Losowanie i terminarz 6 edycji Mistrzostw Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich


Witamy ponownie !!!
Następnym projektem współfinansowanym przez Gminę Miasto Włocławek będzie 6 edycja turnieju piłki nożnej Mistrzostwa Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich , który odbędzie się 25.09.2022r. od godziny 9-00.
Turniej rozegramy na obiektach OSiR z nawierzchnią syntetyczną przy ulicy Chopina 8 we Włocławku.
Dla każdego uczestnika turnieju zaplanowany jest poczęstunek w formie grilla.
16 września odbyło się losowanie grup turniejowych.
Do grupy A trafiły drużyny
1.MGL Rawa Mazowiecka 2.Saniko Włocławek 3.Geberit Włocławek 4.LPP Brześć Kujawski 5,RTE Brześć Kujawski 
W grupie B zagrają
1.Camel Pizza Bydgoszcz 2.KMPSP Włocławek 3.KMP Włocławek 4.Wireco Włocławek 5.Q-Jawy Dylewo.
Przedstawiamy terminarz turnieju
GRUPA  A BOISKO  A

1.   09.00 – 09.15    A2-A5  SANIKO WŁOCŁAWEK – RTE BRZEŚC KUJAWSKI
2.   09.18 – 09.33    A3-A4  GEBERIT WŁOCŁAWEK – LPP BRZEŚĆ KUJAWSKI
3.   09.36 – 09.51    A1-A5  MGL RAWA MAZOWIECKA – RTE BRZEŚĆ KUJAWSKI
4.   09.54 – 10.09    A2-A3  SANIKO WŁOCLAWEK – GEBERIT WŁOCŁAWEK
5.   10.12 – 10.27    A1-A4  MGL RAWA MAZOWIECKA – LPP BRZEŚĆ KUJAWSKI
6.   10.30 – 10.45    A5-A3  RTE BRZESC KUJAWSKI – GEBERIT WŁOCŁAWEK
7.   10.48 – 11.03    A2-A4  SANIKO WŁOCŁAWEK – LPP BRZEŚĆ KUJAWSKI
8.   11.06 – 11.21    A1-A3  MGL RAWA MAZOWIECKA – GEBERIT WŁOCŁAWEK
9.   11.24 – 11.39    A4-A5  LPP BRZEŚĆ KUJAWSKI – RTE BRZESĆ KUJAWSKI
10  11.42 –  11.57    A1-A2  MGL RAWA MAZOWIECKA – SANIKO WŁOCŁAWEK

GRUPA  B  BOISKO  B

1.   09.00 – 09.15    B2-B5  KMPSP WŁOCŁAWEK – Q-JAWY  DYLEWO
2.   09.18 – 09.33    B3-B4  KMP WŁOCŁAWEK – WIRECO WŁOCŁAWEK
3.   09.36 – 09.51    B1-B5  CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ – Q-JAWY  DYLEWO
4.   09.54 – 10.09    B2-B3  KMPSP WŁOCŁAWEK – KMP WŁOCŁAWEK
5.   10.12 – 10.27    B1-B4  CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ – WIRECO WŁOCŁAWEK
6.   10.30 – 10.45    B5-B3  Q-JAWY  DYLEWO – KMP WŁOCŁAWEK
7.   10.48 – 11.03    B2-B4  KMPSP WŁOCŁAWEK – WIRECO  WŁOCŁAWEK
8.   11.06 – 11.21    B1-B3  CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ – KMP WŁOCŁAWEK
9.   11.24 – 11.39    B4-B5  WIRECO WŁOCŁAWEK – Q-JAWY  DYLEWO
10  11.42 –  11.57    B1-B2  CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ – KMPSP WŁOCŁAWEK

PÓŁFINAŁY  2 x 8 minut

21.  12.00 – 12.20 boisko  A – A1-B2
22.  12.00 – 12.20  boisko  B – B1-A2

Mecze o miejsca 15 minut

23.  12.25 – 12.40  boisko  A  mecz o 9 miejsce A5-B5  ( 15 minut)
24.  12.25 – 12.40  boisko  B  mecz o 7 miejsce  A4-B4 ( 15 minut)
25.  12.45 – 13.00  boisko  A  mecz o 5 miejsce A3-B3  ( 15 minut)
26.  12.45 – 13.00  boisko  B  mecz o 3 miejsce  przegrani z meczów 21 i 22 (2 x 8 minut)
27.  13.05 – 13.25  boisko  A  mecz o 1 miejsce  wygrani z meczów 21 i 22 (2 x 8 minut)