Strzelcy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 12 KOLEJCE WLSP

L.p Nazwisko i Imię zawodnika Drużyna Bramki
1. Behlke Paweł BALA  BALA 44
2. Śmigiel Bartosz BALA  BALA 20
3. Grudziński Marcin BALA  BALA 6
4. Kowalski Adrian BALA  BALA 8
5. Nowakowski Grzegorz BALA  BALA 5
6. Dobrosielski Marko BALA  BALA 7
7. Glonek Zbigniew BALA  BALA 3
8. Gołaszwski Marcin BALA  BALA 2
9. Gitner Łukasz BALA  BALA 3
10. Wysiński Mariusz BALA  BALA  
11. Racicki Dariusz BALA  BALA  
12. Bromirski Daniel BALA  BALA  
13. Bromirski Mariusz BALA  BALA  
14. Lewandowski Łukasz BALA  BALA 1
15. Józwiak Krzysztof BALA  BALA 4
16. Wysocki Tomasz BALA  BALA 1
17. Tyrajski Patryk BALA  BALA 1
18. Czarnecki Patryk BALA  BALA 1
19. Cichorski Sebastian BALA  BALA  
20. Gerba Paweł BALA  BALA  
21. Szudzik Konrad BALA  BALA 1
1. Wojnowski Artur DRUMET 6
2. Łykowski Radosław DRUMET 2
3. Janowski Piotr DRUMET 2
4. Janowicz Sławomir DRUMET 2
5. Karwowski Sławomir DRUMET  
6. Czerwiński Alan DRUMET 11
7. Mieszkalski Adrian DRUMET 2
8. Karwowski Wiktor DRUMET  
9. Cieślarczyk Robert DRUMET  
10. Kruger Ireneusz DRUMET  
11. Gotłasz Piotr DRUMET 14
12. Machalski Dawid DRUMET  
13. Wojtylak Jarosław DRUMET 2
14. Mularski Paweł DRUMET  
15. Bełkowski Tomasz DRUMET  
16. Przybylski Marcin DRUMET  
17. Walaszek Alan DRUMET  
18. Kinasiewicz Rafał DRUMET 1
19. Światecki Dawid DRUMET  
 20. Grabowski Robert DRUMET  
 21. Krzyżanowski Paweł DRUMET  
1. Czyżewski Bartosz FC ALBATROS 9
2. Kuropatwiński Hubert FC ALBATROS 4
3. Ruciński Dominik FC ALBATROS 6
4. Kacprzak Daniel FC ALBATROS  
5. Ruciński Jacek FC ALBATROS 2
6. Ruciński Marcin  FC ALBATROS  
7. Rosiak Michał FC ALBATROS  
8. Grontkowski Jakub FC ALBATROS  
9. Zasadziński Adam FC ALBATROS  
10. Górski Adam FC ALBATROS  
11. Pantuchowicz Jakub FC ALBATROS  
 12. Jakubowski Jonasz FC ALBATROS  
 13. Buczkowski Kryspin FC ALBATROS 1
 14. Sobczak Wiktor FC ALBATROS 3
 15. Kubiak Łukasz FC ALBATROS 3
 16. Popieliński Patryk FC ALBATROS 2
 17. Adamusik Sebastian FC ALBATROS 5
 18. Kruger Mateusz FC ALBATROS 1
 19. Czarnecki Adrian FC ALBATROS  
 20. Wojciechowski Dawid FC ALBATROS 1
1. Dąbrowski Krystian FREEDOM 14
2. Więtczak Norbert FREEDOM 11
3. Dorsz Marcin FREEDOM 2
4. Grzywacz Patryk FREEDOM 5
5. Mejer Mateusz FREEDOM 5
6. Lewandowski Szymon FREEDOM 2
7. Tybińkowski Mateusz FREEDOM 1
8. Ciesielski Sebastian FREEDOM  
9. Czaplicki Bartosz FREEDOM 5
10. Pietrzak Patryk FREEDOM 8
11. Pączkowski Mateusz FREEDOM  
12. Kołodziejski Jan FREEDOM  
13. Płocki Kamil FREEDOM 1
14. Sztandarowicz Kacper FREEDOM  
15. Łazarski Michal FREEDOM  
16. Klepacz Mateusz FREEDOM  
17. Smołko Dominik FREEDOM  
1. Bartczak Rafał GMINA LIPNO 1
2. Bartczak Łukasz GMINA LIPNO 23
3. Bartczak Mateusz GMINA LIPNO 5
4. Bartczak Jan GMINA LIPNO 1
5. Bartczak Jakub GMINA LIPNO  
 6. Jesionowski Dariusz GMINA LIPNO 7
 7. Jesionowski Arkadiusz GMINA LIPNO  
8. Jesionowski Jakub GMINA LIPNO 12
9. Kaczorowski Marcin GMINA LIPNO 7
10. Kwiatkowski Piotr GMINA LIPNO 2
11. Podlas Jakub GMINA LIPNO 1
12. Chojnicki Dariusz GMINA LIPNO 3
13. Kosowski Przemysław GMINA LIPNO 4
14. Paszyński Sebastian GMINA LIPNO 5
15. Dykowski Adrian GMINA LIPNO 2
16. Majewski Wiktor GMINA LIPNO 39
 17. Groszkiewicz Dariusz GMINA LIPNO  
18. Sadowski Tomasz GMINA LIPNO  
19. Rozpędowski Marcel GMINA LIPNO  
 1. Kulpa Piotr INDORAMA 5
 2. Piekarski Mateusz INDORAMA 25
3. Bącela Kamil INDORAMA 4
4. Laskowski Patryk INDORAMA  
5. Dyból Arkadiusz INDORAMA  
6. Wiśniewski Filip INDORAMA 4
7. Sobczak Patryk INDORAMA 1
8. Różański Lukasz INDORAMA 2
9. Kranc Łukasz INDORAMA 1
10. Szałański Robert INDORAMA 6
11. Walczak Przemysław INDORAMA 5
 12. Sobczyński Sławomir INDORAMA  
 13. Kaszuba Dawid INDORAMA  7
 14. Piekarski Michal INDORAMA 1
 15. Stefaniak Kamil INDORAMA 2
 16. Trciński Przemysław INDORAMA  
 17. Mularski Tomasz INDORAMA  
 18. Piekarski Przemysław INDORAMA  3
1. Kwiatkowski Błażej LUX OPTIC 3
2. Lachowicz Krzysztof LUX OPTIC  
3. Wienconek Dariusz LUX OPTIC 4
4. Fijałkowski Bartosz LUX OPTIC 2
5. Seweryn Piotr LUX OPTIC 3
6. Sieraczkiewicz Adam LUX OPTIC  
7. Kaniewski Artur LUX OPTIC  
8. Dębczyński Cezary LUX OPTIC  
9. Kwiatkowski Damian LUX OPTIC 2
10. Sulżycki Leszek LUX OPTIC 1
11. NIedośmiałek Marcin LUX OPTIC  
 12. Kotowski Piotr LUX OPTIC  
13. Wegner Marcin LUX OPTIC  
 14. Sobolewski Konrad LUX OPTIC  
 15. Filipiak Jarosław LUX OPTIC  
 16. Ryniec Patryk LUX OPTIC  
 17. Kaczmarek Dariusz LUX OPTIC  
 18. Lewandowski Jerzy LUX OPTIC 1
 19. Stasiak Ryszard LUX OPTIC  
 20. Świerczyński Patryk LUX OPTIC  
21. Wróblewski Arkadiusz LUX OPTIC 2
1. Gałka Piotr ŁOKIETEK 12
2. Abbott Billy ŁOKIETEK 5
3. Boniec Gabriel ŁOKIETEK  
4. Pałczyński Maciej ŁOKIETEK 3
5. Kłobukowski Piotr ŁOKIETEK  
6. Borowski Piotr ŁOKIETEK 2
7. Browarski Krzysztof ŁOKIETEK 2
8. Furmankiewicz Arkadiusz ŁOKIETEK 6
9. Gralewski Bartosz ŁOKIETEK 3
10. Tuchorski Piotr ŁOKIETEK  
11. Woźniak Łukasz ŁOKIETEK  
12. Ziólkowski Arkadiusz ŁOKIETEK  
 13. Szczupakowski Emil ŁOKIETEK  
 14. Sołtysiński Adrian ŁOKIETEK  
 15. Smoliński Dorian ŁOKIETEK  
16. Popieliński Radosław ŁOKIETEK 3
 17. Murawski Leszek ŁOKIETEK  
18. Kruczkowski Dariusz ŁOKIETEK 1
19. Kołowski Mateusz ŁOKIETEK  
20. Kotowski Sebastian ŁOKIETEK  
21. Kozicki Dariusz ŁOKIETEK  
1. Misterski Marcin MS-BUD 6
2. Linowiecki Piotr MS-BUD 8
3. Szperka Bartosz MS-BUD 14
4. Kalwasiński Marek MS-BUD 2
5. Janas Damian MS-BUD 1
6. Markiewicz Jakub MS-BUD  
7. Wojtylak Patryk MS-BUD 10
8. Ratajczyk Damian MS-BUD 5
9. Ogłodziński Adrian MS-BUD 2
10. Budziszewski Bartłomiej MS-BUD  
11. Dorsz Daniel MS-BUD 1
12. Frank Filip MS-BUD  
13. Jaroszewski Lucjan MS-BUD 1
14. Raszka Daniel MS-BUD  
15. Rosiak Krystian MS-BUD  
16. Koc Przemysław MS-BUD  
 17. Nowak Rafał MS-BUD  
18. Wodnicki Damian MS-BUD  
19. Głodkowski Bartosz MS-BUD  
20. Borowski Marcin MS-BUD  
21. Jastrzębski Kacper MS-BUD  
1. Śmiałek Sebastian RUN CHŁODNIA 16
2. Spychalski Robert RUN CHŁODNIA 9
3. Szymczak Przemysław RUN CHŁODNIA 8
4. Biniecki Jakub RUN CHŁODNIA 3
5. Cieślak Marcin RUN CHŁODNIA  
6. Hejmanowski Jakub RUN CHŁODNIA 2
7. Kosiński Krzysztof RUN CHŁODNIA 1
8. Kuzmich Serhei RUN CHŁODNIA 2
9. Olszański Mariusz RUN CHŁODNIA 2
10. Ostrowski Szymon RUN CHŁODNIA  
11. Zapiec Sławomir RUN CHŁODNIA 1
12. Romatowski Cezary RUN CHŁODNIA 1
13. Morawski Daniel RUN CHŁODNIA  
14. Szymański Kamil RUN CHŁODNIA  
15. Woźniak Grzegorz RUN CHŁODNIA 5
16. Leśniewski Andrzej RUN CHŁODNIA  
17. Mańkowski Oscar RUN CHŁODNIA 1
 18. Ożóg Kacper RUN CHŁODNIA  
 19. Niedziałkowski Mateusz RUN CHŁODNIA  
 20. Gromczewski Jakub RUN CHŁODNIA  
1. Lewandowski Maciej SALAMANDER  
2. Półtorak Arkadiusz SALAMANDER 11
3. Grube Bartłomiej SALAMANDER 16
4. Grube Lukasz SALAMANDER  
5. Waga Dawid SALAMANDER 1
6. Osiński Krystian SALAMANDER 1
7. Milewski Damian SALAMANDER 4
8. Liszkowski Adrian SALAMANDER 6
9. Słomski Dawid SALAMANDER  
10. Kacprzyk Maksymilian SALAMANDER  
11. Łukomski Sebastian SALAMANDER  
12. Czarniak Rafał SALAMANDER 1
13. Curyło Marcin SALAMANDER 17
14. Kozłowski Patryk SALAMANDER  
15. Wrześniak Hubert SALAMANDER 9
16. Wrześniewski Łukasz SALAMANDER 5
17. Wojnowski Tomasz SALAMANDER 1
18. Szablewski Piotr SALAMANDER 14
19. Frank Jakub SALAMANDER  
20. Papis Krzysztof SALAMANDER  
1. Wichliński Jacek SPARTAK 12
2. Wesołowski Daniel SPARTAK 14
3. Łojewski Stanisław SPARTAK 30
4. Chojnacki Kamil SPARTAK  
5. Opłatkowski Mariusz SPARTAK  
6. Józwiak Sebastian SPARTAK 4
7. Reszczyński Piotr SPARTAK 2
8. Ormiński Dawid SPARTAK  
9. Prokopiak Bartosz SPARTAK  
10. Zieliński Tomasz SPARTAK  
11. Sieradziński Michał SPARTAK 2
12. Zalewski Patryk SPARTAK 2
 13. Bobrowski Rafał SPARTAK 3
14. Szymański Daniel SPARTAK 4
 15. Bukowski Damian SPARTAK  
16. Soufiane Chibane SPARTAK  
1. Woźniak Adam WIKA POLSKA 1
2. Ziółkowski Grzegorz WIKA POLSKA  
3. Szewiel Grzegorz WIKA POLSKA  
4. Pawłowski Jakub WIKA POLSKA 4
5. Walczak Wojciech WIKA POLSKA 1
6. Mierzyński Kamil WIKA POLSKA 1
7. Chudzik Kamil WIKA POLSKA  
8. Sobczak Arkadiusz WIKA POLSKA 7
9. Zakrzewski Arkadiusz WIKA POLSKA 1
10. Małaszek Marcin WIKA POLSKA  
11. Skibicki Krystian WIKA POLSKA  
12. Boruczkowski Damian WIKA POLSKA 1
13. Kurtys Dariusz WIKA POLSKA 2
14. Wieczorek Patrycjusz WIKA POLSKA  
15. Szydłowski Lukasz WIKA POLSKA  
16. Radosław Ryszewski WIKA POLSKA  
17. Bergunda Marek WIKA POLSKA 1
18. Arkadiusz Szarłat WIKA POLSKA  
19. Chojnacki Remigiusz WIKA POLSKA  
20. Nowakowski Mateusz WIKA POLSKA 1
21. Tomaszewski Krzysztof WIKA POLSKA 1

 

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"