Mistrzostwa Włocławka Firm i Zakładów Pracy w futsalu – Geberit mistrzem

 

4 marca o godzinie 08-00 w hali Osir (Mistrzów) odbyły się  2 Mistrzostwa Włocławka Firm i Zakładów Pracy w futsalu. Organizatorem tego turnieju było Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy a obsługą cateringową zajęła się Restauracja Starodębska Music Bar.Mistrzem Włocławka  Firm i Zakładów Pracy w futsalu na rok 2018 został Geberit ,który w finale wygrał z drużyną Anwilu.W podstawowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 0-0 a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywała drużyna Geberitu (k. 2-1 ).Oto wyniki turnieju:

GRUPA  A
1.ZAKŁAD KARNY – INDORAMA                      1-0
2.RUN CHŁODNIA – SANIKO                               0-3
3.ZAKŁAD KARNY – RUN CHŁODNIA           5-1
4.INDORAMA – SANIKO                                         0-3
5.ZAKŁAD KARNY – SANIKO                               2-0
6. INDORAMA – RUN CHŁODNIA                    1-0
GRUPA  B
7. POLICJA –ORLEN SERWIS                                0-0
8. PORTOFINO – RDJ KLIMA                                2-0
9.POLICJA – PORTOFINO                                       1-0
10. ORLEN SERWICE – RDK KLIMA                 1-0
11. POLICJA – RDJ KLIMA                                      2-1
12. ORLEN SERWIS – PORTOFINO                   0-1
GRUPA  C
13.GEBERIT – STRAŻ POŻARNA                        2-2
14. TELE-MAX – WIKA POLSKA                          0-0
15. GEBERIT – TELE-MAX                                        0-0
16. STRAŻ POŻARNA – WIKA POLSKA          0-1
17. GEBERIT- WIKA POLSKA                                 1-0
18. STRAŻ POŻARNA -TELE-MAX                      1-2
GRUPA D
19.MPK – DETAL-MET                                                0-1
20.  ANWIL – INSTALNOVA                                     0-1
21.DGS – DETAL-MET                                                 1-0
22.  MPK – INSTALNOVA                                          0-0
23.  ANWIL – MPK                                                         3-0
24.  DGS  – INSTALNOVA                                          2-1
25.  ANWIL – DETAL-MET                                         2-0
26.  MPK – DGS                                                                1-1
27.   DETAL-MET – INSTALNOVA                         0-0
28.  ANWIL – DGS                                                           2-0
29.A1-B2   ZAKŁAD KARNY – PORTOFINO   3-0
30.B1-A2   POLICJA – SANIKO                                1-2                                     31.C1-D2  GEBERIT – DGS                                         1-0
32.D1-C2  ANWIL – TELE-MAX                               3-0                                  33.A4-B4  RUN  CHŁODNIA – RDJ  KLIMA      4-3
34.C4-D4  STRAŻ  POŻARNA – DETAL-MET   0-5
35.A3-B3   INDORAMA – ORLEN  SERWIS       1-5
36.C3-D3  WIKA  POLSKA – INSTALNOVA      1-3
37.  Przegrani    z meczów  29 i 31
PORTOFINO – DGS                                                 0-5
38.  Przegrani    z meczów  30 i 32
POLICJA – TELE-MAX                           0-0 (k.3-2)
39. Wygrani  z meczów  29 i 31   półfinał
ZAKŁAD KARNY – GEBERIT             0-0 (k.2-3)
40. Wygrani  z meczów 30 i 32    półfinał
ANWIL – SANIKO                                                    2-0
41. Przegrani z meczów 33 i 34  mecz o 15 miejsce
STRAŻ POŻARNA – RDJ  KLIMA                  0-5
42. Wygrani z meczów  33 i 34  mecz o 13 miejsce
DETAL-MET – RUN  CHŁODNIA                    1-0
43.  Przegrani  z meczów  35 i 36  mecz o 11 miejsce
INDORAMA – WIKA  POLSKA                         0-3
44. Wygrani z meczów  35 i 36 mecz o   9 miejsce
ORLEN  SERWIS – INSTALNOVA     0-0 (k.1-3)
45.  Przegrani z meczów   37 i 38  mecz o   7 miejsce
PORTOFINO – TELE-MAX                                 0-5
46. Wygrani z meczów   37 i 38 mecz o   5 miejsce
DGS – POLICJA                                                         1-0
47.  Przegrani z meczów  39 i 40 mecz o   3 miejsce
ZAKŁAD  KARNY –  SANIKO              2-2 (k.1-3)
48. Wygrani z meczów  39 i 40 mecz o   1 miejsce
GEBERIT – ANWIL                                     0-0 (k. 2-1)

1.GEBERIT
2.ANWIL
3.SANIKO
4.ZAKŁAD KARNY
5.DGS
6.POLICJA
7.TELE-MAX
8.PORTOFINO
9.INSTALNOVA
10.ORLEN SERWIS
11.WIKA POLSKA
12.INDORAMA
13.DETAL-MET
14.RUN CHŁODNIA
15.RDJ  KLIMA
16.STRAŻ POŻARNA
17.MPK

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Rakowski  Dariusz – SANIKO
NAJLEPSZY STRZELEC:  Kaźmierczak  Michał – ANWIL
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Bednarski  Maciej – GEBERIT

SKŁADY DRUŻYN:

GEBERIT: BEDNARSKI,MARCINIAK,ZŁOWODZKI, ZASADA,DORSZ,GLONEK,GŁĄBICKI, EWERT, WOJNOWSKI,
ANWIL:
KACZMAREK,SZYMAŃSKI,MEJER,KRÓLIKOWSKI,BŁASZCZYK,
WIENCONEK,ZAKRZEWSKI,MROCZKOWSKI,KAŹMIERCZAK,
RÓŻAŃSKI.
SANIKO:
SZUDZIK,RAKOWSKI,CHOJNACKI,DOBROSIELSKI,ŚLIPKO,
PRZYJAŁKOWSKI
ZAKŁAD KARNY:
WOŹNIAK,GRUBE,SZABLEWSKI P, RYBICKI, BETLIŃSKI, TRZONIEC,WIŚNIEWSKI,SIERAKOWSKI,BROCHOCKI,SZCZĘSNY,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.