DRUŻYNY

DRUŻYNY

 BALA BALA:
Śmigiel Bartosz(1)  , Behlke Paweł (4),Bromirski Mariusz(2)
Grudziński Marcin (5), Gołaszewski Marcin(5) ,Wysiński Mariusz(1) , Bromirski Daniel(3) , Nowakowski Grzegorz(5) ,Racicki Dariusz(3) , Kowalski Adrian(2) , Gitner Łukasz(5) ,Glonek Zbigniew(3) , Cichorski Sebastian , Józwiak Krzysztof(5) , Szudzik Konrad(6) , (1)Wysocki Tomasz(2) , Tyrajski Patryk(4) , Lewandowski Łukasz(5) ,Czarnecki Patryk(1) , Dobrosielski Marko(4) Gerba Paweł (1)
                                                                                DRUMET
Czerwiński Alan(3) , Mieszkalski Adrian(1)
Krzyżanowski Paweł(1) , Grabowski Robert(7) , Karwowski Wiktor (3), Janowicz Sławomir(2) , Łykowski Radosław(4) , Cieślarczyk Robert(1) , Bełkowski Tomasz(1) , Kruger Ireneusz(1) , Machalski Dawid (2), Gotłasz Piotr(4), Karwowski Sławomir(5), Mularski Paweł (5), Janowski Piotr(5) , Wojtylak Jarosław(4) , Wojnowski  Artur(3), Przybylski Marcin(1) , Walaszek Alan(1) , Kinasiewicz Rafał(6) , Światecki Dawid(2)
 FREEDOM  ENERGY:
Marcin Dorsz(1)
1. Mateusz Tybińkowski(3) , Krystian Dąbrowski(5) , Mateusz Mejer(5) , Sebastian Ciesielski(1) , Bartosz Czaplicki (4), Norbert Więtczak(5) , Patryk Pietrzak (2), Mateusz Pączkowski (1),Kołodziejski Jan ,  Kamil Płocki (3), Kacper Sztandarowicz , Szymon Lewandowski (3), Michał Łazarski  , Patryk Grzywacz(5)  , Mateusz Klepacz(1), Dominik Smołko.
FC ALBATROS:
Hubert Kuropatwiński (4),Daniel Kacprzak(3) , Bartosz Czyżewski  (3)
Dominik Ruciński(6) , Jacek Ruciński(5) , Marcin Ruciński , Michał Rosiak , Jakub Grontkowski (1), Adam Zasadziński , Adam Górski , Jakub Pantuchowicz(2)  , Jonasz Jakubowski (4) , Kryspin Buczkowski (2), Łukasz Kubiak (5) , Patryk Popieliński(2) ,  Sebastian Adamusik(5) , Mateusz Kruger(3) , Adrian Czarnecki,(4) Dawid Wojciechowski(3),Sobczak Wiktor(1).

                                                                         INDORAMA:
Piotr Kulpa(6) , Łukasz Kranc(3) , Przemysław Walczak(5)
Patryk Laskowski(7) Kamil Bącela(6) , Filip Wiśniewski(5) , Patryk Sobczak(4) , Tomasz Mularski , Robert Szałański (6), Przemek Piekarski (7), Przemek Trzciński(4) , Dawid Kaszuba(4)  , Sławomir Sobczyński  ,  Kamil Stefaniak(4) , Mateusz Piekarski(2) ,Łukasz Różański , Arkadiusz  Dyból(6) , Michał Piekarski(1)

                                                                           LUX OPTIC:
Lachowicz Krzysztof(4) ,  Wienconek Dariusz(2) , Fijałkowski Bartosz(3) ,  Seweryn Piotr(5) , Sieraczkiewicz Adam  , Kaniewski Artur(2) ,  Kwiatkowski Błazej (4), Dębczynski Cezary(4) ,  Kwiatkowski Damian (4), Sulżycki Leszek(1) , Niedośmiałek Marcin(2) , Kotowski Piotr(5) , Wegner Marcin(4) , Filipiak Jarosław(1) , Sobolewski Konrad  , Reniec Patryk ,  Stasiak Ryszard(1) , Lewandowski Jerzy(1) ,  Kaczmarek Dariusz , Patryk Świerczyński , Wróblewski Arkadiusz(3).
                                                                        GMINA LIPNO
Łukasz Bartczak (5), Mateusz Bartczak(5) , Jakub Jesionowski(4)
Jan Bartczak(2) , Rafał Bartczak (3), Jakub Bartczak (4), Dariusz Jesionowski(5) , Arkadiusz Jesionowski (5) ,  Marcin Kaczorowski(5) , Jakub Podlas(1) , Dariusz Chojnicki (3), Przemysław Kosowski(2) , Sebastian Paszyński(3) , Wiktor Majewski (5), Dariusz Groszkiewicz , Piotr Kwiatkowski(4) , Tomasz Sadowski (1), Adrian Dykowski (3), Marcel Rozpędowski
ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI:
Boniec Gabriel , Kłobukowski Piotr(5)
Abbott Billy(2) , Borowski Piotr (4), Browarski Krzysztof (4) , Furmankiewicz Arek(4) , Gałka Piotr (5), Gralewski Bartosz , Kołowski Mateusz (4), Kotowski Sebastian , Rakowski Krzysztof , Kozicki Darek (2), Kraczkowski Daniel(4) , Murawski Leszek(2) Popieliński Radosław(2) , Mularczyk Maciej , Sołtysinski Adrian , Szczupakowski Emil , Tuchorski Piotr(2) , Woźniak Łukasz , Ziółkowski Arek(2)
                                                                            MS-BUD
Wojtylak Patryk(4) , Dorsz Daniel (3) , Ratajczyk Damian (4)
Misterski Marcin (5), .Budziszewski Bartłomiej(4)  , Linowiecki Piotr (4), Kalwasinski Marek(3), .Szperka Bartosz(4) , Frank Filip(1) , Jastrzębski Kacper , Jaroszewski Lucek(4) , Oglodzinski Adrian(3) , Markiewicz Jakub(1) , Janas Damian(4) ,  Raszka Daniel ,  Koc Przemyslaw ,  Glodkowski Bartosz(3) , Wodnicki Damian(1) ,  Rosiak Krystian. , Borowski Marcin , Nowak Rafał

RUN CHŁODNIA:
Spychalski Robert (3), Szymczak Przemysław(5
)
Gromczewski Jakub(5) , Niedziałkowski Mateusz ,  Ozóg Kacper(3) , Biniecki Jakub(3)  Hejmanowski Jakub(2) , Kosiński Krzysztof (5) , Kuzmich Siarhei (3) , Leśniewski Andrzej (2), Mańkowski Oskar(3) , Ostrowski Szymon(3) , Romatowski Cezary(3) Walczak Sławomir , Zapiec Sławomir(1) , Cieślak Marcin(4) , Morawski Daniel(6) , Olszański Mariusz(1)  , Szymański Kamil , Śmiałek Sebastian(3) , Woźniak Grzegorz(4)

                                                                       SALAMANDER
Grube Bartłomiej(2) , Szablewski Piotr(2)
Półtorak Arkadiusz (5), Słomski Dawid(1) , Czarniak Rafał (1), Waga Dawid(4), Curyło Marcin(4) ,Grube Łukasz , Osiński Krystian(4) , Wojnowski Tomasz(5) , Wrześniak Hubert(2) , Lewandowski Maciej , Kasprzyk Maksymilian(2) , Frank Jakub , Łukomski Sebastian(5), Kozłowski Patryk(1) , Milewski Damian(4) , Liszkowski Adrian(5) , Wrześniewski Łukasz(4) , Papis Krzysztof.
WIKA POLSKA:
Arkadiusz Sobczak(4) , Arkadiusz Zakrzewski ,
Grzegorz Szewiel(2) , Marcin Małaszek(3) , Mateusz Nowakowski(2) , Krzysztof Tomaszewski(2) , Kamil Chudzik(1) , Grzegorz Ziółkowski(3) , Damian Boruczkowski (2)  Dariusz Kurtys(4) , Adam Woźniak(2) Patrycjusz Wieczorek(4) , Wojciech Walczak ,Radosław Ryszewski(1) ,Pawłowski Jakub(2) ,  Krystian Skibicki(1) ,  Łukasz Szydłowski(4) , Kamil Mierzyński(1) , Marek Bergunda(3) Arkadiusz Szarłat , Remigiusz Chojnacki
(2)
SPARTAK WŁOCŁAWEK:
Stanisław Łojewski(6) , Jacek Wichliński (4)
Tomasz Zieliński(1 , Bartosz Prokopiak(5) ,  Michał Sieradziński (2), Piotr Reszczyński(4) , Patryk Zalewski (4),  Rafał Bobrowski(2) , Daniel Szymański(6) , Daniel Wesołowski (4), Kamil Chojnacki , Dawid Ormiński(3) , Mariusz Opłatowski(2) , Sebastian Jóźwiak(6) , Soufiane Chibane , Damian Bukowski ,

zawodnicy oznaczeni kolorem niebieskim -zawodnicy oldboy (+35).
zawodnicy oznaczeni kolorem czerwonym – zawodnicy zrzeszeni.
zawodnicy oznaczeni kolorem czarnym  – zawodnicy niezrzeszeni.

 
 
 
 
                                                                
                                                          
 

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"