GEBERIT KOŁO PRODUKCJA TRIUMFATOREM W TURNIEJU ,, 25-LECIE GEBERITU WŁOCŁAWEK ”.

14 kwietnia w hali Mistrzów we Włocławku odbył się turniej piłki halowej pod nazwą ,, 25-lecie Geberitu Włocławek ”.
Organizatorem turnieju było Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy z Włocławka.
W turnieju tym wzięły udział cztery drużyny reprezentujące firmę Geberit .
1.Geberit Koło Logistyka 2.Geberit Koło Produkcja 3.Geberit Ozorków 4.Geberit Włocławek.
Zespoły zagrały systemem każdy z każdym 2 x 15 minut.
Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Geberit Koło Produkcja która wygrała wszystkie swoje mecze.
Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy turnieju Geberit Włocławek  , która wyprzedziła tylko różnicą bramek drużynę Geberit Ozorków.
Czwarte miejsce zajęła drużyna Geberit Koło Logistyka która wszystkie przegrała swoje mecze .
Podczas turnieju wybrano najlepszego bramkarza , którym okazał się Maciejewski Piotr z drużyny Geberit Ozorków.
Najlepszym strzelcem został Pawłowski Kryspin z drużyny Geberit Włocławek który zdobył 5 bramek w turnieju.
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Piotra Rutkowskiego zawodnika drużyny Geberit Koło Produkcja.

4.GEBERIT KOŁO LOGISTYKA     0p      5-19

Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne Kujawy składa na ręce dyrektora firmy  Geberit Włocławek  Rafała Kozikowskiego , Łukasza Słomczewskiego i Sławomira Kwaśniewskiego podziękowania za  obdarzenie zaufaniem  nasze stowarzyszenie w kwestii organizacji turnieju.