HISTORIA WŁOCŁAWEK KIDS CUP 2012 – HALA

                                                                      5 Edycja – 17.02.2024r.

1.LIDER WŁOCŁAWEK
2.ORZEŁ SŁUŻEWO
3.SL SALOS RÓŻA KUTNO
4.MAGIC ŁĘCZYCA
5.KUJAWIAK KOWAL
6.DELTA SŁUPNO
7.ZJEDNOCZENI  PIOTRKÓW KUJAWSKI
8.AMATOR MASZEWO

Najlepszy strzelec:  Skibiński Michał (Lider Włocławek)
Najlepszy bramkarz: 
Kopczyński Piotr (Lider Włocławek)
MVP turnieju
: Lewandowski Wojciech (Orzeł Służewo)

                                                                      4 Edycja – 06.01.2024r.

1.MGKS KUJAWIAK KOWAL  2

2.AMP CZERNIKOWO
3.WICHER WIELGIE
4.MGKS KUJAWIAK KOWAL  1
5.UNIA CHOCEŃ
6.LIDER WŁOCŁAWEK
7.START STAWKI

Najlepszy strzelec:  Karol Lewandowski  (Kujawiak Kowal 2)
Najlepszy bramkarz: 
Fabian Pokorzyński (APM Czernikowo)
MVP turnieju
:  Adrian Grzelak (Unia Choceń)

                                                                   3 Edycja – 25.03.20223r.

1.KUJAWIAK KOWAL
2.AP MIEŃ LIPNO
3.POWER CHODECZ
4.RKS LECH RYPIN
5.SKOMPENSIS  SKĘPE
6.DWUNASTKA WŁOCŁAWE
7.LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA

Najlepszy strzelec:   Karol  Lewandowski (Kujawiak Kowal)
Najlepszy bramkarz:   
Szymon Podlas (UKS Skompensis Skępe)
MVP turnieju
:  Alan  Kochowicz (Kujawiak Kowal)     
                                                             

                                                                  2 Edycja – 04.12.2022r.

1.GOPŁO KRUSZWICA 
2.KS KUTNO
3.MŁODA WŁOCŁAWIANKA
4.LIDER WŁOCŁAWEK
5.FA  WŁOCŁAWEK
6.LECH RYPIN
7.DELTA SŁUPNO
8.AP MIEŃ LIPNO
9.SP DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
10.POWER CHODECZ

Najlepszy strzelec:
   Alan Pęgowski  (KS Kutno)
Najlepszy bramkarz:   
Jan Janasik ( Młoda Włocławianka )
MVP turnieju
:  Kacper Szymański  (Gopło Kruszwica)

                                                                    1 Edycja – 27.02.2022r.

1.MAGIC  ŁĘCZYCA 
2.DWUNASTKA WŁOCŁAWEK
3.MGKS LUBRANIEC
4.WICHER WIELGIE
5.KUJAWIAK KOWAL 
6.DELTA SŁUPNO
7.POWER CHODECZ
8.AP MIEN LIPNO 

Najlepszy strzelec: 
 
Kacper Biliński (Magic Łęczyca)
Najlepszy bramkarz:   Franciszek  Wiśniewski  (Delta Słupno)
MVP turnieju:   Antoni Ziółkowski  (Wicher Wielgie)

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"