WŁOCŁAWEK CUP -PO LOSOWANIU


Już 4 lipca boisko że sztuczną nawierzchnią przy ulicy Chopina 8 przy hali Mistrzów we Włocławku odbędzie się ogólnopolski turniej szóstek piłkarskich jakiego we Włocławku jeszcze nie było.
W turnieju weźmie udział  20 drużyn podzielonych na cztery grupy po 5 zespołów.
24 czerwca o godz. 16-30 w Kręgielni Piwnica odbylo się losowanie grup oraz omówienie regulaminu turnieju.
Początek turnieju planowany jest na godzinę 9-00.
Partnerami turnieju będą Kręgielnia Piwnica ,  ACTIV CENTRUM  ,
ALSP Wyżyny , wideo portal informacyjny WLC.PL. oraz hurtownia sportowa Skorpion Sport z Torunia oraz firma KEEZA z Aleksandrowa Łódzkiego.

Przedstawiamy wyniki losowania oraz drabinkę turniejową całego turnieju:
GRUPA A:
1.TAJFUN GNIEWKOWO 2.CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ
3.TSR KUJAWY WŁOCŁAWEK  4.EFCE DŻORDŻE GNIEWKOWO 5.SALAMANDER WŁOCŁAWEK
GRUPA B:
1.EURO-DRÓB TORUŃ 2.WIKA POLSKA WŁOCŁAWEK
3.MS-BUD/INDORAMA WŁOCŁAWEK 4.BEDS.pl BYDGOSZCZ
5.RUN CHŁODNIA WŁOCŁAWEK.
GRUPA C:
1.POWER CHODECZ 2.SANIKO WŁOCŁAWEK 3.GMINA OBROWO
4.DETAL-MET WŁOCŁAWEK 5.JARUTA TEAM WŁOCŁAWEK
GRUPA D:
1.SOLAIR INSTALACJE SOLEC KUJAWSKI 2.DEK-BUD GNIEWKOWO
3.ALBATROSY TEEAM KROTOSZYN 4.PPHU DACH BYDGOSZCZ
5. 5408 SQUAD ŁÓDŹ.

DRABINKA TURNIEJOWA:

20 zespołów mecz 1 x 15 minut    

GRUPA  A i B
1. 09.00 – 09.15 A1-A2 TAJFUN GNIEWKOWO – CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ
2. 09.1
8 - 09.33 B1-B2 EURO-DRÓB TORUŃ – WIKA POLSKA W-EK
3. 09.36 - 09.51 A3-A4 TSR KUJAWY W-EK – EFCE DŻORDŻE GNIEWKOWO 4. 09.54 - 10.09 B3-B4 MS-BUD/INDORAMA W-EK – BEDS.pl BYDGOSZCZ 5. 10.12 - 10.27 A5-A1 SALAMANDER W-EK – TAJFUN GNIEWKOWO
6. 10.30 – 10.45 B5-B1 RUN CHŁODNIA W-EK – EURO-DRÓB TORUŃ
7. 10.48 – 11.03 A2-A3 CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ - TSR KUJAWY W-EK
8. 11.06 – 11.21 B2-B3 WIKA POLSKA W-EK – MS-BUD/INDORAMA W-EK
9. 11.24 – 11.39 A4-A5 EFCE DŻORDŻE GNIEWKOWO – SALAMANDER W-EK 10. 11.42 - 11.57 B4-B5 BEDS.pl BYDGOSZCZ – RUN CHŁODNIA W-EK 11. 12.30 - 12.45 A3-A1 TSR KUJAWY W-EK – TAJFUN GNIEWKOWO
12. 12.48 – 13.03 B3-B1 MS-BUD/INDORAMA W-EK – EURO-DRÓB TORUŃ
13. 13.06 – 13.21 A4-A2 EFCE DŻORDŻE GNIEWKOWO – CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ
14. 13.24 – 13.39 B4-B2 BEDS.pl BYDGOSZCZ – WIKA POLSKA W-EK
15. 13.42 - 13.57 A5-A3 SALAMANDER W-EK – TSR KUJAWY W-EK
16. 14.00 – 14.15 B5-B3 RUN CHŁODNIA W-EK – MS-BUD/INDORAMA W-EK
17. 14.18 - 14.33 A1-A4 TAJFUN GNIEWKOWO – EFCE DŻORDŻE GNIEWKOWO
18. 14.36 – 14.51 B1-B4 EURO-DRÓB TORUŃ – BEDS.pl BYDGOSZCZ
19. 14.54 - 15.09 A2-A5 CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ – SALAMANDER W-EK
20. 15.12 - 15.27 B2-B5 WIKA POLSKA W-EK – RUN CHŁODNIA W-EK
GRUPA C i D
21. 09.00 – 09.15 C1-C2 POWER CHODECZ – SANIKO W-EK
22. 09.18 – 09.33 D1-D2 SOLAIR INSTALACJE SOLEC KUJ. - DEK-BUD GNIEWKOWO
23. 09.36 – 09.51 C3-C4 GMINA OBROWO – DETAL-MET W-EK
24. 09.54 – 10.09 D3-D4 ALBATROSY TEEAM KROTOSZYN - PPHU DACH BYDGOSZCZ
25. 10.12 – 10.27 C5-C1 JARUTA TEAM W-EK – POWER CHODECZ
26. 10.30 - 10.45 D5-D1 5408 SQUAD ŁÓDŹ – SOLAIR INSTALACJE SOLEC KUJ.
27. 10.48 – 11.03 C2-C3 SANIKO W-EK – GMINA OBROWO
28. 11.06 – 11.21 D2-D3 DEK-BUD GNIEWKOWO – ALBATROSY TEEAM KROTOSZYN
29. 11.24 – 11.39 C4-C5 DETAL-MET W-EK – JARUTA TEAM W-EK
30. 11.42 – 11.57 D4-D5 PPHU DACH BYDGOSZCZ – 5408 ŁÓDŹ
31. 12.00 – 12.15 C3-C1 GMINA OBROWO – POWER CHODECZ
32. 12.18 – 12.33 D3-D1 ALBATROSY TEEAM KROTOSZYN-SOLAIR INSTALACJE SOLEC Kuj
33. 13.00 – 13.15 C4-C2 DETAL-MET W-EK – SANIKO W-EK
34. 13.18 – 13.33 D4-D2 PPHU DACH BYDGOSZCZ – DEK-BUD GNIEWKOWO
35. 13.36 - 13.51 C5-C3 JARUTA TEAM W-EK – GMINA OBROWO
36. 13.54 – 14.09 D5-D3 5408 SQUAD ŁÓDŹ – ALBATROSY TEEAM KROTOSZYN
37. 14.12 – 14.27 C1-C4 POWER CHODECZ – DETAL-MET W-EK 38. 14.30 – 14.45 D1-D4 SOLAIR INSTALACJE SOLEC KUJ. - PPHU DACH BYDGOSZCZ 39. 14.48 – 15.03 C2-C5 SANIKO W-EK – JARUTA TEAM W-EK 40. 15.06 – 15.21 D2-D5 DEK-BUD GNIEWKOWO – 5408 SQUAD ŁÓDŹ
ĆWIERCFINAŁY:
41. 15.30 – 15.45    A1 - B2
42. 15.30 – 15.45    B1 - A2
43. 15.48 – 16.03    C1 - D2
44. 15.48 – 16.03    D1 – C2
PÓŁFINAŁY
45. 16.08 – 16.23   ZWYCIĘZCA MECZU 41 i 43
46. 16.08 – 16.23   ZWYCIĘZCA MECZU 42 i 44
MECZ O 3 MIEJSCE    PRZEGRANI Z MECZÓW 45 i 46
47. 16.30 – 16.45   
FINAŁ MECZ O 1 MIEJSCE   WYGRANI Z MECZÓW 45 i 46
48. 16.45 – 17.15   2 x 10 minut