Strzelcy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 6 KOLEJCE WFL

L.p Nazwisko i Imię zawodnika Drużyna Bramki
1. Behlke Paweł SANIKO 10
2. Śmigiel Bartosz SANIKO 19
3. Chojnacki Jakub SANIKO  
4. Grzywacz Patryk SANIKO 5
5. Czarnecki Patryk SANIKO  
6. Kowalski Adrian SANIKO 1
7. Bromirski Mariusz SANIKO 4
8. Pawłowski Kryspin SANIKO 4
9. Szudzik Konrad SANIKO 1
10. Więtczak Norbert SANIKO 1
11. Lewandowski Łukasz SANIKO  
12. Glonek Zbigniew SANIKO  
13. Nowakowski Grzegorz SANIKO  
14. Wysocki Tomasz SANIKO  
15. Gitner Łukasz SANIKO  
16. Jóźwiak Krzysztof SANIKO  
17. Łykowski Radosław SANIKO 4
18. Gołaszewski Marcin SANIKO 2
19. Grudziński Marcin SANIKO 1
20. Bromirski Daniel SANIKO 1
21. Dobrosielski Marko SANIKO 1
1. Brzeziński Nicolas DRUMET 7
2. Markiewicz Jędrzej DRUMET 1
3. Markiewicz Miłosz DRUMET 2
4. Świerzko Mateusz DRUMET 2
5. Janiak Szymon DRUMET  
6. Karwowski Wiktor DRUMET  
7. Gotłasz Piotr DRUMET  
8. Machalski Dawid DRUMET  
9. Dąbrowski Krystian DRUMET  
10. Pierzchalski Kordian DRUMET 1
11. Pączkowski Mateusz DRUMET  
12. Janowski Piotr DRUMET 4
13. Janowicz Sławomir DRUMET  
14. Kinasiewicz Rafał DRUMET  
15. Frąckowiak Robert DRUMET  
16. Wojtylak Jarosław DRUMET  
17. Karwowski Sławomir DRUMET  
18. Cieślarczyk Robert DRUMET  
19. Bełkowski Tomasz DRUMET  
20. Grabowski Robert DRUMET  
21. Krzyżanowski Paweł DRUMET  
1. Miziołek Michał POWER CHODECZ 1
2. Ruciński Dominik POWER CHODECZ 12
3. Olczak Patryk POWER CHODECZ 11
4. Kalinowski Filip POWER CHODECZ 4
5. Giętkowski Szymon POWER CHODECZ 2
 6. Chodorek Arkadiusz POWER CHODECZ 1
 7. Janas Tomasz POWER CHODECZ  
8. Sawicki Jakub POWER CHODECZ 2
9. Kruger Mateusz POWER CHODECZ 1
10. Bartczak Kamil
POWER CHODECZ  
11. Ruciński Adrian POWER CHODECZ  
12. Ładziński Eryk POWER CHODECZ  
13. Szymczak Michał POWER CHODECZ  
14. Kubiak Wiktor POWER CHODECZ 1
15. Kubiak Łukasz POWER CHODECZ  
16. Buczkowski Kryspin POWER CHODECZ 3
17.
Bartczak Mariusz
POWER CHODECZ
1
18. Adryjańczyk Przemysław POWER CHODECZ  
19. Czajkowski Przemysław POWER CHODECZ  
20. Witczak Lukasz POWER CHODECZ 5
21. Rosiak Michał POWER CHODECZ 4
1. Szałanski Robert INDORAMA 2
2. Kranc Łukasz INDORAMA  
3. Trzciński Przemysław INDORAMA 1
4. Różański Łukasz INDORAMA 8
5. Stefaniak Kamil INDORAMA 2
6. Smykowski Cezary INDORAMA  
7. Dyból Arkadiusz INDORAMA  
8. Sobczak  Patryk INDORAMA  
9. Walczak Przemysław INDORAMA 11
10. Kaszuba Dawid INDORAMA 2
11. Piekarski Mateusz INDORAMA 2
 12. Bącela Kamil INDORAMA 1
 13. Wiśniewski Filip INDORAMA 5
 14. Kmieć Łukasz INDORAMA 1
 15. Piekarski Przemysław INDORAMA 1
 16. Dzikowski Piotr INDORAMA 1
 17. Kulpa Piotr INDORAMA 6
 18. Laskowski Patryk INDORAMA  
1. Billy Abbott ŁOKIETEK 6
2. Furmankiewicz Arkadiusz ŁOKIETEK 2
3. Woźniak Łukasz ŁOKIETEK  
4. Małecki Maciej ŁOKIETEK 1
5. Grudziński Paweł ŁOKIETEK 2
6. Kaczmarek Mariusz ŁOKIETEK  
7. Browarski Krzysztof ŁOKIETEK  
8. Witkowski Krzysztof ŁOKIETEK 1
9. Borowski Piotr ŁOKIETEK  
10. Gralewski Bartosz ŁOKIETEK 1
11. Kaniewski Błażej ŁOKIETEK 2
12. Kubiak Kacper ŁOKIETEK  
13. Czajkowski Mateusz ŁOKIETEK  
14. Głowacki Tobiasz ŁOKIETEK 1
15. Smoliński Dorian ŁOKIETEK 1
16. Andrzejczak Krystian ŁOKIETEK  
17. Lewandowski Grzegorz ŁOKIETEK  
18. Mularczyk Maciej ŁOKIETEK 2
19. Ziółkowski Arkadiusz ŁOKIETEK  
20. Jóźwiński Paweł ŁOKIETEK  
21.
Pakulski Adam
ŁOKIETEK
2
1. Wojtylak Patryk MS-BUD 6
2. Linowiecki Piotr MS-BUD 6
3. Janas Damian MS-BUD  
4. Misterski Marcin MS-BUD 2
5. Szperka Bartosz MS-BUD 5
6. Kalwasiński Marek MS-BUD 2
7. Jakubowski Witek MS-BUD  
8. Raszka Daniel MS-BUD 1
9. Dorsz Daniel MS-BUD 2
10. Frank Filip MS-BUD  
11. Jastrzębski Kacper MS-BUD  
12. Jaroszewski Lucek MS-BUD 3
13. Ratajczyk Damian MS-BUD 5
14. Nowak Rafał MS-BUD 1
15. Markiewicz Jakub MS-BUD 1
16. Niklewicz Adam MS-BUD  
17. Ogłodziński Adrian MS-BUD 1
18. Wodnicki Damian MS-BUD  
19. Borowski Marcin MS-BUD  
20. Głodkowski  Bartosz MS-BUD  
1. Wuciński Marcel ZRB BŁASZCZYK 2
2. Klimek Patryk ZRB BŁASZCZYK 7
3. Różański Dorian ZRB BŁASZCZYK  
4. Mularski Paweł ZRB BŁASZCZYK  
5. Śmiałek Sebastian ZRB BŁASZCZYK 2
6. Gałka Piotr ZRB BŁASZCZYK  
7. Krasucki Patryk ZRB BŁASZCZYK 2
8. Fijałkowski Bartosz ZRB BŁASZCZYK 1
9. Czerwiński Kamil ZRB BŁASZCZYK  
10. Błaszczyk Bogusz ZRB BŁASZCZYK  
11. Lachowicz Krzysztof ZRB BŁASZCZYK  
12.
Cieślak Marek
ZRB BŁASZCZYK
 
13.
Pietrzak Patryk
ZRB BŁASZCZYK
2
14. Kwiatkowski Dawid ZRB BŁASZCZYK 4
15. Kaczkowski Mariusz ZRB BŁASZCZYK  
16. Błaszczyk Czarek ZRB BŁASZCZYK  
17. Salach Marcin ZRB BŁASZCZYK  
18. Majewski Jacek ZRB BŁASZCZYK 1
19. Jankowski Rafał ZRB BŁASZCZYK 5
20. Piotrowski Artur ZRB BŁASZCZYK 1
21. Ciesielski Krzysztof ZRB BŁASZCZYK  
1. Szablewski Piotr SALAMANDER 2
2. Mieszkalski Adrian SALAMANDER  
3. Liszkowski Adrian SALAMANDER 3
4. Półtorak Arkadiusz SALAMANDER 3
5. Wrześniak Hubert SALAMANDER 1
6. Lewandowski Maciej SALAMANDER 5
7. Wrześniewski Lukasz SALAMANDER 6
8. Czarniak Rafał SALAMANDER 1
9. Czerwiński Alan SALAMANDER 10
10. Milewski Damian SALAMANDER 2
11. Curyło Marcin SALAMANDER 5
12. Brandt Jakub SALAMANDER  
13. Kacprzak Maksymilian SALAMANDER 2
14. Grube Bartłomiej SALAMANDER  
15. Frank Jakub SALAMANDER  
16. Curyło Mariusz SALAMANDER  
17. Szczepańczyk Adam SALAMANDER  
18. Osiński Krystian SALAMANDER  
19. Grube Łukasz SALAMANDER 13
20. Łukomski Sebastian SALAMANDER 1
1. Łojewski Stanisław DGS 18
2. Wesołowski Daniel DGS 1
3. Wojnowski Artur DGS 4
4. Wichliński Jacek DGS 4
5. Ziarkowski Dominik DGS  
6. Zalewski Patryk DGS  
7. Bobrowski Rafał DGS 1
8. Szymański Daniel DGS 2
9. Chojnacki Kamil DGS  
10. Reszczyński Piotr DGS 2
11. Sieradziński Michał DGS  
12. Prokopiak Bartosz DGS  
13. Jóźwiak Sebastian DGS  
14. Sztygowski Mariusz DGS 1
15. Opłatkowski Mariusz DGS  
1. Lewandowski Paweł WIKA POLSKA  
2. Nowakowski Mateusz WIKA POLSKA 1
3. Stępowski Norbert WIKA POLSKA  
4. Pawłowski Jakub WIKA POLSKA 3
5. Wieczorek Patrycjusz WIKA POLSKA 1
6. Ziółkowski Marcin WIKA POLSKA 1
7. Sobczak Arkadiusz WIKA POLSKA 3
8. Kowalski Arkadiusz WIKA POLSKA 2
9. Seklecki Remigiusz WIKA POLSKA  
10. Boruczkowski Damian WIKA POLSKA  
11. Bergunda Marek WIKA POLSKA 1
12. Zakrzewski Arkadiusz WIKA POLSKA 3
13. Karasiewicz Norbert WIKA POLSKA 3
14. Małaszek Marcin WIKA POLSKA  
15. Szydłowski Lukasz WIKA POLSKA  
16. Mierzyński Kamil WIKA POLSKA 1
17. Ziółkowski Grzegorz WIKA POLSKA  
18. Kurtys Dariusz WIKA POLSKA  
19. Ryszewski Rafał WIKA POLSKA  

zawodnik koloru niebieskiego – oldboy
zawodnik koloru czarnego – zawodnik niezrzeszony
zawodnik koloru czerwonego – zawodnik zrzeszony

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"