WFL – 1 KOLEJKA



2 listopada ruszyła 4 EDYCJA WŁOCŁAWSKIEJ FUTSAL LIGI.
Głównym partnerem 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi jest
Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy).
Kolejnym partnerem jest Kręgielnia Piwnica oraz partner medialny Wloclawek.info.pl oraz WLC.PL .
Do 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi zgłosiło się 12 drużyn.
1.Salamander 2.Anwil 3.Gmina Lipno 4.Geberit 5.Indorama 6.ZSCKR Kowal 7.Drumet 8.DGS 9.Detal-Met 10.MS-BUD 11.TSR Kujawy 12.Inwest Bud.
Drużyny te będą rywalizować ze sobą w systemie każdy z każdym (rozegrają po 11 meczów w sezonie).
Początek 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi odbył się 2 listopada od godziny 14-00 w hali Mistrzów we Włocławku.
W 4 Edycji Włocławskiej Futsal Ligi będzie można śledzić wyniki na żywo.Link poniżej.
http://tsrkujawy.pl/terminarz/
Przedstawiamy wyniki 1 kolejki:
14.00 DRUMET – INWEST BUD 6-3
14.50 GMINA LIPNO – GEBERIT 3-4
15.40 DGS – TSR KUJAWY 1-6
16.30 ZSCKR KOWAL – DETAL-MET 6-8
17.20 SALAMANDER – ANWIL 3-6
18.10 INDORAMA – MS BUD 1-4

godz. 1 kolejka – 02.11.2019r. sobota  
14.00
DRUMET – INWEST BUD  
1-0 – Łykowski Radosław (3)
1-1 – Chojnacki R.  (6)
2-1 – Czerwiński (12)
2-2 -Stawicki Szymon  (13)
3-2 – Czerwiński (15) -2
4-2 – Łykowski R. (24) – 2
4-3 – Zakrzewski Arkadiusz (29)
5-3 – Łykowski  R. ( 32) – 3
6-3 – Janowski Piotr (35)


ż.k. – Jaroszewski Lucjan (Drumet)      

ż.k. – Janowski Piotr (Drumet)
ż.k. – Klimczak Emil (Inwest Bud)
ż.k. – Stawicki Szymon (Inwest Bud)

DRUMET:
  Czerwiński, Krzyżanowski , Łykowski, Cieślarczyk ,Walaszek , Karwowski , Janowicz , Jaroszewski , Królikowski  P, Frąckowiak Robert, Janowski.
INWEST BUD:
Barański Ireneusz , Bergunda Marek  ,Chojnacki Remigiusz  , Czyżewski Tomasz , Górski Marek, Kaczmarek Dariusz  , Klimczak Emil , Klockowski Krzysztof ,  Lewandowski Jerzy,, Obliński Kevin  , Stawicki Szymon  , Antczak Bartosz  , Berent Łukasz.
6-3
14.50 
GMINA  LIPNO  –  GEBERIT

1-0 -Paszyński Sebastian (7)
1-1 – Ratajczyk (9)
1-2 – Wojnowski (13)
2-2 – Paszyński Sebastian (17) – 2
3-2 – Jesionowski Dariusz (20)
3-3 – Curyło (21)
3-4 – Ratajczyk (39) – 2

GMINA  LIPNO:
Podlas Jakub, Bartczak Rafał, Bartczak Jakub, Jesionowski Dariusz, Jesionowski Arkadiusz, Jesionowski Jakub, Dykowski Adrian, Kaczorowski Marcin, , Paszynski Sebastian, Kosowski Przemek, Trejda Michał,Bartczak Jan,Chojnicki Dariusz.
GEBERIT:
Slomczewski Kwaśniewski, Curyło, Wojnowski, Radowski, Bednarski, Złowodzki, Ratajczyk, Sobolewski ,Skóra
3-4
15.40 
DGS  –  TSR  KUJAWY
0-1 – Półtorak (4)
0-2 – Nowakowski (15)
0-3 – Wojciechowski (28)
1-3 – Wesołowski (36)
1-4 – Kłosowski (37)
1-5 – Wojciechowski (38) – 2
1-6 – Nowakowski (39) – 2


ż.k. Reszczyński Piotr (DGS)
cz.k. – Prokopiak Bartosz (DGS) (35)

DGS:
Śmigiel Bartosz , Sztygowski Miłosz , Józwiak
Adam , Józwiak Krzysztof , Gotłasz Piotr ,  , Sztygowski Mariusz , Wesołowski Daniel , Chojnacki Kamil , Reszczyński Piotr , Prokopiak Bartosz , Bobrowski Rafał,Jozwiak Sebastian
TSR KUJAWY:
Kłosowski Mateusz , Chełminiak Damian  Liszkowski Adrian , Ziółkowski Grzegorz  , Słomski Dawid , Półtorak Arkadiusz , Wojciechowski Adrian Baranowski Przemysław , Zalewski Patryk  , Nowakowski Grzegorz   ,Wojnowski Tomasz , Walaszczyk Marcin
1-6
16.30 
ZSCKR  KOWAL – DETAL-MET

0-1 – Pietrzak Patryk (2)
0-2 – Dewil (3)
0-3 – Więtczak (6)
1-3 – Markiewicz (9)
2-3 – Szablewski T. (16)
3-3 – Szablewski T. (19) -2
3-4 – Bagiński (20)
4-4 – Szablewski T. (31) -3
4-5 – Pietrzak (32) – 2
4-6 – Abbott (35)
5-6 – Dobrosielski (36)
5-7 – Dąbrowski (37)
6-7 – Szablewski (39)-4
6-8 – Pietrzak – (40) – 3

ZSCKR KOWAL:
 Szablewski Tomasz , Jankowski Rafał  ,Janas Damian , Klitkowski Marcin , Woźniak Łukasz  , Grudziński Marcin ,  Warchlewski Kamil , Dobrosielski Marko  , Kunecki Łukasz ,  Kowalski Adrian ,  Markiewicz Jakub.
DETAL-MET :
Patryk Pietrzak, Norbert Wietczak, Dominik Tomczak, Mateusz Dewil, Sebastian Sobczak, Mateusz Pączkowski, Krystian Dąbrowski, Patryk Grzywacz, Adrian Mieszkalski, Billy Abbott, Marcin Jarosz, Krystian Tutak, Jarek Urbański
6-8
17.20 
 SALAMANDER  –  ANWIL
1-0 – Kacprzak (7)
1-1 – Smykowski C. (8)
1-2 – Skurzyński (11)
1-3 – Kaźmierczak (18)
2-3 – Milewski D.  (22)
2-4 – Kaźmierczak (25) -2
3-4 – Kacprzak (31) -2
3-5 – Ćwikliński (32)
3-6 – Seweryn (40)


ż.k. – Smykowski C.
ż.k. – Kaźmierczak

SALAMANDER:
 Szczepańczyk Adam ,Łukomski Sebastian  Świerczyński Rafał ,Osiński Krystian , Czarniak Rafał , Milewski Damian , Kasprzak Maksymilian  . Kapeliński Błażej ,Błaszczyk Konrad ,
ANWIL:
Kaźmierczak Michał ,  Kranc Łukasz , Kaczmarek Damian , Świerczyński Patryk ,  Smykowski Czarek , Wienconek Dariusz , Różański Łukasz Ćwikliński Tomasz , Morawski Łukasz , Seweryn Piotr ,  , Chojnacki Dominik  Skurzyński Paweł ,
3-6
18.10 
INDORAMA  – MS  BUD
1-0 – Bącela (24)
1-1 – Chojnacki J. (27)
1-2 – Budziszewski (28)
1-3 – Chojnacki J. (35)
1-4 – Czaplicki (40)

ż.k. – Ogłodziński (MS-BUD)
ż.k. – Linowiecki (MS-BUD)

INDORAMA:
Kulpa Piotr  Laskowski Patryk  , Traczyk Bartłomiej   Szałański Robert  , Sobczak Patryk  , Piekarski Przemysław Bącela Kamil  , Wiśniewski Filip , Florkiewicz Mateusz , Lewandowski Damian , Piekarski Mateusz, Korzeniewski Paweł , Dyból Arkadiusz ,
MS  BUD:
Misterski,Budziszewski , Szperka , Chojnacki , Szudzik , Lewandowski , Ogłodziński , Linowiecki ,
Heliński , Czaplicki ,Kalwasinski,

 TABELA 4 EDYCJI WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny M W R P BZ-BS PKT
1. TSR  KUJAWY 1 1 0 0 6-1 3
2. ANWIL 1 1 0 0 6-3 3
3. DRUMET 1 1 0 0 6-3 3
4. MS-BUD 1 1 0 0 4-1 3
5. DETAL-MET 1 1 0 0 8-6 3
6. GEBERIT 1 1 0 0 4-3 3
7. GMINA  LIPNO 1 0 0 1 3-4 0
8. ZSCKR  KOWAL 1 0 0 1 6-8 0
9. INDORAMA 1 0 0 1 1-4 0
10. INWEST BUD 1 0 0 1 3-6 0
11. SALAMANDER 1 0 0 1 3-6 0
12. DGS 1 0 0 1 1-6 0

 zwycięstwo – 3p.      remis – 1p.       przegrana – 0p.       walkower -2p.

 

KARY INDYWIDUALNE WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Imię i nazwisko zawodnika Nazwa drużyny ż.k. cz.k
1. Bartosz Prokopiak DGS 0 1
2. Michał Kaźmierczak ANWIL 1 0
3. Cezary Smykowski ANWIL 1 0
4. Piotr Reszczyński DGS 1 0
5. Lucjan Jaroszewski DRUMET 1 0
6.  Piotr Janowski DRUMET 1 0
7. Emil  Klimczak INWEST BUD 1 0
8. Szymon Stawicki INWEST BUD 1 0
9.        
10.        

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA FAIR PLAY PO 1 KOLEJCE

L.p Nazwa drużyny ż.k.(-1) cz.k.(-3) walkowery – PKT
1. DETALL-MET 0 0 0 0
2. GEBERIT 0 0 0 0
3. GMINA LIPNO 0 0 0 0
4. INDORAMA 0 0 0 0
5. MS-BUD 0 0 0 0
6. SALAMANDER 0 0 0 0
7. TSR  KUJAWY 0 0 0 0
8. ZSCKR KOWAL 0 0 0 0
9. ANWIL 2 0 0 -2
10. INWEST BUD 2 0 0 -2
11. DRUMET 2 0 0 -2
12. DGS 1 1 0 -4
 

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW WFL PO 1 KOLEJCE

L.p Imię i Nazwisko    Drużyna Br.
1. Tomasz  Szablewski ZSCKR  KOWAL 4
2. Patryk  Pietrzak DETAL-MET 3
  Radosław Łykowski DRUMET 3

DETAL-MET ZWYCIĘZCĄ 3 EDYCJI MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA FIRM I ZAKŁADÓW PRACY SZÓSTEK PIŁKARSKICH


22 września na boisku Osiru ze sztuczną nawierzchnią odbyła  się
turniej piłki noznej pt: 3 Edycja Mistrzostw Włocławka Firm i Zakładów Pracy Szóstek Piłkarskich organizowany przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne ,,Kujawy”.
 Projekt ten współfinansowała Gmina Miasto Włocławek a partnerami Pierogarnia przy Wzorcowni (Anna i Mikołaj Gadomscy) oraz Kręgielnia Piwnica oraz Wloclawek.info.pl
Czytaj dalej DETAL-MET ZWYCIĘZCĄ 3 EDYCJI MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA FIRM I ZAKŁADÓW PRACY SZÓSTEK PIŁKARSKICH

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"