Camel Pizza Bydgoszcz zwycięzcą 6 edycji Mistrzostw Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich

Następnym projektem współfinansowanym przez Gminę Miasto Włocławek w tym roku była 6 edycja turnieju piłki nożnej Mistrzostwa Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich .
Turniej ten odbył się 25.09.2022r. na obiektach OSiR z nawierzchnią syntetyczną przy ulicy Chopina 8 we Włocławku.
16 września odbyło się losowanie grup turniejowych.
W turnieju wzięło udział 1o drużyn podzielonych na dwie grupy.
Do grupy A trafiły drużyny
1.MGL Rawa Mazowiecka 2.Saniko Włocławek 3.Geberit Włocławek 4.LPP Brześć Kujawski 5,RTE Brześć Kujawski
W grupie B zagrają
1.Camel Pizza Bydgoszcz 2.KMPSP Włocławek 3.KMP Włocławek 4.Wireco Włocławek 5.Q-Jawy Dylewo.
Sędziami turnieju byli Jarosław Gryckiewicz i Mariusz Korpalski z Torunia.
Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Camel Pizza Bydgoszcz która w finale pokonała zespół Geberit Włocławek 5-1.
Trzecią lokatę zajęła drużyna KMP Włocławek  , która w finale pocieszenia wygrała 4-2 z MGL Rawa Mazowiecka.
Tradycyjnie wyróżniono najlepszego strzelca turnieju (Kryspin Pawłowski – Geberit Włocławek – 13 bramek) , najlepszego bramkarza (Gliszczyński Dawid-Camel Pizza Bydgoszcz) i MVP turnieju (Jaszkowski Dariusz – Camel Pizza).
Strategicznym partnerem 6 edycji Mistrzostw  Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich była marka Keeza oraz Gmina Miasto Włocławek.
Ponadto partnerami zwykłymi zostali Skorpion Sport,pl z Torunia , ALSP Wyżyny i BD ART Sp, z o,o, z Bydgoszczy oraz Kręgielnia Piwnica i Geberit  Włocławek,

PÓŁFINAŁY  2 x 8 minut
21.  12.00 – 12.20  boisko  A – A1-B2  GEBERIT WŁOCŁAWEK – KMP WŁOCŁAWEK-10   – 1-1 k( 5-4)
22.  12.00 – 12.20  boisko  B – B1-A2  CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ  – MGL RAWA MAZOWIECKA-3-    4-2
Mecze o miejsca 15 minut
23.  12.25 – 12.40  boisko  A  mecz o 9 miejsce A5-B5  ( 15 minut) A5-B5   RTE BRZEŚĆ KUJAWSKI – WIRECO WŁOCŁAWEK  2-6
24.  12.25 – 12.40  boisko  B  mecz o 7 miejsce  A4-B4 ( 15 minut) A4-B4   SANIKO WŁOCŁAWEK –-KMPSP WŁOCŁAWEK 0-3
25.  12.45 – 13.00  boisko  A  mecz o 5 miejsce A3-B3  ( 15 minut)  A3-B3  LPP BRZEŚĆ KUJAWSKI – Q-JAWY DYLEWO  0-2
26.  12.45 – 13.00  boisko  B  mecz o 3 miejsce  przegrani z meczów 21 i 22 (2 x 8 minut)   MGL RAWA MAZOWIECKA –KMP WŁOCŁAWEK-2-4
27.  13.05 – 13.25  boisko  A  mecz o 1 miejsce  wygrani z meczów 21 i 22 (2 x 8 minut) CAMEL PIZZA BYDGOSZCZ – GEBERIT   5-1