Terminarz

1 KOLEJKA: 13-14.06.2020

GMINA FABIANKI – FC ALBATROS 3:4
Stroisz, Wojnowski, Słomski – Sobczak, Adamusik, Machalski, Matusiak

MS-BUD – BALA BALA 3:2
Nowak, Jastrzębski, Lewandowski – Behlke, Śmigiel
ż.k.: Linowiecki, Hejmanowski Jakub – Gołaszewski

SALAMANDERRUN CHŁODNIA 6:8
Lewandowski(2), Grube(2), Waga, Czarniak – Spychalski(3), Szymczak(3), Śmiałek(2)
ż.k.: Szczepańczyk – x

DETAL-MET – GEBERIT 8:3
Mieszkalski(3), Pietrzak(2), Dąbrowski(2), Wojtylak – Wojnowski, Ratajczyk, Sobolewski

DRUMET – GMINA LIPNO 1:5
Czerwiński – Bartczak M.(3), Paszyński, Kaczorowski
ż.k.: Łykowski – Bartczak M.

SEMPIRE – WIKA POLSKA 10:1
Wilczyński(4), Kacprzyk(3), Rogoziński(2), Michalski – Behlke
ż.k.: x – Skibicki

DGS – INDORAMA 7:5
Wichliński(3), Jóźwiak K.(2), Wesołowski, Chojnacki – Piekarski(5)
ż.k.: Szymański, Chojnacki – x

WLADISLAVIA TEAM – LUX OPTIC 3:1
Świerczyński P.(2), Pawlak – Morawski
ż.k.: Świerczyński P. – x

2 KOLEJKA: 20-21.06.2020

DRUMET – DETAL-MET 4:4
Czerwiński(4) – Chojnacki(2), Grzywacz(2)
ż.k.: Frąckowiak – Grzywacz, Pietrzak

RUN CHŁODNIA – GMINA FABIANKI 5:2
Szymczak(2), Spychalski, Śmiałek, Cieślak – Wojnowski, Słomski
ż.k.: Śmiałek, Zapiec – Targański

WLADISLAVIA TEAM – SEMPIRE 5:10
Lewandowski(3), Antczak, Bergunda – Kacprzyk(3), Wilczyński(3), Nowakowski(2), Rogoziński(2)

FC ALBATROS – SALAMANDER 3:5
Matusiak, Miziołek, Adamusik – Lewandowski(2), Wrześniak(2), Liszkowski

GMINA LIPNO – GEBERIT 3:3
Paszyński, Kosowski, Jesionowski – Ratajczyk, Curyło, Wojnowski

DGS – BALA BALA 5:8
Wichliński(2), Chojnacki, Wesołowski, Jóźwiak S. – Behlke(3), Śmigiel(2), Wysiński, Grudziński, Czarnecki
ż.k.: x – Gerba

MS-BUD – INDORAMA 6:0
Kuropatwiński(2), Nowak, Charzewski, Frank, Popieliński
ż.k.: x – Szałański

3 KOLEJKA: 27-28.06.2020

RUN CHŁODNIA – FC ALBATROS 5:2
Szymczak(3), Woźniak(2) – Grontkowski, Matusiak

GMINA FABIANKI – SALAMANDER 13:4
Witkowski(6), Celmer(3), Półtorak(3), Słomski, – Milewski(2), Wrześniak, Liszkowski
ż.k.: Wojnowski – x

LUX OPTIC – WIKA POLSKA 4:4
Zalewski(2), Seweryn, Morawski – Szydłowski, Behlke, Mierzyński, Woźniak
ż.k.: Zalewski – x

DRUMET – GEBERIT 4:6
Janowski(2), Czerwiński(2) – Ratajczyk(2), Dorsz, Wojnowski, Nowak, Radowski
ż.k.: x – Wojnowski

LUX OPTIC – SEMPIRE 1:5
Kwiatkowski – Kacprzyk(3), Nowakowski, Rogoziński

GMINA LIPNO – DETAL-MET 5:2
Jesionowski D.(2), Jesionowski J.(2), Bartczak Ł. – Pietrzak, Grzywacz
ż.k.: Bartczak R. – x

WLADISLAVIA TEAM – WIKA POLSKA 6:2
Lewandowski(3), Antczak, Warchlewski, Bergunda – Kurtys(2)
ż.k.: Warchlewski – x

BALA BALA – INDORAMA 5:2
Grudziński(2), Dobrosielski, Kowalski, Wysocki – Stefaniak, Piekarski P.
ż.k.: Tyrajski – x

MS-BUD – DGS 1:5
Jastrzębski – Wichliński(3), Gotłasz, Kowalski
ż.k.: x – Szymański, Chojnacki

4 KOLEJKA: 04-05.07.2020

BALA BALA – GMINA LIPNO 5:2
Behlke(3), Czarnecki, Kowalski – Kaczorowski(2)
ż.k.: Czarnecki, Tyrajski, Behlke – Bartczak M.

SEMPIRE – GMINA FABIANKI 7:1
Kacprzyk(3), Wilczyński(2), Grzędzicki, Nowakowski – Słomski

DRUMET – MS-BUD 0:8
Koc(2), Popieliński(2), Nowak(2), Markiewicz, Misterski

WLADISLAVIA TEAM – RUN CHŁODNIA 6:3
Lewandowski(3), Pawlak, Więckiewicz, Butlewski – Spychalski, Olszański, Śmiałek
ż.k.: Więckiewicz, Kaczmarek – Śmiałek, Leśniewski

WIKA POLSKA – ALBATROS 8:6
Behlke(4), Skibicki(2), Mierzyński, Wiliński – Ruciński(3), Miziołek, Adamusik, Piasecki

GEBERIT – DGS 3:3
Ratajczyk(2), Krajewski – Jóźwiak S., Gotłasz, Chojnacki
ż.k.: Kwaśniewski – Sztygowski

INDORAMA – DETAL-MET 0:3
Wojtylak(2), Pietrzak
ż.k.: x – Klimek, Pietrzak

SALAMANDER – LUX OPTIC 4:0
Wrześniewski(2), Wrześniak, Liszkowski

5 KOLEJKA: 25-26.07.2020

DRUMET – BALA BALA 3:3
Łykowski(2), Janowski – Grudziński(2), Kowalski

WIKA POLSKA – GMINA FABIANKI 3:5
Behlke(2), Szydłowski – Słomski(2), Samodulski, Celmer, Wojnowski

SEMPIRE – FC ALBATROS 4:0
Sołtysiński, Nowakowski, Czarniak, Wilczyński

GEBERIT – INDORAMA 1:2
Wojnowski – Szałański(2)

GMINA LIPNO – MS-BUD 3:0
Jesionowski J., Bartczak Ł., Bartczak M.
ż.k.: Bartczak R, Bartczak J. – Janas

DETAL-MET – DGS 10:0
Klimek(5), Wojtylak(2), Koza, Abbott, Grzywacz

WLADISLAVIA TEAM – SALAMANDER 3:5
Lewandowski, Olejnik, Butlewski – Lewandowski(3), Milewski, Wrześniak

RUN CHŁODNIA – LUX OPTIC 13:0
Szymczak(4), Biniecki(4), Śmiałek(2), Cieślak, Romatowski, Olszański

6 KOLEJKA: 01-02.08.2020

MS-BUD – DETAL-MET 1:4
MisterskiPietrzak(2) , Chojnacki J. , Dąbrowski.
ż.k.:Markiewicz , Linowiecki – Dąbrowski

DRUMET – INDORAMA 5:3
Czerwiński (2) , Janowicz(2) , Łykowski R. – Piekarski M.(3) .
ż.k.: Jaroszewski – Piekarski P , Laskowski .

SALAMANDER – WIKA POLSKA 1:7
Kapeliński – Skibicki(3) , Behlke P.(2) , Wiliński , Szydłowski.

RUN CHŁODNIA – SEMPIRE 2:1
Śmiałek(2) – Wilczyński P.
ż.k.:Mańkowski – Michalski R. , Wilczyński A. x2
cz.k.: x –  Wilczyński A.

GMINA LIPNO – DGS 4:3
Chojnicki , Kosowski , Sadowski , Kaczorowski – Gotłasz(2),Chojnacki K.
ż.k.: x –  Chojnacki K. , Szymański.

BALA BALA – GEBERIT 6:5
Śmigiel(3) , Behlke P. , Wysocki , Dobrosielski – Wojnowski(4) , Kowalski
ż.k.:Wysocki , Racicki – Dorsz

WLADISLAVIA TEAM – GMINA FABIANKI 2:6
Kaczmarek , Świerczyński  – Słomski D.(2) , Celmer(2) , Durma , Witkowski 
cz.k.: Lewandowski J.  x

LUX OPTIC – FC ALBATROS 6:2
Fijałkowski(2) , Barański(2) , Kotowski P. , Zalewski – Adamusik , Ruciński.
ż.k.:  x – Górski

7 KOLEJKA: 08-09.08.2020
sobota
GMINA LIPNO – INDORAMA 11:1
Kosowski(7), Kaczorowski, Paszyński, Jesionowski D., Kwiatkowski, – Bącela

WLADISLAVIA TEAM – FC ALBATROS 2:17
Lewandowski G., Świerczyński P. – Ruciński(8), Machalski H.(5), Popieliński P(2) , Górski , Sawicki 

ż.k.: Świerczyński P – x

SEMPIRE – SALAMANDER        19-1
Wilczyński P.(6),Kacprzyk(5) , Rogoziński P (3) . Czarniak(2) , Grzędzicki , Michalski R, Sołtysiński  – Milewski .
ż.k. -Czarniak – 2 x ż.k. – Milewski Damian , Waga
cz.k. – Milewski Damian

MS-BUD – GEBERIT     3-0
Misterski (2), Nowak ,

niedziela
DRUMET – DGS     3-4
Jaroszewski (2) , Czerwiński,  – Wesołowski , Reszczyński , Wichliński , Jozwiak S. ,
ż.k. – Janowski – Sztygowski

DETAL-MET – BALA BALA      5-6
Pietrzak(2) ,Grzywacz , Wojtylak ,Więtczak  – Behlke(3) , Czarnecki (3)
ż.k. – Rakowski , Grzywacz – Tyrajski

 RUN CHŁODNIA – WIKA POLSKA    7-1
Śmiałek(3) , Szymczak , Biniecki , Spychalski , Cieślak- Wiliński ,
ż.k. – Śmiałek – x

17:30 GMINA FABIANKI – LUX OPTIC   0-5 w.

8 KOLEJKA: 16.08.2020r. – niedziela

MS-BUD
– DGS                3-2
Linowiecki , Charzewski , Frank – Wesołowski , Chojnacki
ż.k.: – Charzewski – Szymański , Zieliński

GMINA LIPNO – DRUMET        2-6
Kosowski , Kaczorowski – Czerwiński (3) , Figura (2) , Janowicz
ż.k.: Jesionowski Dariusz – Janowicz Sławomir

BALA BALA – INDORAMA         2-7
Gołaszewski , Behlke – Wiśniewski (3) , Bącela , Piekarski P (2) , Szałański.
ż.k. :Kowalski  – Piekarski P , Szałański  , Bącela

 WLADISLAVIA  – WIKA POLSKA  2-7
Antczak , Kaczmarek – Mierzyński (3) , Behlke (2) , Woźniak , Szydłowski.

RUN CHŁODNIA – FC ALBATROS   0-5
Sobczak (2) , Sawicki (2) , Ruciński.
ż.k.: x – Miziołek

SEMPIRE – GMINA FABIANKI  5-3
Rogoziński (2) , Kacprzyk (2) , Wilczyński P. – Półtorak (2) , Wojnowski
cz.k. – Grabowski
 
DETAL-MET – GEBERIT            5-0  walkower

LUX OPTIC – SALAMANDER    1-6
Zalewski – Wrześniak (2) , Waga (2) , Wrześniewski , Milewski .


9 KOLEJKA  :  23.08.2020r. – niedziela
GMINA LIPNO – INDORAMA     12-1
Bartczak M , (3) , Kosowski (3) , Jesionowski A. , Jesionowski D. , Kaczorowski , Chojnicki , Kwiatkowski , Bartczak Ł, – Szałański
ż.k. – Chojnicki Dariusz – x

BALA BALA – DRUMET     8-5
Behlke (2) , Wysiński (2) , Grudziński (2) , Bromirski M , Śmigiel – Łykowski (3) , Janowski , Jaroszewski.

DETAL-MET – DGS   3-2
Chojnacki J. (2) , Dąbrowski – Sztygowski , Chojnacki K.

RUN CHŁODNIA – GMINA FABIANKI     5-0 w.

SALAMANDER – WIKA POLSKA     6-3
Milewski (3) ,Wrześniewski (2) , Nowacki – Skibicki (2), Szewiel

SEMPIRE –  FC ALBATROS     5-2
Sołtysiński (3) , Rogoziński , Nowakowski ,- Matusiak (2)
ż.k. – Wilczynski Patryk – x

LUX OPTIC – WLADISLAVIA     5-4
Fijałkowski (3) , Kwiatkowski D , Retecki – Butlewski , Warchlewwski , Kaczmarek , Świerczyński ,
 ż.k. – x – Kruczkowski Emil

MS-BUD – GEBERIT     6-0
Szperka (2) , Kuropatwiński (2) , Frank , Lewandowski Sz. ,

10 KOLEJKA: 30.08.2020r. – niedziela
RUN CHŁODNIA -WIKA POLSKA     4-3
Szymczak (2) , Cieślak , Śmiałek – Behlke (2) , Tomaszewski.
ż.k. – Kosiński – x

GMINA LIPNO – DGS         4-3
Kosowski(2) , Jesionowski D , Bartczak M.  – Chojnacki K. , Wichliński , Gotłasz,
ż.k. Bartczak M , Bartczak Ł. , – Reszczyński

DETAL-MET – INDORAMA    2-2
Wojtylak (2) – Wiśniewski , Sobczak ,

MS-BUD – DRUMET     2-5
Budziszewski , Koc , – Czerwiński (2) , Janowski , Jaroszewski , Figura ,
ż.k. – Markiewicz -x

WLADISLAVIA – FC ALBATROS      2-4
Butlewski (2) – Adamusik (2) , Janaszczyk , Miziołek

BALA BALA – GEBERIT      5-4
Behlke (2) , Tyrajski , Wysiński , Gołaszewski – Pawłowski (2) , Słomczewski , Nowak

LUX OPTIC – SEMPIRE      1-4
Barański , – Kacprzyk , Michalski R. , Wilczyński P , Sołtysiński .

11 KOLEJKA: 06.09.2020r. – niedziela
MS-BUD – INDORAMA        5-0
Popieliński , Nowak , Koc , Budziszewski , Frank.

SEMPIRE – WIKA POLSKA     5-5
Wilczyński P. (3) , Kacprzyk , Czarniak – Behlke (4) , Wiliński.
ż.k. – x – Ziółkowski 

DETAL-MET – DRUMET       5-3
Dewil (2) , Klimek , Abbott , Mieszkalski – Figura (2) , Łykowski
ż.k. – Dewil – x

BALA BALA – DGS         5-3
Śmigiel (2) , Behlke , Bromirski M. , Wysiński – Wichliński (3).
ż.k. – x – Sztygowski

RUN CHŁODNIA – LUX OPTIC          5-2
Śmiałek (3) , Kosiński , Cieśłak – Kwiatkowski D. , Fijałkowski
ż.k. – Mańkowski – x

GMINA LIPNO – GEBERIT     5-1
Jesionowski J. (2)  , Bartczak Ł. (2) , Chojnicki – Sobolewski.

SALAMANDER – FC ALBATROS       3-3
Wrześniewski , Osiński , Milewski – Sobczak (2) , Miziołek.

12 KOLEJKA: 20.09.2020r. – niedziela
SEMPIRE
– WLADISLAVIA   8-2
Kacprzyk(3) Nowakowski (2) Wilczyński (2) , Sołtysiński – Antczak , Warchlewski

GEBERIT – DRUMET   2-7
Podczarski , Pawłowski – Czerwiński (3) , Łykowski (2) , Figura , Jaroszewski .

GMINA LIPNO – DETAL-MET   1-3
Jesionowski J.- Wojtylak , Mieszkalski , Pietrzak

DGS – INDORAMA   8-3
Szałański , Bącela , Sobczak – Wichliński 6 , Wesołowski , Józwiak K.
ż.k.  Szymański – x

RUN CHŁODNIA – SALAMANDER   6-5
Biniecki (2), Cieślak (2) , Spychalski , Olszański , – Wrześniewski (2) , Waga , Liszkowski ,  Wrześniak ,
cz.k. –  x – Waga

LUX OPTIC – FC ALBATROS   4-7
Fijałkowski (3) , Kwiatkowski D. – Sobczak (6) , Sawicki
ż.k. – Barański – x

BALA BALA – MS-BUD     7-2
Behlke (4) , Dobrosielski , Wysiński , Grudziński- Kuropatwiński , Budziszewski
ż.k. –  Wysiński – Misterski

 WIKA POLSKA – GMINA FABIANKI    5-0 – walkower
13 KOLEJKA: 04.10.2020r. – niedziela
08.00  DRUMET – DGS
08.45  WLADISLAVIA – RUN CHŁODNIA
09.30  GMINA LIPNO – MS-BUD
10.15  BALA BALA – DETAL-MET
11.00  GEBERIT – INDORAMA
11.45  SEMPIRE – SALAMANDER
12.30  WIKA – FC ALBATROS
LUX OPTIC – GMINA FABIANKI  –  5-0 – walkower
14 KOLEJKA: 11.10.2020r. – niedziela
GMINA FABIANKI – ALBATROS    0-5 walkower
08.45  LUX OPTIC – WIKA POLSKA 
09.30  WLADISLAVIA – SALAMANDER
10.15  RUN CHŁODNIA – SEMPIRE
11.00  DRUMET – INDORAMA
11.45  DGS – GEBERIT
12.30  DETAL-MET – MS-BUD
13.15  BALA BALA – GMINA LIPNO
13.09.2020Mistrzostwa Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich
27.09.20202 Edycja Włocławek Oldboy Cup Szóstek Piłkarskich

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"