
0-2 – Bromirski Mariusz  (10)
1-2 – Różański Łukasz  (11)
2-2 – Smykowski Cezary  (12)
3-2 – Różański Łukasz  (20) – 2
4-2 – Kaźmierczak Michał  (22)

ż.k. – Szablewski Tomasz (ZSCKR Kowal)
ż.k. – Bromirski Daniel (ZSCKR Kowal)
ż.k. – Wienconek Dariusz  (Anwil)

  ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław ,, Seweryn Piotr , Królikowski Marcin ,
ZSCKR  KOWAL:
 ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Warchlewski Kamil  ,Bromirski Daniel  , Bromirski Mariusz ,Kowalski Adrian  ,Dobrosielski Marko.Markiewicz Jakub
10.10
SALAMANDER – INDORAMA     5-7
0-1 – Zaranek Paweł  (10)
1-1 – Grube Bartłomiej  (17)
1-2 – Zaranek Paweł  (24) – 2
2-2 – Grube Bartłomiej  (26) – 2
2-3 – Zaranek Paweł  (26) – 3
2-4 – Szałański Robert  (31)
2-5 – Szałanski Robert  (33) – 2
3-5 – Łukomski Sebastian  (34)
3-6 – Zaranek Paweł  (35) – 4
4-6 – Grube Bartłomiej  (36) – 3
5-6 – Grube Bartłomiej  (38) – 4
5-7 – Zaranek Paweł (40) – 5

ż.k. – Kulpa Piotr (Indorama)
ż.k. – Łukomski Sebastian  (Salamander)


SALAMANDER :
Bartosz Grube  ,Szczepańczyk Adam , Łukomski Sebastian , ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Bącela Kamil , Dyból Arkadiusz , Sobczyński Sławomir.
11.00
DRUMET – DETAL-MET                    4-7   

0-1 – Pietrzak Patryk (1)
0-2 – Kołodziejski Jan (2)
0-3 – Dewil Mateuz  (4)
0-4 – Mieszkalski Adrian  (12)
0-5 – Pietrzak Patryk (17) – 2
0-6 – Pietrzak Patryk  (27) – 3
1-6 – Wojtylak Patryk (34)
2-6 – Wojtylak Patryk  (35) – 2
3-6 – Wojtylak Patryk (36) – 3
3-7 – Grzywacz Patryk  (37)
4-7 – Wojtylak Patryk (38) – 4

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal -Met)

DRUMET :
  Wojtylak Patryk  , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert ,  Walaszek Alan ,
DETAL-MET:
Mateusz Dewil  ,Jan Kołodziejski,Mateusz Pączkowski ,, Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz ,  , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Patryk Pietrzak ,
11.50
DGS –   MS-BUD       6-3

1-0 – Bobrowski Rafał  (5)
2-0 – Wesołowski Daniel  (7)
2-1 – Linowiecki Piotr  (9)
3-1 – Śmigiel Bartosz  (24)
3-2 – Chojnacki Jakub  (25)
3-3 – Budziszewski Bartłomiej  (34)
4-3 – Śmigiel Bartosz  (38) – 2
5-3 – Bobrowski Rafał  (39) – 2
6-3 – Wesołowski Daniel (40)- 2

ż.k. – Szymański Daniel  (DGS)
ż.k. – Budziszewski Bartłomiej  (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki Piotr  (MS-BUD)
ż.k. – Chojnacki Jakub  (MS-BUD)
ż.k. – Heliński  Kamil  (MS-BUD)

DGS:
Śmigiel Bartosz ,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
,Szymański Daniel ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,, Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Szudzik Konrad .
12.40
GEBERIT – INWEST BUD                 12-2

1-0 – Wojnowski Artur (5)
1-1 – Obliński Kevin  (7)
2-1 – Nowak Arkadiusz  (11)

3-1 – Curyło Marcin  (15)
4-1 – Sobolewski Konrad  (18)
5-1 – Curyło Marcin  (19) – 2
6-1 – Sobolewski Konrad  (22) – 2
7 -1 -Sobolewski Konrad  (25) – 3
8-1 – Sobolewski Konrad (29) – 4
9-1 – Sobolewski Konrad  (31) – 5
10-1 – Sobolewski Konrad (33) – 6
10-2 – Klimczak Emil  (38)
11-2 – Nowak Arkadiusz (38) – 2
12-2 – Nowak Arkadiusz  (38) – 3

GEBERIT:
 ,Dorsz Daniel , ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Złowodzki Robert ,,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,

INWEST  BUD:

  ,Chojnacki Remigiusz ,, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil ,  ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, ,Stawicki Szymon , Warchlewski Andrzej ,

godz. 6 kolejka -15.12.2019r. – niedziela
10.00 ZSCKR KOWAL – SALAMANDER

ZSCKR  KOWAL :
Bryliński Maciej , Szablewski Tomasz , Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Klitkowski Marcin , Rudziński Grzegorz  , Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil , Grzywiński Adam, Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel , Grudziński Marcin , Bromirski Mariusz , Kunecki Łukasz, Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz, Moraczewski Krzysztof , Markiewicz Jakub.
SALAMANDER:
Bartosz Grube , Grube Łukasz , Cichowlas Mariusz Szczepańczyk Adam , Węgielewski Krystian , Łukomski Sebastian , Kruszyński Arkadiusz , Świerczyński Rafał , Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Waga Dawid , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian , Wojtkowski Hubert , Kapeliński Błażej , Błaszczyk Konrad , Lewandowski Maciej
10.50
GMINA LIPNO – INWEST BUD



GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz


11.40
DRUMET  –  DGS



DRUMET :
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
12.30
DETAL-MET  –  MS-BUD



DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
13.20
ANWIL  –  INDORAMA




ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr, Niedośmiałek Marcin , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz ,Szymański Robert, Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz ,

INDORAMA:
Kulpa Piotr , Stefaniak Kamil  ,Zaranek Paweł Laskowski Patryk , Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Sobczak Patryk , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł ,Dyból Arkadiusz , Zakrzewski Waldemar ,  Sobczyński Sławomir.
14.10
GEBERIT  –  TSR  KUJAWY



GEBERIT :
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel  , Glonek Zbigniew  , Słomczewski Łukasz Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir  Złowodzki Robert  , Podczarski Mariusz  ,Curyło Marcin  , Skóra Mateusz  ,Radowski Mariusz  , Urbański Karol , Bednarski Maciej, Mielczarek Marek  , Nowak Arkadiusz Sobolewski Konrad , Markiewicz Jakub , Kłobukwski Michał

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian Mierzyński Kamil  , Dase Damian  , Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  , Walczak Wojciech ,  Słomski Dawid  , Półtorak Arkadiusz  , Piekarz Witold  , Wojciechowski Adrian  , Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk , Wiliński Marek , Sikora Marcin  , Kaszuba Dawid  , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
godz. 7 kolejka – 28.12.2019r. – sobota
 
GMINA LIPNO – INDORAMA




GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
INDORAMA:
Kulpa Piotr , Stefaniak Kamil  ,Zaranek Paweł Laskowski Patryk , Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Sobczak Patryk , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł ,Dyból Arkadiusz , Zakrzewski Waldemar ,  Sobczyński Sławomir.
 
SALAMANDER – DRUMET





SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DRUMET :
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
 
MS-BUD  –  TSR KUJAWY





MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian Mierzyński Kamil  , Dase Damian  , Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  , Walczak Wojciech ,  Słomski Dawid  , Półtorak Arkadiusz  , Piekarz Witold  , Wojciechowski Adrian  , Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk , Wiliński Marek , Sikora Marcin  , Kaszuba Dawid  , Świercz Remigiusz , Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
 
DETAL-MET – INWEST BUD





DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
 
GEBERIT – ZSCKR KOWAL   




GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał
ZSCKR  KOWAL :
Bryliński Maciej , Szablewski Tomasz , Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Klitkowski Marcin , Rudziński Grzegorz  , Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil , Grzywiński Adam, Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel , Grudziński Marcin , Bromirski Mariusz , Kunecki Łukasz, Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz, Moraczewski Krzysztof , Markiewicz Jakub.
 
ANWIL – DGS





ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr, Niedośmiałek Marcin , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz ,Szymański Robert, Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz ,
DGS:
Śmigiel Bartosz ,
Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 3 kolejka – 01.12.2019r.  niedziela            
10.00 GMINA  LIPNO – ZSCKR  KOWAL         3-3

1-0 – Kosowski Przemysław (18)
2-0 – Bartczak Rafał (25)
2-1 – Kowalski Adrian (33)

3-1 – Podlas Jakub ( 34)
3-2 – Bromirski Daniel (36)
3-3 – Kowalski Adrian  (38) – 2

ż.k. – Bartczak Rafał (Gmina Lipno)
ż.k. – Kosowski Przemysław (Gmina Lipno)

GMINA LIPNO:
 Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub, Kaczorowski Marcin , Kosowski Przemysław ,
ZSCKR KOWAL:
Szablewski Tomasz  ,Jankowski Rafał  , Janas Damian ,Klitkowski Marcin   , Woźniak Łukasz , Grzywiński Adam ,Bromirski Daniel , Grudziński Marcin , Bromirski Mariusz ,Kowalski Adrian , Moraczewski Krzysztof , Markiewicz Jakub.
10.50
ANWIL  – DRUMET              8-4

0-1 – Czerwiński Alan  (6)
0-2 – Czerwinski Alan (8) – 2
1-2 – Różański Łukasz (12)
1-3 – Walaszek Alan (15)

2-3 – Kaźmierczak Michał (18)
3-3 – Kranc Łukasz (19)
4-3 – Różański Lukasz (27) – 2
5-3 – Smykowski Cezary (28)
6-3 – Seweryn Piotr (34)
7-3 – Smykowski Cezary (35) – 2
7-4 – Łykowski Radosław (37)
8-4 – Kaźmierczak Michał (38) – 2


ż.k. – Królikowski Marcin (Anwil)
ż.k. – Czerwiński Alan (Drumet)
ż.k. – Różański Łukasz (Anwil)
ż.k. – Różański Łukasz (Anwil)
cz.k – Różanski Łukasz (Anwil)

ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk , Smykowski Czarek, Różański Łukasz ,, Seweryn Piotr, Królikowski Marcin ,
DRUMET:
Czerwinski Alan  Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir ,  Jaroszewski Lucjan , Walaszek Alan ,
z11.40
DETAL-MET  –  TSR  KUJAWY  5-4
1-0 – Mieszkalski Adrian (14)
1-1 – Słomski Dawid (14)
2-1 – Mieszkalski Adrian (15) – 2
3-1 – Tomczak Dominik (18)
4-1 – Tomczak Dominik (18) – 2
4-2 – Kaszuba Dawid (24)
4-3 – Liszkowski Adrian  (28)
4-4 – Liszkowski Adrian  (35) – 2
5-4 – Pietrzak Patryk (40)

DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski  , Patryk Pietrzak ,
TSR KUJAWY:
 Mierzyński Kamil   , Liszkowski Adrian  , Ziółkowski Grzegorz  , Walczak Wojciech ,  Słomski Dawid  , Zalewski Patryk , Kaszuba Dawid  , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
12.30
GEBERIT  –  INDORAMA           2-5

0-1 – Stefaniak Kamil (10)
1-1 – Curyło Marcin  (21)
1-2 – Bącela Kamil (23)
1-3 – Korzeniewski Paweł (26)
1-4 – Piekarski Mateusz  (35)
2-4 – Wojnowski Artur  (37)
2-5 – Zaranek Paweł (39)


ż.k. –  Piekarski Przemysław (Indorama)
ż.k. – Ratajczyk Damian (Geberit)

GEBERIT :
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,  , Słomczewski Łukasz Wojnowski Artur , Kwaśniewski Sławomir  Złowodzki Robert    ,Curyło Marcin  , Urbański Karol , Bednarski Maciej,
INDORAMA:
 Zaranek Paweł ,Stefaniak Kamil, Laskowski Patryk , Traczyk Bartłomiej , Szałański Robert , Piekarski Przemysław , Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip  , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz , Korzeniewski Paweł ,Dyból Arkadiusz ,
13.20
MS-BUD  –  INWEST BUD           7-3

0-1 – Bergunda Marek  (8)
1-1 – Lewandowski Łukasz (9)
2-1 – Linowiecki Piotr (20)
2-2 – Antczak Bartosz (21)
3-2 – Budziszewski Bartłomiej  (25)
4-2 – Lewandowski Łukasz  (30) – 2
5-2 – Misterski Marcin (33)
5-3 – Antczak Bartosz (38) – 2
6-3 – Chojnacki Jakub (40)
7-3 – Linowiecki Piotr (40) – 2


ż.k. – Misterski Marcin (MS-BUD)

MS-BUD:
Misterski Marcin  ,Budziszewski Bartłomiej , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub  , Kalwasiński Marek , Borowski Marcin , Szudzik Konrad
INWEST BUD:
Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz , Czyżewski Tomasz , Kaczmarek Dariusz  , Lewandowski Jerzy  , Obliński Kevin Podolski Maciej  ,Stawicki Szymon , Antczak Bartosz ,
14.10
SALAMANDER – DGS      14-3

1-0 – Łukomski Sebastian ((8)
2-0 – Lewandowski Maciej (11)
2-1 – Chojnacki Kamil (12)
3-1 – Grube Bartłomiej  (13)
4-1 – Grube Łukasz  (15)
5-1 – Lewandowski Maciej  (20) – 2
6-1 – Grube Łukasz  (22) – 2
7-1 – Milewski Damian (22)
8-1 – Milewski Damian  (25) – 2
9-1 – Grube Bartłomiej  (29) – 2
10-1 – Grube Łukasz  (31) – 3
11-1 – Grube Bartłomiej  (33) – 3
11-2 – Gotłasz Piotr  (34)
12-2 – Waga Łukasz (35)
13-2 – Milewski Damian  (36) – 3
13-3 – Krawczak Wojciech (38)
14-3 – Milewski Damian (39) – 4


ż.k. – Grube Bartłomiej (Salamander)
ż.k. – Szczepańczyk Adam (Salamander)

ż.k. – Gotłasz Piotr (DGS)
ż.k. – Szymański Daniel (DGS)
ż.k. – Chojnacki Kamil  (DGS)

SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz , ,Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian , ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz  , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr ,,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Krawczak Wojciech
godz. 8 kolejka – 5.01.2020r. – niedziela
10.00
GMINA  LIPNO  –  DRUMET




GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz

DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
10.50
ANWIL  –  MS-BUD

 

ANWIL :
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej

 

11.40 ZSCKR  KOWAL  –  TSR  KUJAWY



ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
12.30
SALAMANDER  –  DETAL-MET



SALAMANDER :
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.
13.20
INDORAMA  –  INWEST BUD


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.

INWEST BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
14.10
GEBERIT  –  DGS


GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 9 kolejka -11.01.2020r. – sobota
10.00
ANWIL  –  DETAL-MET


ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur
DETAL-MET:
Mateusz Dewil ,Dominik Tomczak ,Jan Kołodziejski, Jakub Stawicki ,Mateusz Pączkowski ,Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski Patryk Grzywacz , Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski  , Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński ,Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza, Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański , Billy Abbott.

10.50
TSR  KUJAWY  –  INWEST BUD


TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,
Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin

INWEST BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
11.40
DGS  –  GMINA  LIPNO



DGS:
Śmigiel Bartosz ,
Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka
Daniel , Reszczyński Piotr ,
Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
GMINA LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
12.30
SALAMANDER  –  MS-BUD


SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej


 MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
13.20
INDORAMA-ZSCKR  KOWAL


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł,
Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.


ZSCKR KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub 
14.10
GEBERIT  –  DRUMET




GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał

DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
godz. 10 kolejka 26.01.2020r.  niedziela  
10.00
ANWIL  –  INWEST  BUD




ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur

INWEST  BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
10.50
GMINA  LIPNO  –  DETAL-MET


GMINA  LIPNO:
Bartczak Łukasz , Bartczak Mateusz , Podlas Jakub Rafał Bartczak , Bartczak Jakub , Jesionowski Dariusz , Jesionowski Arkadiusz , Jesionowski Jakub Kaczorowski Marcin , Dykowski Adrian  , Michał Trejda , Kosowski Przemysław , Paszyński Sebastian ,Kwiatkowski Piotr , Rozpędowski Marcel ,  Borkowski Sławomir , Bartczak Jan  , Chojnicki Dariusz
DETAL-MET:
Mateusz Dewil , Dominik Tomczak , Jan Kołodziejski , Jakub Stawicki , Mateusz Pączkowski , Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski , Patryk Grzywacz Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski,  Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński , Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza ,Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański. Billy Abbott.
11.40
INDORAMA  –  DRUMET


INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.

DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
12.30
SALAMANDER-TSR  KUJAWY


SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej

TSR  KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian , Baranowski Przemysław ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Świercz Remigiusz,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin
13.20
GEBERIT  –  MS-BUD




GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej

 

14.10
ZSCKR  KOWAL  –  DGS



ZSCKR  KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub
DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka Daniel , Reszczyński Piotr , Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
godz. 11 kolejka 9.02.2020r.  niedziela
10.00
GMINA LIPNO  –  MS-BUD

 

GMINA LIPNO:
MS-BUD:
Misterski Marcin , Szperka Bartosz ,Budziszewski Bartłomiej , Heliński Kamil , Linowiecki Piotr , Lewandowski Łukasz ,Czaplicki Bartosz , Chojnacki Jakub , Frank Filip , Ogłodziński Rafał , Kalwasiński Marek , Koc Przemysław , Szaradowski Tomasz , Borowski Marcin , Szudzik Konrad ,Wojtkowiak Damian  , Śmiałek Sebastian , Karpiński Bartłomiej
10.50
SALAMANDER – INWEST BUD


SALAMANDER:
Bartosz Grube ,Grube Łukasz ,Cichowlas Mariusz ,Szczepańczyk Adam ,Węgielewski Krystian, Łukomski Sebastian ,Kruszyński Arkadiusz ,Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian ,Czarniak Rafał ,Waga Dawid ,Milewski Damian ,Kasprzak Maksymilian ,Wojtkowski Hubert ,Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,Lewandowski Maciej
INWEST BUD:
Barański Ireneusz ,Bergunda Marek ,Chojnacki Remigiusz ,Czyżewski Tomasz ,Górski Marek, Kaczmarek Dariusz ,Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,Kruczkowski Emil ,Lewandowski Jerzy , Marcinkowski Rafał , Obliński Kevin, Podolski Maciej , Zakrzewski Arkadiusz ,Stawicki Szymon , Piekarski Krzysztof , Warchlewski Andrzej ,Antczak Bartosz , Berent Łukasz
11.40
ANWIL  – TSR KUJAWY

 

ANWIL:
Kaźmierczak Michał , Kranc Łukasz ,
Kaczmarek Damian  , Świerczyński Patryk, Smykowski Czarek ,Wienconek Dariusz , Różański Łukasz ,Trzciński Przemysław , Morawski Łukasz, Seweryn Piotr , Niedośmiałek Marcin , Chojnacki Dominik , Skurzyński Paweł , Królikowski Marcin , Wróblewski Arkadiusz , Szymański Robert , Wiśniewski Miłosz , Spychalski Tomasz, Ćwikliński Tomasz , Kaniewski Artur
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz ,Chełminiak Damian, Mierzyński Kamil ,Dase Damian ,Liszkowski Adrian ,Ziółkowski Grzegorz ,Walczak Wojciech, Słomski Dawid ,Półtorak Arkadiusz ,Piekarz Witold ,Wojciechowski Adrian  ,Zalewski Patryk ,Wiliński Marek ,Sikora Marcin ,Kaszuba Dawid ,Nowakowski Grzegorz , Wojnowski Tomasz, Walaszczyk Marcin

 

12.30
GEBERIT  –  DETAL-MET



GEBERIT:
Kowalski Arkadiusz ,Ratajczyk Damian ,Dorsz Daniel ,Glonek Zbigniew ,Słomczewski Łukasz ,Wojnowski Artur ,Kwaśniewski Sławomir  ,Złowodzki Robert ,Podczarski Mariusz ,Curyło Marcin ,Skóra Mateusz ,Radowski Mariusz , Urbański Karol ,Bednarski Maciej ,Mielczarek Marek ,Nowak Arkadiusz ,Sobolewski Konrad ,Markiewicz Jakub, Kłobukwski Michał
DETAL-MET:
Mateusz Dewil , Dominik Tomczak , Jan Kołodziejski , Jakub Stawicki , Mateusz Pączkowski , Sebastian Sobczak , Norbert Więtczak  ,Krystian Dąbrowski , Patryk Grzywacz Arkadiusz Ruciński , Adrian Mieszkalski,  Tomasz Butlewski , Kamil Bagiński , Marcin Jarosz , Patryk Pietrzak , Piotr Koza ,Krystian Tutak , Kamil Boruczkowski , Jarosław Urbański. Billy Abbott.
13.20
INDORAMA – DGS

 

INDORAMA:
Kulpa Piotr ,Stefaniak Kamil ,Zaranek Paweł, Laskowski Patryk ,Traczyk Bartłomiej ,Szałański Robert , Sobczak Patryk ,Piekarski Przemysław ,Bącela Kamil ,Wiśniewski Filip, Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz ,Korzeniewski Paweł, Dyból Arkadiusz ,Zakrzewski Waldemar, Sobczyński Sławomir.
DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz,
Bobrowski Rafał , Józwiak Adam ,
Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr , Sztygowski Mariusz Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Raszka Daniel , Reszczyński Piotr , Sieradziński Michał ,Szymański Daniel ,Prokopiak Bartosz ,Zieliński Tomasz ,Opłatkowski Mariusz ,Józwiak Sebastian,Krawczak Wojciech ,Bukowski Damian
14,10
ZSCKR  KOWAL  –  DRUMET


ZSCKR KOWAL:
Bryliński Maciej ,Szablewski Tomasz ,Tomaszewski Jędrzej ,Jankowski Rafał ,Janas Damian Klitkowski Marcin ,Rudziński Grzegorz ,Woźniak Łukasz ,Warchlewski Kamil ,Grzywiński Adam ,Dobrosielski Marko ,Bromirski Daniel ,Grudziński Marcin  , Bromirski Mariusz ,Kunecki Łukasz ,Rakowski Dariusz ,Kowalski Adrian ,Kmieć Łukasz ,Moraczewski Krzysztof ,Markiewicz Jakub
DRUMET:
Czerwinski Alan  ,Wojtylak Patryk , Frąckowiak Kamil , Krzyżanowski Paweł ,Karwowski Sławomir, Cieślarczyk Robert , Wasielewski Piotr , Łykowski Radoslaw , Janowicz Sławomir , Kruger Ireneusz, Królikowski Patryk , Chrzanowski Jakub , Wyrwa Wojciech , Jaroszewski Lucjan , Janowski Piotr, Walaszek Alan , Frąclowiak Robert ,Zając Maciej, Machalski Dawid
  10 Memoriał Władysława Kołtuna
12.01.2020r. – hala Mistrzów
   
      Turniej o Puchar 4 Edycji Włocławskiej      
    Futsal Ligi – 22/23.02.2020r. – hala Mistrzów      
   
  4 Edycja Mistrzostw Włocławka
Firm i Zakładów Pracy w futsalu 
08.03.2020r. – hala Mistrzów
   
  2 Edycja Włocławek Oldboy Cup
22.03.2020r. – hala Mistrzów
   

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"