Terminarz

1.Master 2.Salamander 3.Wladislavia 1 4.Power Chodecz 5.Geberit 6.Indorama 7.Wladislavia 2 8.Run Chłodnia 9.Gmina Lipno
10.ZRB Błaszczyk – Panda 11.Spartak Włocławek 12.Saniko
13.Wika Polska 14.Detal-Met

Uwaga !!! Godziny i daty meczów mogą uledz zmianie ze względu na dostępność hali Mistrzów.

1 kolejka 15 listopad – niedziela

SALAMANDER – WIKA POLSKA    21-1
1-0 – Połtorak Arkadiusz (1)
2-0 – Grube Bartłomiej (1)
3-0 – Grube Bartłomiej (2)
3-1 – Skibicki Krystian (1)
4-1 – Waga Dawid (1)
5-1 – Słomski Dawid (1)
6-1-  Grube Łukasz (1)
7-1 – Liszkowski Adrian (1)
8-1 – Półtorak Arkadiusz (2)
9-1 – Lewandowski Maciej (1)
10-1 – Szablewski Piotr (1)
11-1 – Grube Bartłomiej (3)
12-1 – Waga Dawid (2)
13-1 – Lewandowski Maciej (2)
14-1 – Słomski Dawid (2)
15-1- Grube Bartłomiej (4)
16-1 – Lewandowski Maciej (3)
17-1 – Waga Dawid (3)
18-1 – Milewski Damian (1)
19-1 – Grube Bartłomiej (5)
20-1 – Grube Bartłomiej (6)
21-1 – Grube Łukasz (2)

MASTER – DETAL-MET    2-5
0-1 – Jaroszewski Lucjan (1)
0-2 – Nowakowski Grzegorz (1)
0-3 – Mieszkalski Adrian (1)
1-3 – Szablewski Tomasz (1)
1-4 – Jaroszewski Lucjan (2)
2-4 – Billy Abbot (1)
2-5 – Jastrzębski Kacper (1)

INDORAMA – GMINA LIPNO    2-2
1-0 – Różański Łukasz (1)
1-1 – Kosowski Przemysław (1)
1-2 – Kosowski Przemysław (2)
2-2 – Szałański Robert (1)

WLADISLAVIA  1 – SANIKO         2-8
0-1 – Przyjałkowski Arkadiusz (1)
1-1 – Świerczyński Patryk (1)
1-2 – Kowalski Adrian (1)
1-3 – Przyjałkowski Arkadiusz (2)
1-4 – Kinasiewicz Rafał
1-5 – Dobrosielski Marko (1)
1-6 – Dobrosielski Marko (2)
1-7 – Kowalski Adrian (2)
2-7 – Grudziński Paweł (1)
2-8 – Dobrosielski Marko (3)

 POWER CHODECZ – SPARTAK WŁOCŁAWEK     3-2
1-0 – Sobalczyk Igor (1)
2-0 – Sobalczyk Igor (2)
2-1 – Skibiński Szymon (1)
3-1- Sobalczyk Igor (3)
3-2 – Wesołowski Daniel (1)

GEBERIT – ZRB BŁASZCZYK-PANDA   4-2
0-1 – Piotrowski Marcin
0-2 – Klimek Patryk
1-2 – Łykowski Radosław (1)
2-2 – Glonek Zbigniew (1)
3-2 – Łykowski Radosław (2)
4-2 – Łykowski Radosław (3)

WLADISLAVIA 2 – RUN CHŁODNIA  5-5
1-0 – Wienconek Dariusz (1)
1-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-1 – Sulżycki Leszek (1)
3-1 – Wienconek Dariusz (2)
3-2 – Szymczak Przemysław (2)
3-3 – Kuzmich Serhej (1)
4-3 – Fijałkowski Bartosz (1)
4-4 – Szymczak Przemysław (3)
4-5 – Śmiałek Sebastian (1)
5-5 – Sulżycki Leszek (2)

ż.k. – Markiewicz Jędrzej (Run Chłodnia)
ż.k. – Zapiec Sławomir(Run Chłodnia)

2 kolejka 22 listopad- niedziela

SANIKO – POWER CHODECZ  3-4
1-0 – Kowalski Adrian (1)
1-1-  Sobalczyk Igor (1)
2-1 – Przyjałkowski Arkadiusz (1)
2-2 – Chodorek Arkadiusz (1)
2-3 – Sobalczyk Igor (2)
3-3 – Szudzik Konrad (1)
3-4 – Sobalczyk Igor (3)

ż.k. – Kowalski Adrian (Saniko)

DETAL-MET  – RUN CHŁODNIA    5-0
1-0 – Wojtylak Patryk (1)
2-0 – Linowiecki Piotr (1)
3-0 – Linowiecki Piotr (2)
4-0 – Czerwiński Alan (1)
5-0 – Jaroszewski Lucjan (1)

ZRB BŁASZCZYK-PANDA – INDORAMA    1-7
0-1 – Smykowski Cezary (1)
0-2 – Różański Łukasz (1)
0-3 – Smykowski Cezary (2)
0-4 – Różański Łukasz (2)
0-5 – Smykowski Cezary (3)
0-6 – Różański Łukasz (3)
0-7 – Szałański Robert (1)
1-7 – Majewski Jacek (1)

SPARTAK WŁOCŁAWEK – GEBERIT    6-5
1-0 – Józwiak Krzysztof (1)
2-0 – Buszka Maciej (1)
3-0 – Sztygowski Mariusz (1)
4-0 – Opłatkowski Mariusz (1)
4-1 – Glonek Zbigniew (1)
5-1 – Wesołowski Daniel (1)
5-2 – Urbański Karol (1)
6-2 – Olejnik Tomasz (1)
6-3 – Glonek Zbigniew (2)
6-4 – Słomczewski Łukasz (1)
6-5 – Słomczewski Łukasz (2)

 GMINA LIPNO – WLADISLAVIA 2        9-1
1-0 – Paszyński Sebastian (1)
2-0 – Kosowski Przemysław (1)
2-1 – Wienconek Dariusz (1)
3-1 – Chojnicki Dariusz (1)
4-1 – Chojnicki Dariusz (2)
5-1 – Kosowski Przemysław (2)
6-1 – Paszyński Sebastian (2)
7-1 – Kaczorowski Marcin (1)
8-1 – Kaczorowski Marcin (2)
9-1 – Kosowski Przemysław (3)

WIKA POLSKA – WLADISLAVIA 1     2-3
1-0 – Kołowski Mateusz (1)
1-1 – Butlewski Tomasz (1)
2-1 – Skibicki Krystian (1)
2-2 – Kruczkowski Emil (1)
2-3 – Lewandowski Jerzy (1)

MASTER – SALAMANDER     2-6
1-0 – Pietrzak Patryk (1)
1-1 – Grube Łukasz (1)
2-1 – Grube Łukasz (2)
2-2 – Dewil Mateusz (1)
2-3 – Lewandowski Maciej (1)
2-4 – Lewandowski Maciej (2)
2-5 – Słomski Dawid (1)
2-6 – Grube Łukasz (3)

ż.k. – Słomski Dawid (Salamander)
ż.k. – Dąbrowski Krystian (Master)

3 kolejka 6 grudzień – niedziela

 INDORAMA – SPARTAK WŁOCŁAWEK 3-3
0-1 – Wichliński Jacek (1)
0-2 – Wesołowski Daniel (1)
1-2 – Szałański Robert (1)
1-3 – Wichliński Jacek (2)
2-3 – Bącela Kamil (1)
3-3 – Różański Łukasz (1)

ż.k. – Mularski Tomasz (Indorama)
ż.k. – Wiśniewski Filip (Indorama)

POWER CHODECZ – WIKA POLSKA    18-2
1-0 – Witczak Łukasz (1)
2-0 – Ruciński Dominik (1)
3-0 – Olczak Patryk (1)
3-1 – Mierzyński Kamil (1)
4-1 – Ruciński Dominik (2)
5-1 – Chodorek Arkadiusz (1)
6-1 – Ruciński Dominik (3)
6-2- Nowakowski Mateusz (1)
7-2 – Witczak Łukasz (2)
8-2 – Miziołek Michał (1)
9-2 – Rosiak Michał (1)
10-2 – Rosiak Michał (2)
11-2 – Miziołek Michał (2)
12-2 – Chodorek Arkadiusz (2)
13-2 – Ruciński Dominik (4)
14-2 – Olczak Patryk (2)
15-2 – Ruciński Dominik (5)
16-2 – Rosiak Michał (3)
17-2 – Ruciński Dominik (6)
18-2 – Witczak Łukasz (3)

SALAMANDER – DETAL-MET   7-6
0-1 – Mieszkalski Adrian (1)
0-2 – Czerwiński Alan (1)
1-2 – Lewandowski Maciej (1)
2-2 – Grube Bartłomiej (1)
3-2 – Grube Bartłomiej (2)
4-2 – Kacprzyk Maksymilian (1)
5-2 – Grube Łukasz (1)
5-3 – Linowiecki Piotr (1)
6-3 – Grube Łukasz (2)
7-3 – Milewski Damian (1)
7-4 – Kaczmarek Mariusz (1)
7-5 – Czerwiński Alan (2)
7-6 – Szperka Bartosz (1)

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal-Met)
ż.k. – Szablewski Piotr (Salamander)

GEBERIT – SANIKO     2-6
0-1 – Dobrosielski Marko (1)
0-2 – Wysiński Mariusz (1)
0-3 – Bromirski Mariusz (1)
0-4 – Kowalski Adrian (1)
1-4 – Wojnowski Artur (1)
1-5 – Gitner Łukasz (1)
1-6 – Kowalski Adrian (2)
2-6 – Łykowski Radosław (1)

cz.k. – Glonek Zbigniew (Geberit)

WLADISLAVIA 2 – ZRB BŁASZCZYK-PANDA    2-4
1-0 – Sulżycki Leszek (1)
1-1 – Klimek Patryk (1)
2-1 – Sulżycki Leszek (2)
2-2 – Majewski Jacek (1)
2-3 – Majewski Jacek (2)
2-4 – Majewski Jacek  (3)

ż.k. – Wienconek Dariusz (Wladislavia 2)
ż.k. – Błaszczyk Cezary (ZRB Błaszczyk – Panda)
ż.k. – Majewski Jacek (ZRB Błaszczyk – Panda)

GMINA LIPNO – RUN CHŁODNIA   9-5
1-0 – Bartczak Łukasz (1)
2-0 – Paszyński Sebastian (1)
2-1 – Szymczak Przemysław (1)
2-2 – Szymczak Przemysław (2)
2-3 – Hejmanowski Jakub (1)
3-3 – Podlas Jakub (1)
4-3 – Jesionowski Jakub (1)
5-3 – Bartczak Rafał (1)
5-4 – Śmiałek Sebastian (1)
6-4 – Bartczak Łukasz (2)
6-5 – Śmiałek Sebastian (2)
7-5 – Jesionowski Dariusz (1)
8-5 – Bartczak Łukasz (3)
9-5 – Kaczorowski Marcin (1)

 MASTER –
WLADISLAVIA 1      12-3
1-0 – Dewil Mateusz (1)
2-0 – Dewil Mateusz (2)
3-0 – Szablewski Tomasz (1)
3-1 – Świerczyński Patryk (1)
4-1 – Dąbrowski Krystian (1)
4-2 – Piekarski Krzysztof (1)
5-2 – Szablewski Tomasz (2)
6-2 – Pietrzak Patryk (1)
7-2 – Pietrzak Patryk (2)
8-2 – Szablewski Tomasz (3)
9-2 – Charzewski Piotr (1)
9-3 – Warchlewski Andrzej (1)
10-3 – Grzywacz Patryk (1)
11-3 – Charzewski Piotr (2)
12-3 – Grzywacz Patryk (2)

ż.k. – Pietrzak Patryk (Master)

4 kolejka 13 grudzień – niedziela

SPARTAK WŁOCŁAWEK – WLADISLAVIA 2         3-6
0-1 – Wróblewski Arkadiusz (1)
1-1 – Buszka Maciej (1)
1-2 – Sulżycki Leszek (1)
1-3 – Fijalkowski Bartosz (1)
1-4 – Sulżycki Leszek (2)
1-5 – Sulżycki Leszek (3)
2-5 – Buszka Maciej (2)
2-6 – Sulżycki Leszek (4)
3-6 – Wesołowski Daniel (1)

GMINA LIPNO – DETAL-MET    1-4
0-1- Wojtylak Patryk (1)
0-2 – Mieszkalski Adrian (1)
0-3 – Wojtylak Patryk (2)
0-4 – Nowakowski Grzegorz (1)
1-4 – Bartczak Łukasz (1)

ż.k. – Mieszkalski Adrian (Detal-Met)

MASTER – POWER CHODECZ     3-13
0-1 – Sobalczyk Igor (1)
1-1 – Wietczak Norbert (1)
1-2 – Sobalczyk Igor (2)
1-3 – Rosiak Michał (1)
1-4 – Olczak Patryk (1)
1-5 – Sobalczyk Igor (3)
1-6 – Ruciński Adrian (1)
1-7 – Olczak Patryk (2)
1-8 – Rosiak Michał (2)
1-9 – Sobalczyk Igor (4)
2-9 – Grzywacz Patryk (1)
2-10 – Chodorek Akadiusz (1)
2-11 – Rosiak Michał (3)
2-12 – Olczak Patryk (3)
2-13 – Olczak Patryk (4)
3-13 – Więtczak Norbert (2)

SALAMANDER – WLADISLAVIA 1       23-1
1-0 – Wrześniewski Łukasz (1)
2-0 – Kacprzyk Maksymilian (1)
3-0 – Grube Bartłomiej (1)
4-0 – Grube Bartłomiej (2)
5-0 – Grube Łukasz (1)
6-0 – Grube Łukasz (2)
7-0 – Grube Bartłomiej (3)
8-0 – Grube Bartłomiej (4)
9-0 – Grube Bartłomiej (5)
9-1 – Antczak Bartosz (1)
10-1 – Grube Bartłomiej (6)
11-1 – Kacprzyk Maksymilian (2)
12-1 – Lewandowski Maciej (1)
13-1 – Grube Bartłomiej (7)
14-1 – Waga Dawid (1)
15-1 – Milewski Damian (1)
16-1 – Milewski Damian (2)
17-1 – Grube Bartłomiej (8)
18-1 – Liszkowski Adrian (1)
19-1 – Grube Bartłomiej (9)
20-1 – Lewandowski Maciej (2)
21-1 – Lewandowski Maciej (3)
22-1 – Grube Bartłomiej (10)
23-1 – Grube Łukasz (3)

RUN  CHŁODNIAZRB BŁASZCZYK- PANDA         5-5
1-0 – Śmiałek Sebastian (1)
1-1 – Krasucki Patryk (1)
2-1 – Hejmanowski Jakub (1)
2-2 – Majewski Jacek (1)
3-2 – Szymczak Przemysław (1)
3-3 – Majewski Jacek (2)
3-4 – Piotrowski Artur (1) – głową
4-4 – Szymczak Przemysław (2)
5-4 – Szymczak Przemysław (3)
5-5 – Krasucki Patryk (2)

SANIKO – INDORAMA             2-1
1-0 – Dobrosielski Marko (1)
1-1 – Różański Łukasz (1)
2-1 – Dobrosielski Marko (2)

ż.k. – Piekarski Przemysław (Indorama)
ż.k. – Gołaszewski Marcin (Saniko)
ż.k. – Dobrosielski Marko (Saniko)
ż.k. – Szudzik Konrad (Saniko)

WIKA POLSKA – GEBERIT           1-6
0-1 – Kwaśniewski Sławomir (1)
0-2 – Kosiński Łukasz (1)
0-3 – Wojnowski Artur (1)
0-4 – Curyło Marcin (1)
0-5 – Dorsz Daniel (1)
1-5 – Mazurek Dawid (1)
1-6 – Kwaśniewski Sławomir (2)

5 kolejka 20 grudzień – niedziela

 INDORAMA – WIKA POLSKA    6-0
1-0 – Kuczewski Jakub (1)
2-0 – Mularski Tomasz (1)
3-0 – Smykowski Cezary (1)
4-0 – Smykowski Cezay (2)
5-0 – Kuczewski Jakub (2)
6-0 – Kulpa Piotr (1)

RUN CHŁODNIA – SPARTAK WŁOCŁAWEK    6-4
0-1 – Skibiński Szymon (1)
0-2 – Skibiński Szymon (2)
1-2 – Śmiałek Sebastian (1)
2-2 – Śmiałek Sebastian (2)
2-3 – Sztygowski Miłosz (1)
3-3 – Hejmanowski Jakub (1)
4-3 – Śmiałek Sebastian (3)
5-3 – Śmiałek Sebastian (4)
6-3 – Śmiałek Sebastian (5)
6-4 – Jóźwiak Krzysztof (1)

ż.k. – Szymański Daniel  (Spartak )
ż.k.- Sztygowski Mariusz (Spartak)
ż.k. – Śmiałek Sebastian (Run Chłodnia)
cz.k. – Sztygowski Mariusz (Spartak)

MASTER – GEBERIT    8-7
1-0 – Szablewski Tomasz (1)
2-0 – Szablewski Tomasz (2)
2-1 – Wojnowski Artur (1)
2-2 – Łykowski Radosław (1)
2-3 – Charzewski Piotr (1)
2-4 – Więtczak Norbert (1)
2-5 – Charzewski Piotr (2)
3-5 – Wojnowski Artur (2)
3-6 – Charzewski Piotr (3)
4-6 – Przekwas Mateusz (1)
5-6 – Wojnowski Artur (3)
6-6 – Wojnowski Artur (4)
7-6 – Grzywacz Patryk (1)
8-6 – Zaranek Paweł (1)
8-7 – Łykowski Radosław (2)

cz.k – Kauwa Konrad (Master)

SALAMANDER – POWER CHODECZ  10-6
0-1 – WItczak Łukasz (1)
0-2 – Grube Bartłomiej (1)
2-1 – Kacprzyk Maksymilian (1)
3-1 – Grube Bartłomiej (2)
3-2 – Rosiak Michał (1)
4-2 – Grube Bartłomiej (3)
4-3 – Rosiak Michał (2)
5-3 – Grube Bartłomiej (4)
5-4 – Olczak Patryk  (1)
6-4 – Grube Bartłomiej (5)
7-4 – Kacprzyk Maksymilian (2)
8-4 – Lewandowski Maciej (1)
9-4 – Grube Bartłomiej (6)
9-5 – Ruciński Adrian (1)
9-6 – Rosiak Michał (3)
10-6 – Lewandowski Maciej (2)

cz.k. – Półtorak Arkadiusz (Salamander)

GMINA LIPNO – ZRB BŁASZCZYK-PANDA  8-1 
1-0 – Paszyński Sebastian (1)
2-0 – Kaczorowski Marcin (1)
3-0 – Paszyński Sebastian (2)
4-0 – Chojnicki Dariusz (1)
5-0 – Podlas Jakub (1)
6-0 – Chojnicki Dariusz (2)
7-0 – Jesionowski Dariusz (1)
7-1 – Klimek Patryk (1)
8-1 – Bartczak Lukasz (1)

ż.k. – Podlas Jakub (Gmina Lipno )

WLADISLAVIA 1 – DETAL-MET   2-25
0-1 – Chojnacki Jakub (1)
0-2 – Wojtylak Patryk (1)
0-3 – Czerwiński Alan (1)
0-4 – Małecki Maciej (1)
0-5 – Chojnacki Jakub (2)
0-6 – Czerwiński Alan (2)
0-7 – Czerwiński Alan (3)
0-8 – Chojnacki Jakub (3)
0-9 – Wojtylak Patryk (2)
0 10 – Wojtylak Patryk (3)
0 -11 – Wojtylak Patryk (4)
0-12 – Wojtylak Patryk (5)
0-13 – Wojtylak Patryk (6)
0-14 – Chojnacki Jakub (4)
0-15 – Małecki Maciej (2)
0-16 – Jaroszewski Lucjan (1)
0-17 – Jaroszewski Lucjan (2)
1-17 – Świerczyński Patryk (1)
1-18 – Chojnacki Jakub (5)
1-19 – Wojtylak Patryk (7)
1-20 – Jaroszewski Lucjan (3)
1-21 – Chojnacki Jakub (6)
2-21 – Krutil Łukasz (1)
2-22 – Wojtylak Patryk (8)
2-23 – Ruciński Arkadiusz (1)
2-24 – Linowiecki Piotr (1)
2-25 – Linowiecki Piotr (2)

WLADISLAVIA 2 – SANIKO   0-10
0-1 – Tulimowski Michał (1)
0-2 – Wysiński Mariusz (1)
0-3 – Grudziński Marcin (1)
0-4 – Wysiński Mariusz (2)
0-5 – Dobrosielski Marko (1)
0-6 – Kinasiewicz Rafał (1)
0-7 – Tulimowski Michal (2)
0-8 – Wysiński Mariusz (3)
0-9 – Kowalski Adrian (1)
0-10 – Gołaszewski Marcin – głową

6 kolejka 23 styczeń-sobota

1. 09.30 – 10.15  SPARTAK WŁOCŁAWEK – GMINA LIPNO
2. 10.20 – 11.05  MASTER – INDORAMA
3. 11.10 – 11.55  SANIKO – RUN CHŁODNIA
4. 12.00 – 12.45  ZRB BŁASZCZYK-PANDA – DETAL-MET
5. 12.50 – 13.35  WIKA POLSKA – WLADISLAVIA 2
6. 13.40 – 14.25  SALAMANDER – GEBERIT
7. 14.30 –  15.15  WLADISLAVIA 1 – POWER CHODECZ

7 kolejka – 

1.  09.30 – 10.15  POWER CHODECZ – DETAL-MET
2.  10.20 – 11.15  GEBERIT – WLADISLAVIA 1
3.  11.00 – 11.45  INDORAMA – SALAMANDER
4.  11.50 – 12.35  WLADISLAVIA 2 – MASTER
5.  12.40 – 13.25  RUN CHŁODNIA – WIKA POLSKA
6.  13.30 – 14.15  GMINA LIPNO – SANIKO
7.  14.20 – 15.05  ZRB BŁASZCZYK-PANDA – SPARTAK WŁOCŁAWEK

11 Memoriał Władysława Kołtuna – 31.01.2021r. – niedziela

8 kolejka 

1. WIKA POLSKA – GMINA LIPNO
2. POWER CHODECZ – GEBERIT
3. SALAMANDER – WLADISLAVIA 2
4. ZRB BŁASZCZYK-PANDA – SANIKO
5. SPARTAK WŁOCŁAWEK – DETAL-MET
6. MASTER – RUN CHŁODNIA
7.  WLADISLAVIA 1 – INDORAMA

9 kolejka

1. SPARTAK – SANIKO
2. ZRB BŁASZCZYK-PANDA – WIKA POLSKA
3. GMINA LIPNO – MASTER
4. RUN CHŁODNIA – SALAMANDER
5. WLADISLAVIA 1 – WLADISLAVIA 2
6.  INDORAMA – POWER CHODECZ
7. GEBERIT – DETAL-MET

10 kolejka

1.  09.30 – 10.15  GEBERIT – INDORAMA
2.  10.20 – 11.05  SANIKO – DETAL-MET
3.  11.10 – 11.55  WIKA POLSKA – SPARTAK WLOCŁAWEK
4.  12.00 – 12.45  MASTER – ZRB BŁASZCZYK-PANDA
5.  12.50 – 13.35  SALAMANDER – GMINA LIPNO
6.  13.40 – 14.25  WLADISLAVIA 1 – RUN CHŁODNIA
7.  14.30 – 15.15  POWER CHODECZ – WLADISLAVIA 2

11 kolejka 

1.  09.30 – 10.15  INDORAMA – DETAL-MET
2.  10.20 – 11.05  WLADISLAVIA 2 – GEBERIT
3.  11.10 – 11.55  RUN CHŁODNIA – POWER CHODECZ
4.  12.00 – 12.45  GMINA LIPNO – WLADISLAVIA 1
5.  12.50 – 13.35  ZRB BŁASZCZYK-PANDA – SALAMANDER
6.  13.40 – 14.25  SPARTAK WŁOCŁAWEK – MASTER
7.  14.30 – 15.15  SANIKO – WIKA POLSKA

13/14 luty – 1 Edycja Włocławek Cup w futsal

12 kolejka

1. INDORAMA – WLADISLAVIA 2
2.  WLADISLAVIA 1 – ZRB BŁASZCZYK-PANDA
3.  SALAMANDER – SPARTAK WŁOCŁAWEK
4.  WIKA POLSKA – DETAL-MET
5.  MASTER – SANIKO
6.  POWER CHODECZ – GMINA LIPNO
7.  GEBERIT – RUN CHŁODNIA

13 kolejka – … marzec

 1. GMINA LIPNO – GEBERIT
 2.  SANIKO – SALAMANDER
 3.  ZRB BŁASZCZYK-PANDA – POWER CHODECZ
 4.  RUN CHŁODNIA – INDORAMA
 5.  WLADISLAVIA 2 – DETAL-MET
 6.  SPARTAK WŁOCŁAWEK – WLADISLAVIA 1
 7.  WIKA POLSKA – MASTER


 marzec – 5 Edycja Mistrzostw Włocławka Firm i Zakładów Pracy
marzec – 3  Edycja  Włocławek Oldboy Cup

 




















Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"