WŁOCŁAWEK OLDBOY CUP-HALA

                                                                                  5 Edycja  .02.2023r.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Najlepszy strzelec:
Najlepszy bramkarz: 
MVP turnieju: 

                                                                                      4 Edycja 12 .02.2022r.

1.OLDBOYS TSR KUJAWY
2.OLDBOY GKS BEŁCHATÓW
3.OLDBOYS ŻURAWIE WIELKOPOLSKIE POZNAŃ
4.OLDBOYS ŚWIECIE
5.CAMEL OLD/ZAAZUU.PL BYDGOSZCZ
6.OLDBOYS CATERING WIERZBNO
7.OLDBOYS POWER CHODECZ
8.OLDBOYS BABOSZEWO
9.LEGIA OLDBOYS CHEŁMŻA
10.BULK CARGO PORT OLDBOYS SZCZECIN
SZCZECIN
11.OLDBOYS ŻYRARDÓW
12.SANIKO BALA TEAM OLDBOYS
13.ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWKI OLDBOYS
14.OLDBOYS ŻUROMIN
15.OLDBOYS SŁUŻEWO
16.OLDBOYS KAZIMIERZ BISKUPI

Najlepszy strzelec:  Tomasz Janas (POWER CHODECZ OLDBOYS)
Najlepszy bramkarz: 
Michał Tameczka (OLDBOY GKS BEŁCHATÓW)
MVP turnieju:
Rafał Jankowski (TSR KUJAWY OLDBOYS)

                                                                                    3 Edycja 16.10.2021r.

1.ZAWISZA BYDGOSZCZ OLDBOYS
2.TSR KUJAWY OLDBOYS
3.OLDBOYS DRUMET

4.OLDBOYS ŻUROMIN
5.WLADISLAVIA OLDBOYS TEAM
6.OLDBOYS TEAM TORUŃ
7.OLDBOYS OSIR KAZIMIERZ BISKUPI
8.ZRB BŁASZCZYK OLDBOYS
9.OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK

Najlepszy strzelec:  Szymon Chmielewski (OLDBOYS ŻUROMIN)
Najlepszy bramkarz:
Marcin Gruszczyński (ZAWISZA BYDGOSZCZ OLDBOYS)
MVP turnieju:
Rafał Werbski (ZAWISZA BYDGOSZCZ OLDBOYS)
MVP meczu finałowego:
Mariusz Konopiński (ZAWISZA BYDGOSZCZ OLDBOYS)

                                                                                    2 Edycja 25.10.2020r.

1.POWER CHODECZ OLDBOYS
2.AN  TEAM OLDBOYS
3.GKS ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI OLDBOYS
4.WLADISLAVIA OLDBOYS TEAM 2
5.BALA BALA B=OLDBOYS
6.OLDBOYS  TEAM TORUŃ
7.OLDBOYS ŚWIECIE
8.OLDBOYS KUJAWIAK WŁOCŁAWEK
9.OLDBOYS DRUMET
10.OLDBOYS MOCHOWO
11.WLADISLAVIA OLDBOYS TEAM 1
12.OLDBOYS SŁUŻEWO

Najlepszy strzelec: Tomasz Czajkowski  (POWER CHODECZ)
Najlepszy bramkarz: Przemysław Czajkowski (POWER CHODECZ)
MVP turnieju:  Michał Rosiak (POWER CHODECZ)

                                                                                        1 Edycja 24.02.2019r.

1.ANWIL  TEAM OLDBOYS
2.MB  JABŁOŃSKI
3.OLDBOYS  BONIEWO
4.DRUŻYNA  A
5.MŁODZI WETERANI
6.NARMET/EURO-DARMAL
7.ORŁY WOJTKA MIKOŁAJCZAKA
8.OLDBOYS KUJAWIAK
9.OLDBOYS  ŚWIECIE
10.M&W CYMES
11.OLDBOJ RACIĄŻEK
12.OLDBOYS  DRUMET

Najlepszy strzelec – Łukasz Różański   (ANWIL TEAM OLDBOYS)
Najlepszy bramkarz – Mariusz  Opłatkowski  (OLDBOYS  BONIEWO)
Najlepszy zawodnik meczu finałowego – Dominik Chojnacki
( ANWIL TEAM OLDBOYS)
MVP turnieju – Tomasz  Bartczak  (MB JABŁOŃSKI)

 

Strona Towarzystwa Sportowo-Rekreacyjnego "KUJAWY"