7 kolejka WFL

15 stycznia 2022r. w hali Mistrzów we Włocławku odbyła się 7 kolejka Włocławskiej Futsal Ligi organizowanej przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy.
Przedstawiamy opisy , wyniki i klasyfikacje 7 kolejki WFL.
DRUMET – DGS      6-4
Brzeziński (2) , Markiewicz M. (2) ,  Swierzko (1)   , Markiewicz J. (1)  –  Szymański (2) , Reszczyński (1) , Wojnowski (1)

SANIKO – WIKA POLSKA      11-1
Śmigiel (6) , Grudziński (1) , Bromirski M.(1) , Łykowski (1) , Behlke (1) , Pawłowski K. (1)- Pawłowski J. (1)

 POWER CHODECZ – INDORAMA   5-8
Olczak (2) , Ruciński D. (2) ,Bartczak M. (1) – Walczak (5) ,  Kulpa (2) , Kaszuba (1)
ż.k. – Kaszuba -Indorama

SALAMANDER – MS-BUD    6-3
Czerwiński (5) ,  Póltorak (1)– Wojtylak (2) , Linowiecki (1)
ż.k. – Jaroszewski – MS-BUD)
ż.k. – Raszka – MS-BUD
ż.k.  – Szperka – MS-BUD
12.30 ŁOKIETEK – ZRB BŁASZCZYK     0-5 W

TABELA WFL PO 7 KOLEJCE

L.p Nazwa Drużyny M W R P BZ-BS PKT.
1. SANIKO 7 7 0 0 54-13   21p
2.
SALAMANDER
7
7
0
0
54-22   21p
3.
INDORAMA 7
5
0
2
43-27   15p
4. POWER CHODECZ 7 5 0 2 48-23   15p
5.
ZRB BŁASZCZYK 7
3
0
4
32-29
  9p
6.
MS-BUD 7
2
2
3
35-33
  8p
7. DGS 7 2 1 4 33-31   7p
8. WIKA POLSKA 7 1 1 6 19-44   4p
9. DRUMET 7 1 0 6 17-61   3p
10. ŁOKIETEK BRZEŚĆ 7 0 0 7 21-73 -2p

Przypominamy iż klasyfikacja strzelców całej ligi prowadzona jest do 9 kolejki (system gry każdy z każdym).
Ponadto są prowadzone klasyfikacje strzelców w kategoriach :
najlepszy strzelec zawodnik zrzeszony(4 liga) , amator (5 liga i niższe ligi) , zawodnik niezrzeszony , oldboy (35 lat plus -87 rok urodzenia)
W drugiej rundzie zespoły podzielone będą na pierwszą i druga piątkę.
Do końca sezonu będzie prowadzona klasyfikacja w kategorii najlepszy strzelec drużyny.
Prowadzona będzie także do końca sezonu klasyfikacja w kategorii najwięcej bramek strzelonych w meczu przez jednego zawodnika w jednym meczu a także klasyfikacja na  najładniejszą bramka ligi.

Klasyfikacja strzelców po 7 kolejce:

1.Śmigiel Bartosz (Saniko) – 19 bramek
2.Łojewski Stanisław (DGS) – 18 bramek
3.Grube Łukasz (Salamander) – 13 bramek
4.Ruciński Dominik (Power Chodecz) – 12 bramek
5.Przemysław Walczak (Indorama) – 11 bramek

Klasyfikacja  strzelców w kategorii strzelec zrzeszony:
1.Łojewski Stanisław (DGS) – 18 bramek
2.Behlke Paweł (Saniko) – 10 bramek
3.Brzezinski Nicolas (Drumet) – 7 bramek
4.Wojtylak Patryk (MS-BUD) – 6 bramek

Klasyfikacja strzelców w kategorii strzelec amator:
1.Śmigiel Bartosz (Saniko) – 19 bramek
2.Grube Łukasz (Salamander) – 13 bramek
3.Ruciński Dominik (Power Chodecz)  12 bramek
4.Olczak Patryk (Power Chodecz) – 11 bramek
Walczak Przemysław (Indorama) – 11 bramek
6.Czerwiński Alan (Salamander) – 10 bramek

Klasyfikacja strzelców w kategorii strzelec niezrzeszony:

1.Linowiecki Piotr (MS-BUD) – 6 bramek
2.Wiśniewski Filip (Indorama) – 5 bramek
   Szperka Bartosz (MS-BUD) – 5 bramek
   Lewandowski Maciej (Salamander) – 5 bramek
5.Łykowski Radosław (Saniko) – 4 bramki

Klasyfikacja strzelców w kategorii strzelec oldboy:
1.Grube Łukasz (Salamander) – 13 bramek
2.Różański Łukasz (Indorama) – 8 bramek
3.Linowiecki Piotr (MS-BUD) – 6 bramek
    Abbott Billy (Łokietek) – 6 bramek
5.Jankowski Rafał (ZRB Błaszczyk) – 5 bramek
    Witczak Łukasz (Power Chodecz) – 5 bramek
7.Rosiak Michał (Power Chodecz) – 4 bramki
    Łykowski Radosław (Saniko) – 4 bramki
   Janowski Piotr (Drumet) – 4 bramki

29.01.2021r. (sobota) – 8 kolejka
godziny do ustalenia
DRUMET – ŁOKIETEK
WIKA POLSKA – ZRB BŁASZCZYK
INDORAMA – DGS
SALAMANDER – POWER CHODECZ
MS-BUD – SANIKO

30.01.2021r. (niedziela) – 9 kolejka 
godziny do ustalenia
SALAMANDER – SANIKO
POWER CHODECZ – DGS
MS-BUD – ZRB BŁASZCZYK
INDORAMA – ŁOKIETEK
WIKA POLSKA – DRUMET