DRUŻYNY

                                                                    DRUŻYNY

                                                                                  DGS:
1.Łojewski Stanisław(6)
2.Sztygowski Mariusz(6) 3.Jóźwiak Sebastian(7) 4.Opłatkowski Mariusz(6) 5.Szymański Daniel(3) 6.Bobrowski Rafał(1) 7.Prokopiak Bartosz(7) 8.Reszczyński Piotr(7) 9.Chojnacki Kamil 10.Sieradziński Michał(5) 11.Wesołowski Daniel(5) 12.Wojnowski Artur(6) 13.
Wichliński Jacek (2)14.Zalewski Patryk(2) 15.Ziarkowski Dominik 
                                                                              DRUMET
1. Brzeziński Nikolas(5) 
2. Janowski Piotr(6) 3.Kinasiewicz Rafał(3) 4.Frąckowiak Robert(7) 5.Cieślarczyk Robert(2) 6.Karwowski Sławomir(5) 7.Janowicz Sławomir 8.Wojtylak Jarosław 9. Grabowski Robert 10.Bełkowski Tomasz 11.Krzyżanowski Paweł
12.Pączkowski Mateusz(6) 13.Markiewicz Jędrzej(5) 14.Markiewicz Miłosz(6) 15. Świerzko Mateusz(6) 16.Janiak Szymon(2) 17.Karwowski Wiktor 18.Gotłasz Piotr 19.Machalski Dawid 20.Dąbrowski Krystian(2) 21.Pierzchalski Kordian(1).

                                                                          INDORAMA:
1.Arkadiusz  Dyból (4)2.Robert Szałański(4)  3.Przemek Trzciński (4)4.Kamil Stefaniak(2) 5.Łukasz Różański(4) 6.Kranc Łukasz 7.Piotr Kulpa(6) 8.Przemek Piekarski(5) 9.Przemysław Walczak(4) 10.Dawid Kaszuba(3) 11.Patryk Laskowski (6) 12.Mateusz Piekarski(3) 13.Kamil Bącela(5)  14.Filip Wiśniewski(5) 15.Łukasz Kmieć(3) 16.Cezary Smykowski(2) 17.Dzikowski Piotr(3) 18.
Patryk Sobczak(2)
                                                         ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI:
1.Abbott Billy(5) 2.Furmankiewicz Arek(4) 3.Woźniak Łukasz(1) 4.Małecki Maciej(3) 5.Grudziński Paweł(2) 6.Kaczmarek Mariusz(4)  7.Browarski Krzysztof 8.Witkowski Krzysztof(3) 9.Andrzejczak Krystian 10.Piotr Borowski(1) 11.Czajkowski Mateusz(3) 12.Głowacki Tobiasz(3) 13.Gralewski Bartek(2) 14.Kaniewski Błażej(3)  15.Kubiak Kacper(3)  16.Lewandowski Grzegorz 17.Mularczyk Maciek(2)18.Smoliński Dorian(3) 19.Jóźwiński Paweł 20.Ziółkowski Arek 21.Pakulski Adam (2).
                                                                              MS-BUD
1.Wojtylak Patryk(4)
2.Janas Damian(2) 3.Linowiecki Piotr(7) 4.Misterski Marcin(7) 5.Kalwasinski Marek(3)  6.Raszka Daniel(4) 7.Dorsz Daniel(5) 8.Ratajczyk Damian(4) 9.Szperka Bartosz(4) 10.Frank Filip 11.Jastrzębski Kacper 12.Jaroszewski Lucjan(7)  13.Nowak Rafał(1) 14.Markiewicz Jakub(3) 15.Niklewicz Adam 16.Jakubowski Witek(1) 17.Głodkowski Bartosz(5) 18.Wodnicki Damian(1) 19.Borowski Marcin 20.Ogłodziński Adrian(4)
.
                                                             POWER CHODECZ:
1.Miziołek Michał (6)
2.Rosiak Michał(5) 3.Witczak Łukasz(6) 4.Czajkowski Przemysław(3) 5.Adryjańczyk Przemysław 
6.Ruciński Dominik(6) 7.Szymczak Michał 8.Bartczak Mariusz 9.Giętkowski Szymon(3) 10.Ruciński Adrian(3) 11.Chodorek Arkadiusz(3) 12.Olczak Patryk(5) 13.Janas Tomasz 14.Sawicki Jakub(3) 15.Kruger Mateusz(4) 16.Kalinowski Filip(4) 17.Ładziński Eryk(3) 18.Kubiak Wiktor(1) 19.Buczkowski Kryspin(1) 20.Kubiak Łukasz 21.Bartczak Kamil
                                                                            SANIKO
1.Behlke Paweł (6)
2.Łykowski Radosław(6) 3.Grudziński Marcin(4) 4.Gołaszewski Marcin(4) 5.Bromirski Daniel (5) 6.Nowakowski Grzegorz(2)  7.Gitner Łukasz(6)  8.Glonek Zbigniew(5)  9.Jóźwiak Krzysztof(5)  10.Wysocki Tomasz  11. Lewandowski Łukasz  12.Dobrosielski Marko(7) , 13. 13.Chojnacki Jakub  14.Grzywacz Patryk(6) 15.Kowalski Adrian(1) 16.Szudzik Konrad(7) 17.Czarnecki Patryk 18.Pawłowski Kryspin(7) 19.Bromirski Mariusz(6) 20.Śmigiel Bartosz(6) 21.Więtczak Norbert (5)                                

                                                                     SALAMANDER
1.Szablewski Piotr(4)
2.Łukomski Sebastian(7) 3.Łukasz Grube(5) 4.Osiński Krystian(5)
5.Jakub Frank(1)  6.Curyło Mariusz 7.Curyło Marcin(6) 8.Grube Bartłomiej 9.Półtorak Arkadiusz(5) 10.Wrześniak Hubert(2) 11.Wrześniewski Lukasz(6) 12.Kacprzyk Maksymilian(4) 13.Milewski Damian(5) 14.Liszkowski Adrian(4) 15.Czarniak Rafał(6) 16.Brandt Jakub(1) 17.Lewandowski Maciej(2) 18.Czerwiński Alan(6) 19.Mieszkalski Adrian(3) 20.Szczepańczyk Adam(5)
                                                                       WIKA POLSKA:
1.Kurtys  Dariusz(6) 2.Ryszewski Rafał(7) 3.Ziółkowski Grzegorz(4) 4.Mierzyński Kamil(1) 5.Szydłowski Łukasz(1) 6.Małaszek Marcin(4) 7.Wieczorek Patrycjusz(5) 8.Nowakowski Mateusz(7) 9.Kowalski Arkadiusz(6) 10.Pawłowski Jakub(6) 11.Sobczak Arkadiusz(5) 12.Seklecki Remigiusz(1) 13.Boruczkowski Damian 14.Zakrzewski Arkadiusz(5) 15.Ziółkowski Marcin(6) 16.Bergunda Marek(3) 17.Stępowski Norbert(1) 18.Lewandowski Paweł(1) 19.Karasiewicz Norbert(6)
                                                                      ZRB BŁASZCZYK:
1.Piotrowski Artur(5) 2.Kaczkowski Mariusz(2) 3.Błaszczyk Cezary(5) 4.Majewski Jacek(2) 5.Salach Marcin 6.Jankowski Rafał(2) 7.Kwiatkowski Dawid(3) 8.Ciesielski Krzysztof(2) 9.Lachowicz Krzysztof (6)10.Fijałkowski Bartosz(4) 11.Krasucki Patryk(3) 12.Czerwiński Kamil 13.Błaszczyk Bogusz(1) 14.Wuciński Marce(6) 15.Klimek Patryk(6) 16.Gałka Piotr 17.Pietrzak Patryk(1) 18.Cieślak Marek 19.Śmiałek Sebastian (3) , 20.Mularski Paweł(5) 21.Różański Dorian.
 


zawodnicy oznaczeni kolorem niebieskim -zawodnicy oldboy (+35,1987 rok urodzenia).
zawodnicy oznaczeni kolorem czerwonym – zawodnicy zrzeszeni.
zawodnicy oznaczeni kolorem czarnym  – zawodnicy niezrzeszeni.

 
 
 
 
                                                                
                                                          
 

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"